FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PLANET FESTIVAL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

love planet

festival

planet festival
fixaman
út duben 22, 2008 11:52 am
Tak to je škoda ale stejně jste odvedli skvělou práci... Věřím, že cokoliv přibude, bude zase pecka jako všechno co je v současnosti v line-upu ;o)
LIAR
po duben 21, 2008 12:15 pm
uz zase ed rush?
david planet f.
po duben 21, 2008 10:37 am
significant ani eost nevystupuji v letosnim roce, nebude tam ani naceva ani n.o.h.a neco jeste pribude
Krysička
po duben 21, 2008 10:27 am
Significant other..tak to bych si nechala líbit! Smile
Jann
po duben 21, 2008 9:43 am
to Ondrej
a co kapela N.O.H.A.? mela ucast napsanou na Myspace, ale zatim ji v seznamu kapel nevidim..
fixaman
po duben 21, 2008 9:24 am
Ještě kdyby se tak ze stáje pořádající D smack U podařilo dotáhnout EOST, Načevu s Pavlíčkem a Fivem a Significant other... smile26
petra
so duben 19, 2008 6:04 pm
no tak to suphhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeer a sqeleeeeeeeee,ze zas fetsacek tady f tabor!!!!
fixaman
so duben 19, 2008 4:27 pm
Super!
Bow wave, Katcha, Magnetik, UDG.... Zase přibyla má oblíbená hudba... To je zkrátka senzace... Nabitější festival v CZ prostě není... Je to bomba Smile))) Jo a jinak jak tam občas naskočí nějaký neadekvátní smajlík za mými příspěvky, tak to je tím, že to občas při napsání smajlíka ručně vyhodí ve finále něco úplně jiného Sad
david planet festival
so duben 19, 2008 12:01 am
www.myspace.com/planetfestival
100°C
Anyway
Babe LN
Bad Religion (USA)
Beatsteaks (D)
Bowwave
Deverova Chyba
Ed Rush (UK)
Front 242 (B)
Ghonzales
Charlie Straight
Chiki Liki Tu-a
I am X
Katcha
Khoiba
Kill the Dandies
Kosheen (UK)
Landmine Spring
Late Night Venture (DK)
Lavagance
Le Pneumatiq
Magnetik
Nana Zorin
Nemo (UK)
Ohm Square
Please the Trees
Roe Deer
Scissorhands
Shy FX (UK)
Skyline
Southpaw
Suffer
Sunflower Caravan
Sunshine
Tata Bojs
The Chancers
The Prostitutes
U Prag
UDG
Utopium (FR)
Warren Suicide (D)
Zion Train (UK)
fixaman
pá duben 18, 2008 10:29 am
DrSoň:

Oficiální stránky nejsou mrtvé... www.planetfestival.cz a www.myspace.com/planetfestival

Zrovna dnes jsem si všiml dalších jmen... Le Pneumatiq a Nana Zorin... Asi už pořadatele nemůžu víc milovat:))!!! Ale jinak souhlas, že už opravdu hodně otálejí se zveřejňováním informací... Tyhle jména kapel jsou tam jen top mezi přáteli ale vypadá to že to mají být účinkující... Těším těším Surprised)))
DrSoň
čt duben 17, 2008 9:42 pm
dotaz?
a to jako fakt? fakt to bude? není to kec? nák se mi to nezdá, páč není žádný PR k akci a termín je na dohled! ofis stránky deth! už jednou nás usmackové vypekli dostatčeně, že akci přemístili do prahy, tak ják letos? Idea
fixaman
po duben 14, 2008 1:17 pm
Tak neustále checkuju info o festu a čím dál víc se těším... Jinak tedy co bych rozhodně doporučil, je aktualizovat častěji oficiální web.. Doplňovat tam kapely.. Třeba The Chancers, 100C, Sunflower Caravan, Landmine Spring, The Prostitutes a další tam vůbec nejsou... Vím, že toho teď máte určitě hodně ale ty kapely by to tam opravdu chtělo doplňovat... Vždyť to je to nejmenší co můžete udělat abyste víc nalákali lidi, ne? Fandím Vám Smile
Spermoň
ne duben 13, 2008 11:41 am
důraz na kvalitu a serioznost
a co EVA a VAŠEK ? bylo by možno? he he, to je jenom odlehčení..... ale je velmi dobré, že se fest vrací na čápův dvůr do tábora. lepší prostory snad ani nikde nejsou, supééér, ještě vymakat web, řádnou propagaci (moc se o festu zatím neví) a hlavně, dobrou mjuzik a je to doma . Razz
man
so duben 12, 2008 8:19 pm
ondrej
tak to jsem hodne zvedav.. drzim palce!!
Ondrej - PLANET FESTIVAL
so duben 12, 2008 8:16 pm
TO MAN
Ano, taneční stan bude, máme zatím zabookované zahraniční dnb DJe...
man
so duben 12, 2008 8:10 pm
ondrej
Butele letos delat taky tanecni stan? napr. Adam Freeland by festivalu urcite slusel .-))
Ondrej - PLANET FESTIVAL
so duben 12, 2008 7:45 pm
PLANET
TO FIXAMAN: urcite rozjede, na stránkách pracujeme, mely by být velmi brzo, toto je provizorni verze, potrebovali jsme dát nějaké info
TO SODA: Smile)) Muzu te ubezpecit, ze poradat festival, je jeden z nejlepsich a nejrychlejších způsobů jak prodělat. Pokud nekdo chce rychle vydelat, doporucil bych mu at se poohledne jinde.
Soda
so duben 12, 2008 12:24 pm
Nevim, ale me se to moc nezamlouva. Dobry jmena, ale prisly s tim pozde. Promoter asi si na posledni chvily rekl, ze potrebuje vydelat PRACHY, tak se verval mezi festivaly. Jinak v poho line-up....
k0r0pT3ff
čt duben 10, 2008 10:49 pm
haha
Front 242 to tam rozmlátí na hadry !
fixaman
čt duben 10, 2008 11:22 am
Celkem by mě zajímalo, jestli se rozjede nějaké fórum přímo na planetfestival.cz, hodilo by se... Smile
fixaman
čt duben 10, 2008 11:21 am
to ozzby: Ja je poradne neznal ale kdyz jsem videl videa na youtube, naprosto jsem se pro ne nadchl a silene se na ne tesim... Myslim, ze to bude skvely festik... Jen s tou organizaci trosku zaspali, tak doufam, ze lidi dorazi Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt duben 10, 2008 9:51 am
fixaman
u me vedou zatim jednoznacne Warren Suicide.. ty me letos na Strahove hooodne dostali .-)
fixaman
čt duben 10, 2008 9:34 am
Tak když se podíváš co kde hraje na festivalech, Planet vychází jako vítěz... Psal jsem IamX, Kosheen a Zion Train... Ne jen Kosheen... Hele já si na jejich solový koncert nezajdu, protože je předražený... Když ale za tu cenu budu mít navíc ještě IamX, Warren Suicide, Bad Religion, Zion Train, Khoibu a další, je to přesně festík podle mého gusta... Nezáleží mi na tom, kolikrát tady tyhle projekty byly... Mám je prostě rád a namixované dohromady mi zaručí zábavu... Rozhodně bych se nerad střetával na RfP s fanoušky Kabátu či Offspring... Tady to vidím na pohodové lidi a dobrou hudbu/zábavu Surprised)
:-)
čt duben 10, 2008 9:24 am
fixaman
to asi nebudes prilis narocny festivalovy navstevnik, kdyz jsou pro tebe Kosheen absolutne nejlepsi jmeno letosni festivalovy sezony .-))))))
fixaman
čt duben 10, 2008 9:21 am
Bomba!
Tak já jsem z prozatimního line-upu naprosto nadšený... Pro mě je to letos jasně nejlepší fest v ČR... Těším se na vše kromě Sunshine, hlavně na IamX, Kosheen, Zion Train a Bad Religion... Jaké projekty bych rád: z našich ještě Vypsanou fiXu, Lety Mimo, Radůzu, Načevu s Pavlíčkem a 5vem, Gaiu Messiah už asi ne :´-(, Umakart, EOST, DJs: Tráva - Loutka - Katcha - Juanita Juarez, z cizích: Robots in Disguise (ti by mi udělali největší radost), Amy Winehouse (myslím, že je opravdu kvalitní zpěvačka - viz live videa na youtube), Pendulum, Sia (zpěvačka) a úplně nejlepší headliner jakého si dokážu představit by bylo Placebo, ale to už jsem opravdu za hranicemi reality ;o)))
wobr
st duben 09, 2008 4:08 pm
PF
juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů chůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
charlie
st duben 09, 2008 2:56 pm
Line up - zatim dobry.
Bad Religion, Beatsteaks... solidni nasup. No, doufam, ze jeste nejaky "hammer" pribude! Kdo by potesil ? - Chris Cornell, Manic Street Preachers, PJ Harvey, Siouxie, The Streets, Slayer, NOFX, Bloc Party... neco z toho. A at se festivalu dari!
cLASHER
st duben 09, 2008 12:37 pm
NO KAŽDOPÁDNĚ IAMX maj datum 14. června Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po duben 07, 2008 5:17 pm
anonym
Prvni oficiální informace (kdy, kde a castecne i kdo) mame domluvene na tento tyden.. vydrz holka vydrz!
Anonymní
po duben 07, 2008 5:01 pm
Vi nekdo neco noveho o Planet feste v Tabore ? Do line up se zaradili - Nemo... Jinac nic nove se nedeje a pritom je uz cas odtajnit informace. Cas plyne panove. Tak co? Bude to v sezone velkych evropskych festu - tak by bylo z ceho cerpat do line up... Jenom ze - zijeme v Cesku !
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Strana 3 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz