FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PLANET FESTIVAL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

love planet

festival

planet festival
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt březen 20, 2008 12:00 pm
bbcman
Já můžu Feist a Klaxons
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbcman
st březen 19, 2008 10:09 pm
ty CSS me mrzej znova,maji asi nejake hvezdne manyry,minule 07 nedorazili a slibili,ze zahraji tento rok,a ted zase ze ne.To se ale tyka Pohody sorry a ne Love planet nebo planet roxy nebo jak tomu rikaj,jestli vubec letos bude.Problem je myslim take v tom,ze tech festivalu je u nas v posledni dobe nejak moc na nasi malou zemi,kde vetsina lidi posloucha trance,techno a emo,trochu chytrejsi hudbu drtiva vetsina lidi nechape.Jenom by me zajimalo jestli nekdy nekdo dotahne napr:M.I.A.,nebo Gnarls Barkley vydava zrovna lp,Feist z Canady,Klaxons, znate to nekdo neco z toho vubec?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
st březen 19, 2008 11:55 am
bbcman
CSS se jim bohužel zase dotáhnout nepodařilo
Karl
út březen 18, 2008 7:43 pm
....
Nechapu jako muzou namichat kapely jako Beatsteaks a Bad Religion s ohranou tuctovkou Kosheen......pochybuju ze ty promoteri maji rozum
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fantom
po březen 17, 2008 7:39 pm
Na letošni Love Planet začínám koukat čím dal vice skepticky. Jeden z prvních letošních festivalu zatim stale tutla prvni informace o vzkriseni festivalu a jeho terminu. To je jedna vec.. Druha, a o poznani vaznejs,i je pripravovany program. Pokud vim, zadna velka pecka se na letiste v Tabore konat nebude a opravdu neverim ani nejmensim, ze by se do Tabora hnali tisice lidi za Kosheen nebo Nohou.. uff, podle me jen dalsi velke sousto, ktere u nas takto nelze realizovat... Kéž bych se mílil Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbcman
po březen 17, 2008 7:32 pm
Kosheen se mi kdysi libili,nasi promoteri mi je zhnusili jelikoz tady byli asi 15krat,dobry tah od Love planet,Kosheen jsou zaruka,ze na ne dorazi hodne lidi,jenom bych chtel pripomenout par kapel,kteri tady nikdy nebyli a asi jen tak nebudou a z toho mi je fakt smutno:Radiohead,Coldplay,Beck,Aphex twin,Kings of Leon,The Streets,Interpol,Editors,New order,Razorlight.....takze letos zase do zahranici a nebo na Pohodu,jak je mozne,ze slovaci se snazi dotahnout trochu jina i nova jmena nez my letos napr.:CSS,The Wombats...
fixaman
po březen 17, 2008 1:36 pm
No, opravdu silně doufám, že to klapne ;o) Kosheen mají na webu taky 13.června 2008 Love Planet, Tábor, takže to vypadá slibně Surprised)) Tipuji to na nejlepší festival téhle sezóny Surprised))
R.
pá březen 14, 2008 10:34 pm
Bad religion
Planet festival v tabore maj na myspace i Bad religion, takze to vypada ze to bude fakt velky. Zalozil jsem tomu event na last.fm, pokud na neco novyho prijdu, tak to tam zverejnim... http://www.last.fm/event/536767
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
st březen 12, 2008 10:07 am
letiste je porad stejny Smile nedavno jsem tam byl .... spis me zarazi ze by to bylo v pulce cervna, nejaky oficialnejsi info neni? (nez to na beatsteaks)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaroush
po březen 10, 2008 10:54 pm
Obcese
to letiště přece nemusí fungovat- stačí posekat louku a máš plochu pro celej festival.

Spíš mě zaráží ta spekulace o Kosheen, když tu poslední dobou hrajou víc než doma
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lovegood
po březen 10, 2008 6:47 pm
další
tak měli by tam prej bejt i Bad religion... to sem teda zvědavá, kdy spustěj nějaký stránky, už by bylo docela na čase
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
po březen 10, 2008 12:45 am
jou jou
já taky, zrovna nedávno sme se vo tom s někym bavili....vybavuju si ten jak byl v Praze, když tady hrál hernan cataneo a peckový byli iam x
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
ne březen 09, 2008 10:16 pm
Love planet?
flahback? v Táboře? Kde, když na letišti už to prý nejde? Nedávno jsem na ten fest hodně nostalgicky vzpomínala Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
ne březen 09, 2008 8:28 pm
N.O.H.A. budou i na Rock For People Arrow
Anonymní
ne březen 09, 2008 8:12 pm
co jsem zatim slysel, tak by tam pravdepodobne meli byt N.O.H.A., Kosheen, mozna Franz Ferdinand...
Anonymní
ne březen 09, 2008 7:24 pm
Love Planet
Jojo!! Festival Love Planet podle vseho bude letos zase v Tabore.. prvni info by melo vyjet uz brzy,, ale tusim ze to bude dalsi provar.. nejsou prachy..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lovegood
ne březen 09, 2008 7:19 pm
PLANET FESTIVAL
nevíte někdo jak je to s letošním Love planet? nikde sem ještě neobjevila aktualizované stránky, ale Beatsteaks maj na svejch stránkách www.beatsteaks.org napsáno: CZ-Tabor / Planet Festival: Fri 06/13/2008. Tak kdyby ste někdo něco objevil, tak by to bylo fajn Smile dík moc
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 Strana 4 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz