FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PLANET FESTIVAL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

love planet

festival

planet festival
oakey
st červen 17, 2009 11:37 am
Pod Řípem bývalo jinak,
když tam hned 3x dokočoval cirkus Creamfields pořádaný promotérem Pokorným,nebyl sice ještě "centrální",ovšem měl nějakou atmosféru,což rozhodně tvrdit o letošním Planetu nešlo.Pan Berdych je ještě mnohem zkušenější,ale vychytané to nemá,protože hned u brány byly neuvěřitelné zmatky s tím,že jsem měl Sazkaticket,který mi nikdo pořádně nekontroloval,ovšem pásku jsem nakonec dostal(kdyby s tou samou vstupenkou přišel někdo třeba za 20 minut,určitě by pochodil stejně).Pro pořádný festival kromě opravdu profesionálních pořadatelů nestačí jen sestavit line-up z těch,kteří měli zrovna čas,ani festival nedělá nějaká louka se zaparkovanými auty a postavenými stany.Ať jsem byl na gotické Castle Party,metalové Bang Your Head,indie-kytarové Haldern Pop,elektronické Sonne Mond Sterne či za měsíc všehochuti Melt!,všude se něco děje.Tady při hlavních Orbital byl jinak ubohý taneční stan zcela prázdný,což je bohužel dost příznačné.Klaxons byli určitě dost zajímaví a rád jsem viděl i White Lies,ale pokud by vystupovali bratři z Brightonu poblíž za hranicemi,pak byh neváhal ani minutu a téhle šarádě se z daleka vyhnul!
soulbass
pá červen 12, 2009 6:04 pm
Havanka boduje-sympatický reportík!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
pá červen 12, 2009 4:21 pm
Tady jde spíš o to, jaké u nás mají některé větší festivaly praktiky - vůči malým festivalům jako je např. culturalreggaevibez.
Viz. "cauza Transglobalunderground", ale nebudem to tady rozmazávat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
pá červen 12, 2009 3:24 pm
sodaa
a kolik bys chtel, v nasi male zemicce, tech festivalu mit? vzdyt pres leto je pratkicky co tyden jeden festival. udelej festival velikosti Planet, natahni na nej iks tisic lidi a pak se tu chlub.
Marek
pá červen 12, 2009 3:01 pm
2 Sodaa
Ale tam druha stage s ceskyma djs byla. co to meles.
sodaa
pá červen 12, 2009 9:04 am
nevim jestly to je kava, protoze kolik lidi u nás poslouchá reggae?? Ja sam mám rád techno, D´n´B atd... Urcite ty festivaly co jsi vyjmenoval jsou super na všech jsem byl, ale je jich fakt málo:(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
pá červen 12, 2009 8:55 am
sodaa
Tochu jina kava (v hudebnim) ten vas festacek. Tzn i trochu jina sorta lidi na vas chodi ze? Jinak zajimave misto:)

rozhodne nemohu souhlasit ze u nas neni kvalitni festak:
SOL, LIR, Sazavafest, Shotgun..je toho dost

Jinak myslenka v zacatcich byla dobra.. smichat xy ruznych stylu na 3podia.. Proc ne, vzdyt to dnes uz dela skoro kazdy
sodaa
pá červen 12, 2009 8:34 am
nechtel jsem, ale tady to máš...www.culturalreggaevibez.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
pá červen 12, 2009 8:27 am
Sodaa
no me uspokojis tim linkem na tve akce!
sodaa
pá červen 12, 2009 8:17 am
prostě vubec nechápu celou myšlenku festivalu. Namýchaný všechny různý styly na jednom podiu:( Orbital, TGU, Pendulum jsou super, ale ten zbytek..
To že tam nebyla druhá stage fakt nechápu, ale jak to tak pozoruju, tak jsem asi jedinej kdo toho nechápe víc. Prostě u nás asi dobrý festivaly nebudou s tím jsem se už smířil:(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
pá červen 12, 2009 7:58 am
soda
počítat možná "umÝš", ale jestli ti jde to poradani akci jako pravopis, tak to musi bejt katastrofa Very Happy jinak jako sorry, ale nechapu, proc by tam mela bejt stage s cz djs oproti zahranicnim kapelam Question jeslti chces cz djs, zajed si na creamy tak jich bude letos dost a neprud do lidi, ktery zajima kvalitni hudba Surprised Surprised Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
pá červen 12, 2009 7:47 am
sodaa
omg, musel jsem si to po tobe prakrat precist abych ty souveti pochopil! Jinak se to tady resi porad a stale dokola... Udelat velkej festak jen s par dobrejch djs asi nezaruci velkou navstevnost ne?
Kdyz delas akce a festaky, tak se pochlub linkem na nejake z nich...
sodaa
pá červen 12, 2009 7:24 am
jo hoši sám dělám akce a festival a umým počítat:( Orbital super, ale jinak sorry to nebyl festival. Nechápu proč tam museli bejt samy drahý kapely místo pár dobrejch djů. Co by stála stage i kdyby jen s českýma djs??? Nemáte sponzora to jste chudáci mě stačí jen láska k muzice a jde to taky.
phook
čt červen 11, 2009 11:58 am
2 YannD
souhals chlape ... Idea
Boxi
st červen 10, 2009 10:08 pm
Me jedno podium nevadilo. Jen ten stan mohl byt vetsi, a to minimalne jednou tolik.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
st červen 10, 2009 3:23 pm
Jedno pódium bylo proto, že na poslední chvíli přišel Planet o hlavního sponzora! Viz. toto jejich vyjádření:

Bohužel ekonomická krize skutečně existuje a dala to poznat na vlastní kůži i nám. Protože finanční zdroje na realizaci festivalu se ukázaly značně nižší, než počáteční předpoklad, byli jsme nuceni chtě nechtě zredukovat výdaje. Hlavolam, co okrájet, aby to návštěvníky a fanoušky festivalu postihlo na komfortu a zážitcích co nejméně, jsme se rozhodli vyřešit tak, aby to nejlepší zůstalo. Proto jsme nepřikročili ke kompromisům v nabídce interpretů, ale rozhodli se koncentrovat program na jednu stage a doplnit ji DJským stanem. Kapel tak bude méně, ale nebudete ochuzeni o žádnou zahraniční lahůdku. Protože o kvalitní a výjimečný program jde přece především!

Tzn. komenty typu Soda & Petr jsou mimo a pramení z neznalosti faktů... Hlavně že všichni řvou jak tady nikdo nevozí jména co za hranicemi aktuálně zní, a když se někdo snaží (6 zahr. kapel vč. Orbital bylo v ČR poprvé) tak si ve fóru přečtu, že Sensation byla lepší... Uff
mato
st červen 10, 2009 2:26 pm
ja som jeden z tych co prisli len kvoli orbitalu (meral 4hod cestu autom a zo vstupenkou aj pre manzelku ma vylet vysiel asi na 4000Kc) a som vysmiaty lebo som si splnil sen. inak fest celkom fajn. 2soda: ako si maju zarobit prachy ked vsetku muziku len sosas z netu Smile
petr
út červen 09, 2009 1:11 pm
jestli to dobre chapu tak na planetu byla jen jedna stage kde se stridali vsichni headlineri??to jako takovyto fest nemel na vice stagei??hahahaha ...diky bohu ze sem tam nejel .. sice me mrzi orbital, protoze uz je asi jen tak neuvidim, ale koukam ze sensetion byla sice komercarna, ale lepsi ..
phook
út červen 09, 2009 10:45 am
2 soda
a nezapomeň si pak vypláchnout ústa Surprised
soda
út červen 09, 2009 9:17 am
prachyy
Jo, jo takhle se vydělávaj prachy hodinový koncerty a jedno podium. To by se snad nemělo jmenovat festival, ale větší koncert. Chce se mi blítSad
Jaaan
pá červen 05, 2009 1:35 pm
Jako časy headlinerů lehce přes hodinu, dost málo teda, Pendulum jenom 70 minut :/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
pá červen 05, 2009 10:16 am
Počásko
ČHMÚ Není to nejrůžovější, ale nevadí mikiny a bundy to jistí Very Happy
CyberPhonic
pá červen 05, 2009 8:53 am
ty mraky mi pripominaj lonsky Creamy Smile
bubo
st květen 27, 2009 10:46 pm
skoda
je skoda ze teno mega festival dopadl timto jednopodiovym fiaskem....
andy
st květen 27, 2009 6:06 pm
muze sem nekdo hodit alba od LOONALOOP ??..nikde sem je ke stahnuti nenasel,pripadne i jine od dalsich kapel
Martin
po květen 25, 2009 6:29 pm
hodně našlapaný časy
Na můj vkus až moc přemrštěný mnoha interpretama, mám radši trošku delší vystoupení jedný kapely - třeba mnou oblíbený 100°C na místo od 13:50 - 14:30, by se mi líbilo 13:50 - 14:50 nebo 15:20 aspoň.

Když maj oproti tomu hlavní hvězdy festivalu jen 70 min - to se mi zdá dost málo!!!!!!! Musím jenom kroutit hlavou... Třeba to někomu bude vyhovovat, ale pochybuju, že se stejně ty časy budou na minutu dodržovat:-)
Scrufa
po květen 25, 2009 5:10 pm
one two
nic proti, ale mě spíše zaráží ty časové rozestupy. Např. Orbital jen hodinku. To niet dobree. TWO hours good ONE hours bad Smile)) Užíjte si to hlavně Smile))
Anonymní
pá květen 15, 2009 10:27 am
Vstupenky
Mám navíc nějaké vstupenky. Jedna za 600,- Pokud chcete, pište na katulos.x@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po květen 11, 2009 1:38 pm
kukub
jasny, ze na festivalech hraji live, teda krome pigfestu Smile
kukub
po květen 11, 2009 12:27 pm
IAMX
co tak povolat chrise cornera s IAMX?vydali skvělé nové album a na termín planetu jsou tady v okolí a mají volno...to by byla pecka!!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další Strana 1 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz