FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy

MÁCHÁČ OPEN AIR « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

machac festival

machovo jezero autokem klucek tiesto carl cox paul van dyk

machac open air
hany
so březen 15, 2008 2:28 pm
Technasia , Dave Clark,Sven Vath!! Arrow Arrow neni co dodat
Sheylla
pá březen 14, 2008 6:09 pm
Souhlasim, plně souhlasim. Poslouchat Junkieho a ještě se při tom na něho dívat, co dokáže na podiu vytvořit, je pro mě neskutečnej emoční zážitek. A ještě v takovym prostředí jako je Mácháč. Tiesto mi tam vůbec nejde, žádnej trance, nejsem ani pro technovej nářez. Ale to už je názor každýho. Každopádně je mi jasný, že JXL tam znovu nebude. Ale doufám, že tam nebude ani nikdo z těch, co tu jmenujete.
FilipD
pá březen 14, 2008 4:21 pm
...
no tak vtipne je oznaceni Junkie XL za komercni jmeno, obavam se ze nevis o cem mluvis.. ten pan by strcil vsechny zde jmenovane hrave do kapsy jak co se tyce dj setu tak hlavne tim ze dokazal predvest jako producent neco neskutecneho. K jeho novemu albu nenachazim slov. Verim tomu ze mu zbyle jmenovane hvezdy mohou jen zavidet a zavidi nadani jak dokaze pracovat se zvukem a styly, doporucuju vsem, napriklad na beatportu, dohledat. Doufam, ze po tak radikalnim pocinu jako je release tak silnyho alba a vzhledem k tomu ze to neni nezname jmeno ho sem nekdo driv ci pozdeji priveze, kdo si nedohleda pochopi az ho uslysi.. Tiga napr. je a byl vzdy gud, junkie je ted ale dal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
pá březen 14, 2008 1:33 pm
Jen neeee proboha tiesto Mad Mad
sk
pá březen 14, 2008 11:54 am
kdyz bude tiesto pujdu protoze bude chtit jit moje holka i kdyz ja si o Tiestovi neco myslim... kdyz bude Hawtin pujdu ja a moje holka se mnou Smile)
Laco
pá březen 14, 2008 11:01 am
pssss
TiestoneTiesto_párty + chatka s pártylidma na Mácháči = super víkend na závěr léta (ale taky bych radši něco tvrdšího než těsto)
x2
pá březen 14, 2008 10:43 am
kdyz se vam na machac nechce tak tam nejezdete
finch
pá březen 14, 2008 12:36 am
@Agiler
no ty jsi tomu dal Laughing
Agiler
pá březen 14, 2008 12:32 am
myslím že kdo by si zasloužil velkou pozornost tak by měl být Fatboy slim kterého by uvítalo spoustu lidí .....tiesto není DJ který patří na mácháč ... možná Eddie Hallivel , san van door , nebo Lucca )) jsem zvědaví jak se vyvrbí letošní Line-ip ...
Rolfi
čt březen 13, 2008 9:32 pm
Ja jsem o tom pesvedcenej, na Tiesta by tu prislo i 18 000.lidi.
A bude 100% na Machaci. Exclamation
Clubb3r
čt březen 13, 2008 9:23 pm
Tiesto v zadnym pripade a jestli jo tak radsi pojedu do horni dolni na fee open akci nez abych se tahl 250km na tiesta...
nobody
čt březen 13, 2008 9:16 pm
Tiesto
to si teda nedovedu představit, že by na Mácháč jelo na Tiesta 15000 lidí... do haly jich možná dokáže tolik nahnat, ale nemyslim si, že by ty lidi byli takový velký fandové, aby za nim jeli na Mácháč, kterej je o něčem jinym a je poněkud hůř dopravně dostupnej...
Anonymní
čt březen 13, 2008 8:24 pm
Bude to Tiesto, uvidíte, bude tam narváno, jako nikdy předtím.
A hlavně se nedostane na každého, ptž na Tiesta bude chtít jít 15 000.lidí
madman
čt březen 13, 2008 7:20 pm
Tiesta jako fakt NE!!!.....vsema deseti bych bral treba Eddieho Halliwella nebo Space DJ´z, Sven Vath a Mauro Picotto taky good!!!
Zkuste si poslechnout Tiesta bez drog, jako husta hlaska TENZO Very Happy
Ketrin
čt březen 13, 2008 6:54 pm
Co treba Adam beyer??Kazdopadne Sven Vath jeto buh a hrozne rad bych chtel na machaci ale to se nikdy nestane! Sad
Filip
čt březen 13, 2008 6:24 pm
Těsto doufejme nee (no trance). Někoho takového jako Sven Vath,DJ Hell,Orbital,Takaaki Itoh,Loco Dice. To by byl úlet
Luda
čt březen 13, 2008 6:13 pm
By bych rad kdy bylo techno elektro...hlavne ne trance!
toky tokátko
čt březen 13, 2008 6:02 pm
ha ha
to už radši ten sinclair
matan5
čt březen 13, 2008 3:57 pm
jako hlavní by byl nejlepší Mauro Picotto Arrow to by bylo žrádlo Wink
Lesy
čt březen 13, 2008 3:31 pm
no minulej Machac jsem si uzil paradne az do konce vcetne afterparty:) ale jestli bude skutecne headliner letosniho rocniku Tiesto, tak me tam teda nikdo neuvidi... doufam, ze tomu tak nebude, protoze mejdan na plazi je na zaver leta idealni.
na tyhle akci by se mi libilo duo Nic Fanciulli & James Zabiela Arrow
keyra
čt březen 13, 2008 1:28 pm
Chtělo by to pořádnýho techno zabijáka jako hlavního...
cube
čt březen 13, 2008 12:19 pm
LOL tiesto?
tag jako nepojedu tam... ale jestli tam bude tiesto tag pojedu nekam na ukrajinu at nemam sanci ze to uslysim Very Happy
clubb3r
čt březen 13, 2008 11:20 am
ja bych bral Tigu nebo Marca V Smile
Tenzo
čt březen 13, 2008 10:59 am
To Clubber
Jenze PvD se da spon poslouchat. Tiesto je odpad. na ktereho lidi chodi jen diky tomu ze ma dobrej marketing. Zkuste si schvalne poslechnout jejich sety doma bez drog. Tiesto Vas unudi k smrti:D
Anonymní
čt březen 13, 2008 9:56 am
cluber
srovnavat Junkie XL s PVD... Question
cluber
čt březen 13, 2008 9:54 am
Tiesto na Machaci
A proc ne ?? Razz . Kdyz se podivate par rocniku nazpet, tak jsou tam sama komercni jmena (Paul van Dyk,Boy George, Junkie XL). To bude asi tim ze je tento festak uz vic jak tri rocniky takto hudebne postaven . I podle ostatnich stagei - trance, house, elektro ......... Tiesto-plaz-machac-komercni mejdan , vzdyt to je presne ono, ne
Nuld@
čt březen 13, 2008 9:07 am
one & only PvD B-Q
wendulka
čt březen 13, 2008 1:19 am
Jj, Cox byl dobrej... Surprised) Chtelo by to nejakou podobnou legendarni klasiku (o:
Market
čt březen 13, 2008 12:09 am
Jedině pořádnej schranz....LOL
komunista
st březen 12, 2008 10:50 pm
Co to čtu Tiësto? Tak ten se sem opravdu nehodí. To by nebylo ono ten se na takovou akci opravdu nehodí!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 123, 124, 125  Další Strana 124 z 125

Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz