FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 BALATON SOUND (HU) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Balaton sound

festival

Balaton sound (HU)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út červen 24, 2008 1:25 pm
lolus
tak to by jsi s nami mela dat rychly presun z balatonu na Melt do Nemecka smile31

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolus
út červen 24, 2008 1:23 pm
Obscese
tak to je fakt škodaaa... Crying or Very sad já to tuním tak, že zkouším každý rok nějaké jiné festivaly, abych je stihla za mlada objet všechny Very Happy Ale ne každý se vyplatí, záleží podle kapelek a Dj´s..taky počasí nám jednou nepřálo na Hradhousuu..takže snad neni všem dnům KONEC. Pohoda je našlapaná, ale upřednostňuji nakonec menší záležitosti (jen jednu masovou, abych teda byla v obraze)... Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út červen 24, 2008 1:06 pm
obcese
aaa... ted jsi me uplne privedla na offroadovou chut Karpat ... ze si o tech rumunech nemlcela.... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
út červen 24, 2008 1:04 pm
náhodou to co jste predvedli vy dva na oleji...to je umění! Smile
ještě nebrečím pořád nějak doufám že to půjde. léto bez Pohody? OMG! Tohle je fakt jediná věc kterou jsem o prázdninách chtěla. Nepotřebuju letadlo, slanou vodu ani rumunské hory. Chci letiště, pivko, kopce naokolo a skvělou muziku. Kuva tohle si teda ještě vyberu Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út červen 24, 2008 12:58 pm
Obcese
mnoo Marti takhle nám zkazit reputaci o našich vodáckých dovednostech ... Laughing wow ty nejedeš na Pohodu Surprised to je škoda Sad(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
út červen 24, 2008 12:54 pm
ozzby
Už to tak pomalu vypadá, pořád doufám že žádná dovolená nebude a bude Pohoda. Dozvím se to snad brzy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út červen 24, 2008 12:23 pm
obcese
pohodova obcese nejede do trencina?? Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
út červen 24, 2008 12:21 pm
Lolus
tzzzz příliš hodná jsem na ně! no nic, já ustoupím rodince potom bude muset ona ustoupit mým nárokům. Člověk si může říkat že když nedá fesťáky v červnu a červenci, tím srpnem si to vynahradí...ale není to tak. Wilsonic v háji, Pohoda v prdeli, o Meltu a Balatonu radši ani nemluvím Mad ...nicméně se mi teď aspoň ten Shotgun jeví o něco reálněji Smile Jediné čím si jsem jistá je SOL achjo!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
út červen 24, 2008 12:17 pm
Lolus
tož s Jervinem a Ozzbym do toho určitě jdi, to jsou vodáci jedna báseň Cool jen bacha na věci co neplavou Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út červen 24, 2008 12:11 pm
lolus
ja jsem milovnik dobreho (madarskeho) jidla Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolus
út červen 24, 2008 11:16 am
To Jervin:
Zjistim to v sobotu, co tam je a neni..a hodím echo! Podle mě je to dost nebezpečné, protože tam bude lidiček plno...a každý bude na šmelc, tak kvůli bezpečnosti možná nebudou...ale fakt nevim! Embarassed byla by to idylka Very Happy pařba na vodě Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út červen 24, 2008 11:11 am
šlapadla
to lolus: ... tak jestli tam budou, tak to je jasná věc ... budem dělat křížové výpravy nad "hlubinami" Balatnu pod vlajkou s lebkou a překřížnýma hnátama... Very Happy a dobudeme chlazenou Plzenskou dvanáctku na Ozzbyho jachtě ... Idea Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolus
út červen 24, 2008 10:54 am
To Obscese!
to znám velmi dobře, ale musíš umět říct NE Surprised , jinak to budeš dělat celý život blbce Evil or Very Mad
já jsem to zažívala tak dva roky nazpět a teďka si diktuju podmínky já - chcete mě? tak se podřiďte (dva dny nikoho nezabijou, ne?) Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
út červen 24, 2008 10:51 am
Jervin
parádní lekce maďarského jazyka! všechno podstatné na jedné stránce Very Happy fakt se bavím!
ten Balaton vám závidím, moje festivalové léto je krutě nahrané. kuva tak člověk dopadá když se lidem snaží vycházet vstříc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolus
út červen 24, 2008 10:48 am
Ozzby
jen aby na tý jachtě nebyla i ta Vondráčková, hele podívej...něco na tom bude...kdo ty vlastně jsi? Exclamation

To jervin: do šlapadla jdu, to je voraz! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út červen 24, 2008 10:46 am
... možná tak ze zapujčeného šlapadala Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út červen 24, 2008 10:41 am
lolus
vidis no, to mi si to budeme cele uzivat kousek od brehu z pronajate jachty Cool
ne, to uz kecam Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolus
út červen 24, 2008 10:39 am
Ozzby
teda teda... Laughing dobře jste si to vychytali...a kyvadlovka je bezva!
mno to víš, to já jedu prvně, takže se budu tlačit s davem a propadat davové psychóze Confused Surprised Very Happy Very Happy Exclamation Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út červen 24, 2008 10:37 am
lolus
proto neni nad ubytovani v apartmanu s kuchynkou... s lednici samozrejme Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolus
út červen 24, 2008 10:36 am
Ozzby
To ano, ale namátky dělají ne? A při zvýšeném tahu na Maďarsko...mno prubneme to Surprised
... Very Happy tak to abychom si vzali síť a ty pivka chladili v Balatonu Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út červen 24, 2008 10:31 am
lolus
jaky hranice? v ramci schengenu bych se toho moc nebal Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolus
út červen 24, 2008 10:28 am
Ozzby
a kolik je povoleno si vzít? klasika litr tvrdýho na osobu? a pivo? nevíte někdo? aby nás na hranicích nevrátili Surprised Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út červen 24, 2008 10:20 am
no pratele.. hlavne hodne plznicek do kufru... z toho hajnekena mi stojej chlupy... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolus
út červen 24, 2008 10:18 am
To Acid:
počítat nebudu stíhat, vypadá to, že budu mít plné ruce práce Very Happy
a tu nadávku by jsi mohl odtajnit, však tu nejsou žádný béčka ne? jsem zvědavá Laughing Wink
To Jervin: zajdeme na pivko ne? Idea s Ozzbym ještě.... budeme zpívat Sladké mámení Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolus
út červen 24, 2008 9:42 am
kermideretvar - mintenker
Confused to je snad starý jak metuzalém...naučili mě to chlapy z Beskyd...dokonce!

kuleváloš je fakt dobrý! a copak budeme my na festivale? kuleřitkasrágoši... Very Happy Idea Cool Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út červen 24, 2008 7:23 am
madarstina .))
2 acid: nejaké věci z "madarstiny" co jsem postnul je prdel ... Laughing

2 YannD: dík za doplnění mého příspěvku z po červen 23, 2008 2:38 pm smile41
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po červen 23, 2008 9:11 pm
kermideretvar
njn, mas recht, nejaky nadavky by se taky hodily, ne? ja znam teda jen jednu a tu radsi nebudu zverejnovat, abyste si o me jeste nakonec nemysleli neco spatnyho Laughing

----------------
Listening to: Sven Väth - Dance Department 21-06-2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
po červen 23, 2008 8:05 pm
Tak abych taky přispěl...
* včela - seremeď * vosa - neseremeď * čmelák - seremeď málo * sršeň - neseremeď turbo * kamzík - terénkoza * Tatra 613 - papalászfárosz * hřbitov - túhároszkemp * důchodce - usztván lety * ředitel - kuléválosz * námestek reditele - kamosz koléválosz * sekretářka - kafévárosz ...akorát nevím jestli vám to tam k něčemu bude Very Happy
kérmideretvár
po červen 23, 2008 6:11 pm
K lekci maďarštiny dodávám ještě jedno potřebné slovíčko.
Felil mulhatatlan-KOKOT
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po červen 23, 2008 5:02 pm
mintenker
jervin:
nevim kde si zkopiroval tohle "Mintenker - to neznamená nic, je to pouze formální oslovení, něco jako pozdrav, ale vymyšlený, pouze pro Maďara, angličan by řekl stejně formální " How do you do." Nejradši to říkám dalšímu Maďarovi Pepíkovi Pagačovi, který ale stejně neví, že podvádím, protože je málo maďar. " ale nevim, jestli je to doopravdy takhle. co vim, tak spojeni MINTENKER je z jednoho vtipu o madarech Smile jeste k tomu patri spojeni KERMIDERETVAR Very Happy kdybys byl s nama loni na balatonu, tak bys vedel, o cem je rec Laughing

lolus: na co pocitat madarsky? mam prsty Very Happy

----------------
Listening to: John Digweed - Transitions-06-15-2008
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Další Strana 22 z 25


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz