FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 NEOBLÍBENÍ DJS « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po březen 17, 2008 9:06 pm
wow
Joe Chaucer
tolik hysterie kuli jednomu tematu? Surprised tak jako maj lidi neoblibenyho herce, politika, moderatora, tak proc by nemohli mit i dje? a kuli tomu hned nekoho nazyvat vypatlanym dementem? nic proti, ale tohle je prave chovani vypatlanych dementu, hned takhle nekoho urazet Mad btw "girls" zalozil valmont a ne wajdak.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
po březen 17, 2008 8:42 pm
2 Joe
To si klidne muzes rict, ja ti to urcite brat neberu a pokud to bude od "jakehosi" anonyma, bude mi to srdecne jedno Smile.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
po březen 17, 2008 8:00 pm
Ale vůbec nemáš za co...rádo se stalo.
Ale když už mi tady tak argumentuješ, tak by se slušelo napsat do nadpisu fóra třeba:Povaha některých djs, místo toho co jsi napsal.A pokud tedy chceš zakládat fórum o povaze DJs co čekáš že se tady objeví. Příspěvky sice budou, ale pod něma bude ukryta věta (No ten Dj se na mě špatně podíval, já si myslím že je strašně arogantní)...mohl bych pokračovat ale raději to ukončím, protože celá tahle debata je nesmysl, protože tohle téma je nesmysl.
A jak tak koukám, tak většina tebou založených témat je nesmyslných (např. Girls, Co právě posloucháte, X-factor atd atd.)
A povím ti jen jedno. Arogantní lidi tady byli, jsou a budou. Nejsou to jenom DJs. A řešit to je z jednoho úhlu pohledu k ničemu a z druhého bys taky mohl poškodit nevinného člověka.

PS:O tobě bych taky mohl říct že jsi arogantní, protože jsi založil tohle téma?..Nebo snad ne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
po březen 17, 2008 7:05 pm
2 Joe
Dekuju za krasna jmena, ktera jsi mi dal. Nicmene tohle tema neni az tolik o hudbe, ale treba o povaze cloveka - DJe. Protoze posledni dobou potkavam opravdu spoustu arogantnich a namyslenych lidi, tak me zajimalo, jestli ma nekdo zkusenosti s necim podobnym. A tvuj vylev byl opravdu zbytecny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
click joe
po březen 17, 2008 4:26 pm
diskuzni fora jsou naprosto zbytecna
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
po březen 17, 2008 4:13 pm
Souhlasím s Joem. Tohle téma je naprosto zbytečné
Ondra
po březen 17, 2008 4:12 pm
Joe Chaucer
Myslim si ze jeto dobry tema kazdej ma pravo rict cosi mysli nebo nemysli o dj!Pravda je takova ze kazdej znas mame jiny hudebni hudebni sluch nikdo min dobry nikdo zase lepsi!nic proti tobe kamo!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
po březen 17, 2008 4:06 pm
pokárání
Vypatlaní dementi..nemám slov. Tohle neprosto nesmyslný téma musel založit asi pěknej tupec.A proč? Jak můžete někoho soudit? Jak může někdo říct, že ten track je špatný nebo že ten Dj je¨moc komeční. To si potřebujete tolik ulevit, že musíte na foru napsat koho máte rádi a koho ne?..a k čemu to bude?...Koho zajímá, že se tomu líbí ten a tomu ten?..Kdyby jste byli respektovaní djs, hrající 20 let,tak si váš názor klidně přečtu. Ale půlka z vás je sotva 20 let na světě a už tady rozumujete kdo je komerční a kdo má špatný tracky.
A nejhorší na tom je, že tito lidé dělají recenzenty a moderátory...zrušte tohle nesmyslný forum a užívejte si hudby kterou máte rádi,ale neplette se do hudby ostatních. Oni mají svou hudbu a jenom protože je jiná neznamená, že je špatná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bejwlik
ne březen 16, 2008 11:39 pm
teda olava ne,když hrál v roxy tak zahrál skvěle a všichni z něho byli nadšený Surprised
a waterman je navíc good Razz
no nic už radši mlčim,tohle je vlastně diskuze o kritizování a ne o hájení Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-girl
ne březen 16, 2008 11:35 pm
mno, ani ne DJ ale spíš producent a je to... Olav Basoski.. a proč? Protože udělal Watermana Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
ne březen 16, 2008 9:29 pm
Ja se jedu "uchcavat" 4.4.2008 do vidne ...Smile jejich Red Light (to je club) ... neuveritelny ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bejwlik
ne březen 16, 2008 9:11 pm
to dont_panic
ale je dobrej,jeho živý sety jsou good Wink
a jestli si ho slyšel s Joachim Garraud naživo,tak by si dost možná uchcával blahem jako já Cool
richard
ne březen 16, 2008 7:52 pm
michael C a urcite by se jich par jeste naslo jako treba petewalk nebo tripman atd. takovy ty radoby djs
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
ne březen 16, 2008 7:50 pm
David Guetta
cpou ho (teda spíš cpali) všude... Je na mě až moc komerční... Mad
robot
ne březen 16, 2008 5:07 pm
robotech prilezitosny smrdolak Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
ne březen 16, 2008 3:05 pm
NEOBLÍBENÍ DJS
Máte nějakého DJe, kterého opravdu nemůžete vystát? A proč?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2 Strana 2 z 2


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz