FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SÁZAVA FEST « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

sázava fest sazavafest

kacov mala strana roni size sister bliss festival o2

sazava fest
Mára
pá březen 16, 2012 3:40 pm
Line-up
Že by letošní Sázavafest měl nejlepší dance line-up, když nebude Pleasure Island a na Mácháči můžeme očekávat only house. Ani bych se nedivil. Jsem zvědav, koho oznámí dál.
SUPER....
čt březen 15, 2012 6:48 pm
SUPER A TED KAM DŘÍV?
Lodest
st srpen 17, 2011 9:12 am
hodnoceni
Dovolím si trochu reagovat na článek. Je pravda, že tam kromě hudby nebylo moc jiných aktivit, ale mně to vůbec nevadilo - každý den jsem měl nabitý jen a jen hudbou a zbýval mi čas už jen na občasné občerstvení. Většinou jsem přebíhal mezi dvěma hlavními pódii, ale třeba taková JAM stage nebo Balbínka byly taky super - obzvlášť v případech, kdy na české hlavní stage hráli Chinaski, Nightwork a nebo na zahraniční stage hrála Kirschnerová Smile Jel jsem na fesťák především kvůli hudbě, a to mi stačilo Smile
Kuba
ne srpen 07, 2011 4:51 pm
Letošní ročník
Letošní ročník se byl výborný. Zpěváci skvělý a počasí vyšlo. Myslim, že tohle určitě není poslední ročník a doufám v to. 18 000 lidí je toho důkazem. Děkuji za zážitek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jack
ne červenec 03, 2011 10:09 pm
to terence: Benátská noc je taky u řeky:)
terenc
čt červen 30, 2011 6:49 pm
sf
"Starý prostor byl zatopen a s tím i utopeny mé myšlenky, že Sázavafest musí být přímo u řeky. Jde přece hlavně o atmosféru, muziku a taky komfort a bezpečnost pro všechny kdo přijdou." Právě, že jde o tu atmosféru, kterou měl sázavafest neopakovatelnou právě kvuli tomu, že byl u řeky. A pokud se nemýlím, tak to byl jedinej festival, kterej se konal právě u řeky. Podle mě je u nás velký množství festivalů na letištích a v různých bývalých areálech čehokoliv. Pokud vím, tak areál přímo zatopen nebyl, pod vodou jsem viděl několik desítek stanů v kempu u kouzelníka, ale v areálu nic... Pokud jde o bezpečnost návštěvníků, tak stačí holinky a míň kalit. Nebo jste snad slyšeli, že se přesune Glastonbury kvuli bahnu!!! a to je tam každoročně. Very Happy Tady byly předchozí ročníky uplně v pohodě, holt to počasí tentokrát nevyšlo. Jezdil jsem na něj od roku 2003 a toto bude první ročník, který vynechám...škoda, koncepce (i produkce) utrpěla odchodem o2 a stěhování doprostřed města určitě víc návštěvníků nepřiláká. Hudebně tento rok nejslabší, mám takový tušení, že je to poslední díl mého oblíbeného festivalu a to mu fakt nepřeju... Mám s ním spojený celkem silný zážitky: třeba "úschovna stage", neséém vám noviny v sázavě před chechtákem, lávka na ostrově, kempování se stanem na R1 stage atd... kdo zažil pochopíSmile))

reakce na článek: Rozhovor s Pavlem Klouparem
Dan
čt červen 30, 2011 6:39 pm
souhlasim s Tomem. Bez hlavniho partnera to jde do kytek.

reakce na článek: Rozhovor s Pavlem Klouparem
tom
čt červen 30, 2011 11:21 am
bez O2 jste uplně v hajzlu!

reakce na článek: Rozhovor s Pavlem Klouparem
Jaaan
pá květen 20, 2011 2:42 am
...
Podle me letos nejslabsi Sazavafest a to ani nepocitam to, jak lide zareaguji na novy areal. Jedine co snad stoji za zminku jsou Irie Revoltes a Jazzanova. V kazdem pripade preju poradatelum hodne stesti.

reakce na článek: Sázavafest slibuje tři dny hudby a nejen to
JR
út září 28, 2010 6:13 pm
Prodám 2 vstup. Vivaldianno Brno 2.10.
Prodám 2 vstupenky na koncert Vivaldianno v Brně 2.10.2010 v 17:30. Cena 1300,- Kč. 603 390 700

reakce na článek: Vivaldianno hostem Sázavafestu
oakey
pá srpen 13, 2010 8:57 pm
Dobře
Vám tak

reakce na článek: Sázavafest: Už chyběl jen sníh
oujee
pá srpen 13, 2010 12:38 pm
vracim se k memu starsimu prispevku, ze tento fest pujde pomalu ale jiste do kopru jako nekolik jinych velkych festu a musim jen podtrhnout to co jsem rikal. Bohuzel neni to tak uplne zrejme kvuli pocasi ktere na festivalu vladlo, nelze poprit ze se nemalou merou na tom vsem podepsalo hlavne pocasi, ale necelych 10 000 lidi a z toho v sobotu zustalo jen 1500 lidi tomu rikam " kurva smula". A pristi rok??? no jsem na to mooooooooc zvedavy .. titpuju konec!!!! a nebo se fest zmeni na festival tipu Přestěnice.
Peťa
čt srpen 12, 2010 1:59 pm
Bezva bezva, jsem si aspoň připomněla minulý víkend Smile Jste možná odnášeli U Kouzelníka i náš stan, taky jsme tam kempovali, ale odešli jsme dřív, abysme stihli něco málo z Chumby... Smile Takže díky díky!!!!

reakce na článek: Sázavafest: Už chyběl jen sníh
Ondras
čt srpen 12, 2010 11:38 am
Další strašná reportáž, tohle léto se to opravdu nedá číst...

reakce na článek: Sázavafest: Už chyběl jen sníh
kydis
út srpen 10, 2010 11:29 am
nerozumím, nechápu souvislosti :-O
Každej festival je jen takovej, jakej si ho sám uděláš, pokud se ti vystupující kapely líbí, užiješ si je, pokud zrovna nic nehraje, sebereš se a jdeš do hajzlu, klidně na půl dne, v okolí je všude kam jít, a i kdyby jen do lesa na houby Very Happy
Nějaký kidy o tom, že neteče voda? No a co, vedle máš řeku...
Pokud se neumíš přes takovýhle drobnosti přenést, zustaň sedět doma na prdeli!

reakce na článek: Anketa ze Sázavafestu 2010
Martin
po srpen 09, 2010 5:33 pm
oakey, oakey
Naprosto s ním souhlasím!! Byl jsem tam v loni a horší akci jsem za 10let nezažil. Nikdy s
se mě nestalo, že bych předčasně opustil festival až Sazava fest:(( Opravdu jen pro vožralí burany!!
IO
po srpen 09, 2010 3:28 pm
možná nevytahuje jenom porovnává. a zdá se že se měl určitě líp ; ) ani tahle sázava se prostě s pětistym výstupem čambavamby v čr a různejma těma střihavkama do tuzemský festivalový historie nijak zvlášť nezapíše. což je ale naprosto normální osud většiny podobně vedenejch/směřovanejch festů, žeáno
smrkac
so srpen 07, 2010 10:58 am
oakey
ty jseš asi hodne nahoře, že se tady vytahuješ, že jezdíš do zahraničí... spousta lidí tady jezdí na zahraniční festy a nikomu to necpou a hlavně nevypisujou lajnu jako by se chteli pochlubit novou hračkou ve školce!

reakce na článek: Videopřenos ze Sázavafestu
heerer1
pá srpen 06, 2010 11:08 am
oakey
Takovy mam rad... pokud tedy navstivim cesky fest, stava se ze me buran?? LOL
Byl jsem tam loni taky a rozhodne to na odchod nebylo, ze netekla voda je pravda, ale nejsem zhyckany a neco vydrzim Exclamation
Kazdopadne bych jim nic spatnyho nepral a tobe spis at ti na festacich chcije kyticko.
oakey
pá srpen 06, 2010 10:12 am
festival pro burany!
Zcela mi stačí fotka a ani nemusím číst vylhaný rozhovor-jen malé shrnutí:loni při hrozných vedrech hned druhý den došla voda,na svých stránkách vám vyhrožoval organizátor policií,když špatně zaparkujete,údajně chtěli pozvat Michaela Jacksona na 10.ročník(proto je letos hlavní hvězdou kluk z původní skupiny Saze ze Žižkova).Celý areál se přitom musí nesmyslně obcházet a Jimmy Somerville zpíval na half-playback 35 minut,dobrý ne?Zase je to ovšem jen cca 40 km od Prahy a potkáte tam exoty typu Aleše Blehy.Celkově jsem na tomto festivalu pobyl příšerných 150 minut a opravdu nikdy nezapomenu.Nejsem zhýčkaný,ale mám rád úroveň,proto jsem se letos vypravil již na můj desátý zahraniční festival,kde jsem si to užíval od pátku do pondělí s line-upem,který do Čech nepřijede ani za 10 let-Kings of convenience,Shout out louds,Tiga,Carl Craig,Two door cinema club,The Big Pink,Ricardo Villalobos,Holy Ghost,Jamaica,Archie Bronson Outfit,Foals,Ewan Pearson či Fred Falke.Voda tekla pořád,všichni vystupovali dostatečně dlouho a živě,s Jacksonem tam nepočítali nikdy,neptaklali jste tam žádné feťáky a místo vyhrožování vám pořadatelská služba auto ještě hlídala.Navíc celý týden bylo nádherné počasí a nyní při pohledu z okna jen doufám,že pršet nepřestane,aby se alespoň letos měli buránci čím umýt.

reakce na článek: Rozhovor s Pavlem Klouparem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vv
pá srpen 06, 2010 9:46 am
Sazava fest 5.-7.8. za 500 kc!
Prodam listek na Sazava fest za 500kc. Predani v centru Prahy nebo na Andelu dle dohody. Volej 602 396 213.
+420 605 272 421
čt srpen 05, 2010 5:48 pm
prodám 4 lístky
Prodám 4 čtyřdenní lístky na Sázava fest za 790,- Kč předání na místě ve čt nebo pá. tel. 605 272 421 begin_of_the_skype_highlighting              605 272 421      end_of_the_skype_highlighting
Ondras
čt srpen 05, 2010 10:34 am
Marky: Ano držet hubu a krok, ty jsi to vystihla! Very Happy Každý snad může napsat svůj názor, ikdyž ti to nevoní..
Marky
st srpen 04, 2010 3:34 pm
koukám se, jaká se zde sešla spousta "chatráků" odsuzujících letošní fest. Nutí vás tam někdo jezdit? Nenutí, tak proč nedržíte hubu a krok a nenecháte si svá "moudra" pro sebe. Jsou lidi, kteří se tam letos těší, a i když přiznávám zaváhání v line-upu, nemusim být hned hnusná. Dala jsem za lístek 600 a mám 3 dny plný kvalitní hudby, na Hradech jsem dala za lístek 350 a měla jsem jen 1 večer! Takže vztyčený prostředníček všem odsuzovačům!

reakce na článek: Rozhovor s Pavlem Klouparem
samik82
st srpen 04, 2010 1:00 pm
Prodám lístky
Nabizim 2 celofestivalove vstupenky. Cena 1500,- za obe. Predani dnes, nebo zitra v Praze. Zajemci piste na sazavafest2010@seznam.cz , odpovim obratem.

reakce na článek: 10. ročník Sázavafestu odstartuje kapela Loyca
Magduss
út srpen 03, 2010 6:26 pm
Prodám lístky
Ahoj, prodám dva lístky na Sázavafest, jeden za 500,-. Předání v Brně. 732 705950

reakce na článek: Letošní Sázavafest ve znamení oslav
Tomcook
út srpen 03, 2010 12:33 pm
Nůůůůdáááá
Vždycky to byl béčkovej fesťák s nejhloupějším PR a s pseudo hvězdama,které jsou již několik let za zenitem. A letos???? Provar. Chválím O2,za to,že se rozhodla podpořit Open air festival v Panenské Týnci. Na Sázavafest ani zadarmo!

reakce na článek: Rozhovor s Pavlem Klouparem
Cvokinkaa
út srpen 03, 2010 11:46 am
Ahoj, prodám 2 lístky na Sázavafest po 500,- Kč. Předání v Praze nebo dohodou. V případě zájmu mne kontaktujte na sarka.kohoutova@email.cz
Míša
út srpen 03, 2010 10:58 am
Ahoj, prodám 1 lístek na celý festík za 650,- Plzeň - nemáte někdo zájem? Tel. 774 330 083
Petr
út srpen 03, 2010 9:19 am
podpořte ročník 2010
Líbí se mi ja tady někteří z Vás píší, že jsou O2 sráči, že odešli od tak dobrého festivalu jako je SÁZAVAFEST,ale právě v této době by jste měli na tento SÁZAVAFEST jít a podpořit ho, když si nemůže dovolit ty zvučné jména jako O2.
MILÉ VEDENÍ O2 A VÁM SE DIVÍM JAK JE MOŽNÉ ŽE JSTE SE NEPOZASTAVILY NAD TÍM PROČ LIDÉ OD VÁS NAJEDNOU PODIVNÝM ZPŮSOBEM ODCHÁZÍ OD SÁZAVAFESTU A DĚLAJÍ SI VLASTNÍ FESTIVAL DO VLASTNÍCH KAPES.

reakce na článek: Rozhovor s Pavlem Klouparem
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další Strana 2 z 12


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz