FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SÁZAVA FEST « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

sázava fest sazavafest

kacov mala strana roni size sister bliss festival o2

sazava fest
smisek
po srpen 02, 2010 2:37 pm
vip stupenky
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat dostal jsem vip stupenky na Váš festival, budou mít stejný význam jako loni- parkoviště a kemp zvlášď. Dík za odpověď

reakce na článek: Rozhovor s Pavlem Klouparem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cvokinka
ne srpen 01, 2010 9:13 pm
Ahoj, prodám 2 lístky na Sázavafest po 500,- Kč. Předání v Praze nebo dohodou. V případě zájmu mne kontaktujte na sarka.kohoutova@email.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
terez
ne srpen 01, 2010 6:12 pm
lístky na Sázavu
Ahoj, prodám 4 lístky na Sázavafest na celý festival za 3 tisíce. Místo předání Praha. tel. 602 200 096 terez.80@centrum.cz
coocoon
ne srpen 01, 2010 8:52 am
a co djs?
Na tomto festaku nebudou zadny znamy djs? taky velka skoda.

reakce na článek: Rozhovor s Pavlem Klouparem
Mikal
út červenec 27, 2010 12:43 pm
koupim
Ahoj, koupim 2 listky na sazavu. Kdo prodá za 500-550 at pise na muj.mejl@klikni.cz ...prevezmu 28. nebo 29. v Praze nebo v Brně, popr. poté okolí Zlín, Kroměříž. Diky
Petr
út červenec 27, 2010 12:48 am
Koupím
Ahoj, koupím 1 i více lístků na Sázava Fest. Dám 500. Předání v Praze nebo budu ve středu v Brně. Díky za nabídky. 608257732 nebo centruj@centrum.cz
xsuzi
so červenec 24, 2010 5:37 pm
for Dad
divíme se Dane, p. Kloupar s Abatonem a O2 už spolupracovat nechtěl... takže žádné rány pod pás... a myslím že partner typu O2 nemá zapotřebí se doprošovat... sorry

reakce na článek: Přípravy Sázavafestu finišují
MT77
so červenec 24, 2010 3:05 pm
s line-upem jsem naprosto spokojenej
Velka jmena typu Moby letos nejsou, poradatele nejdou bez generalniho partnera do rizika, to je v dnesni dobe pochopitelny. Ale absolutne nesouhlasim, ze lineup je spatnej - naopak je velmi pestrej a kvalitni! Che Sudaka, Dikanda, Cornerstone Roots - vyborny kapely svyho zanru, nazivo se na ne moc tesim! Papa Roach, Chumba to je klasika a navrat Ivana Krale je pro vetsinu lidi z branze udalost, kterou si nenechaji ujit!

reakce na článek: Přípravy Sázavafestu finišují
Dan
so červenec 24, 2010 9:44 am
nedivte se
...bez velkeho sponzora zadna velka jmena byt nemuzou. O2 si nechala od kluku z Abatonu udelat vlastni fest, docela rana pod pas, kdyz po skonceni minuleho rocniku SF jeste rikali, jak navysi budget pro rok 2010 :(

reakce na článek: Přípravy Sázavafestu finišují
oujee
pá červenec 23, 2010 2:34 pm
a jen jeste dodam, ze kazdorocni omylani sice kvalitnich ale na sazavafestu a jinych festech inventarni kapely je uz taky k nasrani .. at clovek jede kamkoli, potka vsude to samy .. jenze jak z toho ven??
oujee
pá červenec 23, 2010 2:09 pm
sazavafest pujde pomalu ale jiste po tomto rocniku do kopru, tak jako pomalu ale jiste vymyzeli ostatni velky festivaly u nas - viz. open air field, cosmic trip, creamfields atp. letosek je teda megazoufaly. skoda .. 4 roky jsem tam jezdil moc rad :(

reakce na článek: Přípravy Sázavafestu finišují
Lajnus
pá červenec 23, 2010 1:04 pm
Hvězda
"Dog Eat Dog vystoupí jako jedna z hlavních hvězd letního hudebního festivalu Sázavafest"
No tak to je teda bomba Smile před 4 rokama na ně do Effektu v Havlíčkově B. přišlo asi 60-70lidí Smile Tomu řikám tahák Smile
Line up sázavafestu je hodně suchej, mám to kousek , tak mě to dost mrzí.
Letos na to kašlu, pořád kokola těch 5 českejch MEGaEs :)

reakce na článek: Dog Eat Dog - hlavní hvězdy Sázavafestu
kika985665
čt červenec 08, 2010 12:53 pm
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Surprised Surprised Surprised Surprised
Keyli
út červenec 06, 2010 8:33 am
Letošní Line-up je na celkem na hovno, to je pravda. Ale najdou se i kapely, které mají něco do sebe. A atmosféra je vždycky skvělá, skvělý lidi (PRO MĚ), takže já si nebudu stěžovat a budu se těšit (-:

reakce na článek: 10. ročník Sázavafestu odstartuje kapela Loyca
Fík
út červenec 06, 2010 12:22 am
Sázavka
Ač nerad,musím taky říct že na Sázava Fest letos seru Sad
Dost mě to mrzí protože to byl po 3 roky muj nejoblíbenější letní fesťák Very Happy
Ale letos je to hodně velká navoněná bída Surprised
pw
pá červenec 02, 2010 12:31 pm
2heerer: cece stali jsme i tam, i tam, i v bckstagei, i pod podiem v PITu (kde to bylo jediny dobry. Nééévííím ... jebat na to. sazava uz bude jen pro nadsence a par verných .. pro me uz rozhodne ne e.

reakce na článek: 10. ročník Sázavafestu odstartuje kapela Loyca
Jamie
po červen 21, 2010 12:36 pm
a kde je headliner pro 2010?
Letos tedy hodně slabé, až tragické. Sešlost pro kotlíkáře v batiku a těch pár, kteří půjdou jen ze zvyku? Myslel jsem, že s Mobym nabírá Sázava novej dech a směřuje k nejlepšímu festu u nás a na 10. výročí budou opravdu pecky světovýho formátu (ne, to opravdu Leningrad Cowboys nejsou). Kde je headliner typu REM, Coldplay, Placebo, Jamiroquai, MGMT? Na doplnění něco svěžího, Miike Snow,The XX? Je to rozchodem s O2? I tak držím palce ať přijde aspoň 8 000 lidí a příští rok snad lépe.

reakce na článek: Sázavafest 2010: Tak trochu jiný festival
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
pá květen 28, 2010 3:00 pm
pw
ty si dobra lamka, hodnotis zvuk z boku? Very Happy Priste to zkus pred zvukarem a uslysis to trosku jinak Wink
pw
pá květen 28, 2010 1:25 pm
lonsky sazavafest byl hodne velky pruser - ani Moby to nezachranil!! a navic zvuk na mobym byl naprosto zoufaly!! jsme staly na kraji v popredi a z leva nam busila do hlav zkouska bubnu kapely ktera se chystala na vystoupeni na vedlejsi stagei .. mozna to letos udelaji komornejsi a o to prijemnejsi

reakce na článek: Letošní Sázavafest ve znamení oslav
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
čt duben 15, 2010 4:21 pm
taky bych se toho zas tak nebal... jj velky sponzor je fuc, ale to nic neznamena a to nemluvim o tom ze se prumysl rozjizdi a s penezi to pujde nahoru.../resp. doufam ze to vydrzi:)/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
čt duben 15, 2010 3:53 pm
bylo mě řečeno,že budou tři velký známý jména
Miro
čt duben 15, 2010 9:18 am
Poradne jmeno asi bude chybet kdyz neni O2, ze?

reakce na článek: Sázavafest má zbrusu nový web
Ondra
čt duben 08, 2010 12:58 pm
listky zdarma
Chystate se na Sazavafest? Pokud si koupite 14. dubna 2010 vstupenku v prazskem ISIC Pointu, dostanete druhou zdarma.
http://www.isic.cz/index.php/historie-isic-pointu/342-kup-vstupenku-na-sazavafest-druhou-ma-zdarma-pouze-v-isic-pointu
Navstevnik
so únor 20, 2010 12:26 pm
Loni poprve a asi naposled...krusovice jsou humus neda se to chlastat...a festival bez piva to nejde. Ale jinak zajimavej festak...clovek se tam docela nachodi Smile
Dan
pá únor 19, 2010 10:29 am
O2???
A Sakra, mam pocit, ze Sazavafest prisla o O2 operatora, ktery si nechal udelat svuj fest od kluku z Abatonu. No to jsem zvedavej Smile)
olda
út srpen 11, 2009 11:16 pm
nevim, neznám
Na tomhle festivalu jsem nebyl - ale podle odpovědí v rozhovoru je pořadatel pan Caban. Sytď se...
Obsession
st srpen 05, 2009 1:54 pm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
st srpen 05, 2009 10:20 am
kopec
kdyz ja si nemuzu pomoct Smile
nepřitel
út srpen 04, 2009 6:53 pm
oakey
to je ten ..... co ma dostat až ho zas uvidim tak je jasnej .......
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další Strana 3 z 12


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz