FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SÁZAVA FEST « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

sázava fest sazavafest

kacov mala strana roni size sister bliss festival o2

sazava fest
KaVe
út srpen 04, 2009 7:45 pm
To se najde vždycky dost šťouralů, kterým nesedí to či ono je jasné, stejně jako je jasné to, že záchody a voda byly vždycky problémem tohoto fetivalu a připadá mi, že situace je spíše horší a horší, než aby se zlepšovala. No, ale je to venkovní fesťák, takže se s tím musí tak nějak počítat a nedělal bych z toho vědu, šamponi můžou do klubů a všichni normalní návštěvníci si s tím nějak poradí, louky jsou rozlehlé a řeka pod nosem (chápu, že slečny to tak jednoduché nemají). Co mě však letos moc nenadchlo byl lineup. Jezdím na tento fesťák už dobrých osm let a pamatuji komorní atmosféru v Sázavě, kde byly v podstatě dvě podia na kterých se v hustém sledu střídaly převážně tuzemské kapely a o nějakých hvězdách nemohla být ani řeč. Bylo to v pořádku, do toho prostředí se to výborně hodilo, kapelky byly zajímavé a výborně se doplňovali člověk nevěděl kam dřív skočit. Po nuceném odsunu do Kácova festival neuvěřitelně nabubřel, stala se z něho malá pouť, začaly se objevovat známé hvězdy, lidí taktéž přibylo, ale program jako takový už trošku pokulhává. Jasně Moby byl super a moc jsem si ho užil, Grooverider, Fabio...ale na těch dvou hlavních podiích už je to taková všeho chuť, že než se člověk dočká kapely, která ho zajímá je po fesťáku a zůstane jen prázdný pocit. Sobota mi přišla tak slabá, že jsem reději vyrazil už ve čtvrtek, užil si České kapelky jako za starých časů (jenom kdyby v těch stanech nebylo tak narváno, protože nic jiného ještě nehrálo) a v sobotu ráno hurá domů.
Je to jen názor, chápu, že každý preferuje jinou muziku, tak uvidíme na jubilejním desátém ročníku příští rok.
kopec
út srpen 04, 2009 4:52 pm
pro herera
kamo ti to tady dycky das do late jako do pohody vis jak bleha je v pohode osobne sem snim na sumru kalil
xxx
út srpen 04, 2009 4:07 pm
jen se ukaz hlupacku
oakey
út srpen 04, 2009 3:50 pm
Napsat,že Bleha je smažka se nehodí,
proto to budeme cenzurovat?Chováte se jak komunisti,takže Bleha je gay smažka,smažka,smažka a napíšu to třeba tisíckrát znova!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
út srpen 04, 2009 10:16 am
Pár odpovědí na pár otázek na idnes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
út srpen 04, 2009 8:15 am
oakey
co jsi dokazal ty???!!!! Posrany SOL ktery je poradany tak dlouho ze te v jeho samem pocatku jeste mama prebalovala!!! na ktery chodi mraky lidi, co si tady lecis svoje mindraky chudaku???!!!
O takove prudice nikdo na akci nestoji!!!!
kary
po srpen 03, 2009 10:45 pm
hele, vite co muzete?? tak maximalne sedet a soupat nohama. SF byl fakt super, organizatori delali co mohli a meli toho tak 1000 km nad hlavu!! kdo nevi jak se takovy fest organizuje, tak at nekafra. pokud vam vadi voda a spol, tak sedte doma a pekne se klidne stokrat za den vysprchujte. ja myslim, ze to bylo super, program nabity, fajn kapely a super lidi. nepotkala jsem tam cloveka, ktery by si nenasel zabavu. at uz to bylo to tocici se kolo, stena u nokie a tak. osobne mi jedine vadilo, ze do sesti do rana jelo jen techno a DnB, to mi nesedi. ale jinak fakt super zabava. kdo chtel, bavil se a kdo nechtel, tak se proste nebavil. priste sedte doma a soupejte nohama. Wink packo lidi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
po srpen 03, 2009 5:54 pm
já jezdim na akce přes 12let a todle byl můj první rockfest,zhruba sem věděl,do čeho jdu,tak sem zázraky nečeka,ale celkově zajímavá exkurze,jen sem teda za ty 3dny nenašel ten infostánek a to sem kalil hlavně Flügel Rolling Eyes
soda
po srpen 03, 2009 5:08 pm
Fuck off Sazavafest
Byl jsem už za 10 let na hoooooodně festivalech, ale tohle byl ten nejhorsi co jsem kdy zazil. Nektere koncerty byli docela dobry, ale ta organizace...
Vůbec nechapu jak se to nekomu mohlo libit asi jste byli tak ožralí jako většina, že jste to vůbec nevnímali, ale já byl střízlivej a nedalo se to. Jeste se me nestalo, ze bych z festivalu ojizdel tak nasranej.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
po srpen 03, 2009 1:12 pm
petka
Jj Moby byl famoooozni a vubec nechapu jak si porad nekdo stezuje na to ci ono... ze to bylo daleko tam a nebo pak zase tam.
Nekdo nekde psal ze sel strizlivej na ty ceste ke vstupu a mel co delat pac nebyla osvetlena a ze nebyl nachcanej... resej uz uplny picoviny,
bylo malo hajzliku, malo vody ale nic tragickyho. Kdo chtel se vomil, vychcal ci vys... bo jste to drzeli do nedele? Very Happy

namisto toho ze muzika byla good a hlavne ze POCASI vyslo!
Peťka
po srpen 03, 2009 1:07 pm
Byl to prostě vydařenej festák, opravdu pro mě JO! Moby tak ten to rozsekal, že jsem chvilku pak stála s otevřenou pusou, asi to bylo tim, že jsem ho nezažila nikdy live, takže fakt paráda.Na to budu vzpomínat dlouho. Kapelky se opravdu podařili, na každý stagi jsem si našla něco Very Happy A O2 Bubble stage..no to byl ráno v 5 takovej masakr, fakt špica. Very Happy
Na stanový městečko si stěžovat nebudu, jako každý, jelikož jsem tam prostě nebyla. Radši jsem si zašla do kempu, kde jsem si trochu víc přeplatila, ale co. A ty vzdálenosti, který omýlá každej? Ku*va tak je to festák venku, nemůžete mít všechno hned u čumáku. Myslim, že nikomu neuškodilo, když se v tom krásnym počasí trochu prošel, To miluju, tyhle líný zadky, co to hned vyčtou. Question A chytráci co si stěžujou na Jamieho S., vám bych taky nakopala zadek. Myslim, že on dokázal víc než vy a chtěla bych opravdu vidět vás, před tou tisícovkou lidí před vámi. Takže i za to málo jsem mu vděčná, mělo to šťávu a fakt výborný na pobavení i na taneček. Já myslim, že je docela složitý zařizovat takovej fest a prostě se něco někdy nepodaří. Takže vy prudiči, co si jen stěžujete, udělejte něco takovýho a pak si to povíme!! Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
ne srpen 02, 2009 8:57 pm
TO OAKEY
chlape nebud hrdina kdyz nevis...

Jimmy takto hraje a hraje tak od sedmdesatych let. nic na tom nezmenis.

koncert mel podle smlouvy byt 40 minut abyl 37 minut

Jimmy je velmi fajn chlapiuk, byl jsem s nim cely den a BYLA TO PRO ME OBROVSKA CEST protoze je to obrovska osobnost

jen nas jeho management uz pred prijezdem varoval, ze neni OK a ze je prilis playchy, at si dame pozor. ze treba nesnes kolem sebe v blizkosti drsny chlapy... nevim proc, ale respektuji.

RESPEKTUJ I TY

Jimmy odehral vynijkajici koncert akorat nedal pridavky a nebyl schopen odehrat Smaltown Boy

proc? to tak uplne nevim, byt jsem byl vedle neho.

z podia odesel jeste v klidu, vzadu v satne uz ale byl rozklepany a brecel.

jakykoliv zadosti o navrat na podium odmitl, od jeho manazerky, od jeho pritele, ode me...

proste emoce ho dostaly.

uz dlouho nehral pred tak velkym davem a neunesl to vnitrne.

ten den co jsem s nim ztravil mi pripomional jeden den, kdy jsem byl s Maichaelem Jacksonem v 96. hodne podobny typci a hodne podobne citlivy

z podia odesel zrejme proto, ze nedokazal ustal 6000 lidi s nim si zpivajicich pod podiem.

co ja vim kdio ho v zvote ojebal a kdo podrazil? co ty vis?

proste po konecrte na chvili dal satnu, premlouvali jsme ho a on to vyresil tak ze IHNED ODJEL na hotel.

respektuj ho, dokazal tak milionkrat vic nez TY
xxx
ne srpen 02, 2009 8:30 pm
marion
v cem propadak???
Marlon
ne srpen 02, 2009 8:21 pm
SF
velký zklamání, takovej ušmudlanej festival, byl jsem poprvé a naposled, organizačně propadák, je to nafouknutá bublina, která teď splaskla, tedy alespoň pro mě, je to smutný ale bylo to po skoro všech stránkách naprost příšerný
Kacka
ne srpen 02, 2009 8:14 pm
To oakey - hm,tak line-up sonne mond sterne je opravdu luxusni,ale o tom si tady muzeme nechat jen zdat popr.se vydat k nasim sousedum.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
ne srpen 02, 2009 8:13 pm
nová zkušenost za odpovídající peníz-asi se budu opakovat,ale Moby kraloval! pak super jídlo,babinec...co mě vadilo byl terén v Report tentu-nešlo to jinak? připadal sem si jak na hnoji,ble Embarassed furt je to rockfest,ikdyž se snaží jít s trendy,jo a díky tomu nahoře za počasí a spálený tělo Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
ne srpen 02, 2009 8:01 pm
no tak co bych chtel ja?

lineup:
19-19:30 Kosheen
20-21:30 Moby
22:00 -23:30 Underworld
24-1:30 Prodigy
Pak naky lamanice

nicmene SF nebyl spatnej, az na tu vodu a krusovice slapalo vse bez problemu....alespon ja jsem se bavil a cekal jsem co jsem cekal...
oakey
ne srpen 02, 2009 3:17 pm
Co bych teda jako woe chtěl,wo co mi go!
Chtěl bych line-up z letošního SMS(sonnemondsterne.de) v Roudnici nad Labem na letišti pořádané agenturou JPA pro 20.000 lidí tak za cenu patnáctset,k tomu německou organizační preciznost a každoroční držení tradice kvality.Creamfields 2002-2004 se této představě šampónků blížil absolutně nejvíc ze všeho,co kdy u nás proběhlo.Tak to asi,Woe..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
ne srpen 02, 2009 1:35 pm
oakey
Ty woe, vo vo vo co ti de?

Pocasi pecka, muziak v patek taky luxus... Vice vchodu? Jezisi tak si se trochu prosel... Spis se resilo ze na LIRu nebyly mista na sezeni- to by jsi cucel kolik malo mist na sezeni tady bylo Smile. Pifka, drinky cubanec ci mojito za 60 mi prijde dobra cena. Hudebne byla sobota proti patku slaba tedy alespon pro me... Jen na poslech, ale nic k zakaleni..
Freak power a Moby, Ruprtova operetni vlozka taky mazec, zato grooverider slabota...
Kdo se chtel bavit ten se bavil - no nebavit se na pana Muzikanta tak uz tezko rici co vic by jste tam chteli? Smile

Jen docela dost samponku mi tam prislo ze tam bylo... Smile
oakey
ne srpen 02, 2009 1:18 pm
Tour de Sazava a poloviční Jimmy.
Od místního kostela k hlavnímu podiu to bylo dobrých 45 minut,přičemž na velmi nezřetelně (ne)značené cestě k vytouženému cíli jste museli zcela nesmyslně obcházet celý areál dokola,protože hlavního buránka,jež chtěl pozvat i samotného"krále popu" (třeba by si ti dva blázni dobře rozuměli,když je Kácov "pravicový" a stany tam nepadají jako na Slovensku) vůbec nenapadlo udělat na tolika hektarech plochy více vchodů.V pátek navíc za hrozných veder údajně vůbec netekla voda,mě ovšem stačilo na místě strávit zhruba 2,5 hodiny a NEVER AGAIN!Minulý týden jsem byl na Benátské noci(cca 1,5 hodiny),ale na tu si neztěžuji.A co mě do těchto končin vlastně přivedlo?Ano,byla to asi 30 -ti minutová pantomima Jimmyho Somervilla na half-playback,kdy největší hit odzpíval téměř A cappella během několika vteřin.Už když se přišel bezprostředně po juchající Martě Jandové i se dvěma svými parťáky podívat na stavbu svých celých tří stojanů v očividně dobré náladě bylo jasné,že tato gay ikona má něco za lubem.Tím bylo originální ukončení vystoupení hned v polovině,přičemž konec byl opravdový!No nekupte to za 650,- Kč vstupného + 250,- Kč za údajně hlídané parkoviště,které jsem samozřejmě neplatil +500,- Kč za benzin + bleifrei Redbull pro mě za 70,- Kč je výhodný nákup pod jednou maringotkou za neuvěřitelných 1.220,- Kč celkem = 50 Euro,což je téměř stejná částka,kterou vydáte za jednodenní vstupenku na opravdu festival(ne kemp) SMS(Sonne Mond Sterne),kdyby ovšem nebylo vyprodáno,přičemž ta legrace trvá minimálně o 12 hodin déle a line-up je takový,který se v Absurdistánu nevystřídá ani za jednu dekádu.Příště by se vyplatilo,aby Aleš B.,který nás vyzýval,abychom jeho stejně orientovaného hrdinu nějak povzbudili k návratu na podium,příště raději pozval do Gejzeeru v Praze!Vstupné se tam neplatí,nikam nemusíme jezdit,je tam kino a darkroom,takže by nakonec odcházeli všichni blaženě spokojeni.Ale výmrd ten Kácov nakonec byl stejný,jako loni Břeclav,že pane Tesaři..?Varování německého kytaristy Die Happy jsme proto měli uposlechnout hned po jejich vyřčení:"Jdi do prdele,ty vole!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
ne srpen 02, 2009 11:31 am
Moby: thank you, thank you, thank you Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
pá červenec 31, 2009 8:17 pm
Freak Power útočí!!! Zatím dobrý Wink
smolldyss
čt červenec 30, 2009 10:57 pm
no tak ta odvodňovací rejha vypadá dost brutálně (možná nelegálně , teda pokud tam nevedl potok). a o jejím zabezpečení ani nemluvit. ten stavební úřad asi přijde na kontrolu až v pátek Smile. předpokládám tak v 20:00
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
st červenec 29, 2009 9:46 am
edit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po červenec 27, 2009 8:52 pm
soulbass & heerer
panove sorry, ale drazit listky bezte sem Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so červenec 25, 2009 2:59 pm
to ajchman
ahoj pavle, rozhovor jsme dostali v ramci promo.. autor je uveden.. pls zkus se spis podivat na sve resty vuci nam..
dik za pochopeni.. ozz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so červenec 25, 2009 11:23 am
2 pavel eichler
ten rozhovor je PR a visi na vice webech ne jen u nas a na strankach toho deniku Smile
pavel eichler
pá červenec 24, 2009 6:34 pm
je to rozhovor poslouchej nebo Deniku?
totozny rozhovor publikoval i Kutnohorsky denik. Tak nevim, jestli je koser ho vydavat za vlastni text.
http://kutnohorsky.denik.cz/kultura_region/rozhovor-moby-zacinal-jsem-klasikou20090723.html
Ondrej
st červenec 22, 2009 12:27 pm
to Ornie
No jenže je právě velký rozdíl mezi tím, když si festival vydá zprávu o tom, jak pokračují přípravy, co všechno je pro návštěvníky připraveno apod. a tím, že to dává do souvislosti s tragédií, která se na Pohodě stala. Očekával bych od pana Kloupara více pokory a méně nabubřelosti, že u něj se toto stát nemůže. Byl jsem na Pohodě a i na Sázavě a mohu potvrdit, že úroveň zabezpečení, komfortu a "péče" o návštěvníky je na Pohodě na takové úrovni, že si o ní pan Kloupar může maximálně nechat zdát....ten člověk si evidentně nevidí ani na špičku vlastního nosu. Myslím, že kdyby se stalo něco podobného jemu, tak mu nespadne stan, ale odfoukne mu to rovnou celý areál.
Ornie
st červenec 22, 2009 1:45 am
Pohoda
Já myslim, že p. Kloupar neudělal nic neobvyklýho tím, že podal takovéto informace. Akorát ten obsah nekoresponduje s titulkem - "Prohlášení Sázavafestu ke zřícení O2 areny na Pohodě". Ale kdyby se to jmenovalo "Prohlášení o bezpečnosti na O2 Sázavafestu", tak by nebyl problém, že se snaží uklidnit lidi, který se chystaj do Kácova (teda- uklidnit - no spíš udělat si reklamu jak je to tam perfektne zajištěný všechno). Stejně si podobnym stylem dělá reklamu každej druhej, jen tady je trochu mimo ten název článku.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další Strana 4 z 12


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz