FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ROCK FOR PEOPLE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

ROCK FOR PEOPLE

FESTIVAL PARK HRADEC KRALOVE

rock for people
Pedro
st duben 01, 2009 4:58 pm
jo ho ho, těším se moc... Chtěl jsem prodigy ale Underworld jsou lepší Smile Very Happy
cuban
st duben 01, 2009 4:57 pm
freestylers je taky elektronika sic na živo oto lepší efekt
IIIIII
st duben 01, 2009 4:31 pm
HLAVNĚ JESTLI TO NEJNI APRÍL
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
st duben 01, 2009 3:49 pm
versus
Jarmila Sulakova vs. Podzemní svět Very Happy Surprised
Tom
st duben 01, 2009 3:43 pm
Multižánrovej? Čistý házení kytarou ze schodů!!! Chudáci Underworld!
A Činasky na Creamfields taky bomba.
Bulva
st duben 01, 2009 3:30 pm
taky mě mrzí, že jsou na RFR..... Sad jet tam jenom kvůli nim se mi nechce a zatím sem neobjevil že by tam nějaká jiná kapela z tohoto hudebního žánru nebo dj´s... Surprised takže je to jako pěst na oko... Very Happy a o nějaký velký multižánrovosti aspoň pro nás příznivce elektronické hudby bych nemluvil... Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pawouk
st duben 01, 2009 2:07 pm
no viděl bych tu multižánrovost na 80% rock, 20% všechno ostatní... Rolling Eyes
Tommy
st duben 01, 2009 1:54 pm
Pro všechny!!!!!
RfP je multižánrový festival, nenechte se zmást názvem! Ten kdo tam jezdí tak to dobře ví!!!
firestarter
st duben 01, 2009 1:48 pm
Underworl na Rockovym fesťáku?
Mě snad picne, stejný jako Moby na Sazava festu. Ježiš to je jako by na czechteku hráli kabáti. Mě už fakt jebne, to není možný. Schválně sem uved czechtek, protože Apokalypsu a podobný asi rockáči neznaj, hyh

Jednou si třeba zahrají KABÁTI S CARLEM COXEM duet, přesně tam to spěje. . . . . Laughing Surprised
m.key
st duben 01, 2009 1:47 pm
Underworld na RFP. Manicky hazi hlavama na 2 Months Off Smile
ale joo, jen skoda, ze nejsou treba na Creamu. Alespon vime, ze Cream bude maly chudy festik s diskotranz odrhovackama Smile
Tommy
st duben 01, 2009 1:44 pm
dva debílci
Jediný kdo tu má chorý mozek je Dan a cube!!!! RfP je multižánrový fesťák a Massive byli dle mně nej z celého fesťáku. A nemyslím, že by se tam MA nelíbilo!!! To by pak asi nedávali dvakrát přídavek. Byli jste tam vůbec vy dva tupci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
st duben 01, 2009 1:14 pm
Potěšení
Underworld a Artic Monkeys??
Rozhodně jedu !!! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po březen 02, 2009 9:48 am
yannd
napodobne..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
ne březen 01, 2009 10:13 pm
Kollba
No jasný Very Happy Za Placebem kamkoli Very Happy
Adam
ne březen 01, 2009 9:40 pm
Pro me byl zase nejlepsi Matt Hardwick Very Happy Byl jsem tam pracovne a rock me nejak neuspokojuje Very Happy
Kollba
ne březen 01, 2009 8:59 am
jooooo
Tak jsme se konecne dockali YannD... jedeeeeem
ElectroGirl
út červenec 15, 2008 9:16 am
to video je luxusní!!! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moniq
po červenec 14, 2008 9:13 am
Massive Attack live at RFP
cube
pá červenec 11, 2008 3:20 pm
to earl
jj to werim.. ptze nic jineho tam lepsiho ani byt nemohlo. jen chci rict ze na jinem fesťáku by se to ujalo urcite o moc lip a trhaly by se rekordy....
earl
pá červenec 11, 2008 1:27 pm
MA na RFP
Mne se to zase fakt libilo a to MA bezne neposloucham - byla to NEHUSTEJSI show z celyho RFP!!!
Zdendulák
pá červenec 11, 2008 12:19 pm
pár fotek z RFP
kdo chce ať se podívá: http://photoboy.wz.cz/ - ROCKFORPEOPLE .)
cube
pá červenec 11, 2008 9:47 am
to DAN
jjj presne dane... takowahle kapela mela byt na to creamfields. nebo nejlepe na pohodě w trenčíně.... fakt dmnce je pozwat na RFP.. škoda no. kamoši na ně radši jeli na balaton.... bhzel me to nejak newyslo.. :/
Dan
čt červenec 10, 2008 10:39 pm
MA na RfP????
Tenhle clanek jenom dokazuje, ze pozvat na takovejhle festak Massive Attack je vyplod choryho mozku totalniho blba... Jestli chtel jenom nekdo zarobit prachy, nevim... kazdopadne se stydim za promotery. MA museli odjizdet s pocitem "kam nas to, kurva, pozvali?" Tolik lidi by na ne bejvalo jelo, jenze kdo by se s tym sral, jet na festak kvuli jedny kapele... :/// Se proberte, organizatori.

Ondra
čt červenec 10, 2008 2:32 pm
Hrozný to bylo
Myslím, že taková kapela se nehodí na konec tak vyčerpávajícího festivalu Smile co jsem koukal, lidi odcházeli zklamaní, usínali nebo raději jeli domů, MA se na Rock nehodili, můj názor!
Jana
čt červenec 10, 2008 8:56 am
trošíčku hrubka :)
vážení a milý
lnd
út červenec 08, 2008 11:19 am
2gusman
zrovna je mam pred sebou, budou na www.ireport.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
po červenec 07, 2008 11:38 pm
Obcese
Mrkni na to, ale kvalitka nic moc...

Link
gusman
po červenec 07, 2008 11:32 pm
to lnd: ahoj, diky a blesk byl zakazany jen na T-music stage a jeste mam dojem, ze jen primy, ten ochranka hlidala dusledne jak jsem si nekolikrat vsiml, ani difuser neprosel. Z vlastni zkusennosti a z mnoha reakci vim, ze blesk odrazem rusi interpreta minimalne, hlavne takhle zespoda z pod stage:) Fotil jsi? Mas nekde fotky?
jirkku
po červenec 07, 2008 6:41 pm
Skyline
Obcese: chvilema sem nepoznal rozdil. i kdyz jsem nevidel celej koncertu, ve zpevu nebude urcite problem. Na Marku si lidi zvyknou, i kdyz pro pany byla Jitka proste lepsi na pokoukánicko:-))
Sandro
po červenec 07, 2008 4:42 pm
Vladicka:)
Super fest , vynikajici vystoupeni Vladivojny mozna jeden z nejlepsich vykonu ceskych kapel krome kollera , je to profííííík super:)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 6 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz