FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ROCK FOR PEOPLE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

ROCK FOR PEOPLE

FESTIVAL PARK HRADEC KRALOVE

rock for people
_erased
po červenec 07, 2008 4:32 pm
fest dobrej festival,akorát škoda trochu blbě uspořádanýho programu,jednou byly na 3 stagích najednou skvělý kapely a pak zas dlouho nikde nic...ale z offspringama máte pravdu,nebylo to nic moc,hráli sice dobře,ale show nulová.škoda že sem promeškal ty floginy kvůli helmetům,když sem pak z kopce viděl ten spokojenej dav,tak sem měl chuť helmety uškrtit Very Happy ale nejlepší byli stejně Atari terror,a ani trochu mi nevadí že sem kvůli nim prošvih 3 sestry,atari měli snad nejlepší show navíc s dokonalou hudbou
Andy
po červenec 07, 2008 4:11 pm
Flogging Molly fakt nejlepší!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
po červenec 07, 2008 2:24 pm
Skyline - dotaz
jak jim to zní s novou zpěvačkou?
lnd
po červenec 07, 2008 1:46 pm
2gusman
pekne, pekne...jen se fakt divim, ze ochrance nevadi ten blesk u kapel...ja ho uz z principu zapinam jen do lidi a djs, ale to je na kazdem...rad sem te videl u "prace" Smile
Anonym
po červenec 07, 2008 12:29 pm
byl to humus uz nikdy vic
verbon
po červenec 07, 2008 11:03 am
souhlasím s rigor Kryštov the best největší show na rock for people a ještě byli hodně dobří Blue effeck
pila
po červenec 07, 2008 11:01 am
N.O.H.A.
kokino
po červenec 07, 2008 8:57 am
flogging molly, offspring, holy fuck, pixie nejlepší z celýho fesťáku.....
Tom
po červenec 07, 2008 7:01 am
Děs!
Bob
po červenec 07, 2008 12:55 am
Tak já nevim ale nejvíc z celýho festu mě rozsekal Pixie a Aphrodite. Flogging Molly taky dobrý, H2O a Madball klasika, Offspring nic moc.
rigor
ne červenec 06, 2008 10:06 pm
....
The offspring fakt zklamali...stalo to za nic...nebyla to show.Daleko vice se mi libili Donots,kabati,mig 21,UDG a hlavne Kryštofi...to byla pařba.
ladyhawke
ne červenec 06, 2008 8:55 pm
flogging molly
Jednoznačně nejlepší z celýho festivalu byli Flogging Molly - jak při koncertě, tak při autogramiádě i potom, skvělá show, pohodová a přátelská atmosféra...prostě tam byli pro lidi a tak to má bejt. Naproti tomu offspring si akorát odehráli to svoje a jeli domů, docela mě zklamali - skoro nulovej kontakt s publikem a člověk aby se skoro bál pohnout z místa,aby ho ostatní neušlapali...
A-nakin
ne červenec 06, 2008 2:27 pm
Offspring byli nejlepší!!! Když na konci všichni začali zpívat The Kinds aren´t alright, tak skoro přeřvali Dextra, fakt BOMBA!!!!!!!!!!!!!!!!
dejvik
ne červenec 06, 2008 2:12 pm
Koncert číslo jedna jednoznačně The Offspring, to ze nejsou v top hitparadach v dnesni dobe me vubec nezajima. Jsou to legendy, ktery maj za sebou nespocet upsechu! Verim ze za mlada meli lepsi koncerty, ale na RFP to zachranila bezkonkurencni atmosfera lidi...5. rada The Offspring, narez!!! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so červenec 05, 2008 7:48 pm
.-)
opet paradicka.. koncert the offspring s 60 omdlenymi a dvemi zlomenymi zebry.. asi takova atmosfera tu panovala.. jejich manazer se nechal slyset, ze tohle jeste nezazil .-) jo, cesi umi Smile
tesime se na massive attack....... a aphrodita Confused
Lookatass
so červenec 05, 2008 2:09 pm
Northern lite
včerejši vystoupení byl naprostej mejdánek..super
Sonja
so červenec 05, 2008 10:38 am
tesim se na massive att. nic víc Smile vcera northern lite docela zajímavé
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
pá červenec 04, 2008 10:19 pm
čau šéfová,jak to valí? smile41
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
pá červenec 04, 2008 7:11 pm
no já nevím, jedinej duvod proc jsem zavitala letos na RfP jsou Massive Attack a doufam ze je nakonec vubec uslysim...jinak nic moc dojmy smile54
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
pá červenec 04, 2008 6:07 pm
Byl jsem ve ctvrtek a musim uznat ze hodne dobry... !!! nej Jarda Uhlir a jeho "jiz narodni" pisnicky..... v live podani dokonalost sama...
lady anonymus
čt červenec 03, 2008 7:10 pm
to anonymus
v sobotu, od osmi, v red zone. uvidíme se tam!!!! smile56
anonymus
čt červenec 03, 2008 2:14 pm
newite nekdo kdy budou hrat drumiky??thx za info
ctenar
st červenec 02, 2008 8:25 pm
fixamen
fixamene...Jsi HUUUSTY fakt HUUUUSTY ty twe sracky nejdou cist, chod nebo nechod si kam chces ale neotrawuj tim treba me. Pises Hlouposti wyser se na to...
Karolína
st červenec 02, 2008 9:48 am
Jsem z Prahy 10
Karolína
st červenec 02, 2008 8:32 am
ahojky nechtel by nekdo dva listky na RFP? koupila jsem je a ted lezim s anginou ? Sad jeden za 900 ,- piste sms Karolina 773091924.
Karlos
út červenec 01, 2008 11:35 pm
Proc kdyz uz je to tady v klidu musi prijit jeden vocas a musi v tom pokracovat, mlc CUBE, diky:)) Nechci to tady rozebirat znovu:)) Uz mi dej pokoj s Kabatama, nechci je resit uz nikdy a s nikym.....proste fixaman rekl svuj nazor na urcitou kapelu a lidi co ji poslouchaji a ja rekl nazor na ty jeho kapely....zastavej se treba kozy na silnici, co mi je po tom:))
Soundczeck
út červenec 01, 2008 9:22 pm
Taková technická pro reedakci Very Happy je to detail ale v linu upu máte napsaný Kaiser Chiefs (GB), Massice Attack (UK)... Very Happy Prominte, ale trosku si to ujasnete, bud pouzivejte jednotne Great Britain nebo United Kingdom. Podle mne plantat to jak vám to přide do hlavy není dobrý .) Ikdyž oba názvy jsou tatáž země. Kej? Wink
lucka
út červenec 01, 2008 9:01 pm
to jsem zvedava co se bude dit v tom hangaru za toi toi Smile kdysi na festivalu Hangary se tam byla stage a myslim ze to nebyl spatny napad Smile
CUBE
út červenec 01, 2008 5:06 pm
fixaman Karlos
plně souhlasím s fixamanem... jako ozraly fans kabatu. to je dmntnost a patří to tak na nejake metal festy (igdyz to metal wubec neni)... a věta - Garbage si strc
nekam, byly tu uz mnohokrat a pro lidi u nas uz jsou znacne nudni, takze se
neni cemu divit, ze Gabrage uz netahnou... ...WTF? si snad myslíš že kabáti nekoho zajímájí? maximalně tag ty ožralé dlouhovlasé blondáky kteří wůbec nemají ponětí o tom co je to hudba. vždyť kabáti už 10 roků skládají písně we kterých se zpívá o tom samém. porad a porad dokola... a hudba.. uplne stejná. nejsem ten co taghle řeší, ale tady sem se musel zastat fixamana..... karlos RIP
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rishule
st červen 25, 2008 6:58 am
Hvězdný lineup red zone?
Very Happy to se mi zdá trochu přitažené za vlase. když red zone tak s Atomikama Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 7 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz