FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ROCK FOR PEOPLE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

ROCK FOR PEOPLE

FESTIVAL PARK HRADEC KRALOVE

rock for people
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moniq
po červen 23, 2008 7:36 am
acid
to víš, mám se učit, tak dělám všechno možný jiný Smile43
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne červen 22, 2008 9:40 pm
moniq
koukam, ze tady delas informacni kancelar Very Happy

----------------
Listening to: Sven Vath - live at Mayday 2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moniq
ne červen 22, 2008 5:51 pm
to kabatka
opravdu je tak těžké podívat se na stránky festivalu a zjistit, že hrají 5.7. ve 23.15 ??
kabatka
ne červen 22, 2008 5:09 pm
otázka?
nevíte kdy tajten rok v jakej den hrajou kabáti na rock for people
swen
st červen 18, 2008 8:21 pm
Prodám
jeden lístek!!!!i na dobírku 777116287
knizakniza
so červen 14, 2008 6:17 pm
íá,íá,hýk
fixaman--jsi oslík,ale pobavil jsi mě.Děkuji
fixaman
so květen 03, 2008 1:07 pm
Karlos: Hele zkusím to z jiné strany... RfP je dobrý fesťák... Vždycky byl... Jen letos mi to nesedlo... Věřím tomu, že příští rok to zase třeba bude lepší. Mám široký záběr toho co poslouchám... Např: IamX, Robots in Disguise, Sia, Pendulum, Polemic, Tleskač, Sto Zvířat, Švihadlo, Dreadzone, Audioslave, Cranberries, Die Happy, Fast Food Orchestra, Gaia Mesiah, Garbage, staré Green Day, Manu Chao, Morcheebu, No doubt, Placebo, Prodigy, REM, Radiohead, Vypsanou fiXu, ZNC, Basement Jaxx, Apocalypticu, Kosheen, Mňágu a Žďorp, Funkci šroubu, SPS, Xavier Baumaxa, Asiandubfondation, Tichá Dohoda, -123min, Bow Wave, Nirvana, Fun-da-mental, Ska-P, ale taky DJs Tráva, Loutka, Katcha, Ghonzales, Babe LN, Lucca nebo sound systemy MHD, NSK, Oktekk, Strahov, Komatsu, Shamanic, Spiritual, LXR, Shadow Cabaret, Metro, Merkur, Circus Alien ad.... Nejsem člověk, který by byl vysazený vůči určitému stylu nebo tak... Prostě jsem v životě potkal hodně fans Kabátů se kterými jsem měl špatné zkušenosti... Samozřejmě že mezi nimi jsou vyjímky... Ale prostě to není něco, čemu bych měl náladu čelit na festíku... Tam chci přijet a užívat si s ostatními lidmi vzájemný respekt, jak jsem to vždycky dělal... Tady se to zvrhlo v něco špatného z toho důvodu, že jsem se vyjádřil negativně o těchhle dvou kapelách, což se lidem nelíbilo... A pak už leccos bylo psáno dost impulzivně... On člověk většinou jedná dost impulzivně, když mu někdo neustále nadává (nasráno v hlavě, pedofil, netolerantní člověk...) jen proto, že se vyjádřil negativně vůči dvěma kapelám... Ten fest si určitě skvěle užiješ, o tom nepochybuju... Tak přestaňme řešit konečně tyhle sračky a můžeme třeba začít diskutovat o smysluplných věcech... Peace Idea
fixaman
so květen 03, 2008 12:19 pm
Karlos: Proč se rovnáš netolerantnosti? Takže když já fuckuju kapelu, je to netolerantnost. Ale když ty fuckuješ celou hudební odnož, netolerantnost to není.. To zní opravdu logicky Wink Na fórum lezu jednoduše proto, že si hlídám novinky o festivalech... Pro případ, že by se objevilo něco, kvůli čemu by mělo smysl na akci jet. Takováto fóra byla odjakživa stvořena k projevování názorů... Na RfP jsem byl několik let za sebou, vždy jsem byl z akce naprosto nadšený, a proto se o něj zajímám. Mám tudíž také právo vyjádřit zklamání nad letošním line-upem. Že lidem vadil můj názor na headlinery a diskuzi dál rozvaděli není můj problém. S tou extrémní pravicí, kdybys to pochopil, šlo o to, že zkrátka každému vadí nějaká skupina lidí... Ve které mohou být vyjímky... Jako tobě vadí příznivci elektronické hudby aniž bys znal každého z nich... Jsi úplně stejně netolerantní, tak nevím co ti vadí... Protože Tobě vadí elektronika, která na festu bude, stejně jako mě vadí dvě kapely, které tam budou. Tak si dej pohov a nědělej ze sebe něco lepšího.
Karlos
pá květen 02, 2008 4:20 pm
fixaman: Mne je uplne ejdno jestlu fuckujes Kabaty a Offspring, na to uz jsme si zvyknul, ale mne vadi tve vecne narazky na lidi co je poslouchaji a korunu jsi tomu dal vse kdyz si zacal polemizovat co tihle lide asi tak muzou poslouchat. Co si z toho mam vzit? Ty znas snad vsechny Kabat fans a jejich hudebni vkus? Proto mi nejde pod mysl proc se rovnam netolerantnosti - ty fuckuj kapely, ja taktez. Za dalsi nechapu proc porad lezes na fora a komentujes festival, ktery Te absolutne nezajima? Nejdriv te vyfuckovali na foru RfP a ted pro zmenu budes chodit prudit jsem? Co to ma sakra za smysl? A uz vubec nechapu proc tady chces srovnavat extremni pravici s fans Kabatu:DDD Lepsi bude kdyz uz ani jeden nic nenapise a bude klid Sad
fixaman
pá květen 02, 2008 12:51 pm
Heros: Hele k tomu se to zvrhlo zavedeno ad absurdum... Jasně že je to něco jinýho... Ikdyž taky měli období, kdy hráli prakticky jen pro děti. Taky proti Tobě nic nemám, chlape Wink Takže si festík užij Smile
Heros
st duben 30, 2008 10:51 am
fixaman:je skoda ze se to tady zvrhlo do takove brutalni hadky...ja proti tobe treba nic nemam,vsechno v pohode jed si kam chces,ja taky kazdyho vec..Nikoho neodsuzuju zato co posloucha,ale jedina vec me ¨fakt porad sere:sakra chlape opravdu nemuzes srovnavat Offace a nejaky Tokio Hotel..uz jen kvuli tomu jak dlouho hraji...ale to je jedno vic uz tady o tom psat nebudu...kazdej ma neco svyho..mejte se a uzivejte si..Peace!!!
fixaman
st duben 30, 2008 6:09 am
Karlos: A ještě něco... Hele ber to takhle... Kdybych Ti řekl ať jdeš třeba na nějaký koncert, kde bude spousta nácků nebo podobně netolerantních lidí, šel bys tam? Možná že jo.. Já bych si to tam asi prostě neužil, protože po špatných zkušenostech s nimi, kdy zmlátili mého kámoše protože má tmavší barvu pleti, je prostě nemám rád. Hele kdyby ti na festival pozvali třeba zrovna ty Tokio Hotel a z 20000 lidí by bylo 10000 12letejch emařů, kteří by pořád ječeli, omdlívali atp, přišlo by ti to zábavný...? To jsou prostě jen příklady... Každýmu může festival zkazit něco... Prostě určitý druhy lidí chodí na určitý druhy hudby... Tak to prostě je a bude... Je to logické, že různá hudba osloví různé skupiny obyvatelstva... Mě třeba bavil ročník 2006, jelikož tam byla velká spousta tekknařů, rastamanů atp, kvůli účasti Manu Chaa, Aphordita atd... Letos mě festival prostě neoslovil, kapely mě nebaví a nepojedu. Tím Tobě ani ostatním nechci zkazit festival... Věřím, že vám se ta hudba líbí a že si ten festival užijete.. Já si prostě skočím na Planet a Pohodu a budu mít klídek... Tak hoď tyhle věčný dohady za hlavu, vypadni někam ven a užívej život, chlape. Nemá smysl se dál hádat... Idea
fixaman
st duben 30, 2008 5:56 am
Karlos: PS Jsi vážně ubožák, komentuješ tady netoleranci někoho vůči Kabátu nebo Offspring a pak napíšeš svůj příspěvek o zevlech ulízaných - elektru Surprised Myslím, že nakonec ty jsi mnohem víc netolerantní, protože ty na ten fesťák pojedeš a budeš nasraný, že tam ti lidi jsou... Já tam nepojedu a budu spokojený, protože už jsem si koupil lupeny jinam... Arrow
fixaman
st duben 30, 2008 5:53 am
Karlos: Jestli to někdo nemá v hlavě v pořádku, tak sorry, ale to jsi ty... Jelikož ano, ty dvě skupiny toho mají hodně společného.. Už třeba to, že velká část prodaných desek Off byla nakoupena rodiči dětem... Lepší mínění jsi o mě určitě neměl, jelikož jsi od začátku psal docela dost jasně co si o mě myslíš Wink No a upřímně, srovnávat někoho, kdo nemá rád tvojí oblíbenou skupinu, s pedofily... To značí o tvé inteligenci hodně Wink Takže se mi zase potvrdilo co za lidi na tyhle kapely chodí... Cool Já to napsal jasně hned na začátku.. Že pro mě je to na festival hudební odpad... Že se v tom máš potřebu donekonečna pitvat je tvoje věc. Kdybys to přestal řešit, nemusela tady být taková hádka. Jasně jsem napsal, že mě ty kapely nebaví a že tudíž na ten festival nepojedu.. Že se toho chytli další přispěvatelé a celé to začali rozvádět do abnormálních rozměrů není můj problém Wink
Karlos
út duben 29, 2008 4:52 pm
Uz sakra nic tanecniho, jeste bejt zvedavej na ty zevly ulizany Mad
Karlos
út duben 29, 2008 4:51 pm
fixaman: Spojovat Offspring a Tokio Hotel muze dite v matersky skolce, no mel jsem o tobe lepsi mineni, lec uz absolutne nemam, ignorante a nezapomen fuckovat deti co chodi na Kabaty, oni by Te urcite zmlatily:D Na festu by jsi nikdo prudit nedovolil, nejvetsi prudici vyuzivaji internetove anonymity, jste jak pedofilove, od svyho pocitace vse komentovat....hrdino fixamane:D
fixaman
po duben 28, 2008 3:18 pm
fixaman:Ok chlape rikej co chces...ale me pripada jak kdybys srovnaval Offspring Britney Spears a Tokio Hotel co se komerce tyce a to je nesmysl...Myslim ze skupina Offspring toho dost dokazala,je pravda ze pres 4 roky nevydala album,ale za mesic vydavaj svou osmou desku hraji od roku 84 a myslim ze si urcite nezaslouzi aby je nejakej tvrdej hoch co posloucha jen a jen kvalitni hudbu hazel do jednoho pytle s taj tema srackama..ale v poho chlape nic proti tobe nemam,ani proti Garbage,jen tady neodsuzuj dobrou skupinu

Heros: Hele ja si myslim, ze Offspring sli po Ignition do haje, to mi nikdo nevymluvi... To, co predvedli na Amerikane uz pro me nema nic spolecneho s punkem a je to pro me ciry business.. Nejsem zadnej jak ty pises "tvrdej hoch" a urcite neposloucham jen kvalitni hudbu (dle ostatnich).. Jen proste oproti minulym rocnikum RfP vidim letosni line-up jako vyrazny poklesek. A uprimne, Offspring a Tokio Hotel v jednom pytli mam... Minimalne od Americany Wink
fixaman
po duben 28, 2008 3:13 pm
Karlos: Nemyslim si, ze bych byl nejak extra netolerantni.. Kdyz se mi nejaci lide nelibi, resim to jednoduse tak, ze na "jejich" akci nejedu... Myslim, ze kdybych byl tak netolerantni jak pises, jel bych na tu akci a lidi prudil.. Ja uznavam, ze se ma kazdej bavit jak chce... Podstatou je, ze ja uz se na RfP proste bavit nemuzu. Palec nahoru letos davam jen za Massive atack Wink
dave
so duben 26, 2008 9:32 pm
prodigy kua chce to prodigy
Heros
so duben 26, 2008 12:26 pm
fixaman:Ok chlape rikej co chces...ale me pripada jak kdybys srovnaval Offspring Britney Spears a Tokio Hotel co se komerce tyce a to je nesmysl...Myslim ze skupina Offspring toho dost dokazala,je pravda ze pres 4 roky nevydala album,ale za mesic vydavaj svou osmou desku hraji od roku 84 a myslim ze si urcite nezaslouzi aby je nejakej tvrdej hoch co posloucha jen a jen kvalitni hudbu hazel do jednoho pytle s taj tema srackama..ale v poho chlape nic proti tobe nemam,ani proti Garbage,jen tady neodsuzuj dobrou skupinu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
pá duben 25, 2008 11:26 am
Mohli by angažovat Fatboye,nebo Mobyho a bylo vy vymalováno:o)))
Dan
pá duben 25, 2008 10:07 am
pecka
Tak tohle je slusna pecka...kdo by to cekal Smile Jeste pridat tanecni stage a mame Pohodu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt duben 24, 2008 5:35 pm
Massive
to je pecka!!! ... nevim jak vy, ale ja si je dám s přehledem během týdne 2krát ... to unesu;))))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt duben 24, 2008 4:33 pm
dejte mi někdo sto litrů a dva měsíce volna smile30 odměnou vám budou reporty z dvaceti festivalů a mé blaho Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt duben 24, 2008 4:27 pm
Obcese
Jo vid Smile Trosku me mrzi, ze je uslysim na Balatonu "az" podruhe, ale to je fakt detail Arrow Nemuzu se dockat..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt duben 24, 2008 4:24 pm
pěkně!
pěkně!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbcman
čt duben 24, 2008 3:56 pm
prijedou Massive Atack na RFP,informuje o tom muzikus.cz,MA nove lp v cervnu Smile
Karlos
čt duben 24, 2008 12:47 pm
fixaman: Ty mas v ty hlave fakt vymatlano. Uz jen za tu vetu, ze vsechny fans Kabatu budes hazet do jednoho pytle si o tobe myslim sve. Jedno Ti poradim, nauc se tolerovat a svet bude hned krasnejsi. Garbage si strc nekam, byly tu uz mnohokrat a pro lidi u nas uz jsou znacne nudni, takze se neni cemu divit, ze Gabrage uz netahnou......A ver, ze mineni o tom co ja posloucham nemas ani nahodou.
fixaman
út duben 22, 2008 10:50 am
No dobře, chcete největší hvězdu, tak si pozvěte Britney Spearse, Tokio Hotel, Karla Gotta a další a budete mít obrovský festival... To přeci chcete ne? Megaznámé a hyperúspěšné komerční produkty vydávající kvanta sraček ;o) Ať žije RfP Surprised)
fixaman
út duben 22, 2008 10:36 am
Heros: Jsou a nikdo mi to nevymluví... Off byli hit možná před x lety... ale teď už je to jen nouze... Vždyť ta kapela už řadu let neudělala počin, který by se dal poslouchat nebo který by se alespoň někde pouštěl... Zatímco Garbage jsou tahouni, na které lidi chodí.... A že nejsou tak známí tady neznamená, že nejsou hvězdy v zahraničí... Nemůžu za to, že jsou tady lidi odkojený debilní hudbou kterou jim radia nacpala pár let po pádu komunismu... kvalitní hudba v čechách nemá místo.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 8 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz