FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ROCK FOR PEOPLE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

ROCK FOR PEOPLE

FESTIVAL PARK HRADEC KRALOVE

rock for people
Heros
po duben 21, 2008 11:43 pm
fixaman:Ze sou Garbage vetsi hvezdy nez Offspring?chlape ty ses asi nekde jinde:)neberu ti ze se ti vic libi,ale napsat takovy hovno jak v poslednim prispevku ty..Hmm to uz musi byt dost nasrany v palici
Drpel
po duben 21, 2008 11:09 am
the offspring
podle me by to vyjit melo. jelikoz tento koncik patri do oficialni turne the offspring a dalsi zastavku maj v madarsku nasledujici den.. Wink
Zdeněk
po duben 21, 2008 9:50 am
OFFSPRING
Jen aby to s Offíkama nedopadlo stejně jako minulý rok s FLIPSYDE.......... Sad
Stopař
ne duben 20, 2008 11:50 am
Přijedou kluci od Offspring - nemohl jsem si přát víc...
fixaman
pá duben 18, 2008 9:42 am
Karlos: Že jsou Offspring headlinery na jiných velkých festivalech nic neznamená.. Kdyby byla Britney Spearse headlinerem Glastonbury, taky ji nebudu chtit tady v CZ.. Garbage jsou imho mnohem větší hvězda než Offspring Wink Fans Kabátu budu brát dál jako celek... Měl jsem s nimi vždy špatné zkušenosti a o jejich hudebním vkusu mám taky dost zvláštní mínění. Kvalita se dá těžko definovat... Prostě buď v hudbě je nebo není... O kvalitě Off už se vyjadřovat nebudu, protože nechci další hádky Wink Otázka financí a návštěvnosti... No, ono čím víc lidí bude chodit, tím větší shity budou pravděpodobně vozit... Zkrátka větší mainstream, který přitáhne víc lidí... Ale čím mainstreamovější kapely, tím horší návštěvníci, tím horší atmosféra, tím horší festival... Takže ať si klidně užijí megafestival, pozvou Karla Gotta a Helenu Vondráčkovou aby přitáhli starší generaci, Landu a nějaká jemu podobná individua aby přitáhli nácky, Pepíčka Zímu feat. Ewa a Wašek aby přitáhli důchodce a Scooter aby přitáhli diskanty... Pak to teprve bude VELKÝ festival Laughing
karel
st duben 16, 2008 9:06 am
offspring....maximalni spokojenost!!
Karlos
po duben 14, 2008 8:22 pm
fixaman: The Offspring napriklad delaji headlinera download festu a jednu z main kapel na rock am ring a greenfield.....je to nejzadanejsi kapela letosniho leta tak nevim o co ti sakra jde? Garbage a podobni nejsou zadni headlineri.......kdyz neznas vsechny fans Kabatu, coz neznas tak o nic nemluv jako o celku, zni to velice trapne, ja se mezi ne taky radim:) A kdo rika, ze se tam jeste letos neobjevi nejaka jak ty rikas kvalita i kdyz nevim co si pod tim mam predstavit:) RfP nema na to aby mel line up jako rock am ring, to proste zatim nejde.....az zacne konecne chodit kolem 30 000 lidi tak bude i vetsi kvalita a hodne ceskych kapel se tam proste nedostane, tak to je a bude:)
fixaman
po duben 14, 2008 12:27 pm
Bohužel v dosavadním životě jsem měl obdobné zkušenosti prakticky s veškerými fanoušky Kabátu, na jaké jsem kdy natrefil. Samozřejmě, že RfP chce být komerční festival a to jim nikdo nebere ale myslím, že co se headlinerů týče, kvalitativně dost klesli... V minulosti měli mnohem kvalitnější a uznávanější kapely které taky táhly.. Třeba takoví Garbage byli super.. Manu Chao taky... Zkrátka komerční tahák proč ne ale proč taky zároveň nevybrat něco trochu kvalitnějšího. No a jestli mi někdo řekne, že Kabát kvalitní je, tak se není o čem bavit. Jinak žádnou zakomplexovanost si neřeším... RfP byl dlouhá léta mým nejoblíbenějším festivalem, který v ČR neměl kvalitativně obdobu a který jsem všude vychvaloval a každému doporučoval tam jet ale letos zkrátka došlo na tak velké zklamání, že už na něj nepojedu... Proč bych platil nehoráznou cenu za festival, jestliže headlineři, kvůli kterým je cena tak vysoká, za nic nestojí... A co se týče těch zahraničních velkých festivalů, tak myslím, že tam jsou mnohem lepší jména než Offspring Wink Kdyby dotáhli třeba Placebo, bylo by to super. Když už neopunk, tak Green Day, kteří alespoň mají nějaké názory ale ne Offspring, kteří už jsou úplně mimo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
ne duben 13, 2008 10:14 am
The Killers z minulýho roku jsou nepřekonatelný, to mi udělali obrovskou radost, že sem dotáhli takovou fenomenální, ale mladou kapelu.
Nicméně za Kaiser Chiefs, nebo Offspring, tleskám, ještě bych byl vděčnej za jednho headlinera podobného rázu.
mikulovich
ne duben 13, 2008 9:54 am
fixaman: je kkt
jako mrčet tady na kapelou The Offspring, která měla nemálo úspěchů a něják si vykomlexovat tvoji zakomlpexovanost nad RfP...jseš asi malech chudák takovýhle lidi lituju když se ti to nelíbí tak si běž na nějákej jinej festák a nebreč tady! Surprised
karlos
so duben 12, 2008 11:33 am
fixaman: Zase dalsi pohadka na dobrou noc, ach jo. Na Kabaty nechodi jeden clovek, ale v Hradci treba 25 000 lidi a jestli budes hazet vsechny do jednoho pytle tak nejsi o moc lepsi nez ten typek co se chtel rvat. Rock For People chce byt vysoce komercni fest, jako treba Rock am Ring, Nova Rock, Greenfield, Southside, Hurricane - kapely ala festival Pohoda me absolutne nezajimaji krome Manu Chaa. Mas tady nekolik stovek festu a tva chora mysl se proste rozhodne, ze zdrbne jeden z mala festivalu, ktery jde svou vlastni cestou. A na konec te na RfP taky nechci, sbohem.
fixaman
čt duben 10, 2008 8:27 am
to Obcese: Naprostý souhlas... Ten fesťák jde pěkně do hajzlu, bohužel.. Kde jsou ty časy s Fundamental, Ska-P, Manu Chao, Garbage, Basement Jaxx.. Letos Offspring a příští rok co? Kelly Family? Backstreet boys? Nebo něco víc "in"? Že by Tokio Hotel? Ach jo, Offspring a Kabát.. Nic horšího si už ani nedokážu představit.. Jednou jsem na Kabátech byl kvůli předkapele (lístky jsem měl zadarmo) a takovou bandu dementů jsem ještě jinde nezažil... Kámoš pařil na předkapelu a týpek na něj: "Proč paříš? Dyť je to jenom předkapela!" Pak kámoš skákal a týpek na něj "jestli mi skočíš na nohu, vezmeme tě s kámošema ven a dostaneš přes hubu".. Tak takovýhle lidi na fesťáku opravdu nechci.. Ještě schází Landa a Rammstein a člověk tam může jít s pepřákem Mad
pp
st duben 09, 2008 8:44 pm
a co tahle kapela?
Ahoj, znáte tuhle kapelu StarejPejr? Koukněte na http://www.bandzone.cz/starejpejr Byl jsem na pár koncertech a jako slušná rychta. Co myslíte mají šanci si zahrát na nějakym takovymhle festivale?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st duben 09, 2008 7:18 pm
offspring
2 mydloch: presne tak Very Happy urco pujdu zaskakat nazivo na typky, ktery sem poslouchal, kdyz mi bylo 16 Wink Very Happy Cool
2 obcese: Razz Very Happy
mydloch
st duben 09, 2008 1:24 pm
jak pro koho...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
st duben 09, 2008 1:15 pm
smile40 před 12-ti lety možná tahák, teď pěkně trapnej krok
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
út duben 08, 2008 1:31 pm
To je teda tahak jak Brno Very Happy
Jana
út duben 08, 2008 11:58 am
KAISER CHIEFS
Song Ruby je asi nejznámější
PooL
čt březen 27, 2008 1:48 pm
Jo tak to jjo
Diky za informace a i za tu ukazku , uz v tom mam jasno , tenhle song znam je uz fakt hodne ohranej v radiu, tak uz vim kdo jsou Kaiser Chiefs diky a caooo
Anonymní
čt březen 20, 2008 7:43 am
PooL
Myslim ze napr song Rudy nelze neznat


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
čt březen 20, 2008 12:49 am
to PooL
Kaiser Chiefs

Rocková skupina Kaiser Chiefs pochází z Leedsu. Byla založena v roce 1997 a dnes ji tvoří Ricky Wilson (zpěv), Andrew 'Whitey' White (kytara), Simon Rix (baskytara), Nick 'Peanut' Baines (klávesy) a Nick Hodgson (bicí).

První album skupiny Kaiser Chiefs vyšlo v roce 2005. Deska s názvem Employment byla inspirována novou vlnou a punkem. Hned první deska zaznamenala obrovský úspěch, prodalo se jí více nez 3 miliony kusů. V roce 2005 bylo album nominováno na prestižní Mercury Prize.

Album 'Employment' překonalo očekávání všech kritiků i fanoušků. Ještě před jeho vydáním se objevily nadšené recenze v britském (např. The Guardian, NME a The Big Issue) i americkém tisku (mj. Rolling Stone a Spin). Radia na všech kontinentech si skupinu Kaiser Chiefs zamilovala – dokladem budiž skutečnost, že album po celých následujících 18 měsíců neopustilo britský žebříček Top 40.

Do hitparád proniklo hned několik výrazných písní z alba Employment, například 'Oh My God', 'Modern Way' a 'I Predict A Riot'. Sílu nahraného materiálu dokázaly i živé koncerty – turné Kaiser Chiefs bylo velmi úspěšné a v roce 2006 získala skupina jednu ze svých Brit Awards jako ”Nejlepší koncertní skupina roku”. Celkem tyto ceny dostali Kaiser Chiefs tři: získali ještě tituly ”Skupina roku” a ”Nejlepší britská rocková skupina”. Deska Employment získala i řadu dalších ocenění, například Album roku časopisu NME.

Úspěch Kaiser Chiefs je založen na skvělých koncertních vystoupeních. Již v roce 2005 hráli na hlavním podiu festivalu v Glastonbury, v tom samém roce byli pozváni na koncert Live Aid do Philadelphie, kde otevírali program společně se Stevie Wonderem. V následujícím roce již hráli největší možné koncerty ve Velké Británii: dvě vystoupení odehráli v londýnském Alexandra Palace a další dva na Millenium Square v domovském Leedsu. Do toho přišla triumfální vystoupení na festivalech v Readingu a Leedsu, na T In The Park a Oxygen festivalu.

V roce 2006 započaly práce na druhé desce ”Yours Truly, Angry Mob”, která vyšla v březnu 2007. Druhá deska často bývá po prvním úspěchu dosti tvrdým oříškem – v případě Kaiser Chiefs tomu však bylo právě naopak: druhá deska je ještě úspěšnější než první. Singl "Ruby" se dokonce dostal až na samotný vrchol britské hitparády a stal se z něj celosvětový hit.

Skupina Kaiser Chiefs bude v létě 2008 vystupovat jako první headliner největších a nejprestižnějších evropských festivalů: Rock Werchter, Isle of Wight Festival, Roskilde, Southside a Hurricane. Je nám velkou ctí, že mezi těmito slavnými evropskými festivaly bude i Rock for Poeple v České republice. Na vystoupení Kaiser Chiefs se jejich domácí fanoušci mohou těšit 3. července 2008.
PooL
st březen 19, 2008 10:14 pm
Ja se teda omlovam pro neznalost , ale tohle jmeno slysim poprvy , i kdyz je dost mozny ze par pisnicek urcite znam , jen nevim ze jsou od Kaiser Chiefs
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
po březen 17, 2008 6:50 pm
ROCK FOR PEOPLE
Kaiser Chiefs na Rock for People 2008:
Snad tenhle rok vyjde počasí.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Strana 9 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz