FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ROCK FOR PEOPLE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

ROCK FOR PEOPLE

FESTIVAL PARK HRADEC KRALOVE

rock for people
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
út únor 07, 2012 12:31 am
Rock For People 2012 - první jména, co vy na to?
Skrillex

Two Door Cinema Club

Irie Révoltés

Pete Doherty

August Burns Red

Example
peroksid
ne červenec 10, 2011 12:34 pm
pro Mrdku
srovnávat RfP a Melt! je trošku blbost, ne? To je jako srovnávat Bundesligu s extraligou..
fanda
st červenec 06, 2011 5:36 pm
Poslední den parádní - počasí i muzika - ukazuje se, že se RfP bez taneční scény do budoucna neobejde. Bomba je, že bylo v line-upu spousta zahraničních interpretu, to řadí RfP jasně na pozici - nejlepší českej festival.
Kdo má bejt pořád zvědavej na ty český(až na pár vyjímek) vodrhovačky co hrajou každej tejden u nás za barákem. Takže jen tak dál - přeju hodně uspěchu do budoucna - zdar

reakce na článek: Rock for People vyrovnal loňská čísla
Rododenron
st červenec 06, 2011 4:32 pm
Tak tomu říkám mejdlo jak se patří... RfP byl letos skvělej!!!!!Všem pořadatelům, účinkujícím i návštěvníkům díky. Počasí taky super, jen mohlo trošku nachumelit Smile Tak dobrou a ...Hovnamá, sračkama... :-D

reakce na článek: Rock for People vyrovnal loňská čísla
Mrdka
út červenec 05, 2011 5:42 pm
Rock for village people
Letošní klad festivalu je pouze v tom,že přiveze Primus,jež se v Čechách představí poprvé,ovšem já mám na ně vzpomínku starou téměř 20 let,kdy dělali support pro Rush.Jinak-pokud lidem stačí náhražka,jejich věc.Já osobně si hodlám opět užít Melt! s opravdu aktuálními jmény,neuvěřitelným programem,organizací i atmosférou,ke které se tady nikdy nikdo nedopracuje:Co jsou proboha směšné položky z line-upu RfP oproti desítkám jmen jako Editors,Richie Hawtin,Pulp,José González,The Drums,Everything Everything,Carl Craig,The Naked And Famous,Swans,The Hundred In The Hands,These New Puritans,Clock Opera,Men,DAF,Totally Enormous Exctinct Dinosaurs,Crystal Castles,Loco Dice či Proxy?

reakce na článek: RfP: skvělé koncerty i publikum
Skraloupak
po červen 27, 2011 12:00 am
Koupim dva listky!
Koupim dva listky za 1200kč, nachodsko - HK. barosk@gmail.com 329-284-221
Jaaan
pá červen 24, 2011 1:04 pm
PENDULUM
Objektivni vyber) Kazdopadne vybrat nejlepsi, vzhledem ke kalibru kazde pisne, zda se byti ponekud nemozne :D

reakce na článek: RfP 2011: Top 10 hitů Pendulum
Rock for People
ne červen 12, 2011 1:11 pm
Pro ADF II.
No, od promotéra máme info dokonce o roku 1998 tamtéž. Ale to ještě nebyl internet, takže lze složitě ověřovat. A paměť, jak známo, bývá zvlášť po tak vypjatých emocionálních momentech, jakými koncerty ADF jsou, ošidná :-)

reakce na článek: Tip RfP: Australané John Butler Trio
adf
pá červen 10, 2011 2:45 pm
ok, spokojenost ; ) btw:roxy2000

reakce na článek: Tip RfP: Australané John Butler Trio
Rock for People
čt červen 09, 2011 9:52 am
Pro ADF
Ahoj, díky za upozornění. Je to od nás nechtěně zavádějící formulace: ADF hráli před rokem 2001 v ČR snad jednou nebo dvakrát. Rock for People byl pro Asian Dub Foundation prvním tuzemským festivalem. Tak snad jsme si někoho nepohněvali :-)

reakce na článek: RfP 2011: Top 10 hitů Paramore
Trent
st červen 08, 2011 3:32 pm
Lístky!!
Ahoj bohužel kvůli práci nemohu jet tak mám dva lístky na prodej 1450 za kus. V případě zájmu pište na 723 232 113

reakce na článek: Rock for People uzavřel zahraniční line-up
Kubes
pá červen 03, 2011 3:08 pm
článek k festivalu
oldclubber
čt květen 26, 2011 2:14 pm
adf
byl jsem na nich v táboře na festu go planet tuším ale ak rok 2002,3 nechce se mi to hledat.no a tehdy to bylo hoodně skákací a valivý...doufám že se nepletu Cool
adf
čt květen 26, 2011 1:30 pm
no že by opravdu nikdo z lidí nezažil výstup AsianDubFoundation v čr před rokem 2001 ? to se mi ale ani nechce moc věřit, jirko hlinko! kde todleto čeče bereš ?

reakce na článek: Rock for People posiluje ve všech žánrech
lála
čt květen 26, 2011 12:28 pm
rock for people je nejlepší český festival, byli jsme už 4x a vždy to bylo nej, nej, nej ve všech směrech .. škoda letoška, jedeme na dovču a cestou se stávnem na Exitu! ale užijte si to, bude to určitě i letos pecka !!!

reakce na článek: Rock for People posiluje ve všech žánrech
Noname
čt květen 26, 2011 11:02 am
Pendulum
Finchy Ja jsem byl na Pendulum Live V Tabore, několik let zpátky, byli tu také v plné sestavě Smile parádní zážitek a hlavně tam nebylo tak natřískáno jak bude tady Smile pařeníčko pěkně pár metříků o nich a bez zbytečných tlačenic, nezapomenutelné :)

reakce na článek: Rock for People posiluje ve všech žánrech
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
čt duben 28, 2011 6:12 pm
@Avrilll01Martin
Když jsem byl na RfP (s Underworld) nebyl problém na místě koupit jednodenní vstupenku...
Avrilll01Martin
út duben 12, 2011 10:20 am
jednodenní vstupenka
Já chci jít na RfP ale jen na Paramore(žeru i Sum41 a mám ráda i Pendulum,Jimy eat world a i neco od Bullet for my valentine) a právě kdybych chtěla jít jen 3.července na Paramore,tak mě zajímá jestli se prodává jednodenní vstupenka.....vstupenka na 3.července -jednodenni...nevíte někdo jestli se dá koupit a kde a za kolik???

reakce na článek: Paramore další hvězdou Rock for People
joki
po duben 11, 2011 4:03 pm
The Streets
tak The Streets si nenecham ujit

reakce na článek: Digitalism a další jména na Rock for People
plast
so duben 09, 2011 5:44 pm
a treba vam taky Digitalism predstavi nove album, co ma brzo vyjit))

reakce na článek: Digitalism a další jména na Rock for People
lukke k
pá duben 08, 2011 5:37 pm
finch
presne tak to prvni bylo nejlepsi to album od nich jak se rika stary ale dobry
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
pá duben 08, 2011 5:30 pm
"PENDULUM. Tito pionýři drum´n´bassu – a poslední léta i dubstepu a breakbeatu – sice již do České republiky zavítali, v Hradci Králové se však představí konečně v plné sestavě"

to je kec. v roxy sice mam dojem chybel hornet, ale jinak se to dalo povazovat za plnou sestavu. a hlavne, tehdy hrali fakt jejich nejvetsi hity, ne jak loni na balatonu novy srackoidni album + dva tri hity aby se nereklo...
dmitry
pá duben 08, 2011 10:09 am
popravde digitalism dost vykopavka uz...ale v akraci jak byly 3-4roky zpet to bylo celkem fajn.

jinak blbaa...: se uklidni sim te ;)

reakce na článek: Digitalism a další jména na Rock for People
blaabolink
pá duben 08, 2011 8:22 am
"Nejžhavějším trendem na současné klubové scéně je křížit taneční hudbu s rockem" - hahaha - to připomíná Kocába, jak před pár lety celkem vážně prohlašoval, že vymyslel novej hudební styl "Technorock" ! :O tak prosimvás, ne všechno, co řekne kdejakejten rokfórpípl píár, je nutně faktem ! totéž ty progresivní styly (to snad ale uživatelé tohodle vebu dobře vědí) - "elektro, drum´n´bass, dubstep, jungle a další" - vyloženej nesmysl ! - nic z toho neni mladší 10ti let !! (btw: co ví pan píár, či co mu tak kdo nakukal, pokud vůbec, o jungle vs dnb ?!) ; no a věřit, že to zajímavé/skutečně progresivní bude skryto pod tím označením "a další" je přinejmenším hodně odvážné, ne-li úplná blbost ; / ale jinak tam klidně jeďte, vy kdo chcete, no a buďte třeba nadšeni ! ;D

reakce na článek: Digitalism a další jména na Rock for People
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
čt duben 07, 2011 10:08 pm
Tak letošní Rock je mazec! Loni mě tam lákali snad jen Prodigy, ale letos Digitalism, Pendulum a SUM 41, docela začínám uvažovat, že bych se tam konečně poprvé podíval!
ja
čt duben 07, 2011 9:30 pm
Digitalism
paráda!!!

reakce na článek: Digitalism a další jména na Rock for People
tak
st březen 02, 2011 9:15 am
eště nějaký ty hedlajnery, a bude to.

reakce na článek: Rock for People oznamuje další jména
Alan
pá únor 04, 2011 9:23 pm
Dobra zprava
Aspon nejaky kvalitni kapely se sem za zeleznou hudebni oponu dostanou!!!

reakce na článek: The Streets a The Wombats potvrzeni na RFP
PFR
pá únor 04, 2011 10:11 am
petře fořte/ amebo - a to, že "se nebojíte ani méně známých jmen" je jako nějaká ctnost pořadatele hudební akce, kterou je potřeba vytroubit do veřejnosti ?! Tak jo, my budeme teda jásat nad The Streets a dalšími nejnovějšími jmény na alternativní scéně; jak si přejete :O

reakce na článek: The Streets a The Wombats potvrzeni na RFP
martinka
po červenec 12, 2010 7:26 am
rfp byl skvely. z vrchu to vypada dost huste .. nasla jsem i svuj stan Smile. Pokud to tady cte blondaty Lada ktery se mnou a mou kamoskou oteviral flasku sampana u zachodku pred Tmusic stage at se mi ozve na email. rada bych te jeste videla a v tom silenym zmatku co tam byl si mi nedal ani cislo.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 3 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz