FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SOUTĚŽ O NEJSILNĚJŠÍ PARTY ZÁŽITEK « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

soutez

guess

 
Což takhle si trochu hrát, dokud je venku stále tak sychravo. Vyhlašujeme tímto soutěž o "Nejsilnější party zážitek" a ve hře je toho opravdu hodně! Pište nám, a hlavně všem našim čtenářům, své nejvtipnější, nejdrsnější a nejkurióznější zážitky z party. Ty nejlepší z nich odměníme skutečně lákavými ceny.

Tato diskuzní soutěž nemá žádná vyhrazená pravidla a nejedná se ani o slohové cvičení . Zážitky je možno komentovat, rozebírat apod. Jedinou podmínkou při nominaci party zážitku je uvést do předmětu svého příspěvku slovo "zážitek:". Své příspěvky (jejich počet není omezen) můžete zasílat do 30.4.2008. Poslouchej.net poté vybere deset nejlepších ,o kterých dále rozhodnou formou hlasování uživatelé diskuzního fóra. A nezapomeňte: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! :o)

Ceny pro nejlepší party zážitky:

1. místo: Poukázka na nákup zboží v internetovém obchodu Shop.poslouchej.net v hodnotě 10.000,- Kč (nevztahuje se na vstupenky) + DVD Sensation White

2. místo: Luxusní pánské hodinky značky Guess v hodnotě 4000 Kč + DVD Sensation White.

3. místo: 6 vstupenek na narozeniny klubu Roxy dle svého výběru (Tom Middleton nebo London Electricity) + DVD Sensation White

4. místo: 6 vstupenek na narozeniny klubu Roxy dle svého výběru (Tom Middleton 13.6. nebo London Electricity 21.6.) + DVD Sensation White

5. místo: 4 vstupenky na vystoupení skupiny Scooter 28.5. v Malé sportovní hale + DVD Sensation White

6. až 10. místo: DVD Sensation White
 
Ungy
čt březen 27, 2008 11:22 pm
Zážitek
Tak bylo to asi nějak takhle....Dva dny před silvestrem nám došlo, že by jsme měli něco podniknout, takové zahřívací kolo. Sebrali jsme část střeliva, nějaké to pitivo a vyrazili z naší útulné chatky do mrazivé noci. Cíl byl protější kopec a z něj vedoucí mega vražedná sjezdovka, abych nezapomnel, byli jsme vybaveni vsemoznymi kluzadly a sankami atd.
Cesta byla dlouhá, náročná, ale nikdo neremcal, prokládali jsme ji četnými občerstvovacími přestávkami, takže už pod kopcem byli všichni(rozuměj asi 8 kámošů/ek) naladěni na tu správnou vlnu a připraveni na všechno.
Asi po půl hodině jsme byli na kopci a naskytl se nám super výhled na spící městečko pod námi. Odpálili jsme co se odpálit dalo, dopili co bylo k dopití a nažhavili naše kluzadla. No dál už následoval pekelný sjezd dolů. Pár lidí odpadlo už na začátku po kolizi s chatkou, stromem a nakonec i čouhající trubkou(byla absolutní tma). Zbytek se dostal úspěšně až dolů. Chvíli jsme čekali a vyprávěli si zážitky z jízdy a ukazovali zranění(kterých naštěstí mocnebylo), když tu najednou co to nevidíme. Ze svahu nad námi se řítí s pokřikováním hromada světel a stínů. Nakonec z toho byla parta tak 10ti lidí.
První věc co nás napadla, byla samozřejmě napadnout je sněhem koulemi a vším co bylo po ruce. Důmyslnou taktikou a využitím různých prostředků obrany a náhlých výpadů se nám podařilo dobýt jejich post. Proběhla poválečná usmiřovačka a výměna lahví. No a další jízdu už jsme jeli spolu, to jest jkolem dvaceti lidí řítících se svorně z kopce.
Po posledním sjezdu jsme se domluvili, že se sejdeme po silvestru na stejném místě a to v 1 hodinu a 11 minut a zopáknem si to ještě v hojnějším počtu.

No popravdě celý silvestr si na to nikdo nevzpomněl, až těsně po vyrazili dva podnapilí průzkumníci vyzkoumat zda pašáci dodrželi úmluvu. Vrátili se asi za deset hodin, po kalbě snad s každým ve vesnici(prošli snad opravdu každou hospodu), s tím, že tam nikdo nebyl. My jsme v pohodičce doslavili do dalšího dne a zřídili se jak se patří.
Z tohoto vyplývá, že by lidi neměli po zimních večerech zůstávat v teplých chatách, ale vyrazit zažít nějaké to dobrodružství.
Ungy
janungrad@seznam.cz
ilusionista
čt březen 27, 2008 8:33 pm
toto neni pro mne
to ne lidi, nechápu vás, poslouchat hlasitou muziku, pít alkohol a kdo ví co ještě... to není pro mne... Very Happy
Sobik.S
čt březen 27, 2008 7:14 pm
No neřekla bych, že je to zážitek z party, páč si ho nikdo nepamatuje.. naštěstí všechno dochoval fotak... Ráno po Silvestru sme takhle prohlíželi fotečky... až sme se dostali a jednu zcela kuriozni...ja spolecne se dvema prateli stojime okolo fiipa a podepirame ho při tanci...No jenže.. ten kluk mezi náma.. prostě a jendoduše tam byl nahej:D kromě toho že vedle něj jsou tři lidi, kterým tahle vzpomínka zcela vymizela z večerních dojmů, tak ani sám akter si totálně nevzpomíná že by k něčemu takovýmu vubec došlo... No a navrch, všechno dokumentovala jeho sestra.. ale ani ona si nevzpomina, že by něco takovýho fotila.. Uplně jednoduše.. to je okamžik kterému bylo minimálně pět svědků, ale nebý fotáku mohl být zapomenut.. no naštěstí ne...=)
Sobik.S
čt březen 27, 2008 7:09 pm
NAzdárek.... no přestože to neni žádná kuriozitka podělím se sváma o příběh, kterýmu sem byla sama svědkem.. třeba už se to k vám dostalo, páč jeden to řekne známýmu, známej to řekne známýmu.. V loni v létě sme s partou asi 15 lidiček byly na naší oblíbený horský chatce pořádně zakalit..... no v pokročilém večeru kdy už se partčiky lidi více separovali se jednoduše separovala i partička nakašenejch chlapů... pěkně sem si to namířila to místnosti centrálního dění, do obýváku... tam, prosim... asi tak pět chlapů do půl těla pařilo na stole.. káceli se tam ze strany na stranu, už to mi přišlo docela vtipný, na to že ty chlapy svoje teploušské estrady vlastně ani neměli před kym předvádět... no, pak už se to odehrálo rychle...jeden z těch kluků se zakymácel, a už už to vypadalo, že se ztřítí do křesla.. v ten okamžik přišla záchrana od druhého opilého chlapce.. pádu do křesla už nešlo zabránit.... jen mu přítel ještě pomohl k vykloubení levého ramene, jak s eho snažil chytit... bohužel ho zapomněl pustit....Very Happy a snad i podvrtnutí kotníku, páč dotyčný na nohu nemohl ani došlápnout... a to i přesto, že alkáč tlumí bolest.. no to už nás tam bylo víc a tak sme přispěchali na pomoc... dvě slečny podepřeli zraněného a ráčili se s ním jít nahoru do pokojů.. no a jak si to náš zraněny poskakoval po jedné noze uzkou nizkou uličkou.... tak hlavou vrazil do takovýho starýho masivního ruskýho lustru... tim myslim takovou tu čtvercovou ochranu žárovek... sklo bylo napadrt.. a chudáka kluka vyzvedl tatínek rovnou na chatě a do nemocnice s lehčím otřesem...Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tee
st březen 26, 2008 11:38 pm
Bohužel..musím se svěřit s cizím prožitkem neznámého páru, kterého jsem se musela nuceně účastnit. Párty..sranda...drinky...tanec...pohoda...tancujem..pijem...tancujem...tááákže při tanci mě celkem nenápadně zaujal pár, který tancoval těsně přede mnou. Vesele se oddávali vášním přímo na praketě. Klukovi ruce nevěděli kam víceméně "hrábnout" dřív (nejspíš využíval šance..no...)..holka vše hlasitě komentovala uměle vyprodukovanými vzdechy. To už jsem na párek upozornila i mé spolutancující přátele..najednou se stalo něco naprosto nezapomenutelného..měla jsem to přímo před očima..záběr z kamery, nebo prostě a jednoduše řečeno, viděla jsem kolosálně přímo simetrickyoptikální pohled úhledu. Zrovna se chtěli líbat..kluk pootvíral zrovna ústa, když v tu mozkovým buňkám v mozku drobné blondýny došli informace z jater a žaludky, tudíž majitelka těchto buněk vyhodila rudými rtíky snad celou svou týdení stravu na protancovanou podlahu (nebojte..vypadala, že má 20 a půl kila s betonou postelí, tak toho moc nebylo...). Bylo nadlidsky nemožné tohle ustát..ale její přítel jí stylem amerického filmu nadílku neoplatil...zmizel na záchod ruku v ruce se svým úlovkem. Já musela ne véélikýho panáka a jak jsem viděla okruh dění, nebyla jsem jediná, koho napadla tato spásná myšlenka. Pořádkouvou službou (uklízečka+kýbl+hadr)byla odstraněna veškerá nečistota. Pak jsem zahlídla už jen rozražené dveře a kus mizející růžové kabelky u dveří s názvem "EXIT". Ráda na tento zážitek zapomenu. Mýslím, že lepší výhled než já, neměl nikdo..ale co..pijeme a tancujeme dál.. Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janine
st březen 26, 2008 9:22 pm
Soutěž o nejlepší párty zážitek
Toto je zážitek,který vám jen tak napíši protože už se mi to určitě nestane.Čekala jsem návštěvu až z Ostravy pekný kluk opoměla jsem napsat že jsem z Třebíče.Jelikož jsem byla tou dobou vdaná,dávala jsem si pozor na směny svého manžela.No a co by chybělo ke štěstí, já se svým přítelem navštívila svou super kámošku a zábavné to bylo do té doby ,než se zjevil můj muž a mezi dveřmi řekl mé kamarádce miláčku dnes mám volno až do rána.Nato jsem v tom okamžiku vystartovala mé kámošce vrazila takovou facku až se mezi dveřmi složila.Utekla jsem domu a druhý den ráno jsem si užila své.......
greece@volny.cz.
st březen 26, 2008 7:15 pm
párty zážitek
Několik let zpět,byl jsem pozván na párty,konajicí se v činžovním bytě.

asi třetí den,kdy hojnost hostitele nebrala konce,se po dobrém víně a jídle rozhodlo zpříjemnit si prožitky dobrým kouřivem.

Byt se změnil v takovou malou dýmovnici,někdo rozhodl pustit horské sluníčko jako pohlcovač dýmu.Tak nějak to fungovalo až

do konce večírku.

V noci ,před cestou do Prahy na služební cestu, mě probudila ostrá bolest řezajících očí,která byla tak nesnesitelná,že jsem

se rozhodl navštívit místní pohotovost.

Na chodbě nemocničního zařízení jsem se snažil otevřít řezající oči,trochu se to podařilo,a co nevidím!

Na lavici v čekárně čekali na ošetření očí skoro všivhni účastníci párty večírku. Tak jsme se na sebe snažili dívat,do řeči nikomu nebylo....


Ráno jsem jel na služební cestu,letadlem z Holešova,do Prahy.

Letadlo mělo kvůli povětrnosti zdržení,nakonec jsme vzlétli.

Otevřely se cestovní butilky a trochu se popíjelo,tak,že jsme všichni usnuli.

Po probuzení,jsem vykoukl z okénka,s ohledem na večírek jsem myslel,že špatně vidím,viděl jsem zase nápis Holešov.
Praha kvůli povětrnosti nepřijímala,tak se letadlo vrátilo zpět.

Cestovali jsme tedy vlakem,koupili jsme si večerní lůžkový ,v domění,že si odpočineme,natáhneme,vyspíme se.

Celou cestu jsme seděli,na spodní posteli,ohnutí,protože dvě lůžka byla nad námi,takže do Prahy jsme přijeli unavení z ohnutými páteřemi.....

Co se dělo v Praze snad již nebudu líčit!

Zdraví Vás Marián
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
st březen 26, 2008 5:23 pm
Pedruv sex na Hradhousu
To je ovsem zajimavy prispevek, urcite by stalo za to ho vice rozvest... muze se ti to vyplatit .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stenz
st březen 26, 2008 3:11 pm
Re: Zážitek
uz jsem se konecne zaregistroval Cool
Stenz
st březen 26, 2008 3:06 pm
Zážitek
Me se na jedne akci podaril docela opici kus ktery mam v pameti do dnes:) Uz to bude skoro rok co jsem na jedne velke party v nejmenovanem klubu hral..Byla to opravdu velka akce za vecer tam mohlo prijit tak 800 lidi.. Ten vecer jsme neustale resili problem s gramofonem protoze to hazelo zpetnou vazbu a kdyz se na nej hralo tak neustale hucel..Chteli jsme to vyresit co nejdriv protoze byla pozvana hvezda ktera hraje z gramcu a kdyby mu to zacalo hucet nevim jak by se asi tak tvaril:) No asi kolem pul noci dostal kamarad napad pripojit master na jiny mix..tzn ze master povede do jednoho mixu a s toho do druheho(to protoze ten jeden mix tak nehucel)..Rikam fajn ale to znamena ze vypnem zvuk..Kamarad jen kyvl hlavou ze nic lepsiho ho nenapada:) Nez to prepoji a kdesi cosi to je tak 15-30 sec. bez zvuku v podniku ktery byl zrovna v nejlepsim a lidi se paradne bavili nedokazu si predstavit jak by se tvarili kdyby se vypl zvuk.Asi ne moc nadseni. Vim neni to zrovna profi ale nakonec jsem dostal dobry napad..Jsem trosku bavic tak jsem se toho ujal..Rikam ja to stahnu a zacnu piskat,rvat a poskakovat snad se lidi chyti..A ty to mezitim prepnes..V momente kdy jsem stahl savly zacal jsem na lidi piskat,rvat a poskakovat za pultem jako kdyby to patrilo do vstupu vecera:) Videl jsem okamzitou reakci lidi kteri se hned chytili a zacali me podporovat..V momente mi bleskl hlavou song ktery dam hned jak mix pojede..A musim rict ze to byla trefa do cerneho! Okamzite jak byla moznost jsem pustil Luxusni Funky Housik ktery by v tu chvili rozhybal snad kazdeho. Jakmile jsem videl ze uz vsecko funguje a ze lidi si niceho nevsimli a perfektne se bavili mel jsem neskutecny pocit..husi kuze po celem tele! Proste bomba!....A nejlepsi bylo... ze gramofon stejne hucel dal:D Nakonec jsme na namesti ukradli cihly aby jsme podstavili gramce:D Takze jedna improvizace za drhuhou ale nejlepsi vecirek na jakem jsem byl.. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mabo
st březen 26, 2008 2:24 pm
Cesta na Mácháč
Pro mě je tahle historka každopádně nezapomenutelná.
Není moc letních festivalů, na kterých se o prázdninách dostanu, ale Mácháč rozhodně patří mezi ty, které nevynechám. A tak i před třemi roky jsem se už dlouho dopředu těšila až si s kamarády zapaříme.
Tedy, vyrážíme ten den po práci směr Máchovo jezero. Cesta původně asi tak tříhodinová se nám prodlužuje asi o hodinu díky páteční zácpě Prahy, ale s tím počítáme. Kilometry nám krásně ubíhají, tedy pokud pominu ty poslední před naším cílem, kdy silnice je samý výmol a naše autíčko (včetně řidiče) značně trpí. Vjíždíme do obce Doksy již za tmy, projíždíme kolem Policie ČR zastavující auta, která naštěstí pro nás zrovna před námi odchytla jiného nešťastníka a již si hledáme místečko, kam naše autíčko zaparkujeme. Po kontrole, zda u sebe máme vše potřebné pro dnešní večer, vyrážíme směr pláž Klůček……….. Ale kudy? Zařadíme se do štrúdlu lidí a předpokládáme, že i oni mají stejný cíl jako my. Jdeme již pár minut lesem, boty okopané od kořenů stromů, které v té tmě již nejsou vidět. Konečně se před námi objevuje pláž, ale bohužel ne ta, na kterou jsme měli zamířeno. Vidíme světla a slyšíme hudbu, ale přímo proti nám na druhém břehu. (Jak se to říká o tom sboru a volovi?) Takže se otáčíme a jdeme zpět na parkoviště. Cestou potkáváme směrovku s nápisem Pláž Klůček, kterou jsme předtím v té tmě přehlédli a tak již správně odbočujeme.
Jsme na místě. Lístky jsme koupili v předprodeji a tak nemusíme stát tu šílenou frontu u pokladny. Ale jejda, kamarádka zjišťuje, že vstupenky u sebe nemá, zapomněla je v autě. Vydává se tedy s doprovodem zpět do vozidla pro zapomenuté lístky a nám nezbývá, než na ní před areálem čekat. Asi po půl hodině se tentokrát už s lístky vrací a my si ještě další půlhodinku postojíme ve frontě u vstupu.
Dostáváme se dovnitř někdy po půlnoci. Hlavně, že jsme tu. Během noci se ještě nad areálem přežene pořádný vítr a liják – náročná noc. Ráno ihned po dosednutí do auta únavou usínám a probouzím se až doma.
Přes všechnu smůlu co se nám děla byl Mácháč super. Ale největší smolař byl asi jeden z našich kamarádů. Po protančené noci přišel ráno na parkoviště ke svému autu, které mělo prořízlou pneumatiku a tak ji musel ještě na místě pracně měnit. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro_
st březen 26, 2008 2:05 pm
zážitek
Sex v davu lidí na Hradhousu. Naštěstí si toho moc lidí nevšimlo. Byla tma:o)
ludvik jedla
st březen 26, 2008 2:05 pm
zazitek
ale zapomel jsem dat svuj clanek jako -ZAZITEK
drsny humor na ceskoslovenske zaoceanske lodi PRAHA roku 1975
jsem to ale popleta
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wwera.plastique.princess
st březen 26, 2008 1:37 pm
2 toky tokatko
kdo ti dal souhlas zverejnovat fotky kde sem taky Very Happy Very Happy
ale mas recht byla to kalba jak se patri Idea
marapilg@centrum.cz
st březen 26, 2008 1:17 pm
soutěž
Arrow Na všech párty co jsem byl to bylo fest dobrý.Ale nejlepší jsou ty co dělám ještě s pár kamarády kteří mají taký písničky který lidi jen vyprudí pryč nejraději bych je smile48.Ale když tam dám nějaké písničky ve stilu co tu máte tak se vrátí a je to perfektní pařba. Arrow A když po nás holky koukaj tak jeto Exclamation super pak nám to ale schází a těšíme se na další!Další naše akce bude Techno-Jungle párty
huly
st březen 26, 2008 12:54 pm
Nejsilnější zážitek z párty
Každá párty je samozřejmě zážitkem, Apokalyptické mega lasery, obrovské haly či zvláštní vystoupení. Však nejvíc co mě kdy párty nadchla a hlavou mi lítala ještě dlouhou dobu, byla to Druhá Soběslavská technasie, když jsme rozjeli s lidma naší oblíbenou kapelku. Musím podotknout že se bavili i DJ's Arrow a o tom akce jsou, o bavení lidí kolem sebe a pocitu radosti, že se párty povedla...
ludvik jedla
st březen 26, 2008 12:37 pm
drsny humor na ceskoslovenske zaocealni lodi-PRAHA roku 1976
tenkrat kdyz se ten pribeh stal pluly jsme po rovniku asi nekde kolem afriky masina se pokazila a tak masinari ,tak jsme jim rikaly
se pustily do opravy. bylo klydne more nikde ani vlnka a lod zastavila tak jsme si rekly ze pujdem hytat ryby.
a vecer ze udelame rybi party pro celou lod .
chytalo se na co se dalo, nekdo mel vlasec s hakama a jini chytaly provazen a misto hacku jsme pouzily reznicky hak.
a jako navnadu jsme pouzily hovezi maso nebo rybi filety. stesti nam pralo a tak jsme nachytaly dost ryb,
aby se uskutecnila vecerni rybova party, ale to jsme netusily co provedly cisnici.
na zadi lode je bazen a o patro vyse bylo misto kde se mohly pohodlne rozestavit stoly a vse pripravit na vecerni party
kuchari prinesly hranolky kecup upecene ryby na sto receptu ani wisky neshazelo a piva bylo hojnosti.
zasedly jsme ke stolu .kapitan lode nas pochvalil a upozornoval nas ,pijte mene vody nebot ty je ji kolem nas dost
pustily jsme se s chuti do jidla stavy nam tekly po brade wisky se pilo o sto sect kdyz tu nahle jsme uslysely
smrtelny rev z bazenu vsichni jsme okamzite vyskocily od jidla a divaly se jak z bazenu se po shodech splha
k smrti bledy sef kuchar a zanim se hnal zralok toho tam totiz hodily cisnici kteri chytaly ryby.
dnes misto namornictiny delam radio v australii poradam party a nechci doma zadny bazen a cisniky
ahoj
v3rm!
st březen 26, 2008 11:48 am
soutěž
každá návštěva Studia54 je nejsilnějším párty zážitkem Razz Razz Very Happy Very Happy Idea Arrow Arrow Arrow
MTSH
st březen 26, 2008 12:20 am
do třetice... a snad naposledy ;o)
JJ jasný že Marky byl 19týho, sem absolutní matlák a mám v tom trochu hokej... nejdřív ten březen a pak 21týho, je vidět že taktéž skvěle hrající High Contrast (Bush 21.3.0Cool mi v tom udělal dokonalej guláš. Tak sem se na něj těšil že sem každýmu řikal že nesmí 21.3. chybět v Roxy. A jak se zdá tak mi tohle datum utkvělo v paměti natolik, že sem nadvakrát zvrtal den Markyho vystoupení... ale vono je v podstatě stejně jedno kdy to bylo, hlavní je jaký to bylo... a bylo to fakt zuper! Arrow Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
darkina
st březen 26, 2008 12:02 am
MTSH
jen te jeste opravim, Marky byl v Roxy 19.1.2008 Wink
MTSH
út březen 25, 2008 8:48 pm
kontakt
pro případ že by můj nezapomenutelný zážitek někoho oslovil natolik, že by se rozhodl dát mi za něj jednu ze zmiňovaných cen poslechnu moderátora a přidávám svůj kontakt, který jest: MTSH@seznam.cz smile54
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
út březen 25, 2008 4:52 pm
MTSH
Doporucujeme pridavat ke svym zazitkum mailovy kontakt, pokud se nechcete registrovat.. at vas tu pak v pripade uspechu nemusime vyzyvat na foru...
MTSH
út březen 25, 2008 4:50 pm
oprava
Rád bych opravil chybku která vnikla do mého příspěvku. To je tak když člověk něco napíše, odešle a pak si teprve vše v klidu přečte a nestačí se divit jak to krásně zpackal. Mým nejsilnějším zážitkem byla samozřejmě Bush lednová, nikoli březnová, kdy nás svou návštěvou poctil fenomenální Dj Marky a to konkrétně 23.1.2008. Wink
MTSH
út březen 25, 2008 3:38 pm
zážitek
Ahoj, zaujalo mě téma nejsilnějšího párty zážitku, a tak jsem se rozhodl že se s vámi taky podělím. Akce a festivaly jsem začal pravidelně navštěvovat od roku 2004. Původně jsem občasně navštěvoval house a techno párty, které od roku 2004 střídá Drum´n´Bass a Jungle a rozjíždí tak mou DnB éru. Pro tento styl jsem se definitivně rozhodl po návštěvě Planet Soundu 04 v Křižíkových pavilonech, kde svoje umění předvedli DJs jako je Ed Rush & Optical doprovázení Mc Rhymetymem, Calibre, Asian Dub Fundation, I´m Cyber, Philip TBC, Ghonzales, Koogi a další. Tady byl zažehnut můj neodolatelný chtíč nepropásnout žádnou větší akci a řádně zapařit v rytmech hudby která mě nevýslovně naplňuje. Od té doby uběhlo nespočet akcí a festivalů a vybrat jen jeden opravdu silný zážitek by se mohlo zdát jako úkol víc než nelehký, protože každá akce byla něčím vyjímečná, originální a nenapodobitelná. Za ta léta jsem si poslechl opravdu hodně zahraničních i domácích Djs a navštívil mraky DnB akcí. S čistým svědomím však můžu říct, že největším a nejsilnějším zážitkem pro mne byla nedávná Bush v Roxy. Párty pro mě není jen kvalitní hudba, ale taky kvalitní support DJe. Dobře supportující Dj totiž posune celou akci ještě o něco dál a naplní dav pozitivní energií. Zkrátka není nad to, když vidíte že se Dj za mixpultem baví neméně dobře jako vy a dává to publiku sakramensky najevo. A to co předvedl fenomenální DJ MARKY na březnové Bushi zcela předčilo veškerá má očekávání. Skvěle rozjetá akce, skvělá světla a báječně uvolněná nálada v takřka vyprodaném klubu, to byl sakra dobrej základ pro párty na kterou nikdy nezapomenu. To, co nabídl brazilský mág za gramofony byla nejen pastva pro uši, ale i pro oči. Skvěle supportující Marky zanedlouho přivedl celou Roxy do varu a zaplavil ji neskutečnou vlnou pozitivní energie, kterou přikrmoval svými tanečními výstupy a temperamentními pohyby za gramofony, jak jinak než s neustálým úsměvem od ucha k uchu. Už sem měl tu čest poslechnout si Markyho dříve na Cosmic Tripu, ale tomuhle zážitku se to vyrovnat zdaleka nemohlo. Takřka celej set sem stál maximálně 2 metry od Markyho a díval se mu přímo na ruce. Jeho DJské umění a skratch za doprovodu jeho pohybových variací ve mě vyvolával otázku "jak může bejt někdo tak crazy a takovej šoumen, tak pozitivní a vitální a to i bez ohledu na jeho věk, no to snad ani neni možný!" Zlatym hřebem večera pro mě pak bylo když si Marky neodpustil skratch na gramci, který držel vzůru nohama a korunoval tak svůj fenomenální a uchu lahodící set. Neskutečně obdivuju jeho umění za gramofony, vitalitu se kterou hraje a jeho dar zaplavit publikum nevýslovnou dávkou pozitivní energie . Ještě ten večer se při rozhovoru se Saihou nechal slyšet jak moc byl unavený, a i přesto předvedl nejvíc svěží a vitální set kterého jsem byl svědkem. Bejt ten večer Marky ještě o něco impulzivnější tak tam asi nechám hlasivky a podrážky od bot . A tak bych tímto rád z celého srdce poděkoval tomuhle brazilskýmu "tatíkovi" za neopakovatelný a emocionálně nejsilnější DnB mejdan na kterym jsem kdy byl. Díky Marky!
čolek
út březen 25, 2008 8:46 am
zážitek
Jelikož spadám do skupiny starších partypeople ( 32 let ) a na akce, kde to duní chodím od roku 1995, nejlepší zážitek se mi stal teprve nedávno a to 11.10.2007 v paláci Akropolis, kde v rámci festivalu Move vystupoval člověk, co má na svědomí kousky jako : rostoucí Acid Eiffel, ukolébavku Go to sleep, atentátní The sound of the big babou, neskutečnou Crispy bacon a v neposlední řadě věhlasnou The man with red face. LAURENT GARNIER, toto jméno, které mě doprovází od mých začátků,
( kdy jsem jeho skladby pod vedením klipů od K7 v X-mixech na MCM a MTV doslova hltal ) se měl poprvé dostavit do čech a to s live vystoupením. Jeho dj set před lety na Open air fieldu se mi také zamlouval, ale není nad to hrát své vlastní pecky, než publikovat práci ostatních umělců.
Pánové, bude to čtvrtek, beru si druhý den dovolenou, volal jsem kamarádům do Kralup, když jsem se rozhodl, že tuto akci nesmím v žádném případě vynechat. Čolku mi tě v tom nenecháme, jedeme s tebou, kup lístky.
Nastal den "D", já byl v práci k ničemu, viděl jsem se jen tam.
Jako vždy před nějakou akcí jsme se sešli v jedné hospůdce poblíž paláce Akropolis, kde jsme probrali co je nového atd.
Po sedmé večerní jsme vyrazili do klubu, kde bylo prozatím liduprázdno, takže se obhlédl prostor a šlo se na bar. Nervózně jsem čekal až se otevřou dveře do sálu a my budeme moci vstoupit a zabrat si fajnové místo poblíž pódia, PODAŘILO SE.
Jelikož jsem si ten podvečer dopřál o něco více piv než jindy, musel jsem každou chvíli opustit stanoviště a jít směr WC. V tom slyším ( z už zaplněného placu ) bujarý jásot a pískot a bylo mi jasné, že o něco přicházím. Zapnout poklopec a honem směr PODPÓDIUM.
Vidět Garniera z pěti metrů byl pro mě zázrak. Hltal jsem jeho každý pohyb, každé slovo, které do mikráku řekl. Jedna pecka střídala druhou, já s boys skákal, div jsme si ji nenandali o strop, jen nám šíleně vadili fotografové, kteří svoji práci tvořili přímo před náma. Chápu je a tímto se jim omlouvám za ty modřiny na zádech, které jsme jim skákáním uštědřili.
Čas utíkal šílenou rychlostí ( konec vystoupení ve 22:00 ) a v tom se to stalo. V pauze mezi skladbama začal něco povídat a já vytušil, že se blíží skladba Crispy bacon. Tento název jsem zařval na celý sál a Laurenův pohled se zaměřil na mě. S úsměvem mi potvrdil, že tuto skladbu ( i když nerad ) právě teď zahraje. Umíte si představit, co se ve mě odehrávalo. Ale stále se ten nej okamžik nedostavil. V další mluvené vsuvce mumlal něco o jeho grupě na pódiu a pak vyslovil Eiffel. To mě nenechalo chladným, tak jsem zařval Acid Eiffel, přičemž se na mě opět zahleděl a prohlásil něco, co slyším dodnes - THIS SONG IS ONLY FOR YOU, a jeho ukazováček mi nasměroval mezi oči. Kluci když toto slyšeli, mě vzali za nohy, vyzvedli do výšky a křičeli něco, že toto je můj vrchol, když už Garnier hraje pro mě. Jestli se po mě v tu chvíli někdo díval mi bylo jedno, neboť já si zbytek celého představení užíval neskutečným způsobem. Po poslední skladbě se nám podařilo si s hvězdou večera podat ruku, za vše mu poděkovat a poprosit o podpis na vstupenku. Velice rád nám vyhověl. MERCI L. GARNIER tam napsal.
Pro mé kamarády a hlavně pro sebe jsem byl toho večera králem, jehož korunovaci jsme řádně po představení LG zapili.
Život naskýtá různá překvapení. A jsem moc rád, když se jedná o překvapení takovéhoto rázu.

kontakt : ccoolleekk@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne březen 23, 2008 11:20 am
Zážitek
Tak já taky přidám svůj. Ten se odehrál na Suncastlu 2007. Lístky jsem měl koupené, už dlouho dopředu a moc sem se na tuto akci těšil. Akce začínala v 16:00, ale s kámošem jsem tam dorazil, už kolem 3. (samozřejmě jako první návštěvníci) To tam ještě probíhaly poslední přípravy, ale tak to nám nevadilo všechno jsme si v klídku prohlídli... zašli na věž... A pak se to v 16h rozjelo hned sme zašli na pivko a poslouchali, no po pár pivkách jsme začali pařit. A v jedné chvíli jsme si šli na chvilku odpočinout. A v tom přišel jeden djej z D'n'B stage, že si nás vyfotí, když jsme na něj tak pařili, jenže byl no mírně řečeno v náladě, takže první fotka byla bez našich hlav, no vlastně všechny byly bez hlav:-) No, ale tohle ještě není ten můj supr zážitejk. Ten přišel na konci když začal hrát Elektrabel, to jsem hned musel jít pařit hrál naprosto v pohodě, asi v půlce jeho setu začalo pršret a pomalu lidi odcházeli, ale já a ještě asi 5 odvážlivců jsme pařili až do konce, déšť nedéšť. No jeho set jsem si užil byl určitě ten nej nej co jsem ten den slyšel. No a tak mě nakonci napadlo, že si zajdu pro podpis. Ochranka tam už nebyla tak jsem se k němu v poho dostal, tak jsem ho požádal o podpis a ono ejhle nikdo tam neměl fix ani kloudnej papír. Tak sem letěl do stánku s pitím jestli nemaj papír a oni, že nemaj. Tak sem opět zabehnul k Elektrabeloj a on, že to teda napíše na samolepku s jeho jménem, jenže jsem zapomněl na fix, tak sem do stánku letěl znova a oni, že maj jen obyč, že nemaj lihovej. No tak co jsem mohl dělat, tak jsem si ho chtěl pučit a oni po mě chtěli zálohu a jak jsem byl trošku jetej (12-13piv a ňáký ty panáky) tak jsem jim vrazil do ruky svůj telefon kterej mě stál 8000kč a hrdě jsem šel s fixem za Elektrabelem, ten ze mě měl, už dost, ale tak se mi podepsal. Já byl celej šťastnej a šel jsem si pro mobil. Jenže busy do Svitav jsem tak nějak nevychytal a musel jsem ještě 3h čekat až pro mě přijede taťka. Když jsem mu řek co jsem udělal tak mi řek, že jsem d...l. Ale tak co podpis mám dodnes na stole a jsem na něj náležitě hrdý, hlavně když si uvědomim, že mě mohl stát 8000kč.
Anonymní
ne březen 23, 2008 9:26 am
zazitek
No můj asi nejlepší zážitek byl,když jsme jeli s partou do Drážďan na PvD.Je to můj velký oblíbenec a vážím si ho jako umělce.Říkala jsem tak ze srandy holkám, že dneska si do těch drážďan už opravdu jedu pro ten podpis,vyfotit se sním a konečně mu říci osobně, že pro nás je opravdu jednička..
Holky se mi smáli,že to asi nevýjde v tak nacpaném clubu,který měl přez 4tis.lidí, že všude má ochranku atd..Já si však myslela pořád to své.
club byl opravdu dosti naplněný, ale nějak jsme se protlačili dopředu a udělali si své místečko.Nějak se na to holky přestali soustředit, když po půlnoci už v pěkně rozjeté párty přišl za gramce On.Zahlédla jsem ho jak si ještě něco připravuje v zákulisí a ihned jsem vypálila za ním, ochranka, neochranka.však taky byla docela všoku, jak jsem se tam dostala, ale nechala mě.Asi 5min jsem si sním povídalaa nakonec jsem si sním udělala i foto.Je to prostě takový medvídek k umačkání.Řekla jsem mu, co jsem chtěla a mému srdíčku se hezky ulevilo.Máš holka splněno.Vrátila jsem se zpět na parket.Chtěli za ním samozřejmě další fandové,ale bohužel už jim nepodepsal ani to CD.Bylo to opravdu štěstí.No snad ho ještě někdy potkám...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so březen 22, 2008 4:19 pm
zážitek
Ani sem nemusel dlouho přemejšlet nad tím, jaký je můj nejsilnější párty zážitek. Pro spoustu mejch kamarádu je to třeba úplně první párty, na který byli. Já chodim na akce tak od roku 2005 a moje první velká párty byla, když hrál ATB v Karlovkách, sice to pro mě byl silnej zážitek, ale zdaleka nemá na ten, kterej sem zažil 01.03.2007 v klubu DUPLEX. Už dlouho dopředu jsme měli s naší partou ze sídliště vyčteno z pártylistů, že k nám opět po delší době zavítají Lexy a K-paul, naši němečtí oblíbenci. Jejich hudba pro nás byla a je srdeční záležitostí. Někteří z nás je už viděli dříve, ale pro mě to měla být jejich první párty. V den akce jsem se samozřejmě už od rána obrovsky těšil, až uslyšim ty provařený hitovky, který sem do té doby znal pouze z setíků a mp3ek. Těsně než začali hrát jsme se všichni protlačili dopředu a celej jejich set jsme pařili o sto šest, v životě sem si takhle nezapařil a neužil si párty. Uprostřed jejich vystoupení jsem dostal nápad jít se s nima vyfotit, tak sem se proplížil za ně do vipka a jak už bylo u mě v duplexu zvykem, jelikož do té doby sem tam chodil pořád (tohle byla moje poslední návštěva duplexu, páč pak odešel jája) no a vklouznul sem k dj pultu, houknul na k-paula jestli můžu za nima se vyfotit, von že jo, tak sem tam vlítnul přímo mezi ně a vyfotil se s nima Smile)) pak když dohráli, tak následovala série fotek s nima a pak pokec a kalení....no divim se, že sme ten duplex nezbořili Very Happy Takže pro mě osobně největší párty zážitek je to, když máš oblíbenýho interpreta a chceš ho strašně moc slyšet, tak ta první párty, na který ho uslyšíš, je vždycky silnej zážitek!!! Tohle byl můj nejsilnější, může ho letos předčít Felix DA Housecat v Mecce a FAt boy na Pohodě, jelikož tohle jsou další 2 interpreti, který bych strašně chtěl slyšet!!! ELEKTRU ZDAR!!!



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bejwlik
so březen 22, 2008 4:59 am
let it roll
byl jsem poprvý na takovýhle masový akci a moc jsem si to užil.tlačenice mi nevadili a djové předvedli že umí Wink
a to že nejsem pravidelnej posluchač dnb a nejvíc mě rozhejbe house a jeho ruzný variace Arrow
sumasumárum moc hustej zážitek,na kterej jen tak nezapomenu Cool
teda do tý doby,než zažiju nějakou lepší masovější akci Smile Mácháč,či Pohoda mi snad v tom pomůžou smile28
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
pá březen 21, 2008 6:23 pm
SOUTĚŽ O NEJSILNĚJŠÍ PARTY ZÁŽITEK
Bude sranda? Rolling Eyes
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2 Strana 2 z 2


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz