FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 FESTIVAL HAPPY DAYS « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

happy days

fetival park hradec kralove

happy days festival
emu
so červenec 19, 2008 1:34 pm
FESTIVAL SKONČIL !!!
Už to zabalili... Tak to nakonec netrvalo 11 dní, ale pouhé 2 dny!!! http://www.happydays.cz/
navstevnik
so červenec 19, 2008 12:57 am
propadak se vsim vsudy
Totalni krach, v patek byla zrusena vetsina vystoupeni, Barta, Sporcl, ...
myslim, ze to nejpozdeji v nedeli zruseji. Stankari odjizdeji, nastvani zvukari, kteri udajne nedostali zaplaceno take. Ve stanovem mestecu je asi 40 stanu.
Petra
pá červenec 18, 2008 11:37 pm
Lístek na prodej
Milí přátelé, nyní se vám naskýtá jedinečná příležitost pořídit si lístek na festival Happy Days , který už je v plném proudu. Byl by ke koupi za neuvěřitelných 449 kč (DPH a doručovací služba jsou v ceně). V neděli jsem schopna lístek doručit komukoliv, kdo se bude nacházet na trase Plzeň-Praha-Hradec-Jaroměř-Dvůr Králové a v přilehlých dědinách. Zájemci nechť mě laskavě kontaktují na můj mail: petra.fletnistka@seznam.cz , s láskou a úctou Petra, žijte blaze.
Ozzy
pá červenec 18, 2008 3:42 pm
Happy Days
bebe
pá červenec 18, 2008 3:31 pm
maj to zvladnute
Hm to uz stacili zrusit Bartu a Hypnotix tez nevystoupili Confused Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
pá červenec 18, 2008 2:44 pm
kuku
tohle je taky nejsilenejsi festival ktery se kdy v CR zrodil.. jsem zvedav kdy to zabalej.. maj pred sebou jeste 10 dni nebo kolik .-)
kuku
pá červenec 18, 2008 2:08 pm
Happy days...fraska.
Organizace zadna, reklama zadna, program v arealu zadny, obcerstveni minimalni az zadne, zabava zadna, navstevnici zadni, atmosfera zadna, nealkoholicke pivo...kvanta.

No uz nikdy vice, myslim si ze toto je posledni akce organizatoru.

Nadruhou stranu...1 toika na jednoho navstevnika je super vec Smile

a po 5ti hodinovem cekani jestli vubec nekdo zacne hrat krom urvanejch pubertaku co si to chteji zkusit taky nazivo nalada mizerna az myslenky na odchod a zahozeni kontrolni pasky s napisem tunning fest !!!

Dalsi 2 hodiny cekani jestli zahrajou Fun Lovin Criminals...jediny kuli cemu sem tam jel. A zahrali Smile .

Jen pro nas pro cca 400 lidi (museli byt asi prekvapeni...jinde hrajou pro 40 000 v HK pro 400 Smile ) paraaaada...takova soukroma zahradni party a takovahle skupina...zato si poradatele zaslouzi velke dik...jen jim nezavidim ty dluhy ktere jim zustanou po skonceni tohoto super 11ti denniho festivalu.

Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
honzajs
út červenec 15, 2008 8:01 pm
lístky
Ahoj nechcete koupit někdo lístek na HD za 400kč??je to na celejch 11dní .bouhužel nemůžu ject... kontakt: jkfd@seznam.cz
triumf
út červenec 15, 2008 1:23 pm
číslo je bohužel nedostupné, ale lístky zatím mám
r.dekovzavinactiscali.cz
ne červenec 13, 2008 8:47 pm
ahojda mela bych zajem o ty dva listky.pokud jsou jeste volny tak prosim dej vedet na 728 504 104 A PROSIM NEZVYSUJ CENU NEZ SI UVEDL.ja se svym brachou bych se rad zucastnil ale nejak nam nevysli prachy predem moc diky roman
Dája
čt červenec 10, 2008 12:30 pm
Prodám lístky
Prodám 2 lístky na Happy Days, bohužel mi do toho něco vlezlo a je škoda, aby propadly. Cena na celý fest je 450 Kč.
Jsem z Hradce Králové. tel. 777 325 352 nebo 777 168 160
triumf
čt červenec 10, 2008 10:06 am
vstupenky happy fest
mám tady dvě vstupenky po 222 kč na celých 11 dní prodávané v dubnu, kdyby jste měl někdo o ně zájem , pište na r.dekovzavináčtiscali.cz. V tomto termínu jedu na dovolenou, tak bych z festivalu měl tak 3 dny
rajce
út červenec 08, 2008 12:55 am
Mně se to taky dost nezdá. I v případě, že to opravdu proběhne, tak to podle mě bude propadák
Anet
st červenec 02, 2008 10:52 am
prodam listek!
Prodam listek na fest happy days......na 11 dni za 500,-....piste na a_doskocilova@volny.cz...nebo volejte na 774912820
Stainless
st červen 25, 2008 3:00 pm
Happy days
Tak takto.....nas oslovili, a nemusime davat ziadne startovne.....cize asi tak
http://bandzone.cz/stainless
Jája
pá červen 20, 2008 12:36 am
Piškot je ko..t
Piškote smůla, špatnej odhad. Pořadatel nejsem ani náhodou!Very HappyD Jak pak věřit tvým dalším soudům ve stylu "je to podvod", když prohlašuješ za fakta nějaké své paranoidní výtvory? Možná že je spousta způsobů jak si leccos ověřit, ale koukám, že to ty se vůbec nenamáháš. Asi závidíš, že tam nemůžeš jet nebo co. Jinak si to vysvětlit nedokážu. Lidi jako ty by se měli oficiálně vyhlásit za podvodníky(když už máš potřebu něco oficiálně vyhlašovat). Holt česká malost, viď buránku? A víš co? Mně je zase líto tebe. Že nebudeš na největší akci v historii českých rock festů.
JendaB
so červen 14, 2008 2:55 pm
Lístek
Ještě kontakt Embarassed 775 333 959 Cool
JendaB
so červen 14, 2008 2:53 pm
Lístek
ahoj všichni.. nedávno jsem si pořídil lístky pro mě a pro známý... ale jaksi jsem se přepočítal a jeden mi zbyl. Tak kdybyste někdo měli o jeden lístek zájem, tak se můžeme dohodnout. Cena cca 500,- (všech 11 dní)
Buď se můžeme sejít někde v praze, připadně můžu dojet někam v okolí nymburka.
PHONETIX-Robert
pá červen 13, 2008 1:24 pm
KONCERT PHONETIX
Co se týká dojednávání koncertu, za skupinu PHONETIX můžu říct, že doposud s námi dramaturg pro české kapely Radek Laurin jednal velmi slušně. Dokonce nám pomohl vybrat operativně zajímavý čas i den našeho koncertu (pátek 25.7.2008 v 19:00 hodin).

Hodnotit budeme moci nejlépe samozřejmě až po koncertě.

Doufáme, že vše bude v pohodě a přejeme pořadatelům, aby vše co nejlépe zvládli.
Piškot
út červen 10, 2008 12:46 am
Je to podvod!!!
Je spousta zpusobů, jak si to ověřit. Nechápu, jak jim to někdo může zbaštit. Ale když vidím tu jejich propagaci (ať už v Hradci, Zlíně nebo Praze), tak se jim musí dost vyplatit. Měl by to konečně někdo oficiálně prohlásit za podvod a zastavit to. Prostě český sen, akorát, že tohle je sviňárna. Je mi kapel a lidí, kteří jim zaplatí líto. těším se na reakci od nějakého "organizátora" (satriel, jája apod.)
Basák
po červen 09, 2008 9:36 am
Happy Days, ale možná jen pro někoho.
Vážení, kdo si lístek chce koupit nebo koupil, je to jeho věc. Já jen můžu potvrdit slova Myšáka. V seznamu účinkujících je uvedena spousta kapel, která nic pořadatelům nepotvrdila a na fest se rozhodně nechystají. Byli osloveni, ale celá smlouva byla hodně podezřelá a pro kapely, jak jen to říct, prostě nevýhodná. Pokud jsem účast nepřislíbil, tak nevím, proč mě tam uvádějí. Takhle se seriózní pořadatel nechová. Kromě toho se 3.-5.7. v Hradci koná Rock For People, celkem mega fesťák s tradicí, takže celkem pochybuji o úspěšnosti HD na tom samém místě o 12 dní později. Ale pokud se to konat bude, tak přeji hodně úspěchů.
Satiriel
út červen 03, 2008 11:39 am
Happy
Ja myslim ze to bude fajn a ze je to pro Hradec docela pocta neco takoveho poradat, takze lidi bym eli drtzet pri sobe a navzajem se podporit hlůavne v ty organizaci a pak to bude fajnova parba Smile))))))))))))))))))))))) tak vsichni prijdte!!!!!!!!!!
Turgon
po květen 12, 2008 11:07 pm
smrdí to ?
lidi fakt uz me se..te, tak tam zajedte, zhodnotte a pak vynasejte zavery,
alespon ja to tak udelam
Mišák
po květen 05, 2008 11:29 pm
...smrdí to
Happy Days sice vypadá lákavě...ale docela dost to smrdí...kapely zaplatí prachy za to že si zahrají a v podstatě nedostanou vůbec nic... vim o čem mluvím, protože jsem členem jedné takto oslovené kapely a dokonce jsem si i pročítal smlouvu....a defakto kapely jsou póvl, ale když nezahrají tak se budem soudit, ale když festival nebude tak se nic neděje... a mimo jiné..účast na festivalu jsme odmítli a beztak jsme uvedeni jako potvrzená kapela..takže si udělejte obrázek....
hare
po květen 05, 2008 9:07 pm
tahle akce smrdi
http://show.idnes.cz/filter-kveten-2008-02a-/filter.asp?c=A080505_143537_filter_kot
Displej
I v dubnu se na hudební scéně děly věci! Máme pro vás investigativní článek o přípravách "největší české prázdninové party v historii" - festivalu Happy Days a další kupu novinek včetně nějakých těch bulvárních drbů z věznice, kde je zavřený Pete Doherty. Navíc představení nových jmen jako Cut Copy, Fonzie, Afrodisiak nebo Gutter Twins.

Jája
po květen 05, 2008 4:39 pm
TO LOGO PATŘÍ KRIŠŇÁKŮM
A ne, že ho oni ukradli. Pořadatel Trutnova Martin Věchet je v bližším kontaktu s Hare Krišna a laskavě si toto "logo" vypůjčil. Miki, nemel prosím tě o něčem, o čem nic nevíš. Hlásíš tu blbosti. Aspoň vím, že nemusím věřit ničemu dalšímu co píšeš...Takže lístek si v klidu koupím. Tvé varování mi potvrzuje, že udělám dobře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
po duben 21, 2008 2:32 pm
Kolibřík
ale jo, přinejměnších těch zmršených plakátů je Pha plná
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
po duben 21, 2008 1:51 pm
20 tisíc kapel, jaky ma tohle smysl? Smile
Kolibřík
po duben 21, 2008 1:47 pm
...
...mě přijde divný , že tak velký festival zatím nemá žádnou extra velkou propagaci...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
út duben 15, 2008 6:13 pm
Fido
stejný festival - tím myslíš stejní pořadatelé? už si nevzpomínám jak se to dřív jmenovalo......mno...něco tu smrdí
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další Strana 2 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz