FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CREAMFIELDS POLSKA « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

creamfields polska

wroclaw

Creamfields (PL)

Jaaan
čt červen 05, 2008 2:56 pm
SOL vs. Cream Polska
Jak to vidíte? Já jsem na dnb a má to teda 50 na 50. Podle mě je na SOL good akorát Marky + MC Stamina a Ed Rush... jinak to bude výplach... Na Creamu jsou Pendulum Live ! pak High Contrast, Goldie, Aphrodite, John B, Spor, Skream a Panacea... Dle hudby vede jasně Cream, ale mám divnej pocit jet na Cream, když je SOL.... What a fuck ! HELP ME in MAKING DECISION... Smile))
bagoš
út květen 13, 2008 10:38 am
tak jak to vidite
to je fakt ono to vyjde na ty samy peníze jak ten náš shitovej cream. tak čr nebo polsko u mě by vyhralo polsko.škoda že u nás v ČR nejsou PENDULUM LIVE! JUNGL line up naprosto super u nas akurat je jedinej andy c tod vše. stejně sol bude nejlepší.
Franco
st květen 07, 2008 12:37 pm
a
Jiste Smile Dekuji za tvuj nazor podepreny argumenty, drahy anonymni hrdino :-*
Rody
st květen 07, 2008 12:31 pm
Přesně tak, ten českej se nedá s tim polskym vůbec srovnávat.Na to jakou to má propagaci a s jakym napětím všichni očekávali line up, tak je to fakt shit.
johny
út květen 06, 2008 6:46 pm
Presne,linec fakt super,nechapu ,ze tohle neni u nas aspon z pulky.U nas to je fakt parodie na festaky ,ten ceskej Cream...Smile)
Amoondre
út květen 06, 2008 11:56 am
Lineup Luxus, jedna stage lepsi nez druha, urcite jdu
a
út květen 06, 2008 11:16 am
Franco
Franco: Bez takovych jako ty by bylo na ceskych party 100x lip...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
út květen 06, 2008 11:10 am
pro toho, kdo holduje tanecnim drogam je to raj Smile 70-80 Kc za kus je tam normalka Confused
Franco
út květen 06, 2008 11:06 am
line-up dobry, ale...
Line-up je lepsi, nez na ceskych creamfields, ale tim to take konci.... Vsem, co se tam letos chystaji, preji dobrou zabavu, ale po svych lonskych, zkusenostech, kdy me zacali u vchodu svlikat, vyhodili deodorant, divali se mi do penezenky a do cigaret, a ve finale mi sundali kozeny naramky, ktery jsem mohl bud hodit do kose, nebo dat do placeneho depozitare me na polske party dost presla chut. Dalsi vec je, ze v celem areale se neprodava alkohol s vyjimkou prakticky nealkoholickeho piva "Lech"... Ale, abych nebyl porad tak kritickej... Smile Je to rozhodne zazitek a po hudebni strance je to v kazdem pripade fantasticka party. Lonske vystoupeni Prodigy bylo mozna to nejlepsi, co jsem ve svem zivote videl a slysel a uz jen kvuli tomu stalo za to tam byt Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-girl
út květen 06, 2008 1:21 am
line-up
MAIN STAGE

Pendulum Live
Sasha & Digweed
Vitalic
Forest North Project


MYSTIC HOUSE ARENA


Moshic
Hernan Cattaneo
Plump DJs
David Morales
Junior Jack
Kid Creme
Wet Fingers
Marika
Glasse


HYPNOSIS ARENA

Eddie Halliwell
Astral Projection
Markus Schulz
Yahel
John O'Callaghan
Ronald Van Gelderen


TECH GENETIC ARENA

Valentino Kanzyani
Dave The Drummer
Frank Kvitta
Juan Atkins
Carl Craig
David Crystal
Hagal and Petter Von Coil
SLG
Poziom X


DEEP & BLUE ARENA


Goldie
Aphrodite
High Contrast
Spor
John B.
Skream
Lady Waks
Panacea
Counterstrike


tak bohužel u mně dostávaj asi přednost Creamy před SoL... nervy už jsem si vylila na jinym foru, snad jen, že dnb stan je luxus od začátku do konce, psýčkaři v trance stanu jsou asi ten hlavní důvod, proč jsem se rozhodla tam vyrazit, plus Pendulum naživo a luxusní line-up techna i housu... fakt nevim kam dřív skočit a přebíhat mezi drumcem a psytrancem bude asi hodně zajímavý...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbcman
po květen 05, 2008 9:42 pm
sorry Dave Clark bohuzel ne,ale treba tam bude Skream coz je zajimavy dubstep,nebo hutne techno v podani Juan Atkins
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbcman
po květen 05, 2008 9:36 pm
na creamfields.pl uz zverejnili kompletni line-up napr:Pendulum-live,Vitalic-live,High Contrast,David Morales,Junior Jack,Dave Clark,Hernan Cataneo,Edie Halliwel,Sasha,Digweed.....pojedu asi na polsky a ne na nas CE,pro me lepsi line-up a mam to bliz Smile,na strankach polskych ticketpro je polsky Cream za 109zlotych a nas Central Europe tam nabizeji bilety za 165,-,to na ten nas Cream nikdo z polaku asi nedorazi:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
st duben 23, 2008 1:11 pm
robert
st duben 23, 2008 11:24 am
Ceske Creamfields - No.1.
Polsky line up dobry. No nas je lepsi ! Smer Breclav !
IIIIII
po duben 21, 2008 10:30 pm
tak třeba to co tady jmenuješ : Aphrodite , Goldie a Plump djs nejni v čr zrovna novinka.
ale ja mam taky na festaku rad osvedceny jmena v kombinaci s nekym koho jsem jeste zive nevidel.
Ondra
po duben 21, 2008 9:54 pm
Vidim par jmen a hned bych uvazoval vidim line-up CR a koukam jak sme natom spatne!boze sme fakt nemozny!
etyl
po duben 21, 2008 5:41 pm
cream
Pro mě je ted mnohem zajímavější Cream v Polsku,a to tam je teprve pár jmen,a už tam je Aphrodite Goldie a Plump djs,no tohle mělo být u nás kurva,u nás to pan Tesař osral co se týče DNB a Breaks....Tam prdl jen Andyho C.....Slabota,na naše nejedu......
IIIIII
po duben 21, 2008 4:06 pm
ZATIM MĚ PŘÍJDOU CCE LEPŠÍ NEŽ TY V POLSKU.

DÁLE : SOL JE PRO MĚ NĚCO JAKO UTKÁNÍ DOMÁCÁHO TÝMU. NEPOJEDU NA BAYERN MNICHOV, KDYŽ DOMA HRAJE SPARTA, KTERÉ FANDÍM. Smile

PODPOROU KVALITNÍHO DOMÁCÍHO FESTIVALU POMÁHÁM BUDOVAT JEHO JMÉNO, A OD TOHO SE TŘEBA MŮŽE ODVÍJET KVALITA PROGRAMU V DALŠÍCH LETECH.

ALE KDO CHCE TAK AŤ SIJEDE DO POLSKA. JÁ BUDU V PARDUBICÍCH DO HODINKY AUTEM. PROGRAM V POLSKU NENI ZATIM ZAS TAKOVÁ BOMBA.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
po duben 21, 2008 3:34 pm
+
Plump DJs
Moshic
Dave The Drummer
jama
po duben 21, 2008 9:34 am
jameszo : Ma byt jeste schultz pres. Ale je to neoficialni... Minuly rok tahle akce byla nejlepsi jakou jsem zazil.
jameszo
po duben 21, 2008 7:56 am
Tak to je rozdíl jako prdel. Tohle Creamfilds a český Creamfilds. A SOL by bylo šťastný jen za těhle 7 djs. Když k tomu přičtu ještě Kanzyaniho a kdo ví kdo ještě tak to začíná konkurovat třeba Nature One. Ale Nature je letos asi nej. Ale uvidíme třeba Cream vytáhne ještě hlavní trumfy.
Soda
po duben 21, 2008 6:28 am
Nikdy nakej trapnej Cream nemuže mít takovou kvalitu jako SOL.....
Devil
po duben 21, 2008 12:40 am
SOL pořád vítězí viva Pardubice
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
pá duben 18, 2008 12:12 am
Mno už to má kvalitnější line-up, než SOL:o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
čt duben 17, 2008 11:38 pm
no tak tomu rikam konkurence ..(v jeden den) ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-girl
čt duben 17, 2008 11:06 pm
další jména
Vitalic
Aphrodite
Goldie
John O'Callaghan
Frank Kvitta
Juan Atkins
Tom Novy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út duben 08, 2008 11:41 pm
josh
no ja nevim.. co na tom zatim vidis? .-)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
út duben 08, 2008 10:32 pm
to josh.. kde jsi to nasel na myspace nic neni ....
Pawel
út duben 08, 2008 10:31 pm
creamfields 08 Polska
Rok temu bylo wspaniale,mega koncert PRODIGY i super scena tech-genetic,mysle,ze polacy najlepij umieja sie bawic i maja swietne imprezy.
czesi maja,sensation w pradze, a polacy mayday w Katowicach
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
út duben 08, 2008 6:09 pm
Další jména.
Eddie Halliwell
Hernan Cattaneo

+

Sasha & John Digweed

Vypadá to zajímavě.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Strana 2 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz