FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CREAMFIELDS POLSKA « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

creamfields polska

wroclaw

Creamfields (PL)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
út duben 08, 2008 1:23 pm
Já s naší festivalovou nabídkou skopokojený nejsem.
Chybí nám tu tradice velkých festivalů.
Nové projekty bez velkého finančního zázemí jsou tedy odsouzené k záhubě, jelikož se tu neudrží pro víc ,než jednu, či dvě sezony.
Proto tu máme nespočet malých festivalů, nejsou přiliš velkým riskem a své návštěvníky si v požadovaném množství najdou.
Nicméně dva zajímavé projekty tu jsou,které se začínají ubírat zajímavou cestou a to Rock For People a Summer of Love.
Budovat tradici festivalu je velice náročné a zdlouhavé.
KATKA
út duben 08, 2008 11:39 am
Polaci jsou proste natom lip nez my!!!Ja si mysli ze mame dobry festivali ale nejsou tady jmena jako treba v Polsku!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po duben 07, 2008 8:37 pm
JS
Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JS
po duben 07, 2008 7:53 pm
Ozzby
dobrá, zaměn slovo "ten nejlepší" za "jakýkoliv"
Josifek
ne duben 06, 2008 12:26 am
Tak ja mam letos naprosto jasno jako kazdy rok a to je SOL a to ikdyby tam hral nejakej dj z horni dolni Smile Nejaky polsko me vubec nezajima. Uz kvuli tomu jak se polaci chovaj na ruznych akcich u nas... treba tuning, nebo i v takovy hospode. Ne dekuji nechci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so duben 05, 2008 2:39 pm
JS
"nejlepsi" pro koho? to je prece strasne relativni pojem .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JS
so duben 05, 2008 2:02 pm
Re
Ano, pouze taneční hudba. V této oblasti je tu jen jeden festival, který se může měřit se zahraničím (SoL) + uvidíme, co CF, ale zatím mě vůbec nepřesvědčily. Přesto trvám na tom, že hned několik polských festivalů má lepší line-up než ten nejlepší český. Argument s jejich větším trhem je na první pohled správný, ale myslím, že je to tak rozlehlá země, že na ty festivaly to má většina Poláků prakticky stejně daleko jako čeští návštěvníci těchto akcí (lidé z jihu Polska na Sunrise a podobně, lidé se severu Polska na CF PL, Soundtropolis, Tunnel Electrocity, NO PL ...). Pamatujte také na to, že Poláci nemají dálnice ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
limubai
so duben 05, 2008 10:24 am
js
no ono je taky poláků 5x víc než nás víš, ale stejně souhlasím s Obcese, že je tu dost festivalů na to aby si vybral každej...a kdo ne tak má možnost dojet si 300 km za hranice a tam bude možná uspokojen..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
so duben 05, 2008 9:43 am
JS
to záleží. Orientuješ se pouze na taneční hudbu? Pak chápu, že máš výhrady, ale je tu množství specializovaných i multižánrových festivalů, které už si své dobré jméno drží dlouho a zaslouženě. Colours of Ostrava, Mezi ploty, SOL, Sázava fest, Hrachovka, RFP...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JS
so duben 05, 2008 1:07 am
SOL VS. CFPL
souhlas s Pawoukem, koho zajímá, že na ploše nabušeného festivalu nemůžu pít alkohol?
a za druhé, nesouhlas s Obcesí, velký počet festivalů v Čechách možná je, ale nikoliv kvalitních (minimálně ve srovnání právě s polskou scénou)
peta
pá duben 04, 2008 1:54 pm
hA HA
ucast na summeru mi zadnej frenčízingovej festival nenarušíSmile))
Devil
pá duben 04, 2008 12:45 pm
Summer of Love to bude akce č.1
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
limubai
pá duben 04, 2008 8:15 am
acid
..no s tim Vitalicem maš rech(v ostatnim taky) ale pro mě totální elektromazec a euforie..pro Poláky...jako co to je????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
čt duben 03, 2008 7:00 pm
samr rulez
tak tak, na creamech sem byl v pl dvakrat a nevim no. poprvy jsem byl rozcarovanej z toho, ze tam vsichni krute smazi (aby ne, kdyz 8st pivo stoji polovinu toho co koule), podruhy jsem mel vip a tam jsem se zase strasne zridil, ptze tam bylo chlastu az moc Very Happy poprvy me dostalo, kdyz polaci po dykovi nekdy okolo 4 hodiny ranni totalne vyprazdnili hlavni stage, takze tam zustali 3 lidi. podruhy me dostalo, kdyz hral vitalic na hlavni a ti burani tam stali a vubec neparili, jenom blbe cuceli a vykrikovali "prodigy".
sol je jeden z mala elektronickejch festaku, kterej u nas ma tradici, jezdi tam "vsichni" a navic tam ab taha vzdycky fpoho jmena, takze neni co resit Smile
soda
čt duben 03, 2008 6:23 pm
ja si myslím,že SoL nebude ohražen jen blázen by měnil Summer za ňákej trapnej Creamfields.. kazdej kdo trochu rozumí muzice musí mít jasno.. SOL08
.
čt duben 03, 2008 5:49 pm
Hustey
Hustey : creamfields byla pro me akce roku minulej rok... A propadak roku byl pr ome summer... nemit VIP lupen tak tam umru Smile...
Hustey
čt duben 03, 2008 3:53 pm
-.-
ja mam z minulych creamu v polsku jen ty nejlepsi zazitky : )
Siska
čt duben 03, 2008 2:29 pm
ozzby
Presne tak,ja si rozhodne nestezuju Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt duben 03, 2008 2:13 pm
Máme se dobře. Máme obrovský počet kvalitních festivalů a můžeme pít kde chceme. V tomto směru jsme unikát, který snad časem nepostihnou nějaké restrikce
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt duben 03, 2008 2:12 pm
siska
a pak ze se tady v Cechach mame blbe, zejo Smile
Siska
čt duben 03, 2008 2:05 pm
2 Pawouk
nikdo nerekl,ze se nebavil,to na okraj.. Mad
Ale ono Te po chvili prestane bavit jit na pivo na druhou stranu arealu,tam si ho vypit ve vymezenym prostoru jak nekde v zoo a jit zpatky parit.. Question
Maa
čt duben 03, 2008 2:02 pm
to Siska
..s tím naprosto souhlasím - byl jsem tam předloni na PVD - a mám z toho stejný pocit..
Pawouk
čt duben 03, 2008 2:00 pm
pawouq@gmail.com
no tak jestli se dokazete bavit jen s alkoholem, tak jste na tom uz dost spatne...
Siska
čt duben 03, 2008 1:33 pm
Byl jsem loni v Polsku hlavne kvuli Prodigy,nebylo to spatny,ale znova uz tam nepojedu.Hlavni duvody jsou dva: Hnusni studeni lidi,ktery vypadaj,ze Te kazdou chvili podriznou v pruchodu a pak ten jejich zakon s alkoholem,to u nas nikdo nemuze pochopit.. Evil or Very Mad
A hlavne summer je jasna volba,cest Idea
Ales Bleha
čt duben 03, 2008 1:32 pm
SOL vs Creamfields
navic, zatim jsou zverejneny jen 2 jmena ze SOL... cely line up bude zverejneny az 1.6., ale do ty doby pustime par dalsich jmen... jedno rovnou muzu ted - TEEBEE vs CALYX back2back:-)))

muzu na svou cest slibit, ze letosni line up SOL bude zatim nejlepsi a nejpestrejsi co kdy byl... a to jak stylove tak co se tyce klasiky vs nove trendy....

vsak brzy uvidite...

a verte, ze je nac se tesit:-)
rasty
čt duben 03, 2008 1:28 pm
samr to bude..je to tak to pruvaru loni a kdyz je i u nas,tak stejne budou vsichni tady na SOL...
cygan
čt duben 03, 2008 1:22 pm
SOL
my sme sa jebkali az s trencina do pardubic a opatilo sa tak preco sa tam nedojebkat zase Very Happy
ales Bleha
čt duben 03, 2008 1:20 pm
:-)
no nejak tak... myslim, ze spis Creamfields Polska nezvolil vhodny termin...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
limubai
čt duben 03, 2008 1:03 pm
jj
ty jsem byl na obou, užil jsem si to, ale taky tam už asi nepojedu to by musel být line up snů....
johnrush
čt duben 03, 2008 1:01 pm
myslim,ze nikdo neresi ,ze cream je nestastne prestehovanej na datum sol:)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Strana 3 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz