FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PACHA KLUB V PRAZE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Leee
po duben 21, 2008 8:26 pm
don´nt panic
já tady nikoho v tvrzení uspokojovat nemusím Razz prostě říkám jak to je..a buď tomu věř nebo ne, to je tvoje věc Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po duben 21, 2008 7:17 pm
Sandra
Laughing a s těma DJ's si spoky...?
Sandra
po duben 21, 2008 7:15 pm
PACHA
Byla jsem tam. Můžu říct že konečně pořádnej klub v praze!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po duben 21, 2008 6:54 pm
Leee
Jako majitele tý "supaa disko" z Phy jo...?
Zvláštní Laughing na ofiko klub Pachy to teda rozhodně nevypadá, myslím si, že to oficiální klub Pachy není, ale to sme tu každej přetřásli nejmíň třikrát. "Kamarád říkal" se mi taky nezdá jako uspokojující vysvětlení Rolling Eyes
Leee
po duben 21, 2008 4:48 pm
Já jsem slyšela od jednoho zdroje,který zná majitele, že za licenci Pachy zaplatil 100 000eur. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
po duben 21, 2008 2:11 pm
..do roka a do dne .... .. here ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po duben 21, 2008 1:58 pm
Obcese
neboj, to příde Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
po duben 21, 2008 1:31 pm
dont_panic
S takovou tu Ibizu brzo vyčerpaj, což takhle smíchovská podočka The End? Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po duben 21, 2008 1:03 pm
b2lik
jee tak amnesii už u nás taky otevřeli jo .. ? Laughing co ještě chybí ... ? Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
po duben 21, 2008 9:17 am
To neni mozny .....


LOL


Amnesia Ibiza otevřela pobočku v Pardubicích - nebo ne?!
Kategorie: Fotoreporty (Napsal gody dne 21.4.2008)


Konečně klub světové úrovně rozvíří stojaté vody klubové zábavy v Pardubicích, nebo to tak není? Vyrazili jsme do klubu Amnesia na Grand Opening Party.

Amnesia je nový název prostoru v Pardubicích, který se dříve jmenoval Brooklyn.

Muziku na Open párty diktoval DJ Flash a nejaký mladík.


Amnesia - Ibiza


Amnesia - Pardubice


Letáček na bílém papíře s grafikou z high-end softwaru Word lecos napovídal. Další fotoreporty nebudou, už mě tam nikdo nedostane.




... nebojej se toho

zdroj .: http://kompletni.info/fotoreporty/amnesia-ibiza-otevrela-pobocku-v-pardubicich-nebo-ne/3639
???
po duben 21, 2008 9:10 am
to ALES : ano opravdu zavidime... Smile) myslim,ze si taky prejmenuju muj pension v sterboholech na HILTON PRAGUE,vyrobim rucniky s logem,dam vsude logo a turisti se budou jenom sypat Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
???
po duben 21, 2008 9:06 am
PÁTEČNÍ PACHA PÁRTY
18.04.2008 - Club Pacha, Praha
fotoreport na Fajnparty.cz, foto: Ondra, počet fotek: 120
v pátek 18.04. jsem vyrazil na kukačku do Clubu Pacha ještě jednou - na Páteční Pacha Párty. No a abych řekl pravdu, celkem jsem koukal. Ve dvě ráno a Club Pacha praskal totálně ve švech. Za mixem byl k vidění DJ Mirek & DJ Kuře --- no a na druhé straně --- co by tanečník --- osvědčený Chozé. Zdravím tedy všechny italské pařmany a pařmanky, kteří v pátek do Clubu Pacha dorazily a já dorazím jistě brzy také.

prevzato z fotoreport.cz

JAKO SORRY!! Doufam,ze tu trapnou disco kopii brzo zavrou..hrali : DJ Mirek & DJ Kuře ???????????? Laughing Laughing Laughing tam bych nesel ikdyby to byla noc Pure PAcha v pravym Pacha clubu Very Happy je to fakt vysmech tohle a dela to ostudu cely CR potazmo jeji scene.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
po duben 21, 2008 9:06 am
citace.:


"Pacha Praha (ne)otevře tento týden
Praha, 15.4.2008)
11. dubna jsme informovali o otevření klubu Pacha v Praze. Na základě označení vstupu do ex Hany Bany oficiálním brandem klubu Pacha. Postupně jsme přidali náhled letáku a informace o otevírací party na čtvrtek 17. dubna. Dnes jsme ovšem dostali ze Španělska informaci, že Pacha svou licenci do Prahy neposkytla! Jaká je skutečnost?

Upřímně řečeno to aktuálně nevíme. Z pražského klubu jsme dostali ujištění, že smlouva na značku Pacha je podepsána (nebyla nám poskytnuta k nahlédnutí), ovšem oficiálnímu otevření brání komplikace v jednání se španělskou stranou.

Jak to nakonec dopadne netušíme. Nechme se překvapit..."


zdroj.: http://www.superdance.cz/clanek/22097-pacha-praha-ne-otevre-tento-tyden.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po duben 21, 2008 6:09 am
Opět si nemůžu odepřít takový malý srovnání ... Laughing kdo někdy v Pache byl, ví co tim myslim smile50
Stojí jim to vůbec za tu pokutu ... ?

P.S.: for Aleš: To že to má na střeše dvacet disko koulí ještě neznamená, že to má na Meccu (mezi náma Mecca tak nikdy nic moc nebyla, nicméně interiér luxusní)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
ne duben 20, 2008 10:48 pm
Aleši, Aleši..
Aleš
ne duben 20, 2008 10:22 pm
PACHA
Nazdárek. Můžu osobně říct že otvíračka byla bomba a klub podle mého nemá v praze konkurenci. Mecca a misch masch budou v čudu!!! Všichni tady soudíte podle toho trapnýho tlusťocha co má ten superdance běžte se sami přesvědčit a pak suďte. Ale co, jsme pořád závistiví a nepřející češi.
Vysmech
ne duben 20, 2008 9:59 pm
tak to je fakt vysmech,doufam ze to brzo zavrou ptz tohle dela jenom ostudu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne duben 20, 2008 8:43 pm
"Pacha" Praha
Tak takhle to tam vypada... smile50


A takovydle spravny holky tam chodej...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
ne duben 20, 2008 6:56 pm
Really PACHA
Pacha Marrakech


Pacha Madrid


Pacha Praha


Very Happy To je opravdu k smíchu Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
ne duben 20, 2008 6:29 pm
nejhorší je, že po tomhle incidentu v ČR u nás Pacha nikdy žádnou oficiální pobočku neotevře Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne duben 20, 2008 3:14 pm
lolek
a ses si jistej, ze to je "jen" nick? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lolek
ne duben 20, 2008 8:26 am
filip trojovsky
hehe, hustey nick Very Happy btw urcite bych se sel podivat do nejakyho klubu, kterej se TRAPNE snazi neco NELEGALNE kopirovat Mad to bude urco uroven jako blazen. jenom dalsi prazskej diskantni klub, kde bude zpivat samer krysa. uzasny, uz abych si koupil listky na celej rok dopredu Laughing spis se tesim, az da original pacha tyhle vychcanky k mezinarodnimu soudu a ten jim napari poradnej flastr Laughing Very Happy Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
ne duben 20, 2008 7:07 am
mishaczeq
Tak v Marakeši sem byl na klubovce "100 % Pacha", nějak tak se to menovalo, Dj'ové hráli sice jenom rezidenti z Marakeše, ale jinak club luxus. A hlavně velkej jako kráva.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
ne duben 20, 2008 4:22 am
Pacha La Pindeda o ktery jsem mluvila


Marakeš


Las Palmas


PRAHA


... k tomu asi neni co dodat

Oficialni Pacha kluby: http://www.pacha.com/index.php?option=com_content&task=section&id=4&Itemid=28
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
ne duben 20, 2008 4:07 am
man
takhle vchod do pachi nevypada snad nikde Laughing
Anonymní
ne duben 20, 2008 12:10 am
prevzato z webu
Už víc jak týden se spekuluje o příchodu známého klubu Pacha do Prahy. Na internetu se dokonce avizuje Opening party, chystaná na čtvrtek 17. dubna. Paráda!, zajásá znalý, klubový milovník. Na parádu ovšem nemusí vůbec dojít. Podle španělského vedení Pachy nebylo právo na používání značky do Česka vůbec uděleno. Vstup do klubu je ale ozdoben originálními logy Pachy. Další indicií na nepříliš férovou hru jsou avizované stránky klubu. Na discoclubpacha.cz byl do dnešního odpoledne ne příliš profesionální přetisk článku o otevření Pachy ze serveru superdance.cz. Večer už byla tato stránka, registrovaná společností Memfis Agency, s.r.o., prázdná. Další avizovaná stránka klubu – pacha-prague.cz – pro jistotu neexistuje vůbec.
man
ne duben 20, 2008 12:03 am
par fotek z venku...

Filip Trojovský
so duben 19, 2008 11:56 pm
Nespojujte stále Hany Bany s Pachou.Žadné Hany Bany není je Pacha.Nechte se překvapit a zajděte se tam hlavně podívat a pak suďte,ale musím říct, že než jsem to viděl na vlastní oči myslel jsem si to samé!Ale čtvrtečni otviračka mě přesvědčila musím semknout klobouk opravdu super.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
so duben 19, 2008 2:50 pm
ja jsem byla v pacha klubu jednou a to ve spanelsku a byl to oobrovskej klub s tresinkama na strese, hrali tam ofiko pacha djs, interier byl lxs, venku pred klubem palmy, houpaci site.. a hlavne, ten klub (Pacha Salou) je zminovanej jako dalsi pobocka tohodle retezce, coz se o Hany Bany rict neda...
imho podnik jako pacha by tu stejne asi nemohl fungovat..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
so duben 19, 2008 12:00 pm
tajnej
svatá pravda Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další Strana 2 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz