FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PACHA KLUB V PRAZE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
po prosinec 29, 2008 3:10 pm
přísnej .... antiflyer
d_p off
po prosinec 29, 2008 2:12 pm
acid
no neodpovi nic, jinak uz mame i antiflyer Very Happy

http://img.enter4u.eu/fightingforthetruecherries711z.jpg
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po prosinec 29, 2008 12:57 pm
d_p off
tak to by me zajimalo, co a jestli vubec odpovi Smile
d_p off
ne prosinec 28, 2008 8:32 pm
mishaczeq
pracuje se na tom, dnes sem jim poslal pobouřený e-mail plný slušnosi a pravdy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
ne prosinec 28, 2008 7:38 pm
to to jeste nezavreli? Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po prosinec 15, 2008 2:00 pm
free.da
asi si mě nepochopil Smile
pača v praze která teď funguje je FAKE, ale původně pacha pobočku v praze zvažovala a do konkurzu o prostor se přihásilo bývalý hany bany, pak to nevyhráli a tak si hany bany udělali dysko trysko pača podle sebe.

a pacha v berlíně neni, je jenom v mnichově, a že by tady nevydělali? podívej se na meccu, taky vozí slušný ména, a vydělávaj, jak vidíš, dost Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
free.da
po prosinec 15, 2008 12:32 pm
dont_panic
Myslim, že to je fake, PACHA v Praze, to by udělali pěknou blbost, tady by nikdy nevydělali jako třeba v Berlíně...vstupy vysoký dát nemůžou a nikdo by světová jména nezaplatil:)tot muj nazor, nejakej uwa a lukaso, kteří dělaj tak možná parodii na djing a vocasy ze sebe jim to neuživí....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
čt prosinec 11, 2008 2:27 pm
jj, bohužel... kvuli nějakýmu zamindrákovanými podnikatelíčkoj. Přál bych mu, aby ho opravdová Pacha zažalovala a ten svůj disco-house musel zavřít a ještě dostal pěknou pokutu, protože tohle se fakt nedělá, vydělávat na cizím jméně. Je to ostuda jak prase pro ČR.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
čt prosinec 11, 2008 1:10 pm
a to puvodne pacha zvazovala pobocku v praze, ale jak vidno, ted se na to nespis vyserou. Hovada.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
čt prosinec 11, 2008 12:14 am
Ježiš tohle je fakt vostuda. Kdo byl na Ibize tak ví, jak Pacha vypadá a jak je to s její tradicí a rozmístěním po světě (i když teda zrovna na ibize je pacha dost zastaralá, ale to bude asi tím, že je provozována v budově bývalého statku a je to společnš s Amnesii jeden z nejstarších klubu v balearskem souostrovi (Ibiza)...
No ale zpět k věci, pak se objeví buzerant, kterej si řekne, já sem vychcanej čech a udělám v praze disko trisko suxx club a pojmenuju ho Privilege... ne seru na to, to by bylo moc eno nuno, dam neco min vostýho, "pača prág" jo to zní stylově. Šup, takový majitel klubu objedná několik trapných samolepek s třešněma (višnema sry), polepí tím bejvalou jednotu ze starý republiky a rázem je z toho "pača prág"... a teď se pohrnou prachy, ale tomu debiloj ani nedojde, jakou dělá ostudu český taneční scéně Embarassed
barča
st prosinec 10, 2008 5:02 pm
Tak jaky to tam je
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PooL
pá srpen 01, 2008 1:59 pm
jooo
Tomu se rika vydarenej vylet, fakt jsem se pobavil, a ja az priste pojedu do Praglu , tak si radsi koupim listek abych nemusel solit moje Hany Bany Cool Very Happy Very Happy
pavel
čt červenec 31, 2008 8:21 pm
hany bany
no tak do hany bany už nikdy nejedu Twisted Evil bylo tam 11 lidí a z toho 5 lidí obsluha Sad pivo 0,3 za 55 ani se nedá pít a po cestě zpět nás chytli revizoři a měli jsme to ještě za 750 HANY BANY Surprised Surprised
Pavel
so červenec 26, 2008 8:43 pm
dont panic
jasný dík..stejně to zkusíme Very Happy kdyžtak skončíme v nějaký hospodě Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
st červenec 23, 2008 8:41 pm
Pavel
nikdo neříká že je to tam na nic. jen to není nic extra. asi tak.
Pavel
st červenec 23, 2008 7:58 pm
dont_panic....o nic nepřijdu?? proč je to tam na nic??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po červenec 21, 2008 3:35 pm
Vstup máš gratis
vstup máš během prázdnin zdarma, ale myslim že o nic nepřídeš když tam nepudeš Wink
Pavel
ne červenec 20, 2008 10:54 pm
čau lidi nevíte kolko je tam vstup?? bych se tam zajel kouknout ale zase aby to pak moje šrajtofle rozchodila Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt červen 05, 2008 10:41 am
Risho
vzhledem k tomu jaké boty jim tam šoupou podlahy to bude asi celkem drahý Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rishule
út červen 03, 2008 2:27 pm
joj se hafo vybízí totok tema :)
nevíte kolik bude pronájem, třeba v neděli? Smile ted po absolvování breakfestu pod taktovkou KapSaků, bych tam provedl vednovečerní devastační break, aby zjistili, že normál je někde jinde Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
út červen 03, 2008 2:14 pm
acid
mám pocit že se tenhle klub založil jen proto aby se české rádoby celebrity měly kde promenádovat. S bulvárem je tahle diskoška evidentně jedna ruka. Ó ano naše "sexbomby" v legendárním klubu Surprised

google
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po červen 02, 2008 6:49 pm
Pacha
Česká blbost a vychcanost nezná mezí. Na stránkách bulváru se objevil článek o tom, že nějaká česká silikonová nádhera bude dělat oficiální tvář pražského klubu Pacha. Udivuje mě drzost pánů majitelů, kteří bezostyšně kradou značku a blbost našich "celebrit" kteří se propůjčí bez skrupulí všemu (v tomhle případě jde asi o blbost "modelky" která neví, která bije a není si asi schopná zjistit, jak se věci mají)

Pondělí 2.6. 2008, 13:00

Vnadná herečka z populárního seriálu Pojišťovna štěstí Michaela Ochotská (23) díky svým vnadám a hezké tvářičce získala zakázku, která jí údajně vynese milion korun!

„Je to tak. Byla jsem majitelem pražského klubu Pacha oslovena, abych se stala jeho tváří. Měla bych být nejenom na propagačních letácích, fotkách v klubu, ale i na billboardech, které budou po celé republice," prozradila Super.cz sexy blondýnka, která by si zakázkou mohla přijít až na rovný milion korun. „Míšu jsme si vybrali proto, že je velmi atraktivní a hlavně není tváří všemožných výrobků jako jiné modelky," tvrdí majitel legendárního klubu, jenž se nachází ve světových městech, jako je Londýn, New York či Barcelona, ale největší oblibu si získal na Ibize.

Ochotské se sice v modelingu a herectví daří, ale prioritou je pro ni studium na Univerzitě mezinárodních vztahů se zaměřením na diplomacii. Až dostuduje, může pracovat na velvyslanectví nebo ministerstvu zahraničních věcí.

„Mám dva roky do magistra a dva do doktorátu, tak mám co dělat. Kollikrát jsem tak zaneprázdněná, že bych potřebovala, aby den měl aspoň o deset hodin víc," říká se smíchem sympatická Míša. (mr)



zdroj zde http://www.super.cz/exkluzivne/23501-se_xbomba-ochotska-milionovy-kseft-.html
Anonymní
pá květen 02, 2008 10:56 pm
Vyjádření The Pacha Group:
PACHA GROUP HAS NOT OPENED ANY FRANCHISE IN PRAG
The Pacha Group management, with Panchi Urgell (world franchise director of these famous nightclubs) as the spokesperson, wants to denounce and let the population in Prague know that the recently opened club with the name of Pacha in this beautiful city is using the group name illegally and fraudulently, given that it does not have the license from the Pacha Group to use the name. Therefore it is not a franchise, but a fake Pacha. The Pacha Group will take legal actions against the people that have used the name of Pacha without our consent and the bureaucratic proceedings have been initialized to close the venue that has seized the Pacha name illegally.
GRUPO PACHA
Av. 8 de Agosto s/n. Ibiza
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
pá květen 02, 2008 10:26 pm
v Praze Pacha,v Pardubicích Amnesia
hold jdeme už do Evropy Very Happy


Amnesia
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilusion
pá květen 02, 2008 2:39 pm
tokátko
nj, taky mně to přišlo, měli jsme jít zakalit do "Pražský Pači" Laughing
Anonymní
út duben 29, 2008 8:31 am
No, podle jisteho zdroje Spanelsko povolilo Pachu v Praze, ale chteji nekolika milionove mesicni poplatky. Podle me je to moc uspechany, dlouhu tu nazev Pacha nepobude, majitel brzo zjisti ze se mu to nevyplati.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út duben 22, 2008 10:31 pm
toky
nemuzu se dockat smile35
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
út duben 22, 2008 10:16 pm
wow
tak dneska mi přišla na mobil smska:
cituji:
New party Le Mirage, ct 24.4. od 21h, Pacha Prague (u Kongresového centra, byvale Hany bany) djs: lucky lucaso a uwa, bon finix, vodka za 25,- sms=volný vstup Smile tak že bych zašel počekovat? a hodit sem tam od tud report?? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
út duben 22, 2008 5:48 am
Leee
Ok, tak se ještě podívej na Pacha.com jak je tam ta prezentačka. Asi sem slepej nebo co, ale Praha tam není. Rolling Eyes Very Happy
Licence
po duben 21, 2008 9:28 pm
zadnou licenci nema a pochybuju ze dostane s interierem co tam je.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další Strana 1 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz