FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SONNE MOND STERNE (DE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

sonnemondsterne

festival

SonneMondSterne (DE)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
so únor 07, 2009 6:54 pm
J&B
Hmm, to vypadá na CZ SMS Very Happy Very Happy Jestli by nebylo lepší koupit rovnou tohle:
B2lik
so únor 07, 2009 5:29 pm
Jicin a okoli ...
Uz jsem zlanaril .... 2 lidi takze sme tri ..a ucast SMS poctime taky...Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so únor 07, 2009 5:19 pm
YannD
super ... chcem se tam na ty 3dny stylově zakempit ... postavit si na parkovišti tam takovou dobře vybavenou českou vesnici Idea Very Happy smile47 Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
so únor 07, 2009 5:14 pm
Jervin
Za málo - myslím, že by to měli mít i v OBI nebo Bauhausu. Apropo začínám si velmi pohrávat s myšlenkou že SMS poctím svou návštěvou - vypadá to vskutku luxusně Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so únor 07, 2009 5:04 pm
YannD
Myslíme to vážně ... běžim pro něj i pro bočnice Wink Díky Honzajs
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
so únor 07, 2009 4:02 pm
Acid
Kdybys to náhodou myslel vážně, tak mrkni sem - říká se tomu zahradní pavilon a boční díly musíš dokoupit (s oknem i bez)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so únor 07, 2009 2:47 pm
4acid
co se týče těch stanů, tak kámoš má 2, ale nemaj ty boční plachty, je to vlastně jenom stříška
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
so únor 07, 2009 1:03 pm
dont_virgin
ja otom vim Very Happy Very Happy gůůgle rulezz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
so únor 07, 2009 9:27 am
B2lik
Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá únor 06, 2009 7:53 pm
Ondru
sety nevím, ale mrkni v diskuzi dolu jsou tam videjka z YouTube ;o).... pak u nás na Poslouchej, na Depo9 a na Rave najdeš fotky z lonska, pro nějaké to počáteční naladění ;o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
pá únor 06, 2009 7:34 pm
Vim
zkus se podívat na nějakou zahradní oslavu tam určitě bude aspon jeden
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
pá únor 06, 2009 7:16 pm
peppe
hehe Very Happy koukam, ze letos bude asi velkej zajem o SMS Smile no uz se tam fakt tesim Very Happy btw nevi nekdo, kde sehnat takovejhle stan? (bez toho okna vzadu)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
pá únor 06, 2009 7:11 pm
Jervin
Místo držet zuby nechty Wink
Ondru
pá únor 06, 2009 5:32 pm
nejsou nahodou setiky s minulyho roku?premyslim ze bych jel taky tak bych se chtel nejak naladit?! Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá únor 06, 2009 2:49 pm
další jména
Fatboy Slim, Peter Fox, Deichkind, Laurent Garnier LIVE, Sven Väth, Carl Cox, Mr. Oizo, Lexy & K-Paul




zbytek tady http://festivaly.poslouchej.net/festival9631-SONNEMONDSTERNE-DE.html
tam
po únor 02, 2009 10:40 am
Moby byl loni. Letos pojedeme už potřetí a na tenhle fesťák si nenecháme sáhnout. Je perfektní... Všem doporučuji.pa
Felix!
ne únor 01, 2009 4:08 pm
hmmm
jel bych také...
Ondrej
ne únor 01, 2009 2:50 pm
Sakra kdy bylo neco podebneho u nas to by bylo fajnovy ale bouzel neni!Takze budeme muset vyrazit zase do nemecka us se teim minule to byl mega vikend!Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so leden 31, 2009 1:58 pm
peppe
mno nevim proc vsude citujes me, ale na SMS byl loni Jervin, ja se tam chystam teprve letos Smile Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so leden 31, 2009 11:25 am
Omg
Tak tohle si teda letos nemůžu nechat ujít .... acid opravdu nekecal že je to mega festák

Kdyby tak letos byl taky moby Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so leden 31, 2009 10:10 am
letos bych uz celkem rad vyrazil...
kor prodigy v nemecku..
Anonymní
pá leden 30, 2009 3:24 pm
Prodigy na SOL !!!!!!!!!!! ze Alesi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá leden 30, 2009 3:12 pm
první jméno
Jak jsem se tu dočetl tak na SMS 2009 v pátek vystoupí The Prodigy Very Happy Idea Very Happy
djsidewalker
so leden 17, 2009 5:37 pm
tak by měl vypadat Mácháč u nás Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so leden 17, 2009 4:07 pm
djsidewalker
čeče, vlakem nevim, když jsem tak bloudil po Saalburgu, tak jsem žádné nádrží nezahlédl ... nejlepší je to autem Smile ale možná nějaké info nejdeš na webu městečka www.saalburg-ebersdorf.de

jedu letos zas ... byl to fakt mazec:)
djsidewalker
so leden 17, 2009 3:43 pm
Jak se tam nejlíp dostat ?
Hledal jsem nějaký spojení a moc toho nenašel, jak se tam jede , Praha - Vary - Cheb - Hof - Saalburg ? Máte někdo zkušenosti ? Dával jsem totiž do Idosu Saalburg a hnalo mě to na Norimberk a cesta 7 hodin a to se mi moc nezdá...
oakey
po srpen 18, 2008 6:32 pm
buránku moravský!
"Creamfieldsem Central Europe" bych tu raději moc neoperoval,je totiž dobré si nejprve uvědomit,pro koho se takové festivaly vůbec pořádají(pokud odhlédnu od faktu,že za fesťák nemůže být v žádném případě považováno něco,co trvá pouho pouhý den,to si tady totiž někdo mírně plete dojmy s pojmy),totiž pro lidi,kteří vystupují v roli konzumentů a na straně druhé jsou organizátoři takových akcí,tzn. tak zvaní promoteři,kteří když absolutně nezvládnou situaci a pak si myslí,že vše jednoduše svedou na počasí,mají zkrátka u nás smůlu,protože na to jim dnes už nikdo neskočí!Příště ať raději jedou na Sonne Mond Sterne v roli konzumentů a o nic se nepokoušejí,neboť my nebudeme podporovat neschopné lidi,kteří nejenže naslibují neskutečný line-up,který pak vůbec nedodrží,čímž nás okradou hned o několik tisíc,ale ještě mají tu drzost nám zavírat klapačky a nadávat nám.Inu,nízká úrověň buránků a je jedno zrovna z jaké části slovanských zemí to přichází..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st srpen 13, 2008 4:06 pm
2 tam
bohužel ne ... na hlavní příchod až na Lexyho a K.Paula
prezident
st srpen 13, 2008 2:29 pm
jaaan
Kryple česky ,Tve chovaní by zasloužilo diktaturu.....!
tam
st srpen 13, 2008 2:23 pm
ahojte,
letos bylo SMS opravdu super - stejně jako loni. Není co vytknout. Slyšel někdo The Presets? Bohužel jsem je nestihla. Už se těším na příští rok. Jak bylo řečeno za kvalitní hudbou a výborně zmáknutými akcemi musíme do zahraničí. pa
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 6 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz