FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SONNE MOND STERNE (DE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

sonnemondsterne

festival

SonneMondSterne (DE)

tam
čt srpen 06, 2009 2:14 pm
normálně vám začínám závidět... Sad . Letos jsme měli vyrazit potřetí, ale rozhodli jsme se pro rakouský fesťák Frequency. Tak snad to nebyla špatná volba. Užijte si to tam a ať vám vyjde počasí...Takový nedělní ranní setík na vodní stage při východu sluníčka...mmmmmmm jooo a pokud někdo půjde na extrawelta a bude se mu chtít nahrávat bylo by to super. A foťte, prosím papa
petjan & co
čt srpen 06, 2009 1:10 pm
to Jervin
Vďaka za nabídku Smile Vlajku snad najdem Very Happy , přesto ale případný mobil na mě +420728017668
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt srpen 06, 2009 12:09 pm
petjan & co
tak tak ... se stavte na pivko a pokec Wink měli bychom mít zahradní altan a na stožáru českou vlajku Smile)))
petjan & co
čt srpen 06, 2009 10:45 am
žuaááá
Ty brďo, už zítra Idea
A k tomu luxus počasí Cool
Hned po práci jdu nakládat maso na gril Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt srpen 06, 2009 7:45 am
už zítra :))
Idea Idea Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út srpen 04, 2009 11:31 am
to rosnička :))
Já myslím, že pohodáááá pokud to nekecá ... vypadá to cca všude stejně Saalburg-ebersdorf wetter ..... už se nemůžu dočkat :rockz:
petjan & co
út srpen 04, 2009 11:03 am
Rosnička
Tak jsem zvědavej, jaký počasí nás čeká v Saalburgu Cool

http://www.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=wnd&traveler=0&locCode=EUR|DE|GM017|SAALBURG&metric=1
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út srpen 04, 2009 9:01 am
3 dny :-D
Rolling Eyes Idea
petjan & co
po srpen 03, 2009 3:31 pm
jo jo, už se bo blíží ;-)
To Toky: SMS crew je hodně vstřícný, zupa Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po srpen 03, 2009 7:15 am
4 dny :-D
Už za 4 dny je tu opět ta úžasná kalba na lučním parkovišti u vodní nádrže poblíž Saalburgu Idea IdeaIdea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so srpen 01, 2009 4:27 pm
Hu huuuuu
Takze moje teseni se zacina pomalu ale jiste gradovat!!!dneska mi prisel mejl od poradatelu,ze jelikoz mi nemuzou zarucit,ze ten lupen co sem si objednal by mi prisel postou vcas,tak staci kdyz si vezmu obcanku a kopii objednavky a lupen na me bude cekat u vlezu v nejakym stanku s akreditacema bo vipkama nebo tak...takze ted uz jenom schrastit love na chlast a muzeme frcet ozby:)))
Dave
pá červenec 31, 2009 9:59 pm
Lístek?
KOUPÍM LÍSTEK NA SONNEMONDSTERNE! tel:605 129 795 Fakt moc prosím-díky -Do 3500kč
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt červenec 30, 2009 8:51 pm
toky
si pis.. my a sisa + jervin jedeme z prahy v kolone Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisi
čt červenec 30, 2009 8:11 am
no to určitě.... Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
st červenec 29, 2009 5:05 pm
tak doufam,ze se tam nejak potkame:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisi
st červenec 29, 2009 4:04 pm
no nechci nechat nic paní "nepříjemné náhodě" těšim se tam jak malá Very Happy jako kdybych nebyla nikdy na žádnym festáku nechápu Surprised a to sem letos chtěla slyšet hlavně royksoop Evil or Very Mad njn ale tohle bude stát za to. Laughing Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
st červenec 29, 2009 3:13 pm
napodobne...kdyby ste nekdo mel lupen navic,ozvete se na 731381131...potrebuju ho pro zenu,nestihla ho objednat vcas...tak to je pecka ze si tam volala a rekli ti tohle,aspon verim ze mi ten lupen dorazi...
petjan & co
st červenec 29, 2009 2:21 pm
to Jervin
Juuuu, on je venku Surprised Aha, tak už jsem ho našel i na těch jejich stránkách, fikaně to maji schovaný... Každopádně díky za přímý linky, hnedka mám program, co budu po práci řešit Rolling Eyes

Náš Favouš --- k nepřehlédnutí Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
st červenec 29, 2009 2:20 pm
cesta
ahoj, tak dve mista v aute jsou stale volna..
Anonymní
st červenec 29, 2009 2:18 pm
Crying or Very sad Cus šťastlivci, jestli nekdo koupil listek a bohuzel nejede dejte vedet na cislo 732102244. odkoupim
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st červenec 29, 2009 12:44 pm
petjan & co
"Zeitplan" je známý ... mrkni na stránky Wink

pátek

sobota

My taky pojedem dopoledne, tak kdybych náhodou někde narazil na "tyrkysovej Favorit" tak vyšlem pozdravné signály Very Happy
petjan & co
st červenec 29, 2009 12:23 pm
to all
Přesně tak, poslední kusy se možná ještě dají sehnat v kamenných předprodejích.

Ještě dodávám, že bude pro tento ročník ubytování ve stanovém městečku povoleno pouze majitelům ticketů (cit. SMS: Es wird vor Ort nicht die Möglichkeit bestehen, Tickets zu kaufen und die Nutzung des Campingplatzes ist in diesem Jahr nur für Inhaber eines Festivaltickets möglich.).

Bude to síla, my plánujeme výjezd z Pragu v pátek dopoledne, alespoň se (snad) vyhneme nájezdu pracujícího německého lidu ve večerních hodinách na SMS Very Happy.

Jsem zvědavej na "Zeitplan" Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisi
st červenec 29, 2009 9:01 am
to jervin
jasně Jervine. Neboj. vim o tom! to sem napsala jen tak jako...no ale lístek stejně by měl dorazit tak v úterý. Jinak mam velký štígro teda. Sem jim volala a že prej v pohodě, když sem to objednala včera....ufffff.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st červenec 29, 2009 7:30 am
SMS je vyprodané
Jestli to chápu správně je vyprodáno ...

www.sonnemondsterne.de napsal:

SonneMondSterne Hardtickets Ausverkauft!

Da hat sich in den letzten Tagen der Ansturm auf die SMS-Tickets noch einmal überschlagen, so dass wir wenn alle eingegangenen Bestellungen abgearbeitet sind, völlig out of Tickets sind. Bei einigen stationären Vorverkaufsstellen sowie CTS und Kartenhaus sind noch Restkontingente zu haben. Die Liste aller stationären Vorverkaufsstellen findet ihr hier.

An dieser Stelle auch noch einmal der Hinweis (wir wissen, das hatten wir schon gesagt), dass es unsinnig ist, ohne Ticket anzureisen. Es wird vor Ort nicht die Möglichkeit bestehen, Tickets zu kaufen und die Nutzung des Campingplatzes ist in diesem Jahr nur für Inhaber eines Festivaltickets möglich.

Vom privaten Ticketkauf vor Ort raten dringendst ab, da es sich bei den angebotenen Tickets, obwohl sie echt aussehen, in der Regel um Fälschungen handelt. Die Tickets werden am Einlass elektronisch geprüft. Fälschungen werden ersatzlos eingezogen.

ACHTUNG: Alle angenommenen Bestellungen werden von uns noch bearbeitet. Allerdings sollte eure Zahlung dafür in den nächsten Tagen bei uns eingehen.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st červenec 29, 2009 7:20 am
respekt :))
držím palce at vám vše v poho včas dorazí, ale zároveň vás nechápu ... týden a pul před akci se rozhodnout, že byste si mohli teda koupit lupen ... protože na místě vstupenky nebudou ... Smile)

hmm smekám, já bych si tohle netroufl před žádnou zahr. akcí, natož před takovou větší jako je SMS ... tak trochu udiv, obdiv Very Happy

to sisi: jen info s pátkem už radši moc nepočítat ... v 10.00 chci mít naloženo a být na dálnici z Prahy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
út červenec 28, 2009 4:29 pm
Diky moc,uz sem jim psal,tak cekam na odpoved..a jestli si rikala 6dnu od platby,tak to je pohoda ne?kdyz to zaplatim treba zitra...
petjan & co
út červenec 28, 2009 4:16 pm
ten kontakt se nějak blbě zkopíroval...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisi
út červenec 28, 2009 4:13 pm
no to máš pravdu už teď je mam aby mi ten druhej lístek dorazil, ale řekla bych že jo....přeci jen jedem až v pátek takže mam k dobru jeden a půl dne uffff
petjan & co
út červenec 28, 2009 4:08 pm
to Tokáro - adresa
nedostanu se teď přímo na Contact odkaz na stránkách SMS, ale adresu příjemce platby je možný vygooglit:
http://www.seekers-event.com/index.php?change=right&content=kontakt
Pokud nedůvěřuješ adrese, napiš mail s prosbou o adresu přímo na <info> (německy/anglicky, to je šumák), být tebou, zároveň bych se jich zeptal, jestli je možné vyzvednout tickety přímo na místě akce, co mě paměť neklame, před dvěma lety, co jsme byli na SMS, to bylo možné. Poslání lístků do Čech do termínu akce už teď bude o držku (neřkuli o nervy pro tebe) ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisi
út červenec 28, 2009 3:55 pm
ticket
jo a přišlo to doporučeně. ale nebyla sem doma a v pohodě to za mě přebral někdo jiný....
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 3 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz