FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 IBIZA « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
lodier
ne srpen 05, 2012 2:53 am
Ibiza
Zdar,
nejste někdo v termínu od 8.8.2012 do 15.8. na Ibize?
intaste
ne březen 04, 2012 9:00 pm
tak letos po prvý Idea nechystáte se taky někdo Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
st září 07, 2011 9:31 pm
matta: Zdar, určitě se můžeme domluvit, čím větší parta lidí pojede, tím větší to bude rachot. Já jsem si teda příští rok chtěl dát voraz, přece jenom počtvrté za sebou... ale letos mě to tam stejně zase nadchlo tak, jako kdybych tam byl poprvé a ten ostrov zkrátka člověka pokaždý něčím dostane, takže jsem pro. Ozvi se mi na e-mail jerrry@seznam.cz (jsou tam tři "r") a pořešíme to. Jen se omlouvám dopředu, jestli budu odepisovat později, mám teď docela narváno a nestíhám...
matta
st srpen 31, 2011 3:27 pm
to jerrry
cau jerrry co teda rikas ze by sme sli vacsi parta stebou,kdyz uz si tam teda byl?Smile koukal sem i na stranku naibizu.cz...dost se asi vyznas:) chtel sem ti napsat mail ale napsalo mi ze chybna adresa...tak se pls do prosince ozvy,nech to muzem poresit vsechno diky Very HappyVery HappyVery Happy
matta
po srpen 29, 2011 4:22 pm
Ibiza
No ja urcite jedu na dalsi leto (tj. 2012). Jeste je casu ale pak se domluvime,lebo zatim sem sam:(( chtel bych to resit jak z Jerrym tak honzizmanx-em, kdyz budete teda chtit:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzizmanx
čt srpen 18, 2011 1:50 pm
S bandou na Ibiza 2012?
Ahoj lidi Smile

Je tu někdo kdo jezdí na vlastní pěst na Ibizu a plánuje příští rok 2012 odletět zase? Smile Hodně dlouho přemýšlím odletět takto do nádherné země jako je Ibiza. Neustále někde jezdím po hudebních akcí po světě a furt se ne a ne dostat na Ibizu i přes to, že je to jeden z mých největších snů. Možná to je i proto, že není pořádně s kým, ono se těžko hledají takový "blázni" jako jsem já Smile

Takže pokud by se někdo takový našel a bylo by nás víc tak jak říká "Matta" by jsme si mohli i pořídit nějakou vilku/baráček s bazénkem s terasou a výhledem na moře nebo něco takového, pokud by to bylo možné. Ale to by nás muselo být asi opravdu minimálně 10 Smile Ale já věřím, že 10 bláznů by se našlo v pohodě Smile

Budu velice rád, když se mě ozvete buď sem a nebo na E-mail : john.zizka@yahoo.com a můžeme to nějak probrat a případně se začít nějak domlouvat. Smile
matta
ne duben 17, 2011 8:36 pm
to jerrry
No kdybych vedel ze to je tak levny sel bych i tento rok:D ale mam ted toho hodne a uz naplanovanou dovolenou tak az dalsi rok:) kazdopadne diky za info. a ten hotel kolik tak vyjde cca? a jak je to tam stym utracenim?zezenu si hotel a pak utratim nechutnou sumu za alkohol a jidlo ne? ci jdete all inclusive? mam tam jednoho kamose co tam dela uz par let len sem nanho stratil nejak kontakt:) musim to poresit a kdyztak to vybavim cez neho:) nejaky ten hotel,nebo nejakou vilku,podle toho kolik nas bude:) kdyby nas slo aspon 10 minimalne tak zebrat nejakej baracek s teraskou a krbem a neni problem:)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
so duben 16, 2011 1:55 pm
Ibiza 2011
čao, letos opět vrčíme na Ibizu (tři kluci) od 6. do 20. července, tak pokud tam taky někdo máte namířeno, dejte vědět a můžeme se potkat (bydíme v San Antoniu)

Jinak tady přidávám pár videí z loňských mejdanů na Ibize.

Matta: My si Ibizu vždcky zařizujem sami bez cestovky, vyjde to mnohem levněji. Vždycky jsme preferovali hotel v San Antoniu, v Eivisse je to o něco dražší, ale i tak mám pocit, že v SA to v noci stejně víc žije a do Eivissy není problém za 20 minut dojet busem nebo taxíkem (je tam Pacha a Space), takže jsme to nikdy neřešili. Dobrý ale je bookovat hotely do konce dubna, dost jich nabízí slevu (my máme například 20%, ale je to taky díky tomu, že jedeme zase do stejnýho hotelu, protože nám vyhovoval) Smile a letenky je nejlepší bookovat třeba v prosinci (EasyJet), to jsou pak super ceny, letos letíme s Vuelingem přes Barcelonu a zpáteční letenka vyšla na cca 6k. Loni s EasyJetem na 3200 Kč Smile ale letos jsme to bookovali teprve před pár dnima.
Matta
st březen 30, 2011 8:13 pm
Ubytko
Jedna otazecka...sice jedu az na dalsi leto..cize 2012 ale chtel bych se pridat k nejake parte lidi,ked ne tak aspon by mi nekdo mohl prosim poradit kde je nejlepsi se ubytovat jako: san antonio,ibiza town,playa den bossa...a ci apartman nebo hotel...no a jeste sem se chcel zeptat ci neni vyhodnejsi si koupit all inclusive hotel,aspon muzu pit a jist co se mi zamane v cene hotelu a nemusim tolik utracet....? diky za info
iBIZA
po březen 28, 2011 1:21 am
Super Ibiza
Ahoj, pokud chce někdo na Ibizu tak mohu jen doporučit. Jestli Vás hudba bere a chcete se vyřádit, tam se kalí pořád.
DJové vám tam servírují novinky, a člověk je tam jak v ráji.
ja jsem byl na ibize
pá únor 11, 2011 1:15 am
nejlepsi dovolena na svete
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
čt únor 03, 2011 10:42 pm
Tak to je pecka - Nostalgické video z roku 1989: Amnesia closing party, mrkněte. Kdo z vás to pamatuje? Smile

Mino
út listopad 09, 2010 1:20 pm
heh, nahodou to tam celkom zilo Wink vacsinu osadenstva tvorili asi anglani Smile par rokov dozadu sme boli vedla v Edene, tiez najprv poloprazdny klub a potom sa to paradne rozjelo Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
út listopad 09, 2010 9:05 am
Ibiza clubbing 2010
Tak jsem se konečně po letní dovolený na Ibize dostal ke stříhání videa Smile mám natočené všechny kluby, finále fotbalového World Cupu (to byl bordel!) a spoustu dalších věcí, tak to sem budu postupně přidávat... začneme něčím vlažnějším - Itaca Ibiza a Es Paradis (San Antonio).


Link
Anonymní
po srpen 09, 2010 12:56 pm
Vyjdes i do 50!
Anonymní
ne srpen 08, 2010 4:33 pm
My byli 11 dni ve dvou.Parba ob den ubytovani na hotelu a letenky 85 000
Monika
ne srpen 08, 2010 4:26 pm
2 tydne na ibize a s parbama na kolik to vyjde zhruba???
d_p
ne srpen 01, 2010 6:59 pm
Tereza
my jedem nejspíš 23.-30.
Tereza
ne srpen 01, 2010 6:14 pm
tak ubytko zařízené, cena luxusní Smile trochu se děsím jak to bude vypadat, ale tuším že na hotelu stejně moc času trávit nebudem, tak pokud se má na něčem ušetřit, tak na noclehu Smile

jede ještě někdo mezi 19.-26.8.?? Smile
d_p
ne srpen 01, 2010 3:54 pm
Ibiza 2010
tak my uz mame zarezervovano, El Hotel, patri to Pache, no mastnej jak pica, ale co, na prazdninach se nepocitaj prachy. Ale zatim jako jediny co sem si vybral za klubovku byl Roger Sanchez v amnesii, jinak nejak nevim nevim, SHM vyprodana, pak jeste ton cocoon a mozna cadenzu v pache. kam se chytsate vy?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
ne srpen 01, 2010 12:13 pm
Tereza: Projdi si www.ibiza-spotlight.com , jsou tam odkazy na různý hotely, tak si to dej seřadit podle ceny a určitě něco najdeš. I když teď je sezóna v plným proudu a asi to bude docela obsazený, já jsem si na letošek rezervoval ubytování už v únoru a na příští rok si tam chci na měsíc vzít byt, protože když je parta lidí, vyjde to daleko levnějc než hotel.

Jinak přidávám první sestřih - Pacha Ibiza, David Guetta (8.7.2010). Na disku mi ještě leží videa z Amnesie, Privilege, Space (luxusní klubík) a Edenu + Es Paradis.

Link
Tereza
po červenec 26, 2010 9:34 am
nemáte někdo tip na levné ubytko? Smile vyrážíme v druhé půlce srpna, ale tak máme zatím jenom letenky Smile a jedem všechny porpvé, takže do neznáma Smile tak kdyby někdo měl třeba kontakt nebo aspoň tip, tak bych byla ráda Smile dííík

terka.o6@centrum.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
pá červenec 02, 2010 7:38 pm
Tak zítra vyrážíme - Brno, Berlín, Ibiza Smile snad se nic neposere a všechno vyjde. Pokud budete někdo během následujících 16 dnů v San Antoniu, tak dejte vědět.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
út červen 22, 2010 8:12 am
No mě neuchvátily hlavně ty pláže okolo SA, ale třeba Cala Tarida a podobný okolo ostrova už jo. Výborný je taky dojet si lodí na Formenteru, kde je nádherný koupání (ráno tam, večer zpět).
fiki
út červen 22, 2010 7:26 am
jerry: takže hotel costa sur http://www.ibiza-hotels.com/costasur/ , http://www.galahotels.com/detail.aspx?hotelid=60662&sr=gg&gclid=CJbd67yDs6ICFQceZwodDUD25w !! Asi semnou hodně lidi nebude souhlasit ale co se tyče plaži tak jsem byl docela sklamany, objeli jsme jich po celem ostrově cca 30 !! ty plaže se mi zdaji male a většina jich je v zatokach!Vyjimkou je ta nejlepši plaž v hlavnim městě tušim že platja den bossa u clubu bora bora Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
po červen 21, 2010 8:02 pm
fiky: díky za info... 45 min od Edenu, tak to bude docela kus od San Antonia, protože Eden a Es Paradis jsou akorát v centru, ale zase za tu cenu Smile, ale je pravda, že mimo hlavní sezónu je to tam levnější Smile my si chceme letos alespoň půjčit skútr na cestování, abychom si projeli pěkně ostrov. já mám zabranej z prosince hotel Orosol, kterej je asi 500 metrů od Edenu a cca 800 metrů od Cafe del Mar a Mambo cafe, takze vyborna pozice. Jen k mori je to trochu dál, protoze ta plaz co je hned u pristavu v San Antoniu se mi zrovna moc nelibi, az dal bokem je hezci... ale skutrem (nebo busem) si chcem projet i ty dalsi, je jich tam hafo.
fiki
po červen 21, 2010 7:16 pm
jerry: No ted abych to trošku objasnil, ja se přes takove věci moc nevyznam ohledně nakupu letenek a ubytovani! dotyčny co nam to zařizoval tak snama nejel a už si nezpominam jak se ten hotel jmenuje!!bydleli jsme 45 minut pěšky od klubu eden a paradis ale pronajmuli jsme si auto na cely pobyt takže jsme neměli problem jezdit po celem ostrově!! ještě bych měl podotknout že jsme tam nebyli v hlavni sezoně ale přijeli jsme tam 2 zaři!!ohledně hotelu, hotel byl pěkny ale v pokoji byli 3 postele +1 skřin a maly balkon , žadny luxus Smile, kdyby se mi podařilo zjistit nazev hotelu tak to zde doplnim!!
Milan 1
po červen 21, 2010 5:57 pm
My bydleli v hotelu asi 250 metru od klubu Space.Takze da se sehnat urcite i levnejsi bydleni.Kazdopadne kdo muzete tak jedte je to tam fakt pekny a plaze a more taky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
po červen 21, 2010 3:23 pm
fiki: to je docela levné s tím ubytováním, 9 dnů jen za 2200 Kč. V čem si to bydlel a kde? San Antonio přímo nebo někde bokem? Já jsem letos booknul normálně hotel (obyčejnější). Pro 2 lidi na 16 nocí s klimatizací a snídaní v ceně za 16000 Kč (kupoval jsem to v prosinci už, tak tam byla ještě 10% sleva).
fiki
ne červen 20, 2010 8:23 pm
ja jsem byl na ibize minuly rok v san antoniu na 9 dni a stalo mě to cca 35 tisic. Jel jsem tam na vlastni pěst a letěl jsem přes anglickou společnost z prahy do londyna a pak na ibizu a stejně zpatky a letenky mě vyšly na 3400kč.ubytovani mě vyšlo na 2200kč. (bez jidla). na utratu jsem měl necelych 1000euro a že bych si tam nějak vyskakoval to se neda řict!!ale každy kdo posloucha tanečni hudbu by se tam měl podivat, opravdu to stoji zato!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další Strana 1 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz