FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 NATURE ONE (DE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

nature one

festival techno mayday

Nature One (DE)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
po srpen 03, 2009 8:36 pm
smájl is dý ánsr
ahoj ahoj, píšu sice se zpožděním, ale únava a pracovní den nedovolili, abych se ozvala dříve. Zájezd naprosto skvělej, velké díky Dejvovi Wink No a o Nature nemá cenu sáhodlouze psát, všichni, víme, že to byla pecka... pro mě už žádná akce v ČR nebude dobrá Very Happy Organizace mejdanu i kempu naprostá paráda, kytičkovanej papír na toikách je jen taková třešnička na dortu Very Happy Hudebně super, pokud bych měla vyjmenovat alespoň trošku z toho, co se mi líbilo, tak: Deadmau5, PvD, Robert Natus, Alex M.O.R.P.H a Woody van Eyden (Woody super šoumen),... Bylo toho moc a bylo to skvělý!

Jerry: o Hradu jsi se bavil se mnou, jak už jsem ti psala. Ale pořád váhám... po Nature to bude spíš taková "vesnická zábava" než festival Very Happy A taky ty peníze netisknu.

Za rok zase... a keep smiling!
P.a.p_cz
po srpen 03, 2009 2:46 pm
http://www.ump3.de/audio/nature-one-2009/

Thx za zájezd dojezd 23:00 pro mě letos nej. Chris Liebing,Eric Sneo a Sven Väth kdy pustil na konec triller tak zase za rok snad i s tou pronasledujicí černoškou že .......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
po srpen 03, 2009 1:44 pm
paveell
No to bylo v 5:05 ale PM - odpoledne... psal sem to do fora jakmile jsme prijeli do CR Wink
Enny: A ty jsi která z našeho zájezdu? Smile

edit: ještě jsem se včera s někým bavil v buse (únava mi nedovolí vzpomenout si s kým Smile ), ohledně Hradhouse... kdo tam z party co byla na Nature One pojede?

Jinak sem teď zbežně projížděl fotky a videa a fakt mazec, až bude čas tak to fláknu na web.
Enny
po srpen 03, 2009 1:28 pm
Super akce, byla jsem poprvý a příští rok jedu zas:-) nemelo to chybu....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mitchel
ne srpen 02, 2009 11:33 pm
konečně doma. 5.05 pm je 17 05..asi teda, jinak parádní akce, díky dave Smile...jinak co mě nejvíc nadchlo bylo tolik lidí, pak menno de jong, woody s morphem a my home PvD Smile
paveell
ne srpen 02, 2009 11:16 pm
jerrry
No byli jsme minuly rok a taky luxus,ale verim ze tenhle rok opet o kousek vetsi,ale psal jsi na forum v 5:05 hodin,ze uz jedete zpet a sedis v busu..To jste se vsichni sesli takhle brzo a jeli domu ?...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
ne srpen 02, 2009 9:13 pm
Jinak pročítám ofiko NO fórum a nový rekord návštěvnosti padl - 61 000 Smile
DestroyER: Zdarek pane, to teda byl to narez, a tys to tam na F7 taky pekne rezal vcera odpoledne hehe ;o)
Dan
ne srpen 02, 2009 9:13 pm
Taky jsme dorazili. Je toho moc co sem napsat. Nema to ale smysl, vsichni kdo tam byli asi vi Smile) Jedinu pripominku mam a tou je letosni nejvetsi navstevnost 61 tis. lidi. V sobotu byl areal mezi technem a hlavni totalne natriskanej. Pristi rok znovu...
DestroyER
ne srpen 02, 2009 8:53 pm
:)
Zdar vsichni hlasim prijezd dom.. Nature one byl opet akci roku a uz se tesim za rok zas tam. Wink

Smile is the answer! Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
ne srpen 02, 2009 5:05 pm
Totalni masakr! Diky Dave:-)
akorat sedime v busu a vracime se. bylo to neskutecny, nevim jak to popsat, to se musi zazit proste. az se prospim, flaknu na net fotky a videa! Davidovi diky za organizaci, cas co tomu venoval abysme se mi vsichni mohli bavit a taky vstricnost. Lidi tohle byla nikdy nekoncici party se super lidma a armosferou! A organizatori akci v CR se maj jeste hodne co ucit Wink Smile is the answer!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mitchel
čt červenec 30, 2009 8:03 pm
nesbaleno, přípravy nezapočaty... Question měl bych začít
Dan
čt červenec 30, 2009 6:25 pm
Tak ja hlasim zabaleno a pripraveno Smile) Odjezd zitra v 10.00 z Holesovic.
spead
čt červenec 30, 2009 3:45 pm
připojení
Myslim, že na připojení z Prahy nás bude celkem víc Surprised)
Meda Beda
čt červenec 30, 2009 3:14 pm
Heeey uz zejtraa masakr tesim se Smile Smile to bude sekec Smile
Pítr
čt červenec 30, 2009 3:11 pm
jel bych jak svin... jen mi bohužel padli kámoši Crying or Very sad
Dudo
čt červenec 30, 2009 2:57 pm
Cesta
cirkus: Zdar. My jedeme z ČB. Mohl by ses pripojit kdyz tak k nam Smile jedeme v patek rano. 606808722
Dan
čt červenec 30, 2009 12:23 am
Takze pripravy v plnem proudu. Jeste ze je combi, tech veci je dost teda Smile Odjezd rano po snidani...
cirkus
st červenec 29, 2009 1:15 am
cesta
Cus jedu autem z prahy v patek okolo obeda asi zatim sam.Na nature jsem byl uz trikrat a cestu znam a mam i navigaci...rad bych se k nekomu pripojil vic aut je pohoda.Na case se muzem domuvit to je mi fuk,tak poud jdete v patek a nevadilo by vam auto nvic pisnete mi nebo volejte 604 842 849 - Ondras
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
st červenec 29, 2009 12:18 am
Tak se mě pomalu zmocňuje cestovní horečka. Lodní kufr táhnout nehodlám, ale věcí, co vzít s sebou je fakt hodně. Kam se nám poděl ten s fénem? Halooooo? Jedeš?
EM
út červenec 28, 2009 10:51 am
Very Happy ok
spead
út červenec 28, 2009 10:44 am
Jak jsem psal, nemám českou vlajku (má ji půjčenou bratr na WRC rally) Mám ale vlajky Kanady, Ruska, Polsa atd. (čistka z pražského hradu Very Happy ) takže beru asi Kanadu a budu dělat Deadmau5 support Surprised)))) Navíc tam moc kanadských vlajek nebude, takže moje nalzení bude brnkačka.
EM
út červenec 28, 2009 10:39 am
Asi to v tom davu bude celkem náročné se potkat,ale třeba se podaří Smile pořádnou vlajku na stan.... na auto napiš spead Slaný Very Happy a náhoda, že se potkáme je hned větší Smile
spead
út červenec 28, 2009 10:34 am
jj, taky bych si jel užívat kemp už ve čtvrtek, ale práce je práce a dovolený málo Sad Chtěl jsem tam dát drink s nějakýma čechama...tak doufám, že se tam potkáme Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út červenec 28, 2009 10:32 am
my z Teplic, takže do Drážďan a směr Kastellaun

už nám to tam připravují:
EM
út červenec 28, 2009 10:30 am
Třeba jo Smile) Jedeme už ve čtvrtek ráno!!! Smile není proč otálet Smile
spead
út červenec 28, 2009 10:28 am
Z Kladna??? hej, treba Vás znám Very Happy My vlastne vyrazime taky z Kladna (musim se tam pro neco stavit). Takze v patek cca v 10 hod.
EM
út červenec 28, 2009 10:27 am
z Kladna Smile
EM
út červenec 28, 2009 10:23 am
My vyrážíme Kladna Smile
spead
út červenec 28, 2009 10:04 am
Jedeme ze Slanýho přes Prahu... Dneska si jdu koupit navigaci (jenom kvuli průjezdu Frankfurtem) Nebo ještě přemýšlím jet přes Manhaim???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út červenec 28, 2009 9:57 am
spead - taky jedeme autem, odkud vy ?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další Strana 4 z 13


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz