FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 RECAPITULATION « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

recapitulation

apokalypsa boby centrum advent

recapitulation
Vall
ne srpen 03, 2008 4:51 pm
Brno.Bronx
Me tam ukradli celou kabelku i s mobilem.Na to moje cislo jsem uz volala ale bohuzel je vypnuty tze muj mobil asik nemas:(skodaaa.Co to je za znacku?Nokia?
Lele
ne srpen 03, 2008 4:48 pm
Na takové akci jsem byla poprvé a musím říct, že jsem fakt nadšená.. Bylo to úžasné, užila jsem si to na 100%.. Very Happy Takže příště se budu těšit zase Very Happy

Toky

Prosím, nemohl bys mi poslat aspoň nějaké fotky třeba přes icq? Smile ... Lenka ( jsem ta blondýna, co tam s váma zpočátku byla Very Happy Very Happy
kristynkaaa
ne srpen 03, 2008 2:43 pm
dance-event
kde sou photaaaa...trapka z la grotty Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
ne srpen 03, 2008 12:32 pm
tady je :292-311-564
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
ne srpen 03, 2008 12:31 pm
Vally
I ty s těma zajímavýma pózama ? Very Happy
Vally
ne srpen 03, 2008 12:24 pm
Dance - event
Taky zdravim;) jestli mas icq rada bych od tebe ziskala vsechny fotkyyyyyy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
ne srpen 03, 2008 12:10 pm
ááá
Zdravím modrou Vally Smile
kam ti mám poslat tu fotku se spícím "koky koky koka" ? Laughing
Vally
ne srpen 03, 2008 11:27 am
Toky
Uz jsem to nejak prekousla ale seslo se tam toho jeste vic nez kabelka tze jsem pulku vecera probrecela....ale jinak jsem si do ty doby moc uzivala a jsem rada ze jsme se po dlouhy dobe videli;)
Vally
ne srpen 03, 2008 11:25 am
REKAPKO
Supr akcicka az na to ze mi nejaky kreteni ukradli kabelku Crying or Very sad Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
ne srpen 03, 2008 11:16 am
supr supr supr !!! fakt sem si to užil, akorát ráno už sem byl trošku unavenej, tak sem to zabalil na lagrotě v poloze ležmo Very Happy, takže jsem přišel o druhou půlku lekebuše a ídžího sem už vůbec neslyšel, ale zato tjub tech asi nejlepší z celýho večera, teda aspoň pro mě, páč hráli fakt libově a největší story je ta, že sem je pak potkal venku na zahrádce u stánku z pizou a strašně to tam na ně zkoušela nějaká vožralá borka, kterou, když sem poprosil, ať mě s nima vyfotí, tak ani nedokázala stisknout spoušť, tak sem se musel vyfotit sám Very Happy marko bejlý taky pecke, to sem pařil jak ten ďábel no a hellectro fakt libovej acid hráli Very Happy jo a zdravim všechny známý hlavičky co sem tam potkal, jako finch nebo vally a doufám, že si pak nebyla moc smutná z tý kabelky
lilek...
ne srpen 03, 2008 10:18 am
Bailey super!! Jine jsem to od nej ani necekal Wink a Slater??? Surprised Totalne mi vyrazil dech, a moc jsem si ho uzil... Very Happy Idea Celkove kdyz se rozpomenu, tak to stalo zato!!!
Tessinka
ne srpen 03, 2008 10:12 am
hmhmhm
Twisted Evil Rolling Eyes
Exstasy...
ne srpen 03, 2008 9:39 am
chybel tam schranz Very Happy
sasa
ne srpen 03, 2008 9:11 am
Moc se vám to povedlo... Twisted Evil Od začátku až do uplného konce super hudební zážitek.. Cool Nejlepší pro mě pochodující basová linka v podání Mark E.G a super šou.. Mrtě šoumen.. A super kalič.. Cool RESPECT Razz
nEx^
ne srpen 03, 2008 9:02 am
Podle mééého názoru dosti luxusní axička !!!!!!!!!
NEJLEPŠÍ DJ
Wink
Marco Bailey,Gayle San,JERRY!
Ethernity
ne srpen 03, 2008 4:06 am
Pro mě to byla jedna z nejluxusnějších akcí áčka..s Lukem Slaterem a Marcem Bayleim na jedné stage mi splnili muj sen..nejlepší moment byl když Marco začínal..ladil lidi na to že za chvili přijde masa basu..a pak jak začal dělal jako že má problemi s technikou..volal borca..a než přišel tak jen posunil jehnu na gramcu..a pak mazec..začátek kterej sem fakt nečekal..a tohle jsem měl z pohledu pravych basaků..prostě mazec!! Marco Baylei král večera!! Škoda že to Mark nerozjel víc..na 26 dělal ohodně lepší věci (třebas snaha narvat se do pul metrové ledničky Very Happy) a taky škoda že nebylo tolik lidi..což trochu nechapu při takových jmenech jako Slater, Baylei, Lakebush a Mark ED.. jo a ještě ted pomalu neslyším na pravé ucho:-D těším se na novou citadelu a ačko!!
zwelwe
ne srpen 03, 2008 2:16 am
recapitulation
Jelikož jsem návštěvu této party nějak neplánoval, ale páteční noc jsem nakonec strávil v Boby centru a hlavně nejsem kdovíjakým vyznavačem klasického techna, tak pro mě bylo překvapením a zároveň vrcholem večera hardcorová klasika "Promo - Up Yours", kterou jsem slyšel na druhé stagi v podání Hellectra.. Wink
ACT
ne srpen 03, 2008 1:16 am
Nerekl bych, ze tam bylo tak malo lidi aby poradatele prodelali.No jestli to byla financne uspesna akce se uvidi snad do roka na Recapitulationu2.Teda doufam a preji si
Brno.Bronx.crew
so srpen 02, 2008 10:13 pm
Proste akce na vysoke urovni, line up nabizel pro kazdeho neco a lidi na boby tomu klasicky udelali atmosferu jag se patri.
Pro me osobne nejvetsi hvezda Marco Bailey. Cari zas malem rozsypal celou halu. Jo a hlavne nasel sem tam telefon, takze kdyby byl nekoho z vas tag na nej zavolejte a neak se domluvime. Smile


Kdo nebyl o hodne prisel. Idea Ale na to ze sem malem nesehnal listek v predprodeji na party ve svym meste tag myslim ze mohlo byt vic lidi. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so srpen 02, 2008 10:03 pm
tak je videt, ze to byla hodne vydarena akce.. to je dobre, to ted scena hodne potrebuje..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
so srpen 02, 2008 9:09 pm
akce good, akorat sem se nemusel tak vyprasit Smile

zdravim wajdaka a tokatka Smile
Donny
so srpen 02, 2008 8:57 pm
Akce to byla fakt SUPER!Mooooc jsem si ji užil.Lasery,podium,studená voda na wc,vystoupení DJś...Prakticky nemám,co bych vytkl.Mám rád hlavně Schranz,ale tady mi vůbec nechyběl.Docela mě zklamal Cari Lekebusch(čekal jsem víc) a taky prvních 15 min Marka E.G. bylo prapodivných (o to lepší vystoupení pak předvedl Exclamation )...Naopak TT byli excelentní a vystoupení Marca Baileyho považuji za jedno z nejlepších,jaké jsem kdy zažil! I ta návštěvnost mě nepřekvapila...Bez mladých technařů,jimž ještě teče mléko po bradě a jež především poslouchají Schranzík a podobné hard styly se nedalo moc uvažovat o megaakci s xxx tisíci lidmi.Hold stará generace pomaličku odchází,má jiné starosti.Což je škoda! Jen doufám,že tato akce nebyla první a zároveň poslední,protože si myslím,že byla docela dost prodělečná... Sad
prezident
so srpen 02, 2008 7:42 pm
Kralem večera pro mě Marco Bailey!!! Razz Very Happy Razz Nejvic
a zdeněček taky
so srpen 02, 2008 7:25 pm
Very Happy
Míša+Danuška+Zbyšek
so srpen 02, 2008 7:25 pm
Very Happy
ROGERS24
so srpen 02, 2008 5:41 pm
MARCO BAILEY BYL KRALEM VECERA Very Happy
rasty
so srpen 02, 2008 5:32 pm
absotutni kral vecirku byl pro mne jednoznacne Cari zahral opravdu fantasticky bylo videt,ze se pri setu bavi a tim padem i jeho set bavil nas skakal jak gumidek,pekne grimasy,dale hral dobre pro mne prekvapive Marco Bailey energickej set,taky si to uzival asi mel nejlepsi atmosku na place,Tube Tech pro mne to je krevni skupina ty muzu porad jejich styl mne vzdycky dostane,pankaci neskutecni vice takovych kapelek...zklamani:Slater jeho set absolutne bez napadu hodne monotolni,cekal sem vice to same plati o Gayle San a zacatek setu od rohateho dablika M.E.G...takova hudba co se hrala by na acku asi neuspela,teda urcite,moc dobrej pocit z teto akcce spise z vykonu djs nemam..zvuk luxus,lasery taky dobre,horko neskutecne,zachody spinave ucpane musel atd to je ostuda tehle akce a vubec akci na boby,ze nikdo neni schopnej najmout uklizecky,aby to je parkrat za vecer uklidily tohle nechapu stoji pak korun...enjoy Very Happy Very Happy
ACT
so srpen 02, 2008 3:36 pm
Jakoze vcera hodne na pohodu!!!Sice bylo upusteno od trendu poslednich acek(energictejsi a rychlejsi sety), ale Cari,Gayle San a Bayley parada.Cari uplne nejvice.TT me nesedi takze pro me oni nejvic nuda.Misa a Jerry pozitivne prekvapili,Poliak takovy ten svuj prumer.Slater misty stereotypni, ale jinak fajny setik.Mark EG na pohodu, hlavne jeho show,ze ano.Ochranka k ranu nejak moc agresivni...asi je vytocil Mark Smile Celkove hodne vpoho akcicka s prichuti minulosti...
raver
so srpen 02, 2008 1:48 pm
firestarter
to moze napisat len ten kdo na podobny akce moc nechodi..jako citadela napodobenina? jako vis vubec co byla citadela za akci? techno detem?..jako z tveho prispevku sem dosahl toho ze jsi na akci z dudlikem v puse na zadek batuzek z medvidkem brutal gyčovej kostym a vyfetovanej jak prase ...
cat_deveraux
so srpen 02, 2008 1:44 pm
Luxusní akce, ale čekala jsem víc lidí a ikdyž mam ráda schranz tak mi vůůůbec nechyběl
21.11. naviděnou smile41
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Strana 2 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz