FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 RECAPITULATION « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

recapitulation

apokalypsa boby centrum advent

recapitulation
Anonymní
so srpen 02, 2008 1:27 pm
....Luke slater Surprised Very Happy super hra....a Gayle San taky povedeny setik Smile jo,... libilo se mi to Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
so srpen 02, 2008 12:56 pm
Tube Tech jednoznačně TOP večera.
A Mark E.G mě svým divokým vystoupením pobavil.
Jinak jak už tu zaznělo, hudebně slabší než poslední Apokalypsy.
Doufejme že nám to Apo30 vynahradí.

Let´s go APOKALYPSA 30 Jubileum (21.11.2008)
johny
so srpen 02, 2008 12:51 pm
nebojte se rict ,ze to byla pekna sr.... Confused
kristynkaaa
so srpen 02, 2008 12:17 pm
Bylo to bomba!!!Zadnej debilni schranz,ale techno jak za starejch casu:)))nejvic se me asi libili tube-tech a hellectro..fakt mazec..su nadsena jak prase Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misho
so srpen 02, 2008 12:03 pm
Zrekapitulování :)
Mno, celkem mě ta hudba celkem aji nudila - velká klikačka ( aspoň se mi zdálo... )... Zaujalo mě pak Slaterových posledních 20 minut ( jak již zde bylo zmíněno... ). Líbil se mi aji Lekebush - pro mě asi set večera Wink .... Mark to jako celý zakončil svoji "nezbednou" show Smile Muzika ze začátku setu se mi zdála celkem i nepřehledná - pomýchaná.... Ale ke konci tomu dobře dával ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
so srpen 02, 2008 11:06 am
Recapitulation
Pokud bych to měl shrnout, tak tohle byla hudebně taková slabší apokalypsa.Vyzdvihnul bych výkon Tube Tech, který byl o sto procent lepší než na apokalypse 27. Byl to techno koncert se vším všudy, který nenudil ani chvilku. Jinak výborné sety předvedli Jerry, Marco Bailey a skvělá Gayle San. Lekebusch v půl pátý už trošku nudil a Luke Slater mě zaujal až posledních dvacet minut. Myslim, že čistě techno techno line up, není úplně nejlepší volba, celá noc neměla žádný vývoj, minulých pár Apokalyps bylo mnohem lepší a hudebně pestřejší. Jinak mě docela zarazila slabá návštěvnost, čekal jsem, že za ty peníze by mohlo být plno. Minusem byla taky absence Frisca na Barech. Za to perfektní byl zvuk a lasery.
cube
pá srpen 01, 2008 5:26 pm
firestarter... lol.... Very Happy myslim ze je to prave presne naopak a ty si to dite.. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
pá srpen 01, 2008 11:36 am
Vally
no že váháš Idea
Vally
pá srpen 01, 2008 10:18 am
Dance-event
Tak oki ale to uz me budes muset pozvat na panaka Idea Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
pá srpen 01, 2008 9:10 am
Vally
jéééé Ty tam budeš taky? tak to se těším, to se k Tobě hlásit budu, neboj Idea
Vally
pá srpen 01, 2008 7:39 am
Dance Event
Z tebe bude jednou basnikar Laughing Hele a jestli me potkas tak delej ze se nezname jasny???At se s tebou zas nemusim hadat jak pred LP Very Happy Very Happy
prezident
pá srpen 01, 2008 6:51 am
Jedeééééém!Uz se nemuzu dockat na baileyho!Konečně žadnej schranz!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
čt červenec 31, 2008 8:08 pm
Prdla prdla prdlačkáááá....

potkáme se v Boby Very Happy
hugo chaves
čt červenec 31, 2008 7:48 pm
pořá samé hovna LIVE Id@T call centrum prague
Raskolnikov
čt červenec 31, 2008 7:42 pm
to Alex
Citadela forever.. Surprised)
Be cool, ten firesarter vůbec neví, kdo nezažil, neuvěří, byly to užasné akce..
Alex
čt červenec 31, 2008 5:23 pm
to firestarter
Ty jsi vyfetovaný smradlavý hlupák který o technu neví ani ň!!!!! Citadela byla jednu dobu spolu s Orion Hall nejlepší pařbou u nás!!! To ještě Apokalypsa se zmítala těžkých organizačních problémech... byl jsi třeba vůbec na nějaké Citadele?? ty jsi akorát maslak co se sjede a jede jak stroj až do rána na ten výplach..... A to Hardtechno prosím neosuzuji...Mám hodně rád Maria Ranieriho za kterým jsem jel třeba na slováky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
čt červenec 31, 2008 5:13 pm
firestarter
LOL
bassmekk
čt červenec 31, 2008 1:04 pm
to firestarter
"CHODÍM ZÁSADNĚ NA ÁČKO, ŽÁDNÁ CITADELA A DALŠÍ NAPODOBENINY S STEREOTIPNÍM TECHNEM... SCHRANZ HÝBE SVĚTEM, TECHNO NECHME DĚTEM. VIVA ÁČKO, čest lidičky, jede někdo na K2 13.9.? Boris.S vs O.B.I - to bude maso! "

... twe to je výmaz, cos vyblil a ten rým wee navíc s takovým pojntem ... sundals me do kolen, sfakt total máslo Very Happy Laughing
HugoRieri
čt červenec 31, 2008 11:50 am
Nature One to jistíWink
firestarter
čt červenec 31, 2008 9:16 am
jejda - APOKALYPSA
SORRY ZA TO MĚKKÝ I , nejsem dokonalej no Razz
firestarter
čt červenec 31, 2008 9:15 am
APOKALIPSA VS RECAPITULATION
CHODÍM ZÁSADNĚ NA ÁČKO, ŽÁDNÁ CITADELA A DALŠÍ NAPODOBENINY S STEREOTIPNÍM TECHNEM... CHRANZ HÝBE SVĚTEM, TECHNO NECHME DĚTEM. VIVA ÁČKO, čest lidičky, jede někdo na K2 13.9.? Boris.S vs O.B.I - to bude maso!
orbis pictus
čt červenec 31, 2008 6:49 am
Ondra F-presne tak draku
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra F.
po červenec 28, 2008 10:54 pm
PĚKNÉ
MYSLÍM ŽE LINE UP JE POVEDENÝ ... A JESTLIŽE SE REKAPITULUJE KVALITNÍ MUZIKA,TAK SCHRANZ BY MĚL URČITĚ CHYBĚT...SNAD SE TAM DOSTANU,BUDE TO PAŘBA VŠECH PAŘB..PRO DOSPĚLÉ A TY NEJDOSPĚLEJŠÍ.. Very Happy
B.
po červenec 28, 2008 2:11 pm
No porad ty stejne jmena!Ale Salter a Bailey nezklamou..Prave schranzik by tam nemel kazdopadne chybet Razz
Zuzink_a
po červenec 28, 2008 1:12 pm
for Mildosss
No neim,ale na apokalypse se moc schranz nevalí!!! Jestli to jsou 3hod z celýho večera tak je to moc! Takže si vyjeď na tu svou tzv. 'apokalypsu' recapitulation a neval do lidí,kteří poslouchají HUDBU!!!!
prezident
ne červenec 27, 2008 9:32 pm
vyborne!
Vally
čt červenec 24, 2008 1:20 pm
Ja valim takyyyyyyyyyyyyyyyy smile32 Idea
Donny
čt červenec 24, 2008 11:09 am
Už se na tu párty moooc těším.Takový line-up za takové peníze....Není co řešit Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
st červenec 23, 2008 4:47 pm
Mildoss
No nevim, jestli ti několik posledních apokalyps přišlo jako pořád samej schranz. Jestli dva, nebo tři djs z celkovejch třeba desíti ti přijdou jako většina, tak se vrať do školy.
prezident
st červenec 23, 2008 4:43 pm
Jdete do .... s nejakou VIP zonou!!!!!!!!!!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Strana 3 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz