FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 STREET PARADE (CH) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

street parade

zurych

StreetParade (CH)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
st srpen 13, 2008 1:15 pm
marek
ahoj marku, popravde me to moc nepresvedcilo.. nezlob se pls..
Marek
út srpen 12, 2008 5:07 pm
ozzby
Tak jakpak to vypadá?
PrihodakNGS
út srpen 12, 2008 11:25 am
Jedna z nejlepších akcí, na který jsem kdy byl
luk
po srpen 11, 2008 9:28 pm
fotky super
to sou kyčle razíme smněr rox.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po srpen 11, 2008 6:29 pm
Marek
diky chlape.. zejtra to projdu.. ted uz pomalu prcham smer Roxy .o)
Marek
po srpen 11, 2008 6:08 pm
ozzby
tak jsem to poslal. Snad je to ok. Proifil nemám, ale použij mé příjmení kdyžtak. Jinak poslal jsem i fotky, na 3 jsem já, tak kdyby to stačilo místo profilu.
Snad je ta recenze akorát. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po srpen 11, 2008 3:15 pm
marek
tak bombice.. diky moc!! Prosim posli to i s tvym nickem redakce@poslouchej.net .. ihned projdeme a publikujeme..
diky ti!!
Marek
po srpen 11, 2008 3:03 pm
ozzby
Ale ještě se probírám, protože jsem dorazil dnes v šest ráno, jeli jsme přes noc. A 6/7 hodin cestování bez alkoholu atd. je jak jistě víš poměrně složitý. Evil or Very Mad
Teda, ale byla to parádní akce. Very Happy
Marek
po srpen 11, 2008 3:00 pm
ozzby
Můžu, píšu pro deníky a tak podobně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po srpen 11, 2008 2:39 pm
marek
nechces napsat reprotik z akce na web? .-)
Marek
po srpen 11, 2008 2:38 pm
Dodatek
Idea Cool Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Fotasupr.
Petr
po srpen 11, 2008 2:32 pm
Rychlík
jj dobrý fota... Smile Těším se na další... Wink
Marek
po srpen 11, 2008 2:32 pm
Love or Street p.? - jednoznačně Street
Tak tu máme zase další ročník Street parade za sebou a musím říct a nebudu jistě sám, že tahle akce se řadí mezi ty nejlepší. Nejde ani tak o hudbu jako takovou, neb na těchto akcích si každý vybere to své dle chuti a potřeby, ale o atmosféru, která na těchto akcích panuje.
Pokud bych se měl ovšem rozhodovat, jestli pojedu na Love Parade nebo Street parade, já bych zvolil jednoznačně variantu druhou. Proč?
Těch důvodů je mnoho:

1) Místo konání
Párty u jezera, kde se můžete vykoupat v případě potřeby, lodě, které vytváří dojem, že jste někde na Ibize a ne na pouliční párty, architektura, která je bohatá a počasí, které bývá v letních dnech v Zurichu překrásné (i když to už je věc tam nahoře) a také prostor, který město nabízí se nelze slučovat např. s Dortmundem.

2) Atmosféra
Lidé zde jsou maximálně slušní, nechovají se jako prasata, necpou se na sebe a nikde neuvidítě jedinou osobu, která by dělala problémy - a stejně tak nepotkáte policii, což tvoří dojem, že jsme stále ještě civilizovaní lidé a nepotřebujeme dohled.
Dále kostými a kreace - hodné obrovského obdivu (zvláště pak v perném horkém počasí) a jejich majiátelé, lidé veškerých věkových kategorií (od miminek až po 80letého dědu), lidé pařící na lodích, a nádherný pohled na město, ať už se díváte odkudkoliv, zvláště pak od jezera - to vše tvoří nepřekonatelnou atmosféru, kterou jinde nezažijete

3) Očanská vybavennost:
jedním z dalších důvodů, proč volit Street parade je dostatek (snad) všeho. Snad říkám záměrně, jelikož každý má jiné potřeby.
Ale myslím tím právě stánky s jídlem a pitím, kterých je víc než dost. Od kebabu až po čínské nudle či vegetariánskou stravu. Ovoce i zeleninu, což je v horkých dnech výborná věc a nějaké to sladké se tu též najde. Cigarety také lze sehnat, jelikož trafiky fungují. Aby také ne, za ty prachy.
Ns ulicích jsou všude po městě fontánky, kde se můžete osvěžit ať už se nacházíte kdekoliv.
Navíc takovou třešínkou na dortu je veliké "ruské kolo", které se postará o zábavu v kteroukoliv dobu.

4) Line-up a hudba:
V tomto ohledu musím říct, že byť je Love parade o pár kroků napřed, jelikož má delší tradici a větší hudební vybavennost, je i tak Street parade velice kvalitní. Line -up každý zná a tak sami posuďte, co je a není dobré. Ale to už je věc vkusu, mě osobně to stačilo. Byl jsem víc nežli nadšen a to už mám něco za sebou.

Jediné - co bych tedy této party vytkl - ať se tu jen stále nerozplývám nad skvělou akcí, jsou toalety. Bylo jich vela málo. Na to jak kvalitně připravená tato akce byla a jak úžasný dojem na lidi udělá, fronty na záchody a nutnost vyhledat nejbližší křovisko si neodpáře. Ale to už je detail, se kterým se lidé potýkají na akcích stále.

Pokud bych to shrnul, musím uznat, že byť tato akce nedosahuje (poze ale jen rozměry) na Love parade ( a osobně jsem tomu rád, jelikož proto právě také má své kouzlo), tak zůstává v mé paměti zaryta jako jedna z nejlepších akcí tohoto rázu. A snad pro mě i akcí tohoto léta, roku. Ale to už je také jen můj osobní dojem.
A pokud bych se měl rozhodovat, která akce má všech 5 P, bude to jednoznačně Street parade. A předem se omlouvám všem příznivcům Love Parade.

Takže zase příští rok nashledanou.
I love street parade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


monty
po srpen 11, 2008 11:50 am
áá rychlík :)
Koukám panáček zapracoval Very Happy pěkný fota Smile
Petr
pá srpen 01, 2008 11:24 pm
mikrobus - bus
Keepsmile:

TO nás jede "tolik" Surprised No to je teda fakt mazec lidi... Street není o lineupu je to o akci, o atmosféře...

Já s Fildou "Lodivodem" jedem...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JS
pá červenec 25, 2008 11:34 am
Keepsmile
no tak jasně že jde o lajnap ... loni tam byl jako headliner Pája Dyků, letos Schulz - tomu říkám sešup ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
čt červenec 24, 2008 7:56 am
mě pořád není jasný proč minule se jelo 2 busama a lidi ještě chtěli a letos ne Sad To Vám fakt jde tolik o lineup??? Rozmýšlejte do pátku! Paxe to rozhodne... ! pojedeme buď mikrobusem nebo velkym...

Btw.: když se někdo přihlásíte bere se velkej bus a bude tam dost míst takže budeme moct po cestě pendlovat... lidííííí smile44
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
st červenec 23, 2008 11:58 am
TAK KDO JEDE?
Tak kdo jede? Lidi probuďte se Very Happy
mrkněte na trailery z předchozích let a pokud Vás to trochu osloví tak šup-přežehlit CZ vlajku, najít 1450,-Kč (jízdenka poslouchej.net busem) a přihlásit se Dejvovi na email.

2005

Link


2006

Link


2007

Link


2008

Link
smile44
Anonymní
st červenec 16, 2008 7:30 pm
Street Parade
Ja byla na Street Parade minuly rok a byla to suprová akcička. Prej to ale letos převzalo nějaký jiný vedení a bude to jiný, to už sem taky slyšela...
MonyKoty
út červenec 15, 2008 4:32 pm
AHOJKY.....
Lidičky,doslechla jsem se od známých co žijí v Zurichu že by tento ročník Street parade 08 měl být nějaký "okleštěný" né v takové síle co minulý ročník-prý to město chce zamítnout.Byla jsem v Zurichu 07 a nemělo to chybu...tak pokud někdo máte info o letošním ročníku tak prosím napiště....díky Evil or Very Mad
BiG
pá červenec 11, 2008 4:59 pm
Street Parade 2005
Zdravím všechny,
byl jsem na Street Parade 2005 a musím říct, že to byla naprosto luxusní záležitost. Co se známosti týče, jsem celkem rád, že jedou trošchu odlišným směrem, protože i co se historie týče, tak od začátku nechtěli budovat MEGApárty stylem top DJs, všechno samám nablýskaná pozlátka a tak. Když si vezmu že na 1. jich bylo jenom několik desítek lidí, tak je to až neskutečný, kam se to vyšplhalo. A zase narázíme na to, že to není o tom, aby se tam nacpalo megamoc lidí. Ta párty byla založena se smyslem "protest proti společnosti", cemuž se v tak chladné zemi jako je Švýcarsko není čemu divit...

Tak jo, a kdo tam taky jede??? Very Happy
DjDkDave
pá červenec 11, 2008 4:04 pm
Atmosféra
Nevím proč skoro všichni nadáváte, lajna není sice moc hvězdná, ale na Street se jezdí hlavně kvůli té atmosféře!
Není přeci nikde psáno, že musím furt lítat od stage ke kamionu a zase z5, abych něco nepropásl.
Letos to bude o pohodě, nasát atmosféru, nikde žádná honička a o to jde přeci především Wink
Mishuge
čt červenec 10, 2008 2:32 pm
fakt ten line-up nevim nevim.. porad vahamae jestli se na zajed prihlasit, nebo ne..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JS
st červenec 09, 2008 11:29 pm
Street Parade
line-up tragickej
B2lik
st červenec 09, 2008 2:35 pm
je to otom prijet .. postavit se do pruvodu .. (vytahnout z baglu neco k piti) .. uzit si hudbu ... (nelibi se ti to co kamion hraje. .?) ehm nevadi popojdes o kamion dal ....jde predevsiom o zazitek ... ne o naslapnutej line-up ... stejne by si toho nebyl schopnej kdyby v hlavni cas hral v jednom kamionu PVD .. za nim Armin... vedle Justice .... popodal Carl Cox ...
Zurich
st červenec 09, 2008 12:00 pm
Přece byste nechtěli slyšet pořád ty stejný jména, který můžete slyšet na spousty jiných akcích. Akce typu Street Parade ani hvězdná jména nepotřebuje!!!! Takže to, že jednou si někde poslechnu uplně cizí jména mi fakt nevadí!!!!Tahle akce má své kouzlo, krásný prostředí a stejně byste to ani třeba nestihali:-))
keepsmilee
st červenec 09, 2008 11:54 am
Streetparade je hlavně zážitek, se**e na jména!
nuda
st červenec 09, 2008 11:52 am
Monika kruse n1. jinak mi ta jmena nic nerikaj ale hudba bude skvela a party famozní.
Misa
st červenec 09, 2008 11:24 am
no po pravdě nic moc,že?
peet
st červenec 09, 2008 11:05 am
moc nic ....
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 5 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz