FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 STREET PARADE (CH) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

street parade

zurych

StreetParade (CH)

Anonymní
ne červenec 04, 2010 2:06 pm
to Kaul van Termit:

Vypadá to tak, dle hrubého překladu textu pod line-upem.....

Legenda přichází do své závěrečné fáze. Dvacáté výročí Energy-Party bude jeho posledním. Případě, že bude znamenat historie Happening naší doby. Po skončení Street Parade vybuchne jako ohňostroj Energy roku 2010.
Kaul van Termit
so červenec 03, 2010 4:02 pm
Mela
Hmmmmm good line-up !!!!!!!!! Paul Kalkbrenner mluví za vše !!!!!!

reakce na článek: Zájezd na Streetparade do Curychu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ago Nart
so červenec 03, 2010 3:25 pm
Energy final?!
Otázka, pokud jsem to dobře pochopil tak tohle bude poslední Energy vůbec? Surprised
DjDkD@ve
so červenec 03, 2010 12:22 am
Pro ty co nevědí, tak tady je kompletní Line-up Energy (afterparty po Streetparade):
http://www.last.fm/festival/1531905+Energy+2010+-+The+Final
Ago Nart
pá červenec 02, 2010 11:17 pm
Energy
Jasně že chcem ject až ráno, konečně taky zavítáme na energy Smile ne jako posledně kdy nás pak dejf štval tím jak PvD zahrál luxusní setík Very Happy a myslím si že 20. výročí bude mazec :)takže já a lukáš a stopro david chcem na energy :)

reakce na článek: Zájezd na Streetparade do Curychu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
pá červenec 02, 2010 8:22 am
Energy
spead

Energy je největší Švýcarská halovka. Letos už po 20té. (jen taková zajímavůstka... budou mít největší LED stěnu v evropě 80 m2) Very Happy
na mainu bude hrát Tiësto (NL), David Guetta (F), Tocadisco (D), Sied van Riel (NL), a dalších 11 djs
na dalších 8 scénách bude např. Alan Fitzpatrick (GB), Andrea Roma (IT), Niels van Gogh (NL), Scaloni DJ (Ch), DJ Neophyte (NL), Angerfist, CJ Stone (DE)...
Koná se na Hallenstadionu.
Cena vstupenky 55 eur.

víc informací najdeš na ENERGYPARTY

spead
pá červenec 02, 2010 7:52 am
???
Co je ENERGY?
DjDkD@ve
čt červenec 01, 2010 9:42 pm
Tak to vypadá, že všichni chtějí i na tu Energy, tak ten odjezd posunu Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
čt červenec 01, 2010 8:53 pm
Jedu taky a chci ENERGY Smile
Tilburg
čt červenec 01, 2010 6:46 pm
hlasuju pro rano a lukas taky!!!

reakce na článek: Zájezd na Streetparade do Curychu
kubass
čt červenec 01, 2010 6:18 pm
Street Parade
Nás by mělo být 8 a rádi bychom taky odjižděli až ráno :)

reakce na článek: Zájezd na Streetparade do Curychu
DjDkD@ve
čt červenec 01, 2010 11:49 am
Odjezd ještě není definitivní, mezi přihlášenými proběhne referendum Very Happy
Marcela
čt červenec 01, 2010 11:09 am
Street Parade 2010
Ano, chceme odjíždět ráno Very Happy !!!!!!
Mischa
čt červenec 01, 2010 11:06 am
Street Parade 2010
Odjezd není definitivní?
Tzn., že bychom mohli odjet až ráno?
My chceme na Energy!!!!
Kdo je pro?

reakce na článek: Zájezd na Streetparade do Curychu
maty
ne srpen 23, 2009 1:00 pm
pvd?
Nevíte někdo proč nehrál pvd?
Ago Nart
ne srpen 16, 2009 6:30 pm
O jéé
No páni, tady to zas vypadá... Je takových hovadin až mi z toho zamrzla Mozilla.

No Dejve díky za street, za rok se uvidíme znova... Teď sem tu byl po třetí a nemám si na co stěžovat. Maximálně na letošní počasí, které nevyšlo dle ideálních představ. Snad příště to vyjde. Wink
burgas
pá srpen 14, 2009 1:40 pm
Tak možna by bylo jednodušší přijít k busu včas,kdyby nekdo nezměnil na poslední chvíli dobu odjezdu!!Nepředpokládám,že ti,co to mají pár stanic MHD v tom najdou nejakou logiku,ale srát se po práci přes půl republiky už je trochu časově náročnější.Nicméně odjezd se stihl,tak jsem se pokusil slušně dohodnout se samostatně sedící slečnou,zdali nebude tak hodná a neposune se o 2-3 řady dozadu,čímž vzniknout 2 volná místa....žádný problém!!V tom se zjeví frajer a vypere nás,že ty dvě místa jsou přece jeho!!Z mého pohledu ještě před deseti sekundama nebyly......nevím jak moc si běžně necháváte srát na hlavu,ale já v tomhle okamžiku začínám bublat!!Pokud někomu vadí,že jsem volil cestu nejmenšiho odporu a rozhodl jsem se z toho po svém vynadávat,pak věřte,že zachovat se jako správné ožralé hovado,mohlo to odjezd ještě solidně zkomplikovat!!Když už do toho teda někdo potřebuje takhle vrtat,tak aby bylo jasno!!
TILBURG
st srpen 12, 2009 10:09 pm
Dejve, zajezd byl jako kazdy rok super a jen tak dal.
Susha
st srpen 12, 2009 3:01 am
To kuře
Priste si prijdte vcas na do busu,aby jste si mohli vybrat misto a ne chodit do busu vozraly jak prasata a potom jeste prudit ridice a nevim o tom nic ze jste nejaka VIP skupinka zajezdu,aby se podle vas skakalo.
Co se tyka srazu na odjezd tak nekdo zas neposlouchal rikalo se mezi 00:30 a 01:00. Hlavne ze si rikaji co se jim hodi do kramu.
Deeptech
st srpen 12, 2009 12:14 am
KKti
ty co tu nadávaj na organizaci jsou pěkný sračky sice sem na zájezdu nebyl ale myslím si že se chováte jak malý děcka když se vám něco nelibí tak příště nejezděte kurva kdyz se chováte jak malý buzny fakt nasrat vám do huby si jeďte vlakem ne kkti vám to vyjde dráž a všechno fakt nemáte rozum v buse se vám zapotěj koule a hned máte nervi a nadáváte organizaci si příště hoddte stopa do zurichu
burgas
út srpen 11, 2009 10:16 pm
No....potlesk!!!Ještě jsem se nestihl oficiálně vyjádřit a koukám už je tady nagrcáno,div to nekipe z monitoru!!Tak asi ještě chvilku počkám......
Upečený frajer z pětky vzadu.
Hanny
út srpen 11, 2009 4:59 pm
StreetParade byla dokonalá. Déšt', nedéšt' jsem si to užila Smile
Myslim, vlastně vim, že Dejv je skvělej organizátor a já bych mu ráda poděkovala. On ví, za co nejvíc, sám Very Happy

K drahému kuřeti se radši nebudu vyjadřovat, už jen to, kolik pravopisných chyb je schopný udělat v jednom krátkém textu, mě od toho odrazuje (nerada se hádám s hlupákama).

Magico: Když hrál Ingrosso, tak na ploše před náma párkrát bliklo, jen to, že se Paul omlouvá. Proč netušim. Někdo přišel s tim, že mu umřel někdo blízký. Ale bůh ví, jak to vůbec bylo Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
út srpen 11, 2009 4:10 pm
S Davem jsme byly na Nature One a organizace celýho zájezdu byla naprosto v pohodě, v buse to bylo taky s teplotou ideální. A nikdy se nejde zavděčit všem, ale až bude (pokud bude) nějaký další zájezd na zajímavou akci, tak s Davem jedu.
Dolikus
út srpen 11, 2009 4:04 pm
Taky sem jel partybusem poprvé a už ted se těším na další zájezd,ptz to bylo prostě supr,od organizace,po cestu busem až po samotnou akci! Dejv to má velmi dobře zmáknutý a jestli nákej ostravskej chachar kterej tady trapčí se třema přezdívkama nadává na každou kravinu,tak at příště sedí na prdeli někde v Ostravě a vubec se nesere do hlavního města. Ještě že na tyhle akce jezdí jako základ normální rozumní lidé...těch pár pošahanejch buranů se snad vždycky nák zvládne!
Takže díky Dejve za supr zážitek a příště se těšim znova!
Jirka@DL4
út srpen 11, 2009 3:27 pm
Jen bych chtel vyjadrit diky Dejvovi, jel jsem poprve a urcite ne naposled. Organizacne naprosto super. Pravda, ze ta klima a vedro vzadu v buse nebyla nejprijemnejsi, ale tezko to bude vina organizatora.

Naopak jeste rozdal Line-upy a mapky a doplnil je o doporuceni.
Takze diky a pristi rok snad zas na videnou v Curychu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út srpen 11, 2009 3:04 pm
stejna ip
chapu to jako omluvu Very Happy Surprised
stejna ip. hihi
út srpen 11, 2009 2:55 pm
Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magico
út srpen 11, 2009 10:15 am
PvD a překvapení
Lidi nevíte, proč nehrál PvD? Jinak na main stagei mělo být odpoledne podle line upu nějaký překvapení. Byl jsem tam ve stanovenou dobu, ale ono nic. Myslel jsem, že to bude nějakej ohňostroj, nebo nějaká show.... Možná to byl jen nějakej speciální host dj, ale na tu dálku jsem ani pořádně neviděl kdo to hraje. Jestli víte, co to bylo, sem s tím Smile

Jinak co se týče Street Parade. Byla to má první SP a jsem se zájezdem naprosto spokojen a plný skvělých zážitků. Jediný minus byl ten déšť, ale štěstí přeje připraveným a pláštěnka to jistila. Takže zas někdy s Dejvem na nějakým z jeho zájezdů Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
út srpen 11, 2009 9:55 am
acid
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Dobře pane Laughing Laughing Laughing Ten uz se tu neukaze Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
út srpen 11, 2009 8:18 am
lenicka, pepa, kure = jedna IP adresa
kure napsal:
Co mě tu spojujete z nejakym PEPOU nebo z LENICKOU ja mluvim sam za sebe!!!!!!

prestan ze sebe laskave delat idiota... to by ses divil, jak jsou ti prazaci chytri, ze si dokazou zjistit, ze ten ostravskej chytrolin kure pise ze stejny IP adresy jako lenicka a pepa. takze si tady prestan hrat na anonymniho hrdinu, udelej si svou ostravskou cestovku, se kterou muzes jezdit na party a nevotravuj tady... Surprised Surprised Surprised
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 3 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz