FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 STREET PARADE (CH) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

street parade

zurych

StreetParade (CH)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
út srpen 11, 2009 12:23 am
DjDkDave
Myslim,že se hájit vůbec nemusíš. Každej inteligentní člověk to chápe a ostatní jedinci si můžou políbit půlky.
Taky jsem byl v autobuse a vsechno bylo super. Přítelkyně už jela několikrát a žádný problémy nebyli.

[b]Pepa

A co ti kdo z prážáků udělal ty lamo ?..Vsadim se o svý trenky, že nic. Jen jsi náladovej a zpruzenej,tak to potřebuješ někde vybít. No jo, to máš z těch látek co bereš....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
út srpen 11, 2009 12:03 am
to Kure:

Taky te mam rad........

Nemusel bych neustale poucovat o casech zastavek a odjezdu, kdyby to vsichni automaticky respektovali a dodrzovali, kdyz se to rekne jednou.
Co se meho udajneho opozdeni tyce, sraz byl planovan od 0:30 a odjezd byl naplanovan na 1:00, ja jsem prisel presne v 0:49 (coz je presne ve vymezenem casovem useku), to autobus se bohuzel zdrzel v kolone kvuli bouracce, ale za to asi muzu taky ja.......
Co se teploty a klimatizace v buse tyce, nekteri chodili, ze je jim zima, kdyz se klimatizace stahla, tak zase nekteri chodili, ze je jim vedro (vsichni paradoxne sedeli v zadni casti autobusu), nikdy se nezavdecis vsem........
Dve mista v buse mam vzdy, je to z duvodu, ze neustale chodivam za ridici, kdyz se pousti filmy, kdy se kde bude stavet atd. Bohuzel to nejde, kdyz vedle me nekdo spi, abych ho co pul hodiny budil......
TIGI
po srpen 10, 2009 11:16 pm
S Dejvem jsem byl už na mnoha zájezdech a organizačně vždy skvěle zvládnuto. Letos jsem boužel na streetparade nemohl jet. Ovšem co tu předvádí někteří jedinci typu Pepa mě dostává do kolen. Vůbec netušim co si tu otvíráš hubu na Pražáky. Tyhle zainteresovaný jedince miluju. Kuře: Podle mě je v pořádku že Dejv určuje čas kdy se máte dostavit do autobusu. Nějaký pořádek musí fungovat. Stím že nikdo není neomyslný a za ty tři roky co jezdím z Dejvem se nestalo aby se na někoho nepočkalo i když se opozdil. Poprosil bych aby si každý zametl před vlastním prahem a neshazoval tu jiné takovýma trapnýma argumentama. Určite i nespokojenost se dá vyjádřit slušnou formou.
Kure
po srpen 10, 2009 10:06 pm
Co mě tu spojujete z nejakym PEPOU nebo z LENICKOU ja mluvim sam za sebe!!!!!!
K tomu bych se neponižil abych se vydaval za nejake jine lidi.
jen sněma v něčem souhlasim a to že Každy má pravo na svuj nazor a k te snaze- nejaka snaha tym byla ale nic moc!!!!!
A každy názor na svuj smysl aspon se ta organizace trošku zlepši skuste i kahle premyšlet a ne hned že nekdo nekoho chce hned strapnit!!!!!!!!!!!!!!! Question Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
po srpen 10, 2009 10:04 pm
rozhodl jsem se nechat to bez komentáře, protože tuhle "Lenicku" neznám a jak si čtu tak ona nezná mne. To byl zas nápad vlízt po letech do fóra... jen hádky a nadávky, nic jinýho... přijdu zas za půlrok obhlídnout, co se změnilo Idea Ciao
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
po srpen 10, 2009 9:44 pm
@ Lenicka
Holka ty jo sorry, ale podle toho příspěvku mě připadneš trošku omezená.
A jako nadávku na Keepsmile použít takové hovno co jsi předvedla mě příjde trošku pod uroven normálně uvažujícícho člověka.


Pro ostatní chytráky: Jste fešáci, když ani nedokážete ocenit snahu Dejva, který se pro vás snažil uspořádat zájezd na tuhle akci. Tak byste mohli ukázat co ve Vás je a uspořádat zájezd sami...
ondrab
po srpen 10, 2009 9:11 pm
PEPA
pro tvoji nformaci, ja jsem taky sedel v zadu, kde bylo to vedro...takze si nech reci od cesty...btw, kdyby to nebyl z te petky, tak si nestezuje na vedro, ktery bylo pouze a jen vzadu, navic sem jej slysel nekolikrat behem cesty nadavt na dejva...jinak je celkem jasny, ze kure, pepa, lenicka je ta jedna a stejna banda...priste si lette treba letadlem...

LENICKA: k tomuhle pripsevku nemam cement....peace
LENICKA
po srpen 10, 2009 9:01 pm
Keepsmile- ty drz pusu uz te znam nejakou dobu a vzdy mas hubu plnou kecu a kdyz prijde na vec tak jsi sprominutim počuranej strachem že??? Very Happy Very Happy Very Happy

A jak jinak uz jsis nchal odtranit na pitliku tu hnusnou bradavici ježis promin ted jsem to vyzradila co Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
PEPA
po srpen 10, 2009 8:52 pm
Ja souhlasim s kuretem cela organizace stala za picu a to nemluvim o zasranych prazacich co jich byl plny autobus.
Jinak Akce ok jde videt ze na vas porad nekdo nadava SKURVENI PRAZACI!!!!!!
ondrab - a k tomu PETCE tak to neni ten clovek byl to nekdo jiny a hodne ho lituji je to frajer ze to vydrzel
CHtel bych videt tebe ONDRAB co by jsi delal ty urcite by jsi volal mamince ze ti je horko a neliby se ti to misto kde sedis co???? LULINE!!!!! Laughing Surprised Surprised
A Myslim ze kazdy ma pravo rict svuj nazor ne????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Surprised Surprised
Martin
po srpen 10, 2009 8:51 pm
pvd?
Nemáte už někdo nějaké info proč nedorazil Paul van Dyk ??
Míra
po srpen 10, 2009 12:22 pm
Co se organizace týká tak byla hodně dobrá a nějaký kuřata by si měli nad sebou zamyslet Very Happy
ondrab
po srpen 10, 2009 3:39 am
kure
ty ses ten co sedel vzadu na te petce co??...celej zajezd hubu plnou kecu, kdyz Dejv nebyl okolo a jak prisel tak najednou klid po pesine...takovy jsou nejlepsi...ve finale si akorat tak umis stezovat anonyme pres net a jeste to k tomu ani neumis napsat cesky....

PS:kdyz ste chteli sedet pohromade, meli ste prjit v patricny cas, aby ste si zabrali mista...kazdy svyho sesti strujce..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
ne srpen 09, 2009 9:28 pm
LOL
Měl sis tam jet na vlastní triko... ale to by bylo moc ne a musel bys u toho trochu přemýšlet že? Tak buď rád, že Dejf pro Vás něco udělal a pokud si měl nějakej problém, měl si to řešit na místě a nepomlouvat tady na foru.
Byl sem s Dejvem na SP 2x a vždycky to bylo fér a o dohodě a všechno se dá pořešit přímo s nim a nemusíš to dělat tady anonymně na foru. Jenže teď jezděj lidi co už nemaj páru a místo slova díky znají jen nadávky... Fakt LOL.
Kuře
ne srpen 09, 2009 5:29 pm
Street Parade
Street Parade
Takže začnu tim ze David Krabec je pěkny kokot!!!!!
Duvod:
Organizace stala zaprt
Neustale poučovani o časekdy a vkolik mame kde byt,vyhrozovani že autobus pojede bes nas a nakonec David Krabec si sam přide o 20 min pozdeji!!!!
Mista v autobuse to ani nemluvim kdyz přijede partia z Ostavy tak logicky asi budou chtit sedet usebe a nerozhazaně
3patně klimatyzovany autobyu (uvařena paštika MAJKA je tomu dukaze)!!!!
Namyšlenost poradatele (radeji at nejezdi do ostavy bo by ani nevysel z VLAKU) potkat ho!!!!

Celkove zhrnuti:
Party suter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wink
Pořadatel na picu nic neumi myslim si že by radeji nemel nic uz pořadat

p.s.Surprisedd kdy poradatel potrebuje mit 2 mista v autobusu??? Mel by si zajit do fitka nebo do posilovny ad shubne prdel Very Happy
DAVIDE Surprised jdi do prdele Surprised Surprised
Ago Nart
st červenec 08, 2009 12:25 am
Trika
Tak už jsou na webu street parade k vidění i letošní trika... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
pá červen 26, 2009 12:25 pm
to Vlada:

Počet přihlášených se pomalu blíží k 40, takže se na 100% pojede a s přihláškou bych rozhodně neváhal Wink

Info najdeš zde:
http://festivaly.poslouchej.net/9988-Zajezd-na-Street-Parade-2009.html
Vlada
st červen 24, 2009 4:25 pm
množství
Čaues Dejve, kolik je zatím lidu na tento zájezd?Když neklapnul Mysteryland a Dance Valley, tak aspoň sem... Smile
Ago Nart
ne červen 07, 2009 11:31 pm
street
Paráda, doufám že se letos zaplní alespoň jeden autobus, ne jak loni e se budem kodrcat tím rezatým sprinterem Very Happy
Amoondre_
so červen 06, 2009 3:42 pm
Aaaaaaa Solveig!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wonEka
st červen 03, 2009 11:35 pm
jůůů Švajc se blíží
Laara a Plyshak
st červen 03, 2009 10:51 pm
Streetparade
Už se nemůžeme dočkat na tuhle skvělou párty, jasně že jedeme Smile) Párty má být velká a tohle vše splnuje..no ještě aby tam byli dobrý dj a narozdíl od lonské Loveparade vyšlo i to počasí...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
st červen 03, 2009 5:55 pm
Takže toto asi potěší hodně lidí Very Happy

http://www.paulvandyk.com/gigs.php

Paul van Dyk (na mainstage) + Vandit kamion!!!!



Dále pak Aly & Fila mají na myspace v datech 8.8. Zurich (ale ještě nevím jestli budou na Street, nebo na afterparty Energy)

http://www.myspace.com/alyfila
dardic
st červen 03, 2009 1:02 pm
Klokan
st červen 03, 2009 10:59 am
víte někdo alespon nejaky nepotvrzeny jmena ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wonEka
st květen 20, 2009 10:42 am
pleas
pokud už má někdo info o zájezdu do Švajcu,prosím pošlete mi nějaké info na meila:Ladin69wonEka@seznam.cz .....předem moc díkys
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wonEka
út květen 19, 2009 1:57 am
hojky hoj
hojky hoj dlouho jsem nebyl na netu takže kde mohu vyčíst nějaké info o busu na Love Street???předem moc díkys
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
po duben 27, 2009 12:12 am
Info o zájezdu na Street bude v příštím týdnu, to samé platí i o Nature One a Dance Valley
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wonEka
ne duben 26, 2009 6:14 pm
curych
vím je jěště brzy ale už jsou nějaké plány na letošní street parade,rád bych se zůčastnil a vyrazil s vaším party busem,předem děkuji za jakou koliv odpověd
t-suset
so srpen 16, 2008 4:33 pm
fakt dobrý fotky
Bára
pá srpen 15, 2008 11:40 pm
Koukám, že asi super akce. A fotky skvělý- těžko říct zda je to autorem nebo dobrým materiálem k focení.. Smile) Každopádně skoro omalovánky. Tleskám!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 4 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz