FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 EXIT FESTIVAL (SRB) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

exit

festival

Exit (SRB)

KOPEC
po prosinec 07, 2009 6:06 pm
jervin
jo docela se tesim nikdy sem tam nebyl a ti vystupujici z minulyho roku budou to prome vykuleny vanoce az tam budu kopec Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po prosinec 07, 2009 9:25 am
špalek
takhle dopředu těžko říct ... když se nikdo nenajde budu tady zase nabízet volná místa v autě ...Smile

kopec: ... už ted dopředu jsem zvědavý jestli na Exit pojedete a co na něj budete říkat, až se vrátíte Very Happy
KOPEC
so prosinec 05, 2009 1:37 pm
skica
su slibotecna nezamestnana ale neco splasim a na exit jedu ok zaparime lidi odlet Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
pá prosinec 04, 2009 8:30 pm
U mě taky vítězí Exit. Tak hurá koupit prasátko a jdem šetřit...
špalek
pá prosinec 04, 2009 6:19 pm
Jervin
a nebudete mít místo v autě že bych se s váma na nějakej fest svezl
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá prosinec 04, 2009 9:50 am
kopec
můj žebříček jak na mě udělaly tyhle festy dojem:

1. Exit
2. Balaton
3. Pohoda

... takže dobrá volba Wink
kopec
čt prosinec 03, 2009 7:26 pm
pepe
dik za upozorneni takze ume vitezi EXIT Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt prosinec 03, 2009 12:31 am
tak to vás panáčkové asi zklamu, páč pohoda bude za rok ve stejným termínu jako EXIT či BALATON
kopec
st prosinec 02, 2009 7:55 pm
pro skicu a clubery co jedou zahranice
chcu na exit pohodu a z ceskejch zadnej je to shit Confused AT ZIJOU FESTAKY MIMO CR
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
pá listopad 27, 2009 12:14 pm
kopec
Very Happy ... Rád bych tam jel, ještě uvidím podle financí. Jenže příští léto je toho hodně co bych rád.
Exit je samozřejmě na prvním místě, hodně přemýšlím o Nature One a Pohoda ... No uvidíme času ještě dost...
kopec
pá listopad 27, 2009 12:40 am
pro skicu a spol
skico jedu uvidime se tam zahookame do tromboona ok ruce k lejzrum odlet Very Happy Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st listopad 25, 2009 9:09 am
spalek
mno všechno záleží na penězích ... osobně uvažuji o Szigetu v HU, Meltu a Summer spiritu v DE a Rock Werchter v BE, ale ten nejspíš bohužel opět nedopadne Sad ... o těhle festech asi budeme uvažovat ;-D
spalek
út listopad 24, 2009 8:06 pm
a kam se chystáte? Letos bych se připojil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út listopad 24, 2009 12:58 pm
cena vstupů
Doplnil jsem to do článku ... kurz je cca 28kč za 100dinarů takže něco kolem 3100,- kč

letos jsem za lístek platil 72,- liber, při kurzu to vyšlo nějak na 2300,- kč za tenhle line-up Exit 2009

to ťapal: ... jel bych znovu hned bez váhání, ale chceme se zase podívat jinám ... Smile
Anonymní
út listopad 24, 2009 12:51 pm
kolik to vychazi na czk??
ťapalí
út listopad 24, 2009 11:56 am
EXIT 11!!!
Letos Úchvatné,příští léto opět...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út říjen 13, 2009 11:14 am
:)
to PepPe: ... zatím to tak vždycky bylo ;o)

to Skica: hele když mrkneš na newsky a diskuzi k loňskému ročníku, tak si zhruba uděláš obrázek jak ty jména lezly ... oproti Balaton Soundu je ovšem zveřejnování postupné od cca února do posledních 14dní před konáním festu. největší jména vylezou cca tak měsíc až 1,5 měsíce před ... dá se říct, že je to napínavé do poslední chvíle Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
po říjen 12, 2009 3:37 pm
Snad to příští léto klapne.
Jen se chci zeptat ( Jervine )
kdy se začínají objevovat první vystupující??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po říjen 12, 2009 2:54 pm
Jervin
V tom případě je nespíš znám i termín na Balaton sound .. nečekaně ve stejný termín jako Exit ?! Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po říjen 12, 2009 8:11 am
Je znám termín Exitu 2010
Tradičně v Petrovaradinské pevnosti 08.-11.07. 2010 Very Happy

MyExit

YouTube

Facebook

MySpace
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út červenec 28, 2009 9:43 am
:)
skica:Pro mě Etienne se svojí show největší headliner letošního Exitu.

PepPe: Pokud se chcete příští rok vypravit ... počítej, že budeš potřebovat min. 8tis, ideální je mít vyčleněno na výlet na Exit cca 13-14tis, ale klído by to sneslo i víc Smile)) (moje zkušenost)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
po červenec 27, 2009 9:16 pm
@Jervin
Luxusní videjka.
Hlavně Etiene de Crecy to musel být nářez...
To jsem ho poznal díky tvým poznatkům z reportu. Fajnšmejkr ten chlapík...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po červenec 27, 2009 12:11 pm
"jervin" (neregist)
no taky záleží kde jsi byl, jestli byl na kraji tak oukej - tam se místo udělalo ale v kotli asi ztěží, když říkáte kolik ste měli placu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so červenec 25, 2009 5:40 pm
vidjeka by Jervin
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moniq
so červenec 25, 2009 2:29 pm
ad: "kdybys spadl na prodigy tak se udela kolem tebe kruh a zacnou te vseci zvedat , zadny uslapani "

ehm, dost dobře si nedokážu představit, kde by se tam vzal kousek prostoru na "udělání kruhu", natož tak na to se sehnout a někoho zvedat.. člověk byl rád, že drží skákací tempo s davem a věř, že kdyby mi v tu chvíli někdo spadl pod nohy, tak nemůžu dělat absolutně nic... hoodně nepříjemnej pocit a pro mě doživotní zážitek a mám z toho celkem respekt..
cube
čt červenec 23, 2009 10:07 am
..
no ja sem byl v kotli na prodigyna szigetu 2006 v 3-4 řadě a když vyběhl liam a zbytek bandy tak se vsichni nahrnuli do predu a takovy masakr sem taky v zivote nevidel.. spadl sem a vsude kolem byli jenom nohy a na mě 2 lidi. nemohl sem se ani nadechnout a nikdo nepomahal... ale tak musel sem proste tak sem jak nejvetsi rambo zatnul svaly a zvednul se aj s tema lidma. fakt sem nemel v planu se tam udusit. ale byl sem hodne vystraseny a vycerpany tak sem zbytek koncertu daval z poslednich řad. ale taky jako zazitek jak prase.. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st červenec 22, 2009 4:04 pm
to Jervin .))
Jervin; st červenec 22, 2009 3:37 pm napsal:
kdybys spadl na prodigy tak se udela kolem tebe kruh a zacnou te vseci zvedat , zadny uslapani , stalo se mi to tam nejednou a taky sem se bal ze je to muj konec ale vse bylo jinak Wink


já to mu taky pevně věřím ;0) fakt je ten, že člověk z toho ten pocit má a zkušenosti jsou opačné ;0)

btw nepiš pod mým nickem. Děkuju
Jervin
st červenec 22, 2009 3:37 pm
kdybys spadl na prodigy tak se udela kolem tebe kruh a zacnou te vseci zvedat , zadny uslapani , stalo se mi to tam nejednou a taky sem se bal ze je to muj konec ale vse bylo jinak Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út červenec 21, 2009 11:10 pm
kdybych neměl tak zkurw práci,tak bych jel taky,jeden z trojice vysněnejch míst,kam bych chtěl vyrazit spolu s Ibizou a Nature one,bohužel je to aktuálně pasé Embarassed
Jervin
út červenec 21, 2009 9:05 pm
2 PepPe
nemáš proč litovat ... BS je super festák ... byl jsem tam taky loni a bylo to něco neuvěřitelnýho, moc rád vzpomínám Wink

hmm mít VIP na EXITu a podívat se na ty davy z pohledu djs na Dance Areně, to musí být super pocit ... Smile) já naštěstí problém s rozhodováním nemám Very Happy pojedu zase úplně jinám :-p
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 2 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz