FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 EXIT FESTIVAL (SRB) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

exit

festival

Exit (SRB)

Jaaan
út červenec 21, 2009 6:38 pm
Exit pěkně
..tak tenhle fesťák musej bejt luxusně vydařenej Smile))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út červenec 21, 2009 5:25 pm
Jervin
No toho sem se bál - že budu litovat

Teda ale musim říct že balaton byl nad všechna moje očekávání a ještě ke všemu skvělá parta lidí ale přeci jenom ten EXIT mě fakt láká čím dál víc

Tak jestli mi příští rok vyjdou zdarma ty VIP lístky tak jedu určitě tam ale na druhou stranu bych se zase hrozně rád zase podíval na balaton

No dilema jak prase a to je ještě rok předemnou....uvidíme uvidíme Smile

A proč se to ku.va kryje??!! Twisted Evil
Jervin
út červenec 21, 2009 1:04 pm
2smolldyss
děkuju ... mno s dětma je to určitě problém, protože pokud máš 4denní vstup, tak můžeš jen jednou vstoupit (dosteš čipovou kartu z které ti odmazávají průchody turniketama). to nejlepší začínalo opravdu až od půlnoci a jelo to cca až do 7:30, co vím, takže to mluví asi za vše - dětem najít hlídání a nechat je doma ... :/ Smile jinak si to asi neužijete ... nehledě na to, že je vstup od 18let tuším ...


hruza, já jsem tím festem totálně nadšenej, ikdyž to stálo celkově docela dost peněz, o tom že bych litoval třeba jediného eura nebo dináru nemůže být řeč.Profíkům je radost platit Smile)). Ten fest je fakt ještě o třídu vejš něž německá pečlivá organizace. Mazec mazec mazec...
smolldyss
po červenec 20, 2009 3:17 pm
2 jervin
dobra prace s tema reportama.
to je muj vysnenej festak, ale zatim jsem se tam nedostal. ted uz jsem tatinek, tak to vypada na rodinny vylet. jak to tam vypada z takovyho hlediska (myslim jako rodice s detma).
Jervin
po červenec 20, 2009 2:57 pm
PepPe
Krom mých 3 zpravodajství z místa činu mám téměř sesmolené i to poslední - ze 4 dne ... to už jsem neměl možnost na dovolené napsat ...

Jinak musím říct, že asi nej festival, který jsem zatím zažil ... Pokud někdo pojedete příští rok rozhodně můžu dát pár, myslím užitečných, tipů který se rozhodně budou hodit (ubytko, cestování, prachy a další fungování v NS atd
) Smile

to Taplasky: co se s váma stalo? jste se pak už neozvali, škoda - mohli jsme zakalit Smile
ťapalsky
út červenec 14, 2009 9:34 pm
EXIT!!!!!
Byl,užil,přijede zase a to určitě.............uaahhh!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út červenec 14, 2009 9:37 am
Dofam že jste si EXIT všichni užili a doufam že boudou nějaký reference

Já sem byl teda na Balatonu ale nelituju - byl to fakt nářez
Skica
ne červenec 12, 2009 7:50 pm
Etiennu de Crecy
Páne jo to je ale nářez...
Martinez
ne červenec 12, 2009 7:48 pm
ty vole to je MADHOUSE jak ma byt
ozzby.
pá červenec 10, 2009 5:57 pm
zzzzaaaavidim... balaton je letos strasne preplacanej a jednotvarnej Sad(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út červenec 07, 2009 9:08 pm
:)
ťapalsky: jasně už ti posílám kontakt, rádi vás uvidíme ... Wink my razíme už zítra ráno... warmupujem v Madarsku Smile)

el.loco.dice: Jjj mám na paměti Wink roušky a špunty do uší .. díky moc za radu;)
el.loco.dice
út červenec 07, 2009 3:07 pm
EXIT
a nezapomeňte na roušky Smile) estli teda nechcete este tyden potom smrkat cernej bordel Wink
ťapalsky
út červenec 07, 2009 1:13 pm
Exit
Jervin: Jedu,tky se ženou,zítra někdy o půlnoci z Plzně,ať zaparkujem u campu"snad"(píšou cca 150míst na parkování),ho posunuli kvůli zvedající hladině Dunaje,kdyby ste chtěli pokecat česky na Exitu kontakt na mě:+420 774 865 668 enjoy! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po červenec 06, 2009 8:02 pm
OOOOMGGGGGGGG tak tomu říkám lajna

Heh a to je prej krize

Snad za rok Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po červenec 06, 2009 6:26 pm
time table :))




Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
ne červenec 05, 2009 3:14 pm
Už jen 4 dny
ťapalsky smile41 Very Happy Idea Very Happy
ťapalsky
st červenec 01, 2009 9:41 pm
Exit
Jedu!!! těšim!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moniq
pá červen 26, 2009 12:47 pm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt červen 11, 2009 7:39 pm
Švédi utočí :-D
Jaaan
st červen 10, 2009 11:05 pm
:D
to je ale krásný festival
roma_suki
st červen 10, 2009 11:03 pm
zzzzzzz
Mazec))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út červen 09, 2009 2:59 pm
flayer exitu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krteczek
pá květen 22, 2009 6:40 pm
...
Tyvole to je to fakt až taková blbost? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út květen 19, 2009 1:33 pm
aktuální headlineři :)
mno už to celkem ujde, ale pořád mi tam chybí nějaká ta mega hvězda, nějaký ten speciální host ... že oni ho zveřejní až úplně nakonec Very Happy

Exit line-up napsal:
Moby, Arctic Monkeys, The Prodigy, KoRn, Lily Allen, Manic Street Preachers, Amon Tobin, Kraftwerk, Eric Prydz, The Herbaliser, Buzzcocks, Patti Smith, Madness, Sasha, My Dying Bride, Max Romeo, Comeback Kid, Surkin, Deathstars, Gui Boratto, Cibelle, Grandmaster Flash, Walls of Jericho, Kataklysm, Carl Cox, Richie Hawtin, Sander Kleinenberg, Etienne de Crécy, Steve Angello, John Digweed, Sabaton, Sub Focus, Green Velvet, Plan B, The Red Chord, Death Angel, Chase & Status, Loco Dice, Delinquent Habits, Dubfire, Adam Beyer, Andy C, Steve Lawler, Buraka Som Sistema, Magda, Trio Mocotó, Keep of Kalessin, DJ Marky, Katia B, Grooverider, Fake Blood, James Zabiela, Kissy Sell Out, Infest, Justin Martin, zZz, Hladno Pivo, Elemental, Caspa & Rusko, Paul Woolford, Alex Metric, N-Type, Das Glow, Jakes, Partibrejkers, Dubioza Kolektiv, Sebastian Ingrosso, Reboot, Nic Fanciulli, Tayo, Skibadee, The Japanese Popstars, Lee Burridge, Elvis Jackson, Fabio, Darren Emerson, Orthodox Celts, Rhadoo, Defeater, Stalingrad Cowgirls, Heidi, Petre Inspirescu, Sinden, Majke, Kenny Ken, Vuneny, Fedayi Pacha, MC Rage, Hannah Holland ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st květen 13, 2009 3:34 pm
Krteczek
Very Happy Very Happy Very Happy RESPECT!!! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st květen 13, 2009 3:06 pm
Krteczek
krteczek napsal:
BTW: Mě tak napadlo jestli bysme nebyli schopní dát tady dohromady třeba 12-ti člennou skupinu a splašit mikrobus.. pučit/pronajmout is řidičem etc.


ještě lepší joke než ty vstupy ... chtělo by to si trochu pročíst to forum ... něco si zjistit, než začneš střílet takovéhle kraviny (obzvlaště ted v půlce května) Držim palce a pokud přijedete tim busem, tak se po cestě stav u nás na hotelu na jedno chlazený český pivko Wink Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krteczek
st květen 13, 2009 3:00 pm
The Předmět
Zdravím, jsem tu úplně novej a pro jistotu se registruju kvůli Exit festu na kterej se s největší pravděpodobností chystám Very Happy Tak abych byl časem případně v obraze s dopravou a tak. BTW: Mě tak napadlo jestli bysme nebyli schopní dát tady dohromady třeba 12-ti člennou skupinu a splašit mikrobus.. pučit/pronajmout is řidičem etc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st květen 13, 2009 2:26 pm
ondrab
už se nenchci opakovat ... mrkni na příspěvky níže ve foru ... Very Happy
ondrab
st květen 13, 2009 2:03 pm
jervin
a ty se tam dopravujes jak??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st květen 13, 2009 1:08 pm
ondrab
pídím se dlouho, kdo taky jede a zatim to všichni odpískali ... držím palec v hledání čeče Smile))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 3 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz