FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 EXIT FESTIVAL (SRB) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

exit

festival

Exit (SRB)

ondrab
st květen 13, 2009 12:30 pm
hledam potencionalniho dopravce, skupinu lidi co jede na exit a prijmula by mezi sebe jednoho moravaka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moniq
út květen 12, 2009 11:23 pm
už tam budééééém?? Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út květen 12, 2009 10:01 pm
2 libor
sakra, už bude konečně ten EXIT ... Rolling Eyes Idea
libor
út květen 12, 2009 6:02 pm
EXIT EXIT EXIT, Jedeeem????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so květen 09, 2009 11:40 pm
Tak dneska když sem byl se psem na pastvě mě osvítil sám duch svatý a já se rozhodl...
Vím že mě to rozhodnutí bude nakonec srát a 2x tolik na konci srpna když mi bude každej srb říkat - ty wole tam si měl bejt to byl nářez no nepopsatelný!!.... bla bla smile30
ale co už - sice lajna je bomba a ještě k tomu to 10 výročí. Snad dam Exit za rok


a jen doufam že si exit neprohodí počasí Twisted Evil

Jervin: kámo díky ale nakonec tvou nabídku se slzou odmítam Smile


ps: od této chvíle tuto diskuzi přehlížim ( to ať nemám chutě) a proto už ted přeju všem co razí šťastnou cestu tam i z5 a skvělou párty náladu na místě - v polovině července očekávám fotky Very Happy
kermideretvár
so květen 09, 2009 12:18 pm
Neskutečná kardanice kurva:)
Závidím Jervinovi:)Závídím mu že jede,ovšem mentální retardaci mu moc nezávidímVery Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt květen 07, 2009 10:35 pm
hmmm
tak tenhle detajl mě nanapadl - tak už vim kam směřuje Embarassed

dont panic - díky za upozornění Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
čt květen 07, 2009 10:13 pm
mm .. myslim ze acid narazel tak trochu na pravopis Smile Confused Very Happy ale tak stane se ... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt květen 07, 2009 9:59 pm
Acid: opraveno

Jervin: Jasně díky za nabídku ale jak sem naznačil ještě nejsem plně rozhodnut kam - vim že je na to už celkem čas ale nemůžu si pomoct - každopádně mám na tebe icq tak hned jak se rozhodnu tak ti napíšu
zatim každopádně díky za nabídku Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
čt květen 07, 2009 11:12 am
peppe
z tebe se fakt stava zenska, prej "jasně tak sme se zasmály" Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt květen 07, 2009 11:10 am
to PepPe
jj bylo to vtipnýSmile))

Teď teda vážně, čistě uváha!!, myslím že žena nebude namítat, když se s náma na Exit svezou lidi (mužu vzít 2), navíc, co si budem povídat aspon na těch 800km do Nového Sadu budu mít menší náklady na naftu. Zpátky bys ale musel po své trase ... čistě teoreticky bychom se mohli dohodnout, že tě hodím do Belehradu pak v pondělí (asi lepší spojení bych řekl), ale to je v tuhle dobu moc předběžný....

Mno pokud se budeš chtít odtrhnout, tak se odtrhneš a pokud zůsteneme v "bandičce", my s tím mít problém nebudeme a když joo nepatřím mezi lidi, co si berou servítky, navíc ale nehledě na to ... z jiného uhlu... myslím že se rozdělíme tak jako tak už jen z duvodu co každý znás chce slyšet Very HappyD

takže tak ... dál bych eventuelní příp. detaily řešil asi už soukr třeba po mailu, nebo icq Wink čus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
st květen 06, 2009 9:09 pm
ha ha
jasně tak sme se zasmáli Laughing a ted zase z5 k tématu
to ondrab: původně sem měl v plánu jet vlakem ale po uvaze se všechno budu brát sem od toho upustil - ale auto jen kvuli mě se mi brát nechtělo

to jervin: já bych s vámi i jel ale na místě bych se od vás odtrh šel si vlastní cestou ale sám?? .... právě proto je lepší balaton že tam jede víc lidí co znám ale zase ten line up

kdyby se příhlásilo víc lidí a byli by ochotni spát v kempu tak bych začal uvažovat o autu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st květen 06, 2009 12:00 pm
jervin
jen aby si ty hormoooooony a feromooooony nepoplet a nenastrikal se treba srackou, ktera pritahuje chlapy namisto zenskych Very Happy Very Happy Very Happy to by ste tam meli veselo Laughing Laughing
ondrab
st květen 06, 2009 9:22 am
pepe
jako kdyby se nejak domluvilo auto a sehnali se lidi, asi bych se toho zucastnil...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st květen 06, 2009 8:53 am
to PepPe
hehee, se postříkáš tím tvým kun*olapem a pak z hradeb jen uvidim jak se za tebou táhne hejno angličanek, němek a srbů až si pujdeš z kotle k baru pro pivko :DDD

ps: když se ti povede někoho sehnat a jeli byste autem, rádi bychom se připojili do knovoje, ale pokud pojedete jen kluci křena vám dělat nechcem Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
st květen 06, 2009 7:06 am
Ondrab
No ne asi....já sem byl už definitivně rozhodnutý pro Balaton ale ta lajna mě donutila abych zhodnotil předchozí rozhodnutí Very Happy
kdyby jela nějaký parta lidí tak bych jel na exit no a teda rozhodně bych tam sebou nebral žádnou ženu - to je jak tahat dříví do lesa - vyjímka je u jervina Smile ten jede pak na dovolenou
každopádně pokud jede parta tak at se ozve
ps: křena dělat fakt nechci Surprised
ondrab
út květen 05, 2009 7:20 pm
ty voe...to si delaj zadnici s tou lajnou ne??..to nema absolutne konkurenci
Anonymní
út květen 05, 2009 6:28 pm
Dance stage 09
K předchozím b2b setům přibyly další ...
James Zabiela & Nic Fanciulli,
Loco Dice & Magda,
Tayo & Hannah Holland
+
The Japanese Popstar
Jervin
pá duben 24, 2009 10:03 am
další jméno main stage ... Lily Allen Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út duben 21, 2009 5:51 pm
Dance stage 09
no sakra - ani ne konec dubna a už je line up pomálu lepší jak z minula
začínam chápat proč srbové o exitu tak básnili

zatím se mi teda zdá že exit bude moct setřít balaton jak nic - což se koná každoročně Surprised
ondrab
út duben 21, 2009 3:25 pm
tak dalsi novinky...

Dance arena performances are getting even richer with back2back sets of Steve Lawler and Lee Burridge, Paul Woolford and Yousef, Steve Angello and Sebastian Ingrosso, Adam Beyer and Eric Prydz, and individual ones of Etienne de Crecy, Reboot i Gui Boratto.


zacina to byt fakt docela masakr
Jaaan
ne duben 19, 2009 4:22 pm
...
jednoznacne nejlepsi fest leta, vsichni ucinkujici = presne moje gusto
500ml
so duben 18, 2009 1:25 pm
..ty kokot ! !...dajte me wiic penez a dnii dowolenee..a dowaliim jiste i sem !! =o(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá duben 03, 2009 12:32 pm
:)
ondrab
út březen 24, 2009 2:50 pm
technicka poznamka:ty vystoupeni budou vsechny b2b...Sasha and John Digweed, Richie Hawtin and Dubfire, Green Velvet and Carl Cox!
to je mazec
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po březen 23, 2009 1:32 pm
cece porad ale cekam s cim se vytahnou..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po březen 23, 2009 1:25 pm
Další djs na Exitu
J@KES (UK)
www.myspace.com/jakeshench

Julian (HU)
www.myspace.com/julianhun


Madness potvrzeni ofiko Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moniq
po březen 16, 2009 12:57 am
jj peckoidní paní, sice vůbec neznám, ale z toho co jsem slyšela na myspace tak jako jooo! Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po březen 16, 2009 12:38 am
Miss Sugar na Exitu !!!
Djane Miss Sugar (DE) - tak tohle je pecka, něco pro minimalisty (tracky na myspace)Idea Very Happy Arrow

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
ne březen 15, 2009 10:48 pm
lol
Laughing Laughing sem si to jaksik neuvědomil Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 4 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz