FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CITADELA « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

citadela

boby centrum

citadela
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
út říjen 07, 2008 8:06 am
james - posledni OT
ja nepsal ze me urazis ty .-). a kdybych chtel byt nejchytrejsi, tak by to vypadalo rozhodne jinak. pa

@Phunk Y a k tobe jen jedno. to, ze to dela stejnej clovek jak apokalyspu, neznamena, ze to bude stejny jak apokalypsa. uz jen proto, ze kdyby poradal dve stejny akce, tak by mu asi moc lidi nedoslo. a pro tvou informaci, zaprisahlej dalinar rozhodne nejsem .-). pa
Somi
po říjen 06, 2008 10:13 pm
jůů už sem zvědavá na line-up =)
james
po říjen 06, 2008 9:23 pm
já to vím. a nejsem zdaleka jedinej. já tě přece neurážím to sis špatně vyložil. jen ti říkám jak tu vystupuješ. ty se hlavně snažíš být co nejchytřejší a ne nad věcí. lidi nad věcí se chovaj jinak.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po říjen 06, 2008 8:06 pm
james
kdyz myslis ... ja osobne si to nemyslim, jen se snazim byt nad veci a nebrat nektery veci vazne, i treba urazky na me Smile
james
po říjen 06, 2008 7:27 pm
2 finch : opět si nás všechny dostal a zase si zvítězil. seš dokonalej jako vždy. máš můj obdiv.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po říjen 06, 2008 2:10 pm
Smile
Phunk Y
po říjen 06, 2008 1:41 pm
...
Tak jsem si rikal ze si zpravim chut jelikoz byla dlouhodobe v nabidce jen ta nevkusna Apokalypsa, ale ctu ze to ma na svedomi stejnej clovek, takze neni co resit. Taky mam otravenej den kdyz si procitam forum a ctu tady vzkazy od zaprisahleho Dalinare ktery se ukaji na nejakych inforamci a jak jsem si racil vsimnout tak taky na nelegalnim obsahu. Takovi pitomci jako finch by vubec elektronickou hudbu nemli poslouchat !!!
stanny
po říjen 06, 2008 7:33 am
lineup
ja zase nekde slysel ze by to tam mohl byt sander van doorn
550?
ne říjen 05, 2008 9:07 pm
Very Happy
ondrab
ne říjen 05, 2008 8:07 pm
ocekavam 100% Karotteho a Moonbooticu....a kdyz buh da, tak nekoho z dvojky Deadmau5, Zabiela....mozna i Schossow..
rasty
ne říjen 05, 2008 8:05 pm
Garnier Laurent co takhle tenhle pan??..
deda
ne říjen 05, 2008 7:49 pm
moc se tesim konecne poradna music ma hlavni stage
sport
ne říjen 05, 2008 7:44 pm
Mě se líbí jak je ta tiskovka napsana. Drive hanil celou akci a ted je mu cti ji delat Smile Dalin byl vzdycky debil a prospechar.
Amoondre_
ne říjen 05, 2008 7:37 pm
Nejak nemuzu ani na jedne z e-ticket stranek najit tuhle akci ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
ne říjen 05, 2008 7:02 pm
James
a co kdyz si jen delam srandu? libi se mi jak tu kazdej haze svoje oblibence nebo styl kterej by chtel a kterej ne. tak proc bych si trosku nerypnul Smile
orbis pictus
ne říjen 05, 2008 6:49 pm
dj orbith bude hrat na citadele vid Mišo SaločováSmile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
ne říjen 05, 2008 6:42 pm
2J
Máš pravdu...Já ho mám na icq a i tak mi to nechce říct:D
James
ne říjen 05, 2008 6:36 pm
já to nevím a nijak mě to netrápí.. protože ty to určitě víš přece.. ty víš všechno.. a budeš klasicky dělat největšího tajnůstkáře.. nemám pravdu? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misho
ne říjen 05, 2008 5:34 pm
Jestli Huntemann, tak neni co resit Smile Mno, nechame se prekvapit, kazdopadne jeste uvidime co a jak Wink
miláček
ne říjen 05, 2008 4:43 pm
karotte
Karotteho bych si dala taky.
Ondra
ne říjen 05, 2008 4:40 pm
jestli hawtin tak nevaham ani minutu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
ne říjen 05, 2008 4:34 pm
james
kdo bude na citadele na druhe stagi?
james
ne říjen 05, 2008 4:14 pm
zase finch.. jen tě vidím už mám po náladě.. tak jestli minimal tak někdo z trojice Hawtin, Karotte, Hell.. snad tady nebudou zase nějací Španěli jako na Orionce.. nic proti Osunovi ale jeho sound mi nesedí.. electro-house a progressive trance? hm.. nic moc..asi strávím většinu času na 2. stagii..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
ne říjen 05, 2008 3:44 pm
prezident
jsi blizko .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne říjen 05, 2008 3:42 pm
Noo tak jsem zvědav! To by nemuselo být vůbec špatný! U mě určo bude víst techno! Ale i hlavní stage bude mít pro u mě místo! Jelikož si rád poslechnu i něco jiného! Myslim, že tam dorazim! Už se moc těšim na první jména! Docela bych uvítal kdyby tam byl Loco Dice a nejlíp kdyby Tocadisco! Jelikož jsem na něm nebyl a jeho opravdu můžu! Nebo kdyby tak Benny Benassi to by bylo, ale nebudu zde jmenovat další djee přece jen je to na Míše... Ale, už teď se těšim!
prezident
ne říjen 05, 2008 3:35 pm
co takhle karotte,huntemann,magda,hawtin,gaiser,jpls cjo?.......Kazdopadne jedu...
Luke
ne říjen 05, 2008 3:14 pm
hlavně ne minimal
soulbass
ne říjen 05, 2008 2:46 pm
tako konečně něco pro vyspělé publikum a ne jen trance,minimal a schranzz Very Happy doufám nad prolomením ledů a na podiu někdo ze swedish house mafia či Deadmau5 osobně Smile
hejtman
st říjen 01, 2008 11:00 am
Hellectro
citadela?Hmmm jsem zvědavý,co z ní vyplyne,každopádně za elektro doufám,že bude Helectro!!!!
Zdravim Twisted Evil Twisted Evil Very Happy
AWi
út září 02, 2008 10:05 pm
Však já se taky nehádám, jen zabraňuji dezinformaci Confused ...a pokud stahujete, tak mi aspoň poděkujte, ten upload byl vysilující při mojí upload rychlosti Very Happy ..mějte se fajnově Idea
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Další Strana 31 z 32


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz