FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 DUBSTEP.. new wave « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne srpen 10, 2008 7:56 pm
martinah

No já chci, ale opravdu jsem toho moc nenašel! Mám jen 3 alba! Z toho 2 od tať! A zhruba 5-6 Epíček! A asi 2-3 setíky! A 6 kompilací! Tak pokud jsi někde něco našel a stojí to za to! Tak to sem hoď! Určo to nechci jen já!
martinah
ne srpen 10, 2008 7:44 pm
dstep neni ve vetsine pripadu na poslouchani doma takze spis EP ale i alb se da dost najit kdyz clovek opravdu chce Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne srpen 10, 2008 7:19 pm
ozzby

Ty jsem si, už stáhnul a jsou taky hodně krutý! Jsem hledal na netu a téměř nic jsem nenašel! Nevim jak je to možný! Ale tenhle styl mě začíná docela krutě dostávat! A štvě mě, že nemůžu skoro nic najít! Dubstep allstars jsem si, už postahoval!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne srpen 10, 2008 6:37 pm
komunista
Urcite zkus Ital Tek - Cyclical (2008) Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne srpen 10, 2008 4:57 pm
Konečně jsem se dostal k poslechu Skreama a je to bomba! Snad to nej co jsem z Dupstepu slyšel! Nemáte ještě někdo Dupstepové alba které opravdu stojí za to?
Andrews
út srpen 05, 2008 11:11 pm
To je česká wikipedia, ne? Že je dubstep nejvíc zvukově podobný speed garage je totální bullshit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaro.
út srpen 05, 2008 10:04 pm
a co na to wikipedia?
Dubstep je hudební styl, který patří do tzv. UK Garage scény. Dubstep je zřejmě zvukově nejpodobnější původnímu stylu Speed Garage. Odlišnost spočívá zejména v důrazu na hudební experimentování, proto bývá Dubstep nejčastěji instrumentální, podobně jako Grime. Dubstep a Grime bývají často směšovány, resp. zaměňovány: základní (často jediný) rozdíl je v rychlosti, zatímco Dubstep se pohybuje mezi 130 - 140 BPM, Grime má rychlost poloviční.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
út srpen 05, 2008 8:25 pm
2F
To jest slovo chlapa... Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
út srpen 05, 2008 3:08 pm
no ono se v posledni dobe promita vsechno ve vsem Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
limubai
út srpen 05, 2008 1:47 pm
andrews
jj máš pravdu, nechtěl jsem aby to vyznělo tak že je to to samé, ale ty kořeny jsou tam stále dost čitelné a zvuky a postupy hodně podobné...já osobně nemám rád škatulkování, tak je mi tak nějak jedno jak se čemu říká. To že se v dub stepu prolíná spousta jinejch vlivů je jen dobře, ale nadruhou stranu tak je to u spousty jinech stylů...
Andrews
út srpen 05, 2008 12:16 pm
Ten příměr s minimalem není úplně přesný. Minimal není nový žánr jako dubstep, je to pořád techno, jen v minimalistickém provedení. A hlavně dubstep opravdu nemá takovou návaznost na dnb, jak by se mohlo zdát (oba styly na jedné stagei, viz Melt) - jeho kořeny jsou spíš v garage/2step a grimeu (po určitou dobu byl dubstep považovaný jenom jako jeho odnož). Řekl bych, že dubstep má už to nejkreativnější období za sebou; ještě určitě není na vrcholu popularity, ale jak víme popularita = úpadek, takže až se tak stane, budeme se moct rozloučit s něčím zajímavým. Už teď mám trochu strach, když 80% dubstepu, co slyším venku hrát, je wobblestep, což je imho to nejhorší na tomhle žánru. Ale možná jsem měl jenom smůlu.

Jinak dub tu sice byl dlouho předtím, ale dubstep je fakt víc než jen jeho kopie/pokračování. Zúžit takhle všechny jeho vlivy jen na jeden, se prostě nedá. Síla dubstepu je v tom, že do sebe absorbuje naprosto všechno - od techna, hip-hopu, popu, d'n'b, garage, až po downtempo, IDM - až někdy ta hranice, co je a co není dubstep není úplně jasná (je Burial dubstep nebo atmosférický 2step - podle mě je jen náhoda, že hudba, kterou dělal, se sešla právě s nastupující vlnou dubstepu, a proto spadnul do téhle škatulky), a to je imho dobře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út srpen 05, 2008 11:48 am
limubai
na tom taky neco bude...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
limubai
út srpen 05, 2008 10:53 am
No já to vidím tak, že dub jako takovej tady je už dlouho a poslouchal jsem to cca před 10-12 lety, dub step má stejný postupy jen tam nahulákal tu masakrální basu...tak že to neni nic, co by tady už(ne zcela takhle) nebylo...návaznost na dnb je dle mého hlavně v té base, to že se někomu zdá že jde dnb do slepé uličky bude podle mě jen v tom, že to je momentálně styl který nejvíc táhne, a je to skoro všude. pak se lehce zdá, že při poslechu je to pořád dokola...a taky že je, jenom, že to u všech stylů...chce to jít víc do hloubky a poslouchat i něco jiného než top ten UK chard...tot můj názor
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út srpen 05, 2008 10:16 am
finch
globalne vzato asi ne, na druhou stranu dubstep je v CR od zacatku vniman spis pozitivne.. minimal to mel u nas jeste minule leto fakt hodne hodne slozity .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
út srpen 05, 2008 10:11 am
ozzby
jo, i takhle se na to da pohlizet. urcita podobnost tu je. ale dubstep imho nedosahne takove oblibenosti jako minimal...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út srpen 05, 2008 9:43 am
dubstep je hlavne zatim pomerne na zacatku sve cesty a me dnb vs dubstep celkem dost pripomina nedavny pripad techno vs minimal... zkratka to tak na me pusobi..
Andrews
út srpen 05, 2008 9:26 am
ozzby
Dubstep nemá na d'n'b scénu takovou návaznost, aby se dalo říct, že kvůli tomu vzniknul, ale hraje to roli. Hodně lidí ale mělo pocit, že d'n'b už nemá moc co nabídnout, a tak zpomalení a nový impulz na scéně uvítali. Přešli jak někteří producenti/djs (Martyn), tak spousta hlavně služebně starších fans.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út srpen 05, 2008 9:11 am
limubai
slysim to tak..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
limubai
út srpen 05, 2008 8:41 am
ozzby
dle čeho tak soudíš, chlape??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po srpen 04, 2008 10:47 pm
mam trochu takovy pocit.. ze Dubstep vznikl v souvislosti s pomalym vycerpavanim drum and basuu.. zrovna nedavno jsem nad tim premyslel, a mam pocit, ze drumec jde celkem tezce do slepe cesty...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po srpen 04, 2008 10:39 pm
Jo jo Dubstep je fajn! Docela rád si ho poslechnu! Je příjemně pomalej a hodně dobrej! Je pěkně našláplej basama!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po srpen 04, 2008 10:17 pm
tak kdyz to rika permoniq, tak na tom asi neco bude Smile

Ital_Tek-Cyclical-CD-2008-TSP
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po srpen 04, 2008 10:04 pm
finch
jeste si najdi Ital Tek - Cyclical (2008)
skvely tip od Moniq .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po srpen 04, 2008 9:22 pm
prave to posloucham, je to hodne zajimavy...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2 Strana 2 z 2


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz