FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 BACARDI B-LIVE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

b-live

tiefschwarz

b-live
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muzzy
po září 15, 2008 9:12 am
...no jo, kdyz ozzby je takovej ramenac, ze se ho kazdej hned lekne... Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
ne září 14, 2008 9:32 pm
toky
mno čeče těch fotoreportů se celkem i bojím ... Evil or Very Mad Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
ne září 14, 2008 1:49 pm
toky
no čéče jednu chvíli si v podstatě seděl u našeho společnýho stolu Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
ne září 14, 2008 1:42 pm
už to chce nějaký fotoreporty Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
ne září 14, 2008 4:31 am
proč?
no protože sem asi netušil, že si to ty Very Happy sem si řikal, co to je za týpka.....vůbec sem netušil víš jak, ale teď koukám na tvůj myspace a zjistil sem, že si to asi fakt byl ty Very HappyVery Happy tak příště zase někde jinde Very Happy aspoň už vim jak vypadáš Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne září 14, 2008 12:03 am
toky
no ja mel v patek chut se stebou seznamit ale mel jsem z tebe pocit, ze se me trosku bojis .-)) proc?? Tak snad priste Razz
Honza Kruml
so září 13, 2008 8:22 pm
coolness
Zdar kamaradi. Yo Yo, Basti byl very cool a daval si to dooost slusne. K tomu jeste zajimava projekce. Parada me libilo moc. Uplne jsem mel pocit, ze jsem v Barline To co nasledovalo potom me nebralo, tak jsem radeji sel odpocivat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so září 13, 2008 8:12 pm
jo už vim jak vypadáš ozzby Very Happy sme se viděli určitě?žejo? příště dáme řeč Very Happy
b6k
so září 13, 2008 7:36 pm
jj, bacardi a jen bacardi byl trosku narocny pitny rezim zvlast kdyz se toho slecna na baru nebala a lila to tam mocne, ufff

Nevim jestli se dal lineup sestavit lip, nebo jsestli to, ze Tief hral prvni hodku do skoro prazdneho salu bylo tim jak je reseny prostor Fabriky.
Pro ty co v tomto jinak vybornem, neli nejlepsim prostoru cele Prahy : velke predsali s dlouuuhym barem a spoustou sezeni mohl za to, ze do salu se lidi courali jak kdyby se jim nechtelo vubec parit ten vecer.
Zvuk ?? v aute mam lepsi..
Ale nakonec z toho neco dostali, to zas jo.
Prvni pulka Bastiho setu na slabem, nekonkretnim zvuku,kdy ani jeho to evidentne nebavilo bylo presne to proc nas v prumeru
hudebne tupy narod neumi pochopit minimal. Bez opravdu kvalitniho zvuku je to jak nealko pivo...
To druha pulka, kdy uz to jax tax hralo, parket byl plnejsi a i Bastiho zacalo bavit hrat, tak to bylo jine kafe.
Mimochodem to jak si diktoval usak jeden tim paleckem Very Happy to delaj v Berline snad vsichni Laughing
KEJ BIHO jsem si dal jen chvilku pac jsem do sebe asi moc narychlo nakopal frontu bacardi se spekem a nebavilo mne to.
Ostatne prisel jsem hlavne na Tiefa...

Jo Alesi, vozto kua !! I kdyz nevim jak moc se chlapcum do cech chce jezdit, kdyz po jednom hazem flasky protoze hraje divne rozumej ne rychtu nebo trance, na druhyho prijde na slovensku 150 lidi..

Jo a 360 stupnova projekce? no byl jsem zvedavy jak se s tim technicky poprali a hmmm. vyborny napad!!!

howgh.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so září 13, 2008 4:57 pm
jo a jervine, cože to bylo za sympatickou slečnu, jaxi mě s ní seznamoval, když sem odcházel? nějak si to už nepamatuju já hlava děravá (vylitá)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so září 13, 2008 4:39 pm
wow
zdar frajeři!!! tak sem vás zase všechny moc rád viděl.......jako musim říct, že sem se tam ten večer ocitl fakt největší náhodou, jelikož sem měl původně hrát v O2 baru, ale nějak se jim tam pos*ali gramce, takže sem si zbalil nádobíčko a přes cross valil sem...prostor je to fakt zajímavej a tam vzádu by klidně mohla bejt taková menší druhá stage s chilloutem Smile že neměli pivo mě taky štvalo, takže příště opravdu méně toho drinku co si hraje na havanu, protože sem byl už ke konci taky docela upravenej....zvuk nic moc, pořádně to začalo hrát až když basti otočil odposlechy do lidí Very Happy no a pak kluci od ed banger?? no samozřejmě taky libovka, první krazy baldhead - docela bavič, ale hudebně mě oslovil až ke konci setu, no a po něm ten borec vicariouss bliss - no snažil se seč mohl rozjet to tam, ale fakt málo lidí.....to nic nemění na tom, že na god save the queen sem skákal tak 3 metry vysoko Very Happy no a ten třetí? mr.flash? to už sem tak nějak nevnímal, páč sem byl už vyčerpán z předchozích vystupujících a šel sem si sednout, dal cígo, pokecal a přesunul se v klidu na privátek ke kámošce, kde sem se dodělal vínem s kolou, což byla pořád lepší varianta než ty koktejly z bakardi...papa a zase příště na nějaký párty....jo a ozzby tys tam byl taky jo? já totiž stejně nevim jak vypadáš, znám jenom tady tu tvojí fotku z čepicí z boku Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so září 13, 2008 3:56 pm
B- live
Basti byl výbornej to jsem si připadal jak zpátky v DE, když jsem zavřel oči (zbytek byl o dost slabší), škoda jen, že málo lidí a špatný zvuk Sad( jinak prostor se mi líbil a těším se na další díl i jména ... na Bacardi si nestěžuju jen to chtělo ještě pivko Sad(

takže sečteno :

- absence piva
- špatný zvuk
- mín lidí (spíš přišel jen Guestlist:)) )

+ Basti
+ Prostor
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
so září 13, 2008 1:58 pm
ne pruda jako vopruz...malo lidi,z toho zhruba pulka podivnych borcu a stetek pozvanych nejspis od bacardi...lituji kazdeho kdo za tohle musel platit...naprosto nezazivne slozenej line up,kdy se cekani zdalo byt nekonecnym a v konci stejne nebylo ani na co cekat

navic zvuk mi prisel teda hodne slabej

no uvidime co se bude chystat na priste,i kdyz v pokracovani moc nevidim smysl,pokud vemu tu slabou navstevnost
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
electric_flower
so září 13, 2008 1:14 pm
ozzby
napodobne Wink priste snad akorat mene bacardi... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so září 13, 2008 12:54 pm
e_f
rad jsem te poznal a tesim se na dalsi seanci Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
electric_flower
so září 13, 2008 12:37 pm
noooo, bylo to hodne narocne...
ale Basti super!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so září 13, 2008 12:30 pm
b-live
tak co, jak se libilo? Ed bangeri me moc nebrali, zato basti byl cool.. skoda jen, ze hral tak brzy.. kolem treti rano by to byla solidni rozsekavacka.. Prostor super, navstevnici zajimavy.. mel jsem pocit, jako by to byl jeden nekonecne dlouhy guestlist..
Myslim ze to byl velmi zajimavy zacatek dlouhodobeho projektu B-live v CR. Dalsi dil bude tusim v listopadu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
so září 13, 2008 12:21 pm
pruda jako dobrý ? přiznám se že minimal si rád poslechnu doma, ale pařit mě na to nebaví, takže jsem nebyl.. Každopádně sdělte pls své názory na tuhle akcičku ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
so září 13, 2008 12:16 pm
no tak jako peknaaaa pruda abych se priznal!
Felix!
pá září 12, 2008 1:30 pm
Kua, mam to kousek od baraku, ale zrovna uz nekde hraju. Snad aspon na zacatek bych se zasel podivat. Urcite tohle neni Ed banger all stars, ale za navstevu urcite tihle chlapici stoji. Verim,ze to bude i tak velka zabava:-)
petr
čt září 11, 2008 12:26 am
listky
čau, mám 3 lístky prodej na Tiefschwarz a Ed Banger crew, jeden lupen za 200 kila. 605 528 558 . Praha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po září 08, 2008 2:54 pm
soutez
mame pro vas soutez o volnasky.. losujeme ve ctvrtek a pet z vas dostane po dvou vstupenkach. A to se vyplati!! Razz
Maxík
pá srpen 29, 2008 8:54 pm
a vlastne jeste Mr.Oizo jsem videl, na toho jsem zapomel:D ten byl moc fajn...takova svetla vyjimka:D
Maxík
pá srpen 29, 2008 8:51 pm
No ne vsechny, videl jsem jenom Justice, Dj Mehdi, Uffie a Feadz a to je asi vsechno...Zrovna ten Krazy Baldhead me vubec nebere, takze jsem si ho nechal rad ujit pokazdy kdyz tu byl:)

Cesstvi je "Dejte mi cokoliv a ja se z toho poseru protoze jste mi rekli ze je to cool"
A myslim ze o produkci Ed Banger taky neco vim. Nevim o nicem co vydali a ja bych to nemel.
Fajn-nemas argumenty tak slovickaris:) oprava-pro vsechny, kdo me maji za pitomce ze beru AB jako promotera tehle akce, opravte si v mem predchozim prispevku slovo PROMOTER za souslovi TEN CO BOOKUJE NA TUHLE AKCI DJe - zni to samozrejme o dost lip, a bp muze v klidu spat:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
pá srpen 29, 2008 8:35 pm
dovolim si rict za maxe ze videl uz snad vsechny...krazy boldhead tady byl nekolik krat a vicarious uz taky,takze videli Smile a ne vzdy musis videt abys vedel! a co se neznalosti produkce tyce tak mi dovol se zasmat Very HappyVery HappyVery Happy znam kazdy track na zpamet a snad vse co se kolem labelu deje,delo a dit bude

takova perlicka - justice budou s nejvetsi pravdepodobnosti produkovat nove album red hot chilli peppers!
bp
pá srpen 29, 2008 7:48 pm
mne by zajimalo, kolik vas expertu tady videlo nekoho z ed banger hrat nazivo. tohle je totiz to "cesstvi" - sezral jsem hovno a ted vam reknu, jak to vsechno je.
tri deleno trema je fakt jedna, ale zaroven to svedci o neznalosti produkce ed banger (prestoze tam nebyl shledan vyvoj).
ales bleha neni promoter akce.
Maxík
pá srpen 29, 2008 3:55 pm
Hlavne mi prijde daleko hodnotnejsi nez 3 nezajimavy jmena privezt jedno poradny, ktery si taky treba poradne zahraje (takhle to vychazi za kazdej bude hrat hodinu)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
pá srpen 29, 2008 2:28 pm
hele za ty prachy co se dali za tyhle lidi sem mohli dovezt x-krat lepsi djs nez je tohle...a to ze je to ed banger (nekteri si reknou ze je to znamy label) tady nic neznamena,jelikoz tech par lidi co vedi o co jde tuhle akci neutahnou a tomu zbytku co dam dojde tpo bude stejne sumafuk nejakej ed abnger..asi tak bych to rekl
Maxík
čt srpen 28, 2008 9:23 pm
Eh. takovouhle reakci jsem presne cekal:) Chapu ze jako promoter ma Ales Bleha potrebu svuj event precenovat, ale ja vubec nechapu BPho reakci. Ja reknu: "Tohle neni nejlepsi lineup na svete, podle meho nazoru" Coz by v normalni spolecnosti bylo otevreni nejake diskuze. Ale ne-jakmile nekdo (Promoter=buh) rekne ze je neco nejlepsi, tak absolutne nikdo nema pravo toto zpochybnovat? panecku, to je pekna demokracie:) Cely label ed banger beru jako odpad ve smyslu toho, ze za posledni dobu neshledavam absolutne zadny vyvoj umelcu kteri jsou jim zastreseni. Jakmile nekdo ´neco´ dela, tak to automaticky znamena ze je to uzasne? ano ano, u nas v cr mozna, aneb jak se rika ´na to ze je to cesky je to docela dobry´
Ale dobra, uznavam ze pro kazdeho je ´to nejlepsi´ neco jineho...
V pripade, ze Ales Bleha rekl svuj nazor ´toto je nejlepsi na svete´ , ztracim ja, jakozto nepromoter teto akce, mit odlisny nazor? v tomhle s BP souhlasim: co to je????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
čt srpen 28, 2008 8:35 pm
doveze sem konečně někdo komplet Tiefschwarz ať nemusím do ciziny a nebo ty kecy o rostoucí ekonomice je blaf století? Smile53
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další Strana 2 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz