FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PURE - TOCADISCO, ERIC MORILLO, PVD « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

pure

slovansky dum armin van buuren

pure
anamorka
út říjen 28, 2008 4:38 pm
All
Zbožňuju Armina! Neví někdo něco víc o jeho vystoupení?? Tak moc bych to všechno chtěla slyšet naživo!! Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po říjen 27, 2008 11:57 pm
dave.banik
vice o tom nevim a nemam naladu/silu se po tom pidit .-)
pawouk
po říjen 27, 2008 8:21 pm
2ozzby
a napsal jsi jim zpět, ať taky napíší arminovi, ať si to ze stránek stáhne? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
po říjen 27, 2008 8:15 pm
ozzby
Divná odpověď ale aspon nějaká odpověď. Děkuji

Tahle situace a tajnustkaření mi připomíná line-up na Silvestrovskou Sensation v Německu. Dlouho se vše tajilo, na chvilku to vyběhlo na povrch a za pár dnů beze změny lineupu to bylo oficiálně ohlášeno. - komedie

Nicméně klub Sasazu opravdu neexistuje a to i přesto, že zde podle oficiální informace ze stránky
http://www.arminvanbuuren.nl/tourdates/83/

má AvB vystupovat. Napsal jsem mail Armadě, tak uvidíme jestli jsou solidní a odpoví.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po říjen 27, 2008 7:12 pm
dave.banik
podle prvnich informaci mel armin zahrat v sasazu ktery se bude otevirat v holeskach na trzisti. Po zverejneni nas ale hned kontaktovala United Music a zadosti o stazeni a slovy, ze v sasazu armin nebude. Zrejme tedy bude jinde.

Mimochodem a proc neudelat klub v holesovicke trznici? Tenhle komplex je opravdu obrovsky a nevyuzity, jelikoz samotna trznice se stale zmensuje..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
po říjen 27, 2008 5:25 pm
Nejde ani tak o ty lístky, ale ten klub (Sasazu) hlavně ještě neexistuje Twisted Evil Very Happy Měl se otvírat podle nějakých dostupných informací v létě, ale rozhodně se neotevřel. Jediná oficiální zmínka (pokud se to tak dá brát) je na oficiálkách od Armina. Žádní promotéři ani weby o této akci oficiálně nemluví.

A umístění - Holešovická tržnice .. to je vtip ? to ráno pak rovnou nakoupit u tamancu jidlo a dom nebo jak - úroveˇprostředí žádná
pawouk
po říjen 27, 2008 5:18 pm
to bych to tam musel zbořit Very Happy
djsidewalker
po říjen 27, 2008 9:48 am
Lístky
Na AvB rád přijedu , ale jak to bude s lístkama , každej chce na tu akci jít , ale bojím se spíš o lístky , ticketpro , ticketportal nic nemá , tak nevím , na místě , to je kravina podle mě . Se trochu bojím aby to nebyla promo akce pro vip hosty
Vally
po říjen 27, 2008 8:22 am
YES!!
Tak ja teda taky valiiiim Smile Myslim ze to bude zprijemneni predvanocniho chaozu;) Tesim se:)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po říjen 27, 2008 8:21 am
kajo
víš co? di si zakalit na těsta Wink
pio
po říjen 27, 2008 7:13 am
pre Kaja
Kajo ty sa zobud. pekne ti to drbe na hlavu...
Lilibeth
ne říjen 26, 2008 7:10 pm
Můj sen splněnSmile Aaaano, krásný předvánoční potěšeníSmile
kajo
čt říjen 23, 2008 8:08 am
???
armin van buuren???,preboha,si robite srandu,ne?uz len pri pohlade na neho vo mne vzbudzuje usmev,jak je vidiet,ze takito ludia urobili z trancu,len fadne diskosky plne nagelovanych frajerkov a nic viac,nuz co skoda
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Terezita
st říjen 22, 2008 10:48 pm
tak to je jasné, že armina si nenechám ujít Very Happy
to, co předvedl na nature one byla pecka a já věřím, že nezklame ani tady!
takže 100% jdu, i kdyby listek stal 2000
Marťa
po říjen 20, 2008 5:38 pm
dave.banik
tak snad na oboji teda ja jdu Very Happy
Anna
po říjen 20, 2008 5:17 pm
Help
We live in Israel and we will be in Prague on December, 20th, very much it would be desirable to get on this party. Tell please for an entrance at you pay on a place or it is necessary to buy the ticket in advance! Please write to me on benianna@zahav.net.il
DJ Desire
po říjen 20, 2008 8:35 am
Bomba
Tak konecne se mi splnilo moje prani - Armin v Clubu v CR.. Skvelej vanocni darecek!! Uz se tesim..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
po říjen 20, 2008 12:49 am
cha cháááá
no uvidíme, když tam bude ještě jinej dé jé, co by mě nalákal...........ale zase armin faan bjůůůůůren tu už dlouho nebyl, tam bude zase určitě hrát i majkl fan bjurijen...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
ne říjen 19, 2008 7:25 pm
mnooo
no ti mi dávaj. Takže buď v pátek na connection do Brna a nebo v sobotu na AVB. No a nebo na oboje ? Very Happy Very Happy Vypadá to, že já mám vánoce 19.12. - Štědrý den a 20.12. - první svátek Very Happy Very Happy
Hilvar
ne říjen 19, 2008 1:34 pm
Armin in da club?! jasna volba, prachy neresim Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
so říjen 18, 2008 5:26 pm
To zní hodně lákavě,určitě si to nenechám ujít............. Wink
Dan
so říjen 18, 2008 12:59 pm
Kazdopadne klub uz se dokoncuje rok a pul a pokud vim, kapacita mela byt mnohem vetsi...no uvidime.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
so říjen 18, 2008 9:13 am
Dan
nojo, ale za AvB klidně i toho tiskara dam Smile
Dan
so říjen 18, 2008 2:31 am
cena
Otazka je cena listku. AVB stoji raketu Sad Odhaduji cenu na 600 - 900 Kc
Pawouk
pá říjen 17, 2008 5:55 pm
Na armina neni mega promo potřeba Very Happy
gennaro
pá říjen 17, 2008 5:53 pm
gennaro
pá říjen 17, 2008 5:51 pm
Senzace ma to na svy site. To vypada, ze je na dobry ceste. Jen me desi, ze neni zadny promo....
Pawouk
pá říjen 17, 2008 5:38 pm
Armin to už má ve svym kalendáři na stránkách

http://www.arminvanbuuren.nl/tourdates/83/

Very Happy Very Happy Very Happy
Luke
pá srpen 29, 2008 1:00 pm
máte někdo náky bližší info o te akci s AVB?
Pawouk
čt srpen 28, 2008 1:30 pm
jen nebude narváno stejně jako nebylo minulej rok na rogeru sanchezovi, myslim, že to bude fajn party, leč dubfire chci vidět víc...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další Strana 12 z 13


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz