FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 M-NUS (Richie Hawtin) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

m_nus

richie hawtin

.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt září 25, 2008 3:44 pm
Odry
... máš vyjímečnou příležitost ... na Contactu v Berlíně .. mužeš vyhrát lupeny viz článek Zveme vás na party Contakt (10 let M-nus)
Odry
čt září 25, 2008 3:40 pm
Hawtin je borec jeste nikdy jsem ho nezazil na zivo ale chtel bych moje parta ho moc nemusi toje ten duvod proc jsem ho asi nevidel nemam skym!Tak co aspon ze si vychutnam jeho setiky jen tak dal Richie! Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt září 25, 2008 3:27 pm
M_Nus - Richie Hawtin Docu. (Wombcast)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt září 25, 2008 3:21 pm
mjuzik stajl :)
... podle mého Hawtin hraje techno pořád ... at jsem ho slyšel před 8 lety nebo před 8 týdny, jen je mín, či víc ovlivněn mminimalistickou náladou Razz Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
čt září 25, 2008 3:19 pm
tribal-minimal ?!! jezkovy woci wtf?!!
karla
čt září 25, 2008 3:14 pm
Co jsem poslouchala tak hraje techno ale ted mi pripada ze hraje tribal-minimal!Byla jsem na loveparade a tam jsem slysela hawtina hrat poprve a zaujal me potm jsi stahnu doma setiky a pripadalo mito uplne nekdo jiny!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
čt září 25, 2008 3:01 pm
2K
Podle tvého příspěvku je mi hned jasný, proč jsi nepochopil(a) to, co Hawtin hraje...
karla
čt září 25, 2008 12:06 pm
Zatim co jsem poslouchal tak wahtin semi liby tak 15-20minut potom toje takovi divny nudny ja nwm...!nasel byse setik kterej byme zaujal aspon s poloviny!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
st září 24, 2008 5:12 pm
2J
Ale dej si pod kalhoty ze zadu ocelovej plát...nikdy nevíšRazz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st září 24, 2008 5:10 pm
jervin
lol, presne to stejny napadlo me Very Happy ja si vystrihnu pro zmenu svena a pujdem parit do prvni rady Very Happy Wink

----------------
Listening to: Sasha - Live at Cream Amnesia Ibiza 07-31-2008 pt2 www.mixing.hu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st září 24, 2008 4:48 pm
jc
... tak to nejen MDMA ... a nejen ve čtyřech ... to musí být skara grupáč Very Happy ale to už ej trochu OT .. takže měníme téma Wink přemýšlím, že si tu masku vytisknu a v Belgii na Contactní show naklušu do první řady ... at je prdel ... jsem zvědavý kolik Hóťasů tam bude pařit Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
st září 24, 2008 4:44 pm
2J
ve čtyřech si dávaj MDMA:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st září 24, 2008 3:59 pm
Joe Chaucer
... tak dobře homosexuála Laughing Idea Very Happy (at si to klído dávaj ve 4řech stejně respekt)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
st září 24, 2008 2:03 pm
2J
Toho teplouše bych si vyprošoval hm? Jinak celkem funny:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st září 24, 2008 1:48 pm
Contact Berlin
... sakra zajímavá party ... jel bych hned, fakt kousek, ale letos už mám "M_nus skore" více než slušný Very Happy Cool projednou vynechám a dám si tedy jejich show zase o měsic pozdeji v Belgii Laughing Idea Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st září 24, 2008 9:33 am
vystřihni si masku svého teplouše...:)))
to jsou blbci ... to mu že napadnout jen Svätha Laughing hurá na maškarní Very Happy Very Happy Very Happy



Plné rozlišení:

Hoťas
Villík
Sfét
Nina
Karolina
st září 17, 2008 8:28 pm
Jsou jaky zaznami kdyz hral hawtin v cesku??
...
st září 17, 2008 8:27 pm
Neco noveho od richie?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
ne září 14, 2008 1:08 pm
to sice řikal, ale pokud čteš tady na poslouchej diskuze, tak to tady veřejně vyvrátil, že by ho přivezli ještě letos.....
Anonymní
ne září 14, 2008 11:32 am
Ales rikal ze tady bude na podzim 2008 ted slyssim polovina 2009 vy nevite co rikate!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne září 14, 2008 12:01 am
jervin
to jak po nem nekdo tehda hodil flasku a on sem od te doby nechce prijet je spis kachna... hawtina to nerozhodilo natolik, aby zanevrel nad CR... je to spis o tom, ze si sam sebe dost ceni a vzdy vyuzije nabidky spise z okolnich statu, nez od nasich "velkych" promoteru... kazdopadne mam tuseni, ze se tady v prvni polovine 2009 objevi Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
so září 13, 2008 10:30 pm
2ALL
Každý příznivec party z Minusu by měl dle mého názoru shlédnout krátká videa právě o těchto lidech. Serial videí nese název M_nus Connected a je dostupný na utube. Zde uvádím první díl. který jsem si pro anglicky nemluvící čtenáře dovolil přeložit. Není to nic extra, ale myslím, že smyls je zachován. Enjoy


Link


Překlad:
Za zvůku tracku Baby Kate (jež najdete na albu Min2Max) uvádíme M_Nus Connected.

Mé jméno je Clark Warner a jak vidíte na obrazovce, jsem manažer labelu Minus a s Richie Hawtinem pracuji už téměř 10 let.Pocházím z Windsoru v Kanadě, ale jsem američan a žiju v Detroitu. Většina týmu, společnosti a rodiny však žije v Berlíně.

Rok 2005 byl pro nás velmi vydařený, především ohledně zvukové podstaty labelu a následných reakcí na to, co vyšlo.

Rok 2006 jsme začali s novými nápady a měli jsme několikadenní eventy, které jely téměř bez zastávky. Richie také přišel s několika nápady, takže jsme se snažili všechno vyřešit a ujasnit si, co a jak chceme dělat. Pro label to bylo také velmi dobré období ohledné množství vydané hudby.

Na počátku jsme začli spolupracovat s umělci, kteří se nechali inspirovat našim zvukem at už to byli Richieho sety, nebo námi organizované pártys. Takže jsme začli spolupracovat s Magdou, která je naší Djane od roku 2000. Právě pracuje na svých nahrávkách a jinak remixuje či jezdí po eventech jako Minus Djane.
Magdě má vyjít v červnu 2006 mixované cd zvané: She's a dancing machine (Ona je tancující/pařící mašina:))

Také spolupracujeme s Troyem Piercem, který pochází z Indiany, ale žil převážně v New Yorku a během tohoto obodbí se stal dobrým příteme Richieho. Díky pomocí Magdy a Marca Houlea má u Minus vydát svůj track zvaný: 25 Bitches (25 kurev) spolu s jeho remixy např. od Gaisera,Hearthroba či Marca Houlea.

Marc Houle (fakt nevím co mele:-( ) Marc hraje Livka asi tak rok. V roce 2005 měl něco kolem 30 gigů a myslím, že to všechno ovlivnilo jeho produkci.

Největší projekt, který chystáme na první půli roku 2006 bude MINimize 2 MAXimize (Min2Max) což je takové ohlednutí za uplynulým rokem. Bude obsahovat mnoho nových a zajímavých tracků od umělců jako je Loco Dice, jehož tracky hraje Richie velmi rád, stejně jako Ricardo Villalobos. Dále pak tracky od JPLS, Gaisera, Magdy, Pierce a samozřejmě pecka od Hearthroba. Tato kompilace bude také obsahovat fotky členů "rodiny" Minus, na kterých se dozvíte něco málo o přátelství a dobrých vztazích, které panují mezi námi všemi. Dá se říct, že to vše je díky Richiemu, protože je to on, který všechny jakoby spojuje. (Connected:)) Idea
Petra
so září 13, 2008 6:45 pm
Jsou jaky zaznami krome sol05!??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so září 13, 2008 6:26 pm
pro mě asi nej Orion
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so září 13, 2008 6:17 pm
jj nějaký chudák po něm na SOL 2005 hodil flašku ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so září 13, 2008 6:02 pm
jak hnusně?
to bylo na summer of love ne? jak ho nikdo nepochopil??
Ondra
so září 13, 2008 5:43 pm
Toje velka skoda protoze je to fakt mag! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so září 13, 2008 4:17 pm
Ondra
vždyt už tu několikrát byl ... ale lidi se k němu posledně zachovali hnusně ... tak nevim zda se mu do CR chce, když má špatné zkušenosti já osobně bych do CR něpřijel Crying or Very sad
Ondra
so září 13, 2008 4:08 pm
Doufam ze se taky nikdy dockame hawtina v cechach!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so září 13, 2008 4:07 pm
já se hodlám Contaktit na Richiem v Ghentu na ILT - Yellow room stagei od půlnoci do konce:)))



http://myspacetv.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=41571426
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další Strana 2 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz