FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 POJĎME ZAVZPOMÍNAT ( akce, DJs, flyery, ceny atd. ) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

POJĎME ZAVZPOMÍNAT ( akce, DJs, flyery, ceny atd. )

akce, DJs, flyery, ceny

.
heerer
út září 23, 2008 5:54 pm
soulbass
souhlas, ono ty Shaky meli neskutecne dobrou atmosferu. Pak se cas od casu objeliv performance Kurtis(nebo jak se jemnoval) a pak se pokracovalo.

A o tech kockach co tam chodili...... Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po září 22, 2008 10:14 pm
znal někdo toto ?
A co toto ? U nás ve Slaném je odjakživa samá zlomenina a proto jsme za rovnýma tuckama museli jezdit jinam. Nejblíže to bylo do Mšených lázní ( směr Litoměřice ) a kolem roku 2000 a dále tam byla série akcí INSIDEOUT ( Loutka, Braun, Zetor, OO Bidlo, Airto, Gonza atd. ). V těchto diskotékových prostorách ( velký sál s dvěma bary, vedlejší sál-housovější-chilloutovější ) byla největší akce Atom Pop. Detailní info viz. leták smile26
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
po září 22, 2008 9:47 pm
jojo nemůžu si pomoct,Shaky sou podle mě dosud nepřekonaný klubovky,dnes nic podobnýho nejni-když vzpomenu,že na prvních sem byl před deseti lety,je to docela ostuda,jak to u nás vypadá a to jsme už v tý slavný EU Confused
heerer
po září 22, 2008 9:30 pm
COLEK
Coece ono je to uz 8let Laughing, jezis ja bych tam sel hned znovaaaaaa.

A co teprve na Shake v Roxy, to byla nej klubovka. Tam se parilo jak........



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
po září 22, 2008 7:53 pm
jo tak to pardon,na tý uvedený akci od Lighthouse sem nebyl Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po září 22, 2008 6:55 pm
soulbass
14.4.2000 LUCKY PEOPLE CENTER - HUMAN TRAFFIC
DJs: Derrick May, CJ Bolland + MC Screen, David Holmes, Ash, Babe LN, Airto, Agent, James, Kel, Manio, Cubik, Ottoman, Vik, Rai, Lucas, Patrik
location: Airport Logistic Park, Praha-západ - > Kněževes;
2 floors, 60kW sound, shuttle bus from metro Dejvická, 4500 sq. meters hall; entry 250/220 (Ticketpro), party 8pm - 6am
film v kinech od 20.4.
agentura:
info: http://www.lighthouse.cz
info: info@lighthouse.cz

P.S. text z techno.cz - partylist
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po září 22, 2008 6:45 pm
soulbass
S tímto nesouhlasím. Ještě před Evolution byla právě párty k Human Traffiku. A mám za to, že tam hrál Derrick May. Já tam osobně nebyl, ale teď jsem volal kámošovi, co tam před lety byl a ten mi to potvrdil. Dle mého tam byly celkem párty 3 nebo dokonce 4.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
po září 22, 2008 5:47 pm
v Kněževsi byly dvě akce-první Evolution dvojka v létě 2000 a druhá na jaře 2001 Maasive,poté budova opět začala sloužit účelu,ke kterému se i jmenuje:Airport logistic park Cool a Jeff Mills tam rozhodně nikdy nehrál,klidně z fleku vyjmenuje kde všude Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po září 22, 2008 5:05 pm
ROXY trio POPELKA, SUSHI, SHAKE
Toto snad zná každý. Kdo byl a co prožil ? ( Na jakémkoliv dílu. )


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po září 22, 2008 1:32 pm
heerer
On už to nějaký pátek je. Vezmi si Massive. To bylo 2001 a co si vzpomínám, tahle akce byla snad úplně první v Kněžáku u letiště v halách. Takže snad 2000 nebo 1999 ? Na této akci jsem bohužel nebyl, ale vzpomínám si, že to snad bylo v rámci uvedení nějakého klubového filmu (Human Trafic nebo jiného ?). Ale teď mě brnkla vzpomínka, že jsem tam nebyl jen na Massivu ale taky na Paul van Dykovi. Mám v tom hokej, ale snad se jmenovala ta s PvD Evolution.
heerer
ne září 21, 2008 8:09 pm
Čolek
No docela rad vzpominam na akci v Knezevsy u Pha kde vystupoval Derik may, Jeff Mils, a jeste nekdo. Neni to zas tak davno ale......
ilusion-ten co neví heslo
so září 20, 2008 9:21 pm
Pataki/y
Jen se ssměju že už léta nikdo asi neví jak se píše Igor Pataky, tamhle na tom létaku s i, tam zase s y Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
so září 20, 2008 8:55 pm
Heh... jjj posilovna... to bejval rachot... pak už ale byl odliv a konec všemu dobrýmu. Na posled jsem tam byl na Inland Knights na který přišlo dohromady tak 20lidí...

Kde jsou ty časyy co ve 22hodin kapacita klubu plná, vevnitř hlava na hlavě a fronta lidí, kteří stále nechápali že musí domů.... Jjjj bejvávalo Smile Rentgeny byly fakt legendární... Smile
djsidewalker
so září 20, 2008 5:35 pm
vapno2
dík , jdu na PvD .
Letos byla v Posilce jedna dobrá párty , Jaydee fakt umí , když zahrál jako první Roadkill od Dubfia , skákal jsem jak blázen . Po něm hrálo studio 54 a taky to dost šlo , hrál se house , trance trochu techno a u třeba Fatboy slim . Akorát byla sranda vidět ty slečinky s kabelkama jak tam sedí a čumí do blba , protože nehráli Lijánu a Soba Sinclaira Surprised
vapno2
so září 20, 2008 5:25 pm
čolek,djsidewalker
Dnes je Skiworker na palubě Wink Very Happy http://www.dravonfoto.cz/technasia.htm
djsidewalker
so září 20, 2008 5:08 pm
Čolek
ty už dost pamatuješ. Když si začínal tak mě bylo nějakejch 6 , dneska je mi 19 , takže o těhle party jsem nemoh mít ani ponětí . V 16 ti jsem začal chodit do Mnichova Hradiště do Posilovny , tehdá už to byla jen diskotéka , ale chodilo tam dost kámošů tak proč ne . K elektronický muzice jsem se dostal náhodou , dočetl jsem se od djce Lucce a stáhnul si její tech-house set , hned se mi to zalíbilo . Ale zpět k Posilce , dneska jsem našel tohle http://www.techno.cz/party/?klub=169&od_den=1&od_mes=1&od_rok=1999&do_den=20&do_mes=9&do_rok=2008 , když jsem viděl ty line-upy , nevěřil jsem , hnulo mi to tak žlučí , že snad něco uspořádám sám , zkusím kontaktovat Skipworkera a uvidím .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
so září 20, 2008 3:55 pm
sidewalker
Jojojo. Bombová série HOUSE PARTY a TECHNO ENERGY. Je škoda, že to také zaniklo. Pravda, že v dnešní době by bylo těžké se udržet na trhu. Pamatuji na různé diskofilní výběry od vydavatelství EMG ToCo, které spěly spíše k mainsreemu, ale potěšily. Poté přišla již řečená house party a techno energy a bylo to. Já se poprvé zamiloval smile28
djsidewalker
so září 20, 2008 2:58 pm
U Mladý Boleslavi , bejval taky výbornej klub , jmenoval se Černá vdova , asi před pěti rokama ho zavřeli . Ptal jsem se na to bratrance a prej to tam bylo nejdřív dost dobrý a pak feťácký doupě . Dneska je tam z toho Amatérský divadlo a takovej klub na okrese vůbec není .

Nicméně jsem našel raritu a to set s vůní těhle starejch časů ( House party 7 ) .

http://www.djskipworker.com/?l=downloads
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
so září 20, 2008 1:10 pm
heerer
Mě to povídej. Já bych šel ihned. Vrátit se v čase o několik let zpět a pořádně si celej večer nasosat do paměti. Nevím, proč se toho někdo z promoušů nechopí. Třeba tohle muselo být úplně super. Mám za to, že nedávno v souvislosti se stým číslem x-magu dali na techno.cz zrovna vzpomínkový set MR.C z této akce, nepletu-li se. Pletu se ,ten je z 26.12.1996. SORRY
heerer
pá září 19, 2008 11:21 pm
čolek
No docela bych na nejakou akcicku zasel a zavspominal Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
pá září 19, 2008 8:58 pm
něco jsem našel
Co řeknete na tyto další vykopávky ? Je tam toho dost zajímavého. Jdu hrabat do dalších krabic. Leták k 2. výročí Planety Alfa (předposlední) je velice exkluzivní, jak vystupujícíma, tak cenou na všechny 3 dny = 200kč = Very Happy Very Happy Very Happy Koukám, že už se v té době probouzel LIGHTHOUSE.










Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
pá září 19, 2008 5:16 pm
djsidewalker
jasny stane se celkem jsi me pobavil Very Happy
djsidewalker
pá září 19, 2008 5:15 pm
sorry jsem vůl , ale jsem poměrně nováček , takže jsem to nevěděl . Smile53
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
pá září 19, 2008 4:55 pm
djsidewalker
To si delas srandu a nebo tu otazku myslis vazne?? Question
djsidewalker
pá září 19, 2008 4:53 pm
Byly u nás někdy Prodigy ? Mám takovej tajnej tip , že se objeví na Rock for people 2009 . Buď oni nebo Faithless
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
pá září 19, 2008 4:46 pm
tak jem se zkusil prohrabat doma u rodičů starejma vstupenkama.....dávat si je pod sklo na stole byl dost blbej nápad Sad starší jak 2001 jsou už bohužel nečitelný, teda až na Roxy kde tenkrát byly stejný (různěbarevný a bez interpretů/názvu) vstupenky na všechno...

tohle byly "celkem dobrý akce", hlavně v KD Jitka v Jindřichovo Hradci, Jihlavě a okolí...


asi jediná větší a opakující se party na jihu čech v tej době...


Creamfields....OAF a podobne uz bohuzel nejdou vubec precist (Ticketpro asi nejak setrilo na barvach Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
pá září 19, 2008 4:36 pm
Muj prvni open air

ani jsem tenkrat nevedel co tam hraje za Dj a vlastne me ty jmena nic nerikali Very Happy

A prvni akce v radosti


Jo jo to byli casy my jsme tenkrat ani nechodily na DJ bylo nam skoro jedno kdo tam hraje proste jsme sli na party:)

A pred tim nez jsem se prestehoval do prahy tak jsem navstevoval tohle disco Disko Phenix pecka Laughing Laughing smile33
heerer
pá září 19, 2008 1:17 pm
Moje prvni akce byla v Diskobolosu v KD Ladvi, jako hlavni Dj byl Nick Waren a byla to hodne velka pecka Very Happy
kuči
čt září 18, 2008 9:31 pm
grufi
Já se do Veltrub vozil autobusem. Zahrádka byla moc pěkná, ale ty vyhazovači Mad Ty malinký sticky do pusy měl snad každej. Všichni pěkně přežvýkávali Cool Pamatuju, když tam byl i Felipe. Docela by mě zajímalo, kam se poděl B.one.K. Hrálo mu to dobře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt září 18, 2008 11:23 am
evolution 1 (1999)
soulbass: joo, tohle byla taky moje prvni prazska halovka.. bylo to tehda pro me jakozto malomestaka neco senzacniho...
vsechno melo mega atmosku a to uz od vystupu z autobusu na florenci .-))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další Strana 14 z 16


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz