FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 AQUAPHONIC « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

aquaphonic

liberec tipsport arena

aquaphonic
xxx
po prosinec 29, 2008 6:25 pm
to-nic moc
děkuji za hodnocení pane,presně můj názor.
DNB komentovat nemohu.protože jsem tam nebyl.Smile
A světla jsem ve své kritice opomenul,takže se přidávám k Dj Neil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
po prosinec 29, 2008 6:05 pm
..Te akci neco chybelo.. me osobne nachnul Chris Sadler, a Ben Long.. jinak to byl prijemny vecer s prateli. svetelnej arsenal nebyl takovej jakej by mel asi byt a odpovidal dane akci. Zdalo se, jako by to mela nastarost jedna osoba (svetla a zvuk)... Nejhorsi to sice nebylo, ale k tem lepsim to take nepatrilo.... Do pristich rocniku preji Misto v Tipsport arene, kvalitnejsi satnu (to byla mensi tragedie pripominijaci tiesta v praze (jinak chaozz v praxi)... Co se povedlo byla DNB stage (ktera opravdu zila).. a velke plus bary.
DJ Neil
po prosinec 29, 2008 5:57 pm
Bohužel se musím přidat, vůbec neměli nastavenou aparaturu, ty výšky byly šílené. Jednalo se už o 8. ročník Aquaphonicu a vypadalo to, jako kdyby to dělali amatéři. Mlhu dávali, když si zrovna vzpoměli.
Závěrečné hodnocení (1-5): Zvuk: 4, Světla: 3, DJ´s: 2.
YouTube DJ Neil
Nic moc
po prosinec 29, 2008 5:33 pm
Na začátek bych chtěl říct, že jsem se bavil, ale spíš kvůli tomu, že bylo všude okolo spousta známých a byl jsem plný očekávání.. Na druhou stranu tato párty měla spoustu hodně velkých nedostatků. Světla: skoro žádná nebyla, nebýt tam té světelné kostky veprostřed, tak to bude hodně slabé.. Navíc na párty takovýhto rozměrů by určitě neměly chybět lasery.. Zvuk: Totální katastrofa a nejvěší zklamání. Díky zvuku určitě hodně utrpěl svým zajímavých setem Angelo Mike, protože na tenhle sound je potřeba pořádný zvuk a ne zbytečně přetažené středy a výšky a tiché basy. Na párty těchto rozměrů by zvuk měl být minimálně dvakrát tak silný. Ty šatny asi nebudu vůbec komentovat, tam si každý vytrpěl svoje Smile Teď k djs: Chris Sadler (zajímavý set, myslím, že určitě hodně povedený) , Laydee Jane ( jelikož trance moc nemusím a navíc na tomhle zvuku a ještě k tomu Djka, která tu hraje na každé druhé párty, tak její set musim označit za nezajímavý, utahaný a prostě takový tuctový český trance Smile ) , Angelo Mike ( pro mě určitě hodně zajímavý minimalový set, který hodně utrpěl právě díky nedostatcích na zvuku, takže jsme si ho bohužel nemohli vychutnat se vším všudy.. a stala se z toho další nudná dvouhodinovka) Ben Long: (ten mě určitě pobavil ze všech nejvíc , sice trošku nechápu složení line upu Angelo Mike, Ben Long a po něm Bela En, ale tak kecat do toho pořadatelům určitě nebudu..., Ben hrál zajímavý pestrý set plný energie a určitě nezapoměl na klasické hitovky, které všichni dobře známe a Space Djs kvůli nim máme rádi Smile i proto mě narozdíl od Laydee Jane , nevadilo, že je v Čr hodně často a s radostí jsem si na něj zapařil ) No nakonec ten Bela En, to snad ani nebudu komentovat... No tak uvidíme jak to s tim Libercem bude do budoucna, protože si myslim, že si zaslouží lepší akce.. Mezi plusu určitě patřil zákaz kouření ve většině prostor a spousta známých.. Celkově dávám 3/10
ondras
po prosinec 29, 2008 5:14 pm
taky sem se vyborne bavil, ale dost tomu pomohli znamí, takže je to i o lidech...a my se bavit umime Surprised jinak dnb prumer...aspon ze jacob toho nechal, neda se kdyz se do toho "pusti"
Arej
po prosinec 29, 2008 1:53 pm
to xxx
Paril jsem uprostred haly, citil jsem basy, vejsky nervaly, me se zvuk libil. U baru jsem se slysel s kamosema. Fakt se zvukem jsem nemel problem, ale to je asi subjektivni. Navic nejsem znalec, abych koukal na zesilovace, zda sviti cervene nebo ne. Vyborny byl zakaz koureni na plose, diky cemuz tam byl super vzduch. Akce prosbe byla fajn a dobre jsem se bavil... Idea
xxx
po prosinec 29, 2008 1:48 pm
Jo a ještě jednu věc.Já nehaním djs-ty byly fakt skvělý.Mě prostě štval zvuk a ta šatna to dovršila.Samozrejmě,že je dobre,že někdo něco v liberci dělá,ale na druhou stranu je důležité si uvědomit,že jedna z nejdůležitějších věcí na párty je zvuk a když kvůli němu lidi odcházejí pryč,tak je to napováženou.......tak to vnímám já-je to můj názor,jestli se tam někdo bavil,tak je to jen dobře.
xxx
po prosinec 29, 2008 1:36 pm
No tak stím zvukem asi takhle----každýho koho jsem se ptal,a bylo to asi 30 lidi,mi potvrdil,že zvuk stojí za 2 věci,takže na tom asi neco bude.Nechci v žádném případě urážet,ale možná by stálo za to si nechat zkontrolovat uši.A nazvat ten zvuk čistým to už je opravdu výsměch.Hehe....Šatna?????ty lidi tam začaly samy lézt až když už tam bylo tak 10-15 lidí a ty tam byly na výzvu personálu,protože ten v tom měl takový bordel,že jsem to ještě neviděl.Ty ženský si vůbec nevěďely rady,tak aby si ušetřily práci,začaly tam pouštět lidi samotné---největší chyba.Akce v žadném případě v pohodě,liberečáci jsou sice suchý,ale když by ta akce měla vše co má mít,tak by tam ty lidi vydrželi-o čemž svědčí 2. stage:-))))))))))))))))
A pro srovnání výborně sladěný zvum na creamfields-vím že je to openair,ale ten zvuk byl hodne nahlas a krásně sladěný.A uši mě rozhodne nebolely.Takže to není o tom jak je to nahlas,ale jak je to čisty.O tom svědčí i Svojšice 2008 kde byl zvuk taky na 2 věci-při pohledu na equalizer mi bylo vše jasné , všecho bylo do červeného,tímpádem byl zvuk přebuzený.Stejný případ dle mého názoru i aquaphonic-měli prostě slabé repro na takový prostor.Tak to vyhnali na hlasitosti...........
Arej
po prosinec 29, 2008 1:10 pm
akce v klidu
Tak s tim zvukem nesouhlasim. Na hlavni stage mi zvuk prisel v pohode. Hralo to ciste, tak akorat nahlas, na pareni ok, nebylo to prervany a nebolela me z toho palice jako jinde. Na drumci byl zvuk vylozene perfektni. Vykony djs v poradku, kdyz se mi neco nelibilo na hlavni sel jsem mrknout na druhou. Myslim, ze si tam nasel kazdy to svy. Atmosfera na hlavni byla ale takova vlazna. Satna byla spatna, ale myslim, ze tomu hodne v negativnim slova smyslu pomohlo to, ze se tam nahrnuli sami lidi a brali si sami co chteli:o(, to se proste nedela. Cekal jsem tam taky pul hodniny, ale nikdy by me nenapadlo tam vlizt a vzit si to! Obecne, ale akce v pohode, hlavne kdyz si vezmu, ze to stalo jen 3 kila vleznyho.
Karl
po prosinec 29, 2008 1:10 pm
to: XXX
za mě aquaphonic good. známý, muzika-Djs super - dobrej průlet stylama, zvuk nebyl špatnej. jsem taky liberečák a vážím si toho, že ta akce tady je. jinak by nebylo vůbec nic.. voda za 40 možná trochu víc, ale zase akce o 2 dobře obsazených stagích za 275,- Kč je luxus přece ne? nevím, co byste chtěli ještě... já jsem se bavil, to že někdo nebavil, je jeho problém trochu...
xxx
po prosinec 29, 2008 12:17 pm
vubec jako
Liberečáci jsou ti nejsušší lidi,ktery znám a to jsem liberečák-prostě se neuměj bavit.Radši seďte doma. K párty asi tolik-chtěl bych poděkovat organizátorům,že nám ukázali jak se taková párty nemá dělat.Nevim jestli byli všichni moc nebo co,ale zvuk na hlavní nebyl v žádném případě ok.Bylo to převýškované přestředované a bylo málo basů.Prostě "dobrá vizitka pro zvukaře"pánové děkujem!!!!-příště si sežeňte silnější repro nebo lepšího zvukaře-horší zvuk jsem snad ještě neslyšel.Laydee jane hrůza všichni ostatní hrůza vyjma Bena Longa.Na drum´n´bassu jsem nebyl,ale věřim že to bylo ok-drum´n´bass si snad jako jedinný drží pořád clubovou a tvář.K šatně se ani nebudu vyjadřovat 45 minut jsem hledal bundu.Co se občerstvení týče-voda za 40 kč to je na liberec opravdu moooooc.Jo a ještě k šatně:30 kč za ten bordel to muže udělat jen opravdu "zkušený" organizátor.Takže pánové děkujem za zpackanou akci:-)))))))))))))aquaphonic nikdy více
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oxygen
ne prosinec 28, 2008 7:33 pm
Hudebně výborná párty, celou noc jsem trávil na Drum´n´Bassu a užil jsem si to parádně!! Very Happy Tactical to dobře rozjel, na druhý stage lidi zezačátku postávali, kdežto na drummu se pařilo od prvních chvil!! Im cyber ukázala, že je českou špičkou a první dámou tohoto stylu!! TeeBee zahrál svůj standart, nic převratnýho nepředvedl!! Zato Pixie pro mě vrchol večera Wink , společně s Jacobem předvedli velkou show a Pixie mě utvrdil v tom, že je pro mě číslo 1 českého drumandbassu!! Katcha taky dobrý, jen už mi docházeli síly!!
Jinak ceny, jak bylo zmíněno, normální a i fronty u baru dobrý!! Ale souhlasím s tou šatnou, to bylo něco neuvěřitelnýho!! My tam přišli před pátou a odcházeli před šestou, takže skoro hodinu ve frontě!! Masakr!! Ještě že se tam kámoška trošku vecpala a já ji dal lístek, jinak bych tam byl ještě půl hodiny!!
djsidewalker
ne prosinec 28, 2008 2:57 pm
Pohodová akcička , menší ale dobrá. Lidí moc nebylo , bylo dost prostoru na paření , zvuk dobrej , na sále se neekouřilo a fakt se to dodržovalo , ceny na barech normální. Partypeolpe byli takový suší , nevim asi Liberečáci moc neuměj.Akorát snad jediný mínus - blbý šatny , to není možný, člověk půl hodiny čeká frontu a pak mu 20 minut ještě hledaj bundu ,, no pardon tak ta tu není´´ , takže ze sálu jsem šli ve 4 , ale z haly v 5.

hudebně : Chris Sadler - viděl jsem asi půl hoďky , šlo to docela na rozjezd. Laydee Jane - výbornej energickej trance / techtrance , z tracků si pamatuju Cygnus X - orange theme , Marco V - comma aid , BBE - Seven days an one week a začínala Cygnus X - superstring .
Trancegate - to ani nevim , to jsem byl někde asi na retku. Angelo Mike - Proti gustu , ale ten minimal mi nesednul , uspávalo mě to dost. Ben Long - tak ten byl přísnej hodně přísnej , to je show , techno / hardtechno / acid house , plno accapel , skrečů , filtrů... takže mě nad ránem rozbil.

A ještě maličkost - absence laserů , ale vadilo mi to jen ze začátku , pak jsem si už zvyk.

Dávám 7,5/10
Anonymní
pá prosinec 26, 2008 6:32 pm
2 Arej
brrrr...busem ne-e... nemam to rad... Smile Kdo by chtěl jedu tam, zpět ráno, vyházím Vás klidně u Studia Very Happy
Rád tam někoho hodim za malej příspěvek (tak 200,- tam izpět). Mam mazdu 6. Bye.
Aquagirl
pá prosinec 26, 2008 5:03 pm
Line-up
Rave.cz Main Hall

Honza Mayer 20:00
Chris Sadler 21:30
Laydee Jane 23:00
Trancegate 00:30
Angelo Mike 01:00
Ben Long 02:30
Bela eN 04:00
End 06:00


Poslouchej.net Drum and Bass Hall

Tactical 20:00
Im Cyber 22:00
Teebee 00:00
Pixie & MC Jacob 02:00
Katcha & MC Jacob 04:00
End 06:00
Arej
čt prosinec 25, 2008 9:56 pm
to Ondrej
Jedeme ve 20:00 s kamosema se zlutakem z Cernaku (www.studentagency.cz). Jede to tam hodku a stoji to par korun. Rano pak zpet odjizdi v 7:00 z autobusaku v Liberci (to je kousek od Areny). Akorat si kdyztak udelej rezerveci na webu, myslim, ze tak pojede dost lidi z Prahy.
James
čt prosinec 25, 2008 9:37 pm
Prodam listek za 250. Kotakt 777342782. Specha..
Ondřej
čt prosinec 25, 2008 9:03 pm
nechcete někdo svézt z PHY nebo nechcete svézt mě?
Luke
čt prosinec 25, 2008 4:50 pm
Tak už se nám to blíží,se těším,až na tu cestu,přes celou republiku:D
Technaro
st prosinec 24, 2008 9:25 am
2 2 akce v liberci
hmm taxem trochu se ptal a ten Pulsar maa byyt 17.4. a zahraje tam Golpe co vim .....
Alex
st prosinec 24, 2008 1:01 am
Aquasanta
Super, uz se tesim do areny, bude to poradnej mazec... Hlavne techynko od Longa..
djsidewalker
út prosinec 23, 2008 7:25 pm
Jedu i s kámoškou , těším se Very Happy
Akce v Liberci
čt prosinec 18, 2008 12:52 am
2 Akce v Liberci
Tak to si teda nejsem jistej. Zatim pouze nekdo volal do Areny, ze by tam chtel v dubnu neco delat, ale to ze tam Pulsar bude zatim nikdo rozhodne nepotvrdil! Myslim, ze to jsou jen velke woci:o).
Akce v Liberci
st prosinec 17, 2008 12:04 am
Nová párty v Liberci
V dubnu se v Liberci v tipsport areně uskuteční velká halovka Pulsar s hodně našlapaným line upem... více informací se dozvíte po novém roce, ale právě proto, že v Liberci je poctivá základna cluberů a žádná akce, tak se tam konečně snad vybuduje něco většího.. Wink
Miroslav Jahoda
út prosinec 16, 2008 10:25 am
Soutěž o vstupenky na Aquaphonic
Ahoj, doufám že Tím nikoho nepobouřím, když zde zveřejním odkaz na soutěž o 5 volných lístků a 5 cédéček projektu Trancegate. Tak tedy hodně štěstí a hezký den! http://souteze.nepropasni.cz/38-aquaphonic/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magico
čt listopad 27, 2008 8:14 pm
Zajímavá akcička, pokud by jelo víc z Teplic, tak jedu taky Very Happy
xvox
po listopad 24, 2008 5:17 pm
No kdyby to melo byt jak na Acku, tak tam ani nepojedu. Vzdyt tam to bylo naprostosto nesnesitelne narvany. Ani jsem tam nevydrzel na me oblibene Space DJZ, fakt jeli jsme domu otraveny uz po Varelovi. Tak se tesim na Bena aspon tady. Myslim, ze Akvac bude proti tomu pohodicka a za polovicni vstupny.
gambi
po listopad 24, 2008 3:28 pm
Uvidime provnam to s Apokalypsou ... ale bojim se ze tato akce nebude sahat apokalypse ani po kotniky ....... jak jsem rekl uvidime ...
gambi
po listopad 24, 2008 3:28 pm
Uvidime provnam to s Apokalypsou ... ale bojim se ze tato akce nebude sahat apokalypse ani po kotniky ....... jak jsem rekl uvidime ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofee_time
so listopad 22, 2008 4:25 pm
jo, jo, jo!
aquaphonic - to už je zase rok? shit Smile je to vlasntě jediná dlouhodobě žijící párty v liberci - od undroš lázní (ian void 2002 největší mazec), přes rakev (john gibbons super progressive) až po výstaviště (tam už mi to splývá Smile

jsem rád, že se dostane i trance (laydee jane goood), progressive (angelo mike - na sensation PL nářez) a našeho oblíbeného chrisa sadlera Smile

a ben long taky very good Smile

aquaphonic 2008 - ruzlez
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Strana 2 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz