FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 DANCE EXXTRAVAGANZA (EVROPA 2) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Dance extravaganza

Dance extravaganza

Dance Extravaganza
Budete opět poslouchat tuto legendární radio show?
Ano
18%
 18%  [ 2 ]
Ne
81%
 81%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 11
Olda
čt září 30, 2010 11:52 am
Kde sezenu zaznamy???musi nejaky bejt!
EmINEm je frajer
st září 29, 2010 11:30 pm
E2
Joooooooo Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po listopad 03, 2008 12:05 pm
To teda je! Ale myslim, že si Tiësta pár discantů určitě naladí! Jinak pokud se budou objevovat na netu setíky tak Salačovou si určo rád poslechnu! Ale od půlnoci do 6! Mám vždy jiné plány!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
po listopad 03, 2008 10:22 am
traparna
Poslouchal jsem v patek asi hodku. Prvnimu DJi se celkem kopaly mixy a ze tomu zrovna uplne nerozumim. Jinak hral celkem neznamy electro-housovy songy. Pochybuju, ze to bude mit nejakou sledovanost. Stara Extravaganza zacinala v 8 vecer a vzdycky to pro me byl treba dobrej warm-up a nebo prijemne stravenej vecer s knizkou pri poslechu tanecni hudby. Ale usinat za zvuku Tiesta asi fakt nebudu Cool Rozhodne by to meli hodit do jinyho vysilaciho casu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po listopad 03, 2008 10:05 am
lol
no jestli tam bude hrat salacka, burak a tiesto tak ani nema cenu evropu ladit a od pulnoci do sesti si zajdu radsi nekam do klubiku Very Happy Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
ne listopad 02, 2008 11:57 pm
DANCE EXXTRAVAGANZA (EVROPA 2)
Fenomenální Dance Exxtravaganza se vrací do vysílání Evropy 2 … a v novém!!!!. Vždy od půlnoci se v Exxtravaganze objeví jeden ze čtyřech nových rezidentních DJ´s Evropy 2, kterými jsou Michaela Salačová, Michael Burian, DJ Neo a poslední jmeno je hvězdná ikona mezi světovými DJ´s – bude to sám veliký DJ Tiësto (to jsem zvědavěj jestli jen virtuálně nebo skutečně), ale stejně ho neuvidíme, tak je to myslím jedno...


Jen ten čas od 00:00 do 6:00 ráno v sobotu mi přijde dost na h.... (lepší by bylo jako dřív od 20 hod do 2:00)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz