FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 TRANCE ENERGY (NL) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

trance energy

utrecht trance progressive dance music

trance energy
rric
út únor 17, 2009 10:53 pm
volná místa
Jsou ještě nějaká místa volná??? Smile
Máří
so únor 07, 2009 3:32 pm
POzdrav z Holandska
Zdravim, chystam se tez na TE ale uz sem v Holandsku, a jak si tady ctu dojede vas velka banda. Kdyby jste mi pisli v kolik a kam dojedete na tuto adresu dugidufi@seznam.cz prisla bych se za vama aspon pozdravit, popripade dat nejake to brcinko:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davcha
čt únor 05, 2009 1:40 pm
Lístky na Trance Energy - 7.3.2009, Utrecht, Holandsko
Mám k dispozici dva lístky na Trance Energy, viz. www.trance-energy.nl. Nabízím za 1.250,- za kus. Předání možné elektronicky, jedná se o e-ticket. Osobní setkání možné v Praze.

email: david.sach@atlas.cz
tel: 777 978 939
ICQ: 114-113-373

David
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
po únor 02, 2009 1:51 am
to sajby:

ještě tu mám 15 volných míst, tak se klidně přihlaste Wink
sajby
ne únor 01, 2009 3:45 pm
trance energy
Ahoj byli jsme na Sensation svama a chci se optat kolik je jeste mist do Utrechtu v buse???Chteli bysme jet jen nevim jestli je jeste mozne se prihlasit.
katterina1234
so leden 31, 2009 9:23 am
Trance energy around the world
Ahojky tak jsem zvedava s kolika z vas se uvidime na obou dvouch TE - jak v Evrope tak v Australii....jeste mate nekdo v planu i druhou stranu sveta tak mi dejte urcite vedet Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
st leden 28, 2009 6:08 pm
Austrálie
tak Australská TE bude v podobě "Tour", kdy během 9,10,11 a 12 dubna navštíví čtyři australská města : Sydney, Brisbane, Melbourne a Perth, dvě z akcí jsou halovky, dvě se odehrávají jako venkvní festival.

Vystoupí DJs jako : Marco V, Sander Van Doorn, Laptop Symphony, Judge Jules, Angelli & Nelson, Aly & Fila, Brekafast, Glen Morrison, John Askew, Leon Bolier, Marcus Schossow, Mark Sherry, Matt Derey, Richard Durand, Sean Tyas, Sied Van Riel, Simon Patterson, Trent McDermott, TyDi + lokální Djs
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
st leden 28, 2009 11:45 am
Aktuální počet volných míst je: 15

Hlaste se dokud to jde Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
pá leden 16, 2009 2:43 pm
to Martin:

Ano, místa v buse ještě jsou. tak se včas přihlašte Wink

Wink
Martin
pá leden 16, 2009 12:04 am
zdravím,je jště místo v bude? jedeme 2Smile nebo aspoň chceme Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
út leden 13, 2009 2:06 am
to Klatovsky Libor:

Stejné podmínky a stejný účet pro platbu jako u Sensation DE.
Klatovsky Libor
út leden 13, 2009 1:49 am
Prosim te,do kdy je potreba slozit penize na ucet. A jestli je stejny jako v pripade senssationu,teda CSOB? Diky za rychlou odpoved.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
út leden 13, 2009 12:29 am
Dobrá zpráva pro všechny opozdilce!!!!!

Druhý bus je zařízen, je v něm ještě 20 volných míst, tak se hlaste, třetí určitě nebude Very Happy

Info o zájezdu, vč. všeobecných podmínek zájezdu naleznete zde:
http://www.poslouchej.net/8804-Prvni-info-o-Trance-Energy-a-nasem-zajezdu.html


Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
po leden 12, 2009 10:50 pm
tůů LooLec
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LooLeC
po leden 12, 2009 10:21 pm
....
Zdravim vas ..... Mel bych zajem o 4 mista v Autobuse .. ale potreboval bych prvne vedet Line-up ... diky za info (Hledal jsem to a nemuzu to nikde najit ...) diky za info caute ... a tesim se mozna na Trance...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
čt leden 08, 2009 2:27 am
to kyty:

v současné době potřebuji ještě minimálně 5 přihlášených lidí, abych mohl potvrdit druhy bus, tak prosím vyčkej, začátkem příštího týdne se to rozhodne (telefony po 20 hodině nezvedám).


to grufi:

potvrzení posílám vždy, když se mi tu sejde alespoň 5 plateb, a to většinou koncem týdne (momentálně mám dovolenou, takže jsem mimo email a účet), vracím se v neděli.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grufi
st leden 07, 2009 10:57 pm
dotaz
to DjDkDave:taky bych se chtěl na něco zeptat a sice jestli budeš rozesílat nějaký potvrzení o zaplacení. (Už jsem ti kvuli tomu psal i e-mail) Za odpověď díky
kyty
st leden 07, 2009 3:07 pm
ja s kamaradem by jsme zajem meli,poslal jsem mail s udajema pro registraci,ale odpoved jestli to klaplo nebo tak se mi vubec nedostala,ani ten telefon mi nikdo nezveda,nechci bejt otravnej ale nevim na cem sem....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
st leden 07, 2009 2:13 am
to kyty & bbv:

V druhém autobuse je ještě dost míst, protože ještě nevím zdali bude (musí se sehnat ještě několik závazně přihlášených zájemců), takže pokud máte VÁŽNÝ zájem, tak se do neděle přihlaste.
bbv
út leden 06, 2009 11:24 pm
je v tom druhym buse jeste misto nebo teda uz ne? dik Wink
kyty
út leden 06, 2009 3:42 pm
Jsou este volná místa? nebo je to vsecko uz plny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
út leden 06, 2009 12:59 am
DjDkDave
po leden 05, 2009 6:45 pm
to bogisek:
Tak to ještě zkus odeslat na djdkdave@seznam.cz a když to nepůjde ani na ten, tak volej +420 728 597 668
bogisek
ne leden 04, 2009 5:09 pm
potrbuju misto v autobusu:D......nejde my odeslat ten email kterym se tam prihlasite co ted??,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
po prosinec 22, 2008 2:56 am
Info o zájezdu je zde:

http://www.poslouchej.net/8804-Prvni-info-o-Trance-Energy-a-nasem-zajezdu.html

Momentálně uvažuji o zařízení druhého autobusu, ale potřebuji ještě několik vážných zájemců.......
lolo
ne prosinec 21, 2008 11:37 pm
jel bych, ale nemáám s kýým
Ola lidi, vzal by mě někdo do party, mohl bych se navařit/přivařit.. Jak je to s tíím budem, kde se mohu registrovat či jak to vůůbec je.. Gwent@centrum.cz díík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
ne prosinec 21, 2008 2:57 pm
ty vase "listky plsss"
to snad neni pravda, vy ste fakt liny se podivat,je to na prvni strance, hned prvni prispevek, ale specialne PRO VAS. www.ticketonline.nl

objednate si je sami ? Nemame tam jit za vas ?
bogiis
ne prosinec 21, 2008 2:11 pm
listky pls...
kde najdu kolik stoji listek
Tomek
čt prosinec 18, 2008 2:32 pm
Listky:D
Prosim vas kdo mi povie kde sa daju kupit listky...pjosim budte taky dobry a dajte mi vediet na e-mail tomek212@azet.sk...velmi pekne vam dakujem za odpoved
klon
st prosinec 17, 2008 6:24 pm
jedeme jedem doufam že jo, bude to jizda tak nezklamte jóóóóóó!!!!!!!! 8.3 před autobusem, doufam že z hudby tam nebudu zhnusen. Armin jisti kvalitni sound kež by tam byl i drogovy raut:-) juchuchů jízdááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 4 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz