FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 DOBRÉ FILMY KE STAŽENÍ « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
út březen 03, 2009 9:44 pm
soulbass
Jasny pohoda tak kdyby jsi zase neco shanel tak pisni ja se ti tam klidne kounu:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út březen 03, 2009 8:08 pm
vďaka,doposavad sem neobjevil už sosám Smile warforum mi bylo zmíněno,ale i vzhledem k mý 8mega lince je furt zasekaný,tak tam nechodim Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaro.
út únor 24, 2009 4:48 pm
finanční krize
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út únor 24, 2009 4:03 pm
nedaří se mi sehnat van Helsinga,vyřeší někdo můj problém? Exclamation vďaka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po únor 09, 2009 3:33 pm
Ondra T, Joe
mozna bychom se mohli presunout sem čuně z inetrnetu to je takova volnejsi diskuze Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
po únor 09, 2009 2:45 pm
2Acid
Nepleť si přeložené články z novin a články od redaktorů. Většina zpráv je z Financial Times, Guardian, nebo Bloomberg či česká ČTK a ty jsou důvěryhodné. Články redaktorů jsou jen články, většinou úvahy a zamyšlení nad danným tématem a veškeré info v takovem článku, pokud v něm nění link na stránky příkladů výše, může být diskutabilní, lépe řečeno nedůvěryhodné.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.T
po únor 09, 2009 2:43 pm
to acid/joe chaucer
zase jsme strasne OT,pardon, ale blisty.cz jsou snad jediny cesky komentatorsky internetovy denik, kde se dozvis neco vic z ruznych zdroju - clovek si muze udelat opravdu objektivni nazor - viz. spousta linku na zpravy v anglictine, ktere proste v CR nikde nevychazeji...nerikam, ze ze vseho co se tam pise si clovek nutne musi neco vzit (treba nektere clanky vnimaji lide jako hodne "levicove", osobne si to nemyslim,...), ale nevim o jinem serveru, kde by jako tema byly kauzy typu radar, radio wave, spory kolem narodni knihovny, entropa, financni krize, lisabonska smlouva atd atd.... a jak pise Joe Chaucer - staci porovnat s mainstreamem, kde novinari evidentne pisi na zakazku popripade podle "nazoru redakce"

jen tak pro zajimavost by me zajimalo co na BL povazujes za tak nesmyslne a stupidni_? kdyztak poresme v poste at nespamujem tohle filmove forum....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po únor 09, 2009 2:22 pm
Joe Chaucer
huh, tak blisty se dle myho nazoru nedaj absolutne povazovat za duveryhodny cteni. vetsi snusku nesmyslu a stupidnich nazoru, ktery se objevujou na tomhle webu, jsem v zivote necetl Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
po únor 09, 2009 1:45 pm
2U
www.osud.cz - někdy přehnané a radikální názory, někdy hloupá víra, ale vždy informace z jiného úhlu pohledu (Ufo, Ilumináti..)
www.matrix-2001.cz - sbírka přeložených článků od autorů, věnující se tématu 2012, 9/11, UFO apod
www.czechfp.cz - zajímavé informace, které které se jinde nedovíte. Střední věrohodnost (světové dění)
www.blisty.cz - ověřené články, většinou přeložené z prestižních světových agentur (politika apod)
www.zvedavec.org - podobně jako výše uvedené, výborná komunita lidí

Sledujte tato média a porovnávejte s mainstreamem:)
Přeji příjemné počtení
ufolog
po únor 09, 2009 4:20 am
wavelength
jeste oprava ztroskota,, ale to je asi jedno a ta www stranka je www.matrix-2001.cz spravne.
Martas
ufolog
po únor 09, 2009 4:16 am
wavelength
cus Ivosi,, co si myslis o tom filmu,, jak jsi stahnul Wavelength?pry to je podle skutecne udalosti ale neco mi tam nesedi. spise chybi. mam doma original vhs kazetu americkou,, kde by melo byt na zacatku jak vesmirna lod stroskota na zemi ale nic takoveho tam neni,, cetl jsem to na www.matrix2001.cz,,tak jsem zvedavy, jestli to tady bude, nebo ne.
Martas
anonym ivo
út únor 03, 2009 7:19 pm
wavelenght 1983
Mam Wavelength (1983) v avi. stáhnul jsem ho na http://www.torrentreactor.net/torrents/2411343/Wavelength-%281983%29
Musíš k tomu mít nainstalovaný torrent program (ja mám µTORRENT).
chápeš to kámo? nejsou tam titulky, ty si musíš někde najít. já jsem je nehledal.
čus! Cool ivobenes@centrum.cz
aso
čt leden 29, 2009 5:45 pm
Wavelength (1983)
moze teda nikto poradit kde stiahnut film Wavelength z roku 1983 ??

dakujem...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
čt leden 29, 2009 1:58 am
pokud možno kde by se dal zohnať UNDERWORLD-myslím film Very Happy případně van Helsing,ale rači první možnost,děkuji Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
st leden 28, 2009 3:45 pm
annonce
bezesporu vec nazoru
Anonymní
st leden 28, 2009 2:56 pm
Gibson je magor!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
st leden 28, 2009 12:55 pm
vcera jsem si dal po rocni pauze Apocalypto a opet vrele doporucuji.. ty kostymy a jednotlive sceny jsou famozni... Gibson je zkratka borec..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
st leden 28, 2009 9:32 am
soulbass
Sorry uz jsem ho tam doplnil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út leden 27, 2009 7:10 pm
Lidi moc bych vás prosil o link na film Rádio! Hraje v něm Ed Harris, Cuba Gooding jr. ... nemůžu ho nidke sehnat! Nejlépe kdyby to bylo full DVD, ale i avi či divX postačí! Předem moc děkuji
soulbass.cz
po leden 26, 2009 6:12 pm
sháním -XXX- jedničku,kdo poradí? Smile
Joe Ch
so leden 24, 2009 2:50 pm
Wavelength (1983)
Někdo ví kde stáhnout film Wavelength z roku 83?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
ne leden 11, 2009 3:52 pm
tůů Joe Chaucer
Very Happy ok faktura Ti prijde postou .. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
ne leden 11, 2009 3:49 pm
2B2
Máš to u měSmile Díky moc. Knihu jsem kdysi zhltnul na posezení a film viděl jen v anglickém znění na youtube.) Nicméně obojí se se mi hodí.)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
so leden 10, 2009 12:51 pm
1984
Někdo ví kde stáhnout: George Orwell -1984?...Bohužel nevím režiséra. Díky za odpověd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
čt leden 08, 2009 10:55 pm
vďaka Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
čt leden 08, 2009 10:04 pm
kde by se dala stáhnout Šifra Mistra Leonarda,ví někdo? díky moc Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
st leden 07, 2009 8:18 pm
Anonymní
pokud pouzivas wmp, tak na titulky musis mit nejakej filter, nejcasteji se pouziva >>> DirectVobSub <<<
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st leden 07, 2009 5:46 pm
b2lik
jako BS player taky dobrej, ten pouzivam obcas taky, ale na VLC fakt nema...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
st leden 07, 2009 5:36 pm
Nebo BSPLAYER (pouzivam ja)
stahnout zde
BSPLAYER
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st leden 07, 2009 5:33 pm
anonym
to tak jestli pouzivas media player tak to potes... Laughing zkus VLC player jednoduchej nenarocnj prehravac, kterej prehraje snad vsechny formaty a umi treba i streamovat Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 5 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz