FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 VÁNOCE A SILVESTR 2008/09 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
st prosinec 31, 2008 4:30 pm
tak já se chystám zřejmě zakončit letošní rok do Prdele,jak příznačné Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st prosinec 31, 2008 1:37 am
new year 2009
tak uz se to blizi Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
pá prosinec 26, 2008 1:52 pm
2 ozzby: presne,ja se na to uz taky nemuzu koukat smile40
djsidewalker
st prosinec 24, 2008 9:18 pm
V
st prosinec 24, 2008 8:11 pm
Do třetice www.redtube.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
st prosinec 24, 2008 8:04 pm
zvraceny.cz tam bych zabroudal
V
st prosinec 24, 2008 8:02 pm
www.dlouha-videa.cz jsou lepši videa .. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
st prosinec 24, 2008 7:47 pm
pohadky jsou pro děcka, promě tu je freevideo.cz Very Happy Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
st prosinec 24, 2008 5:57 pm
taky je nemusim, všechny jsem několikrát viděl a to mi stačí, jen sem tam dávaj ňákou novou, ale i tak mě to neláká, celá rodina dnes poslouchala koledy a já vedle poslouchal Maria Raniériho Burgenland a naprostá spokojenost. Já vlastně nedodržuju skoro žádné vánoční věci jen dárky to mi stačí. Ale i tak nej vánoční dárek jsem si koupil sám takže i to bych omrzel! Ale zas by nebyla Christmas párty tu dodržim! Tam jedu určitě
Joe Chaucer...
st prosinec 24, 2008 5:57 pm
Šťastné a krvavé...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
st prosinec 24, 2008 5:50 pm
ozzby
no ja ty letosni pohadky, ktere sou uplne stejne jako lonske (prekvapujici Very Happy) pohadky nemuzu taky ani citit. Snad jenom Byl jednou jeden král Wink
V
st prosinec 24, 2008 5:47 pm
smile35 na to sem dnes narazil Let"s Go Techno 13.2.2009 L-klub ,Pardubice DJs:Eric Sneo (de), Ian Void (uk) and more... tak jsem zvedav.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
st prosinec 24, 2008 5:10 pm
vy jeste nemate na vsechny ty pohádky averzi? ja uz je nemohu ani citit..
yannd.. kamo kde ty beres energii? ja si dal vcera tri pivka a jsem z toho zas celej den vyrizenej... uz me to s-re... Surprised))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
st prosinec 24, 2008 4:35 pm
Hola crew a spol
Tak to já si včera střihnul větrný kytarovky v crossu a pak trochu toho techno soundu, vrátil se dnes, ráno na chvíli do práce a z ní přímo pod stromeček Very Happy Pohádky hnedle vedle, cukroví na dosah, za oknem pár vzpomínek na ty loňské a tak, a kapr už klepe na pánev, že už by jako šel Very Happy Tak mu jdu pomoct, takže dobrou chuť, supr dárečky všem a Bůh s kapry (i s námi - v tom novým roce, popojedem).
djsidewalker
st prosinec 24, 2008 4:26 pm
Tak u nás pohoda , vinný klobásy a kapr , pohádky jedou od rána , trouba taky , stromek svítí. Píšů známejm a snažim se hodit do pohody, partypeople se stávám 27. na Aquqphonicu , těšim se na Lucku a Bena.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
st prosinec 24, 2008 4:18 pm
B2lik
tak krutu zavidim Very Happy ja jakozto nerybojed se musim spokojit s kurecim rizkem. Very Happy
S a W
st prosinec 24, 2008 3:56 pm
pokoj lidem dobrý vůle Very Happy amen !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st prosinec 24, 2008 3:08 pm
b2lik
vy mate k veceri krutu??? to jako vanoce v emerickym stylu?? Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
st prosinec 24, 2008 1:32 pm
Unas je jiz pohoda ..nasi se uz pohadali (letos kvuli poctu mandlim kolik jich bude v nadivce jeden nebo dve baleni .. a ted uz panuje zcela vanocni atmosfera.... tatik hraje na compiku RED ALERT 3 .. matinka ucuccava vajecnej konak ...a pece krutu .... bratricek spinka .... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
st prosinec 24, 2008 1:02 pm
vesnická díza versus městskej club
Dneska nejspíš vyrazím do clubu na pořádnej funky jackin deep house (nazváno podle místní crew).
No a zítra si dám pořádnou sněhovou akci u nás v KD (sice s polystyrenovýma kuličkama). Snad tam nedostanu od nějaký ožralý Mařky na budku Very Happy Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st prosinec 24, 2008 10:28 am
ozzby
no ja uz se tady vcera taky stihl slusne zkalit Rolling Eyes ale s hudbou to budu mit az dnes Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
st prosinec 24, 2008 10:23 am
acid
cece ja uz mam jednu za sebou .-)) vcera jsem zvladnul tri piva .-)) ale dnes to bude o poznani horsi.. kamos ma totiz dnes narozeniny a bude u neho doma dj seance Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st prosinec 24, 2008 10:21 am
vanoce vanoce...
a dnes si dam vesnickou chrismasku Very Happy vesnicka zabava kliknout zde Laughing Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út prosinec 23, 2008 8:49 pm
dojeď 25.12. do Pard a uvidíš tu pravou zvěř Very Happy Idea Rolling Eyes smile32
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út prosinec 23, 2008 7:57 pm
VÁNOCE A SILVESTR 2008/09
Tak co děcka, už doma nasáváte? smile39
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz