FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ČUNĚ Z INTERNETU. CZ « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Cejtíš se taky jako čuně?
ANO
20%
 20%  [ 3 ]
NE
80%
 80%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 15
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st únor 25, 2009 9:47 pm
(dez)informaci server
krasna ukazka amaterismu ceskejch (dez)informacnich serveru... konkretne akutalne.cz. zdroj o Yděs ani nemluvim, tam je to taky porad Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
pá únor 20, 2009 4:41 pm
Cenzura
Bohužel už je to i tady smile44 smile54
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
st únor 18, 2009 3:06 pm
Marden
link dole uz prave nefunguje
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
st únor 18, 2009 2:34 pm
odkaz na článek
Máš ho úplně dole... Jinak v příspěvcíh je hodně odkazů na různý podobný témata, stačí si je jen přečíst.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út únor 17, 2009 12:25 pm
simvas.. nemate jeste nekdo odkaz na ten clanek, kvuli kteremu se rozjela tato diskuze?
diky!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po únor 09, 2009 5:56 pm
Ondra T
Ondra T napsal:
mam trochu problem s tim, ze pokud se nekdo navazi do stavajici establishmentu je zakonite podle nekterych "doleva"


no pokud je u moci levice, tak to "doleva" ztraci trochu logiku Smile jinak d-fens je blog, takze to ctu jen pro zabavu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.T
po únor 09, 2009 5:31 pm
to all
jinak v diskuzi pod clankem na D-Fens jsem objevil na tohle diskuzni forum, kde to nekdo s radarem uvedl trochu vice na pravou miru....

http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t=234&s= (neco malo o tematu palestina/izrael)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.T
po únor 09, 2009 5:14 pm
acid
to ja zas docela nachazim ve svych nazorech v BL oporu, ale rozhodne ne vzdy, mam trochu problem s tim, ze pokud se nekdo navazi do stavajici establishmentu je zakonite podle nekterych "doleva", ja bych rekl ze kritika tech "nahore" je na miste vzdycky a bez toho by to proste neslo.....D-Fens znam, ale obcas jsou ty clanky sprosty az na pudu, jinak naposledy jsem tam cetl tohle


http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2008062201

a to me fakt odradilo od dalsi navstevy....to je fakt na miste rict, ze vetsi snusku nesmyslu a stupidnich nazoru jsem snad jeste necetl...ale autoru je tam samozrejme vic, asi tomu dam jeste nekdy sanci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
po únor 09, 2009 4:50 pm
Ondra T
ted uz ti nereknu konkretne o tech blistech, ptze uz tam nechodim fakt dost dlouho. ale vadilo mi, ze tam meli podle me hodne neobjektivni nazory, ktery se absolutne neshodovaly s mejma Smile navic blisty jsou fakt znamy tim, ze jsou hooodne levicacky Smile a to i na me, prestoze jsem taky doleva Smile na druhou stranu ma Joe pravdu v tech prejatejch clankach. ale to si uz dam tu praci a radsi si hledam sam viz zdroju informaci. ptze je taky fakt, ze media u nas hodne zkreslujou a pisou na objednavku Sad jinak zvedavec je fpoho, tam taky chodim Smile a pridam jeden muj oblibenej blog D-FENS Weblog Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.T
po únor 09, 2009 4:12 pm
to all
acid
po únor 09, 2009 3:33 pm
Ondra T, Joe
mozna bychom se mohli presunout sem čuně z inetrnetu to je takova volnejsi diskuze Smile

Joe Chaucer
po únor 09, 2009 2:45 pm
2Acid
Nepleť si přeložené články z novin a články od redaktorů. Většina zpráv je z Financial Times, Guardian, nebo Bloomberg či česká ČTK a ty jsou důvěryhodné. Články redaktorů jsou jen články, většinou úvahy a zamyšlení nad danným tématem a veškeré info v takovem článku, pokud v něm nění link na stránky příkladů výše, může být diskutabilní, lépe řečeno nedůvěryhodné.

Ondra.T
po únor 09, 2009 2:43 pm
to acid/joe chaucer
zase jsme strasne OT,pardon, ale blisty.cz jsou snad jediny cesky komentatorsky internetovy denik, kde se dozvis neco vic z ruznych zdroju - clovek si muze udelat opravdu objektivni nazor - viz. spousta linku na zpravy v anglictine, ktere proste v CR nikde nevychazeji...nerikam, ze ze vseho co se tam pise si clovek nutne musi neco vzit (treba nektere clanky vnimaji lide jako hodne "levicove", osobne si to nemyslim,...), ale nevim o jinem serveru, kde by jako tema byly kauzy typu radar, radio wave, spory kolem narodni knihovny, entropa, financni krize, lisabonska smlouva atd atd.... a jak pise Joe Chaucer - staci porovnat s mainstreamem, kde novinari evidentne pisi na zakazku popripade podle "nazoru redakce"

jen tak pro zajimavost by me zajimalo co na BL povazujes za tak nesmyslne a stupidni_? kdyztak poresme v poste at nespamujem tohle filmove forum....

acid
po únor 09, 2009 2:22 pm
Joe Chaucer
huh, tak blisty se dle myho nazoru nedaj absolutne povazovat za duveryhodny cteni. vetsi snusku nesmyslu a stupidnich nazoru, ktery se objevujou na tomhle webu, jsem v zivote necetl Very Happy

Joe Chaucer
po únor 09, 2009 1:45 pm
2U
www.osud.cz - někdy přehnané a radikální názory, někdy hloupá víra, ale vždy informace z jiného úhlu pohledu (Ufo, Ilumináti..)
www.matrix-2001.cz - sbírka přeložených článků od autorů, věnující se tématu 2012, 9/11, UFO apod
www.czechfp.cz - zajímavé informace, které které se jinde nedovíte. Střední věrohodnost (světové dění)
www.blisty.cz - ověřené články, většinou přeložené z prestižních světových agentur (politika apod)
www.zvedavec.org - podobně jako výše uvedené, výborná komunita lidí

Sledujte tato média a porovnávejte s mainstreamem:)
Přeji příjemné počtení
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
ne únor 08, 2009 7:31 pm
Orwell a 1984 je klasika
Doporučuju ještě Konec civilizace od Huxleyho a román My od Zamjatina. Jinak mazání nevhodných příspěvku v diskuzích administrátorem není dle vyjádření odborníků na média cenzurou viz. toto video s debatou na téma nevhodné příspěvky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
ne únor 08, 2009 9:36 am
jo o ... Orwell - 1984
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne únor 08, 2009 7:51 am
Joe Chaucer
jj, to je presne ono, Zeitgeist Smile jinak tyhle filmy jsou dva, jeste Zeitgeist Addendum. a tenhle mi prijde brutalnejsi, je hlavne o tom, jak se lidi sami zotrocili pomoci papirku zvany penize Sad kdyz jsem to videl poprvy, tak jsem cumel a cumel a cumel Surprised Surprised Surprised
Joe CH
ne únor 08, 2009 2:23 am
ZEITGEIST
Jen dodám: http://video.google.com/videoplay?docid=-686108267122535204
A pokud vás zajímá absolutní kontrola lidstva: George Orwell - 1984
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
ne únor 08, 2009 12:20 am
cenzura
no ja se obavam, ze to nakonec fakt skonci jak ve filmech z 90 let... vsichni dostaneme povinne cipy a budou z nas ovce. par lidem se to nebude libit, tak jim vypoji cip a tim padem nebudou existovat. a zacne to.. mesta bude ovladat vlada a za mestama na peiferiich ve slumech budou bydlet ti, kteri budou bojovat proti systemu... asi zacnu pomalu shanet nejaky zbrane a munici... ono se to jednou bude hodit Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
so únor 07, 2009 11:30 pm
Rozjedem to...
To Ozzby: já jsem určitě pro, ale nevím jestli by nebylo lepší přejmenovat tuhle diskuzi na Globální Cenzura. Globální oteplování je už hodně známý pojem, proč nezavést tento ted nejspíš hodně horkej a svým způsobem stejně nebezpečnej, jen s tím rozdílem, že ten se dá ovlivnit lidskou silou...
Vždycky to tak asi bude, že ti nejmocnější budou navrhovat způsoby jak si ještě svojí moc posílit a to všemi směry...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so únor 07, 2009 10:22 pm
..dobra diskuze..
1) komenty na interneteu.. tak to proste je.. internet dava obrovské prilezitosti, a to doslova "vsem".. na druhou sranu proc taky ne, zejo.. internet je zaroven realisticka reflekce cele nasi populace.. vsichni vime, ze na svete dementi jsou.. kdyby byly na netu pouze inteligentni diskuze, rikali bychom si prozmenu.. kde jsou vsichni ti dementi?.......

2) cenzura internetu.. no je fakt, ze ty panibozi, co sedej ve vladach vsech super zemi na svete zacinaji mit realne obavy z internetu, protoze diky tomuto mediu je svet tak neuveritelne snadno informativne propojenej, ze vsem tem reditelum zemekoule z toho musi bejt dost spatne, protoze to logicky hraje proti nim.. a co si budem povidat... erotika je jen prachobycejna zaminka a zaroven nejjednodussi cesta, jak zacit cenzurovat internet.. podivejte se na cinu.. staci par milionu dolaru ze statniho rozpoctu, aby google ci yahoo zacali pracovat pro "vas"..

tohle cely je na mnohem zajimavejsi diskuzi.. rozjedem ji?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
so únor 07, 2009 8:58 pm
Mafie nebo nic
Buď všichni stoupíme do tohohle spolku nebo si asi neškrtnem. Já ale na jejich pravidla rozhodně přistoupit nehodlám. Asi se stanu mafiánem, nějaký starý styky mám, tak je asi opráším Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so únor 07, 2009 8:33 pm
dont_panic
noo, dnes se teda nevyplati bejt novinarem... bud te nekdo necha sejmout, ptze se mu nehodis do karet, anebo te zavrou, ptze se nehodis do karet politikum Sad dnes je to o drzku Sad no, jde to u nas hezky z kopce Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
so únor 07, 2009 7:39 pm
acid
a to sem jako malej chtel bejt novinarem ... Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
so únor 07, 2009 6:50 pm
...will never die:-)
Jj četl jsem a je to excelentní ukázka tuposti posranců a lá Bendl Surprised jež za tímto stojí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so únor 07, 2009 6:33 pm
YannD
no jestli je ti spatne, bude jeste vic. srouby se zacinaj poradne utahovat. Průlom: v Česku padla první pokuta pro novináře za utajení zdroje

dont_panic: tjn, jsou to hovada zaridili si to sami, ale urco mezi nima nejsou vsichni hovada a na jednani techle hovad akorat tak doplati Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
so únor 07, 2009 4:09 pm
Mě je stejně špatně
z toho že Posraneckou sněmovnou prošla podruhé novela zákona, která zakazuje novinářům používat odposlechy Mad To je absolutně nepřípustné Evil or Very Mad Zde zajímavý rozhovor na toto téma
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
so únor 07, 2009 4:01 pm
marden, acid
ta cenzura toho netu je PREHNANA.

a to vis acid, asi tu funguje jeden za vsechny, vsichni za jednoho ... taky se mi to nelibi, ale proste si to ty hovada imbecilni zaridili sami Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
so únor 07, 2009 2:23 pm
Český senát chce cenzurovat internet
A pak člověk nemá bejt sprostej...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
so únor 07, 2009 10:28 am
dont_panic & marden
ale vis co je zajimavy? ze jen na foru novinky.cz je plno takovejch urazek. kdyz se kouknes na diskuzi idnes nebo aktualne, tak tam uz jsou lidi daleko slusnejsi... a to na novinkach muzes prispivat jenom, pokud se autorizujes smskou a na ostatnich webech muze prispivat kdokoliv... tak kde je chyba?
a to, co novinky zavadi, abych se musel napred autorizovat svou korespondencni adresou, mi teda dost smrdi... pokud maji uz ted zavedeny, ze se musis autorizovat pres sms pres telefon, tak maj proste tem neslusnejm diskuterum dat ban a je hotovo, ne zavadet nejaky takovyhle autorizace, ktery se fakt podobaj komunistickejm manyrum...
jinak myslim, ze tady na foru to neni az tak hrozny, obcas sice musi nastoupit cenzor, ptze se najde par individui, ktery to s nadavkama prezenou, ale jinak myslim, ze tady mistni roztrzky a mistni prudici jsou jeste fpohode... ze, joe? Very Happy
ale je tady daleko horsi vec, nasi slavni senatori se snazi protalcit novelu zakona na omezeni internetu!!! Český senát chce cenzurovat internet a z tohodle je mi na zvraceni Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
so únor 07, 2009 9:33 am
Marden
já si teda radši kupuju noviny (Lidovky) a na idnes.cz a další informační servery nečumim, pouze na novinky.cz, a to asi jenom proto, že mam jako domovskou seznam ... a máte pravdu, v diskuzi pod KAŽDYM ČLÁNKEM je narážka na :

-jinou rasovou komunitu
-politiku

a to se fakt číst nedá ...
Novinky od 1. března proto spouštěj novej systém, proti čemuž všichni tihleti pisálci zarytě bojujou a srovnávaj to s dávnými dobami komunismu a "tvrdou cenzurou". Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
so únor 07, 2009 12:02 am
Myslím si o tom svoje... Občas mě štve, když zavítám na nějakou diskuzi, třeba sportovní, vyhrávají tam příspěvky úplně bud o něčem jiným, co s daným tématem nesouvisí nebo ty který se mi nelíbí, to už si ale můžeš přečíst v tom článku, takže se s tím ztotožňuju. Zjišťuju, že už bych třeba nenapsal to, co jsem napsal dřív na různých fórech. S věkem se přece mění názory a je to normální.
Chápu některý jedince, kteří se tam vylejvaj a machrujou nad druhýma. I proto vítám funkci editora. Na druhou stranu, i když je to částečně cenzura, mu dává tu moc ovlivnit směr diskuze, což je možná pozitivní, v horším případě negativní v tom směru jakej ten Editor je člověk... Kurva to jsem to zase zanalyzoval Rolling Eyes
Je to zkrátka daň za svobodu slova, nic jinýho na tom nevidím

Ber vážně jen tu poslední větu Wink Ted se pochlub ty s tvým názorem! A otázek je hodně, tady se tě ptám, cejtíš se taky jako čuně?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
pá únor 06, 2009 10:55 pm
2Marden
Otázka je: Co si o tom myslíš?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
pá únor 06, 2009 4:34 pm
ČUNĚ Z INTERNETU. CZ
Po přečtení včerejšího vydání magazínu MF DNES jsem nemohl jinak, než právě sem tenhle článek co nejdřív hodit do pranice a nejen sloupek, ale hlavně to téma!!! smile36
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=005&r=magazin_dnesMD&c=1134265
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz