FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 GARNIERUV pražský "dabl" « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt duben 02, 2009 3:49 pm
Foto
No ty schody bylo jediný místo kde se dalo sedět ale jinak ta fotka je šik Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
čt duben 02, 2009 2:56 pm
čolek
Laughing No jako looooooooooooool Very Happy
My jsme tam na tech schodech sedeli vickrat protoze jsme tam chodili kourit Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
čt duben 02, 2009 2:00 pm
Slepec Peppe přišel za doprovodu vysmátého kámoše Ice do Roxy hledat Garniera a skoro se mu to povedlo. Koukejte jakou z toho mají radost. Laughing Laughing
Na těch schodech vedle pódia jsem vás našel ten večer také, takže byla focena kolem 3.hod., kdy už bylo několik lidí pod obraz. Very Happy Fakt kvalita

díky OndraB za možnost použití tohoto superzáběru Smile
ondrab
po březen 23, 2009 1:32 pm
peppe
to jsem psal ja, jen sem se nejak sekl v polickach Smile..kua...ze ja blb sem si ten bus neprebookoval na nekdy pozdejc..chjo chjo chjo.. Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po březen 23, 2009 8:14 am
pepe
no pár štastlivců se s LG vyfotilo
fotil se tam jak sou ty záchodky pro personál a jak je tam i ta šatna - taky sem chtěl foto ale bylo moc plno (ne na záchodě) Smile
pepe
ne březen 22, 2009 10:01 pm
a fotil se s nekym laurent??...nebo odmital ci se ho nikdo neptal?..ja jsem s nim chtel desne fotku..ale musel sem pryc..doted toho lituju Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
ne březen 22, 2009 9:46 pm
Konec
já si nomohl nechat ujít konec takže sem tam zustal do cca 6 ale stálo to za to - dostal sem podpis a navrch pivo - to pivo otevřu až budu stejně dobrej jak včerejší mistr takže asi nikdy Sad
George
ne březen 22, 2009 9:16 pm
Někde jsem četl, že Garnier hraje rád dlouho, tak teď už vím, co to znamená. V Roxy to byla jízda. Hudební zážitek.
stolda
ne březen 22, 2009 8:08 pm
neskutečnej zážitek
od začátku do konce jsem ho hltal s otevřenou hubou . Akropole byl pro me vrchol, kterej se pro mě v tu dobu nedal překonat, ale že něco lepšího zažiju ještě ten samý večer? To by mě nenapadlo ani ve snu. Měl jsem celkem slušně bolavej kotnik a nevěřil jsem, že vydržím stát celou noc, nechápu co se stalo, ale já pařil až do pěti do rána a kotník jako by vůbec zraněnej nebyl Very Happy . Už se těším na TW, kde si repete rozhodně nenechám ujít...

PS.: Nevšim si náhodou někdo v akropoli Karotteho, kterej pařil jak největší fanoušek LG nebo jsem měl vlčí mhu jen já? Embarassed kdybych já měl aspoň foťák a mohl to potvrdit Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
ne březen 22, 2009 7:12 pm
Tak tohle bylo jedno znejpovedenejsich vystoupeni co jsem zazil.
Akropole - vybornej koncet u ktereho jsem se bavil od zacatku do konce a to se me ani nechtelo odchazet pro piti abych nahodou o kousek nejake skladby neprisel opravdu lahudka.
Myslel jsem ze me uz nema v Roxy cim prekvapit, ale opak byl pravdou. Nadhernej set kde se prolinala hromada stylu me dostaval do kolen a skoro 90% jeho hrani jsem tancoval jak o zivot. Rikal jsem si ze az dohraje tak ze vyrazim domu ale vydrzel to dyl nez ja v 5:45 jsem opoustel roxy ktera stale praskala ve svech a garnier vypadal ze bude hrat jeste hodne hodne dlouho.
Ps: Ten tanecni maraton odnesl muj kotnik tak ze moc krasne pajdam Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lesy
ne březen 22, 2009 6:53 pm
luxus z nejluxusnejsich
mrzi me, ze jsem si nedal i Akrac- to je ale tak jedina chyba vcerejsiho vecera/dnesniho rana, protoze co predvedl Laurent v Roxy... tezko vlastne popsat, kdo byl, ten vi Wink
jeste se mi ale nestalo, aby mi neustale behal mraz po zadech, i kdyz teplota vzduchu byla tak 40 stupnu:) proste si s lidma delal, co chtel a kdyby hral doted, tak jsem asi porad na parketu Arrow
neskutecne energicky podani, magicky charisma, skvostny tracky, brilantni technika mixu 10/10!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
ne březen 22, 2009 6:10 pm
výrobce elektronické hudby LG
pár ještě horkých snímků pro ty, co zůstali doma a raději si ............... Mad









ondrab
ne březen 22, 2009 5:45 pm
do hajz...ja se na to fakt vys.....do 6 rana???....a ja uz sel v 4 45 domu Crying or Very sad tak to jsem docela projel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzik
ne březen 22, 2009 5:31 pm
Ondrab
Nakonec končil cca o dvě hodiny dýl. Někdy kolem 6:00. Byla to pecka maximální, čekal jsem že to bude dobrý a trochu jsem se bál abych nakonec nebyl sklamanej, ale opět potvrdil svoje kvality!!! Byl prostě hustej, jeho nasazení, dovednosti, prolínání stylů atd, atd, atd... Mezi 4-5 jsem si přišel jak na DnB akci Smile
Když pustil Prodigy, tak jsem si opět připomenul nezapomenutelný Time Warp z minulýho roku!
Jen mi bylo truchu líto Grednera, který si mě získal na přeposlední Apo a taky jsem se na něj těšil, chudák tam za ním stál a nevědl a klanil se:D
Prostě 1*
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krysicka
ne březen 22, 2009 5:25 pm
Libovka v Akráči ! Smile)
ondrab
ne březen 22, 2009 5:22 pm
jednim slovem WOW!!!!!

Garnierovu tvorbu sem vubec neznal(vlastne neznam), takze jsem do Akropole sel s tim, jestli se tam nebudu nudit. Ale od prvnich par tonu koncertu sem vedel, ze to bude vse jen nuda opravdu ne. To co se svym bandem predvedl bylo pro me neco jedinecnyho. A taky se mi libilo jak si tu hudbu uziva a bavi se jeji prezentaci. Pote jsem sel do Roxy kde me opet dostal do kolen vybornym setem vseho moznyho a opet skvelym energetickym projevem. Jen me mrzi, ze jsem nemohl zustat az do konce jeho pretahovaneho setu. V kolik nakonec skoncil??nevite nekdo?
TajD
ne březen 22, 2009 4:48 pm
čolek
hmmmm vůbec si ji nepamatuju. Tak aspon to bylo včera jako poprvé Smile položila mě do kolen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
ne březen 22, 2009 4:28 pm
TajD
Minule Acid Eiffel zahrál stoprocentně. Pamatuji si to, protože ji minule věnoval mě - můj nej zážitek všech dob. Ale to už jsem tu psal.
TajD
ne březen 22, 2009 2:56 pm
Tak třeba Acid Eiffel loni myslím nepadla a to jak ji podali včera bylo prostě neskutečný, s originalem tam nebyl totožnej snad jediej kousek. Roxy no comment Smile Na tohohle pána budu jezdit dokud on bude jezdit sem. Díky za něj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne březen 22, 2009 1:29 pm
čolek
čeče me to vcera nejak nesedlo..
koncert me celkem zklamal v porovnani s tim lonskym.. bylo to zbytecne moc elektronicky.. a do roxy jsem sel uz hodne unavenej a uz sem na sobe i cejtil, ze nejsem moc spolecensky naladenej.. takze jsem cca ve dve volal tago a trosku litoval, ze jsem po akraci nechytnul tu devitku smer domu.. nojo, nekdy se hold nezadari Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
ne březen 22, 2009 11:48 am
nepopsatelné - nelituju ani koruny kterou sem za dnešek utratil
ten stařík ví jak pobavit Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
ne březen 22, 2009 8:49 am
2x galský kohout
Kdo nebyl, o moc přišel, kdo byl, příště půjde znovu. Dorazil sem dom a místo postele prostě usedám a za čerstva musím napsat.
To, co dnes pan Garnier 2x předvedl nemá v této republice obdoby. Jasně, že se opět najde někdo, kdo řekne "ne ne", to není pravda, ale píši hlavně za sebe.
Po mikrorozjezdu v "drůbežím časoměru" se dorazilo do Akráče a těsně po 8. jsme se dočkali. Laurent a jeho banda se vyšvihla na pódium a jelo se. Bylo znát, že přijel ukázat novou hudbu, ale když jako 3. kus dal nesmrtelnou Crispy Bacon, šel sem do kolen. Celé jeho livko nepostrádalo různorodost stylů jako třeba DnB, Break..., tucku, kytárky. No prostě lahoda pro uši a hlavně pro oči. Co tenhle týpek dělá za pultem, to se jentak nevidí. Přídavkem byla Acid Eiffel a pak prostě šlus. Celá jeho grupa (hlavně sax a trubka) dostávají za jedna.
Do Roxy se dokodrcalo po půlnoci a jediné mínus noci byl had táhnoucí se od šatny až pomalu na plac. Kdo si ale počká ten se .... Hadr uklizen a kam nyní ? Jasně že na podium, kde je dnes večer dovoleno stát a skákat vedle star. Na place to stejně nemělo cenu, bylo tam již narváno a na podiu to bylo to samé, ale nějak jsem se tam dostal. Po jedné přišel a začal po měnších tech. problémech s takovou nádherou, že jsem neměl ani chuť jít si dát lampu nebo pivko. Hrál jako král od začátku do konce a lidi se prostě neuvěřitelně bavili. Do obehnaného placu za djem se nakonec vměstnala celá jeho grupa a bylo na nich ( "starcích" ) vidět, že to umí pořádně rozject. Já vydržel celý jeho set 3m od něj a co ten tam dělal za tim mixem, to...........
Nějak mě to bere, jdu do peřin. Určitě si na něco vzpomenu a doplním. Díky celé crew za super večer, Garnierovi za bomba hudbu a některým celebritkám doporučuji - nechlastat. Vypadá to pak blbě když usínají vedle Laurenta obmotaní okolo zábradlí. Very Happy Very Happy
P.S. Mělničáci, napište mi jak jste dopadli, našli jste se ? ccoolleekk@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roxy
so březen 21, 2009 1:51 pm
Lístky
V Roxy na pokladně od 22h budou, do předprodeje jich šlo omezené množství...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so březen 21, 2009 12:41 pm
čolek
kompakt urcite
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
so březen 21, 2009 12:39 pm
Trapnej dotaz : je možno si do Akropolis na tuto akci vzít foťák ? Nejsem si nyní jist správnou odpovědí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzik
so březen 21, 2009 12:24 pm
Lístky
Ahoj lidi, můj kámoš se rozhoupal až dnes a už nejsou lístky v předprodeji, tak kdyby se chtěl někdo dvou kousků zbavit udělal by mi radost. Vím, trošku s křížkem po funuse Sad tel.: 774 408 776. Jo a jde mi jen o Roxy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
so březen 21, 2009 9:09 am
Oz
Vím, žes to nemyslel vážně, ale já prostě hrozně rád reaguju. Nic, jdu se navnazovat na dnešní večer. PLAY IT !!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
so březen 21, 2009 5:16 am
čolek..
jééjej,, tady nekdo vubec, ale vubec nepochopil ironii Embarassed
tak se prece nezlob Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so březen 21, 2009 12:02 am
warm -up
já sice nejdu do arkáče ale rád bych zase před roxy poseděl v nějaký hospůdce - no prostě nepřidal by se ještě někdo??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
pá březen 20, 2009 11:50 pm
Ozzby
Hážeš mi klacek pod nohy, myslíš tuto otázku vážně ? Když už jsem zde "založil" Garn.pražsk.doub., tak o něm něco asi vím !!!!!!!!!!!!!!
Čumím na originály jeho všech alb, které mám zde před sebou ve stojanu a nechápu tvoji hlášku. A v tvém případě bych nepsal "písničku", ale SKLADBU !!!!!!! Protože Laurent je na toto alergickej, on neskládá písničky, kde pějou známá, zvučná jména jako Ív & Vaš, ale v případě tzv. vokálů používá JeanPhillipa, JeanClaudeo, JeanLouea, Luisu, JeanMarieu, Nathalii, Sollange apod.
Tvoji narážku prostě nechápu.
Zítra to koukám bude docela PRDEL.

P.S. Ale poslechni si od Dalibora Jandy - " Oheň, voda, vítr, dým " ve WAKE UP LaurentG. mixu a neuvěříš vlastním slechům!!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další Strana 1 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz