FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SENSATION BLACK « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Vally
út březen 31, 2009 11:12 am
ach jo....
Nejvic me se*e to,ze kdyz uz jsem se rozhodla jet na BLACK tak ho zrusi...:(Ja se tak tesila...ted mam uplne po nalade... Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
pá březen 27, 2009 1:00 pm
těžko říct, ale myslím, že osamostatnění Blacku prospěje - přeci jen zakrýt bílé medůzy černou plachtou, upravit spektrum laserů a vydávat to za Black asi úplně nebylo co se týče dekorací to pravé. Po hudební stránce o Black strach nemám ID&T je zkušená agentura myslím, že se této akci bude věnovat naplno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
čt březen 26, 2009 5:15 pm
Black letos nebude
co si myslite o zmene mista a teto debilni pauze ? Myslite, ze BLACK bude porad BLACK ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
st prosinec 10, 2008 6:45 pm
mno já se k tobě připojím ,ale asi zase letadlem... pohodlí je pohodlí
Vally
st prosinec 10, 2008 9:51 am
Black 2009
Tak sem nasla i forum na black,pisme tedy sem at v tom nemame zmatek:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
po červen 23, 2008 11:22 pm
Poradame zájezd i na Black Wink

Info zde:
http://festivaly.poslouchej.net/7614-Zajezd-na-Dance-Valley-and-Sensation-Black.html


Místa ještě jsou, tak se hlaste Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darren
po červen 23, 2008 10:04 pm
kua tady to upada...hard stylers vzchopme se Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
st červen 11, 2008 9:36 pm
zájezd
lístkz a zájezd se řešil myslím jen na white, ale příští rok jedu taky an tuhle akcičku mno Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dropsy
st červen 11, 2008 5:10 pm
Ahoooj lidi netušíte jestli poslouchej.net pořádá zájez na sensation black???Byl jsem domluvenej snad se sedmi lidma že by jeli a nakonec se všichni kroutí.A já bych fakt rád jel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
po červen 09, 2008 11:15 pm
za 3 roky je toi tady jak na koni ... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darren
po červen 09, 2008 10:10 pm
koukam ze hard styles tady moc nevalej .....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
pá červen 06, 2008 7:50 pm
to banik
koukni se do jeho myspace do gigsu a zjistis to hned Cool Jinak v budoucnu se asi dočkáme i SB u nás, ale uvidíme za jak dlouho to bude...
Anonymní
pá červen 06, 2008 5:54 pm
mno a nevite, jestli pojede z czech nejaky bus na tuhle super akci ? www.black.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
pá červen 06, 2008 8:39 am
ale no tak lidi :-)
technotrance určitě není - to bylo chybně napsané..

ok přiznám že rozeznat rozdíl mezi techtrancem a hardtrance mi dělá problém, ale myslím, že ty styly nejsou natolik rozdílné.
Pojďme ale k tématu.. Má někdo nějaké podpultové informace o tom, že by SB měla být příští rok někde jinde než jen v Amsteru ?
Osobně uvažuju že se na ni zajedu podívat i do Amstru, ale přeci jen i v Praze by neškodila a věřím, že by byla vyprodaná. Přilákala by totiž na místo diskofilních dívek spoustu lidí, kteří jezdí na třeba na Apokalypsu.

Další otázka.. nevíte náhodou jestli Yoji neplánuje v dohledné době nějaký setík v Čecháh ? Už jsem slyšel hodně DJs live, ale na tohohle prostě nějak nemám štěstí... neboli sere na ČR. Byl tu vůbec někdy ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
čt červen 05, 2008 11:18 pm
Přesně tak
To Dave.Banik se drobet ztrácí v těch stylech... Něměl by to říkat s takovou jistotou. Ale je to jen člověk, asi se spletl nebo to neví co říká a tudíž je nesveprávnej a mimo Question
Souhlasím, že je Tech-trance ale Techno-Trance (neexistuje), možná je to jeho osobní škatulka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darren
čt červen 05, 2008 5:06 pm
to dave.banik
tak nazev technotrance slysim od tebe poprvy ..... ale dobre techterance uz de ale jesi techtrance = hardtrance tak jako newvim. Myslim ze se "trosku" pletes Very Happy tech-trance hral Marco V ale hard trance hraje treba Scot Project nebo Yoji Biomehanika Smile mirne se ztracis v pojmech kamo Very Happy nastuduj a naposlouchej si styly a pak tady poucuj jo Wink Wink Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
čt červen 05, 2008 8:27 am
to dance girl
sry techtrance neboli hardtrance .. setík už blížící se tomu zahrál např. Marco V na SW 2008 v Praze
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-girl
st červen 04, 2008 11:19 pm
dave.banik
co je to technotrance?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darren
st červen 04, 2008 9:34 pm
SB
hmmm takovhyho Joyiho Bomehaniku, Showtek, Lady Danu, Propheta a dalsi bych si nechal libit ... myslim ze aj Marco V by se tam chytil kdyby zahral ten svuj tvrdsi tech trance... a Marcel Woods to samy ... jeho tech trance az hard trance ...luxus Very Happy ale rek bych ze by se nas moc neselo Very Happy mozna by se spletli nejaky metalisti a dovalili by Very Happy
kluk08
st červen 04, 2008 8:59 pm
black
mrknete na www.black.eu Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
st červen 04, 2008 6:57 pm
Sensation Black 2005
Zrovna 2005ka mi přišla docela slabá ... teda až na Outblasta Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
st červen 04, 2008 6:07 pm
SB
SB je spíše hardstyle a technotrance...

Link


the best
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
út červen 03, 2008 10:56 pm
To DjDkDave
A o čem je ta SB? Z videí z youtube to na mě působí dojmem velký halový diskotéky a přehlídkou maškar Cool Teda aspoň ta letošní v Belgii a trailarů z Amsteru.
Tuhle muziku jsem poslouchal, před 7 lety na rakouským rádiu Hit Fm, kde každej pátek a sobotu běželi a možná ještě běží live přenosy z jedný velký diskotéky z Kremsu, takže tenhle styl už mě nějak nebere a Sensation Black i White si přetáhly disco fans do svých hal.
Jo kdyby byla SB trochu víc temnější než SW, tím myslím i stylem muziky, to by bylo o něčem jiným. Taková Russian Mafia (Schwarze Puppen) a jiný hard techno uskupení by tomu dali tu pořádnou šťávu.
Anonymní
út červen 03, 2008 9:24 pm
nevíte lineup na SB, teda pokud je?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjDkDave
ne květen 25, 2008 10:22 am
Bral bych tu SB, ale rozhodne ne s techno line-upem, SB je v soucasnosti uplne o necem jinem.......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
so květen 24, 2008 3:51 pm
Mno já si myslim, že to ID&T k nám stejně nepošle, tudíž nemá cenu tu nic řešit Very Happy Každopádně jedu na BLACK do Amstru, kam se díky Line-Upu nehorázně těšim Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
so květen 24, 2008 1:03 pm
Nemá cenu cpát lidem u nás hardcore ani nic podobnýho, co tady nemá tradici a větší fanouškovskou základnu. Prostě kvalitní techno a hardtechno line up, možná doplnit o nějakej lehčí výmaz a byla by to bomba.
Anonymní
so květen 24, 2008 12:48 pm
Taky bych to videl na techno!Myslim si ze byto tady chtelo sensation black!Byl jsem v belgii a jeto ukrutnej mazecek...!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
so květen 24, 2008 12:21 pm
dont_panic
Hardcore ani hardtrance ne, ale mohlo by se tam hrát taky klasický techno. Na Qlimaxech nebo senstaionech black v Nizozemsku se taky dřív hrálo regulérní techýnko, než se z toho stala čistě hradcore a hardstyle akce. Podobnou cestu bych viděl i u nás.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
pá květen 23, 2008 1:16 pm
SB u nás
nevim jestli se někdo díval na to óčko .. tam o tom snad i měli mluvit, teda jako o Sensation Black u nás. Bohužel sem neviděl, tak nevím. ale podle mě by to zas tak závratnou návštěvnost nemělo. Nebojím se to přirovnat k návštěvnosti Electronic Connection Rolling Eyes lidé v Čr zkrátka hardcore ani hardtrance tolik nevyhledávají.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz