FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 KLUB SASAZU « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Tom
po duben 20, 2009 11:00 am
Špatnej podnik
Jako hrajou si na kdoví co a pak čekam na baru 50minut, hlavně že dokola běhá kolem parketu 20 mořenínů a furt člověku ošahávaji skleničku jestli sem náhodou už nedopil, aby jí mohl odnést! Fakt tradžedy!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pawouk
ne duben 19, 2009 3:32 am
předražený ceny Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wonEka
ne duben 19, 2009 1:46 am
Sasazu
no tak jsem se tam byl včera podívat a abych pravdu řekl,ten klub je hroznej....Předražený ceny,dlouhý čekání na baru,během večera se na parketu a okolo něj uklízí jen minimalně,toalety???po hodině už nebyli ubrousky na ruce.......a nejvíc pecka bylo když PvDyk dohrával svůj setík a na mě začla kapat voda z klimatizace???na to kolik se mělo do toho klubu investovat peněz.....je to fakt hrůza
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
čt duben 02, 2009 1:54 am
taky si myslím, že u nás není moc šance sasazu na normální akce zaplnit. Na Pure to bude bez problémů, ale o toho ostatního... fakt to tam vypadá jak na zvukový zkoušce (ty fotky ze Studio night myslím) Embarassed
Fost
st duben 01, 2009 3:50 pm
U nas ne protoze cesi jsou vylizany!V ostatnich zemi je narvano as prasknuti! Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pawouk
st duben 01, 2009 3:07 pm
generálka Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
st duben 01, 2009 2:52 pm
tak dalo se poloprazdno cekat no, nemaj nejmensi sanci na tyhlety Djs klub zaplnit ... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acid
st duben 01, 2009 2:29 pm
dont_panic
aby ne, maj tam libovy ceny a jeste lepsi satny Very Happy njn, tohle nebude klubik pro obycejny smrtelniky Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
st duben 01, 2009 2:09 pm
že je ale narváno, co ? Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
st duben 01, 2009 9:58 am
tak si odpovím sám, koukám na fotky z další párty Studia Night v SaSaZu a už to vypadá, že UFO pult je funkční...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
út březen 31, 2009 11:03 pm
ufo pro DJe? :-)
Btw nevíte někdo, k čemu je takovej ten velkej "ufo talíř", co je zavěšenej v zadní části klubu? V nějakym starším PDF sheetu jsem našel zmínku o nějakým závěsným pultu pro DJe, tak mě napadlo, že by to mohlo být ono ale jen to při první Pure ještě neměli dané dohromady. Může se k tomu někdo z vedení klubu, pokud sem chodí, vyjádřit? (nebo kdokoliv co o tom něco víc), díky.
janda
pá březen 27, 2009 10:27 am
Novej web
Na http://www.sasazu.com/ už se konečně objevuje alespoň obrázek že bude novej web... ta předchozí chybová hláška moc dobře nepůsobila :-/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
čt březen 26, 2009 3:00 pm
george
Ahoj, byl by si mi schopnej teda sehnat listek na Dyka, abych to nemusel do malomesta objednavat pres net? Jestli mi na sebe muzes hodit mejla at to nemusime domlouvat tady pres forum tak budu rad... nebo icq Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
po březen 23, 2009 4:27 pm
jerrry
si delas prdel ze zahral zas Vltavu Laughing
jinak videjko pekne Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
po březen 23, 2009 3:35 pm
Pure, SaSaZu opening párty, Erick Morillo (video)

Link

můj sestřih, kvalita sice není úplně echt, ale tak snad to postačí Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
ne březen 22, 2009 11:37 pm
george
cau cau, jo diky Smile uvidim jak se mi to podari sehnat, ale kdyztak bych za to byl rad, usetrilo by mi to postovny (my z malomesta) Very Happy uzvu se. Dyka si asi necham ujit, slysel sem ho na Ibize, na Prague Session... tak budu setrit na Feddeho. Mej se
george
ne březen 22, 2009 10:09 pm
to jerry
tak se uvidime na Fedde a pořádně zapaříme, ja zkusím Dyka a uvidí se......
když budeš potřebovat lístek, tak se ozvi jako teď, pro mě to není problém ..... ahoj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
ne březen 22, 2009 7:05 pm
KLUB SASAZU
Myslím, že si SaSaZu zaslouší vlastní vlákno tady na fóru...
Moje první dojmy z otvíračky (Erick Morillo) jsou pozitivní (tady jsem o tom utrousil několik vět), ale pár věcí, který snad do příští velký párty vychytají, by se tam našlo. Především bych uvítal rychlejší bary, rychlejší kontrolu u vstupu do klubu a hlavně šatny, protože čekat hodinu a čtvrt při odchodu ve frontě na to, než mi daj bundu, to je docela mazec a dokáže to naprdnout.

Jinak ale, prostory luxusní, SaSaZu mi svým uspořádáním interiéru připomíná velkou halu v Amnesii Smile. Hudba a zvukový systém super, světla a lasery taky paráda. Nebylo by špatný do budoucna přidat třeba cryo, na Ibize to do lidí na párty foukají celkem pravidelně a je to příjemný osvěžení (počkejte, až bude léto). Jinak když sem u tý teploty, klimatizace fungovala výborně, WC taky dobře vyřešený (proč je na dámským velký LCD na podlaze a u nás ne:-D ).

Ceny na barech myslím ok (jak jsem psal v úvodu, čekací doba na drink by mohla být kratší, v průměru sme čekali tak 15-min, což není málo), jinak pro představu přikládám fotky ceníků + několik snímků z párty než budou fotoreporty). Za mě super club a jsem rád, že v ČR konečně něco podobnýho je. Akorát by to chtělo ještě trochu zapracovat na organizaci (hlavně šatny a vstup). Jinak členů ochranky po celým klubu spousta, to vypadá profesionálně a když sem se jich na začátku ptal, kudy se kam jde, tak byly ochotní, takže taky +. Těším se na další akce!

Ceny na barech


Další fotky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 Strana 3 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz