FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 MEADOW OPEN AIR « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

meadow

open air chocen

.
Takže
ne květen 03, 2009 8:26 pm
Přidala bych sem trochu kritiky..Když se jedná o akci,která je venku a zaplatíš 200 vstup,dá se předpokládat že si člověk může jít kam chce....na této akci to tak nebylo..nepustili nás ani do auta,přestože pršelo...U vchodu gorily s vysílačkama..myslím že nejsme jediní kteří tímto byli celkem zhnuseni a příště se tam nevydáme
Monič
ne květen 03, 2009 7:55 pm
jako ace naprosto výborná !! Jsme ráda,že jsme tam byli mezi posledníma a uplně poslední s postaveným stanem:D... hodně dobrá party...velmi domácí prostředí,idkyž jsem z města 100km od:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne květen 03, 2009 11:45 am
Olis

no zas tak špatně nemixoval, všechny přechody neměl dokonalé to ne, ale celkově jeho set byl hodně dobrej!
FELEK/GREEN ROSE
so květen 02, 2009 7:45 pm
THANKS
Very Happy Very Happy Very Happy

thank you all for the party...it was great Very Happy Very Happy Very Happy


Idea
Olis
pá květen 01, 2009 4:07 pm
Meadow paradni,techno stage nejlepsi!Nevim mno Mystique Magnetto mel dobry desky,ale co prechod to kopanec.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
pá květen 01, 2009 3:57 pm
hudebně až na podle mě nevhodný Iry do house stage,která byla loni fakt na pohodu to šlo,nejvíc mě bavil Mystique Magnetto,Sedloň,Boss bez Tokyho Surprised a vcelku Deniska Confused každopádně bary bývaly dřív vyřešený líp...ale na to,že je krize a akce regionálního charakteru doma,to celkem šlo Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá květen 01, 2009 10:48 am
Tak domu jsem dnes dorazil velice brzo, z Chocne jsme vyjizdeli uz neco malo po 2. Kámos, uz jel domu a me bylo jasny, ze bych to do 6 nedal, uz v ty 2 jsem byl dost zmozen (opilej, unavenej) Tak jsem jel taky. Ale zpet k Meadow. Prijeli jsme, uz o pul 8. Dovnitr jsme sli na 8mou. U vchodu na nás cekal Dj Agent a rozdával flyery, samozrejme jsem si je vzal. Ale pak hurá na obhlídku prostoru, rekl bych, ze letos to meli lépe zarízené, okraje byly osvetlené a tráva byla posekaná i daleko od stagý. Coz hodne lidí uvítalo. Nejdrív jsem zavítal na hlavní stage, trosku me zarazila hlasitost zvuku, bylo to jako u me doma v pokoji, nevim jak to bylo v pozdejsích hodinách (uz jsem tam nezasel) ale na zacátku nic moc. Na house stagy jsem se taky moc nezahrál, byl jsem tam jen chvilku, ale nehráli tam spatne (bouzel nevim kdo to byl), Re.sound stage byla dle mého dobre vyresena, urcite líp jak loni (byla nafukovací) ale také zvuk byl velice potichu, az pozdejc byl víc nahlas (vedle byl bar, kde jsem byl castým hostem, takze jsem tam párkrát zavítal. Ale ted k techno stagy, hned od zacátku hráli nahlas, a rekl bych, ze tam meli i nej zvuk (taky jsem tam byl prakticky porád) Tochy hrál velice dobre a chvilkama i docela tvrde. No super set. Po nem se za gramce postavil Mystique Magneto, toho jsem jeste nemel tu cest slyset, takze jsem byl pln ocekávání, hned jeho zacátek byl super zacal Adventem, takze jsem si myslel, ze nás ceká porádná porce moderního techna, omyl! Po pár minutách nám nasolil super HardTechno set. Ale pak jsem zahlíd Tokyho a, uz jsem se zacal tesit na jeho nárez s Bossem. A taky, ze to byl nárez. Sice jsem neslysel celej jejich set, ale byla to bomba, ale pak chvilku po druhé jsem se sel chvilku ohrát k ohni (skoro jsem to tam zalomil, jak tam bylo teplo), ale nez jsem to stacil udelat tak kámos, ze se jede, a me bylo jasný, ze bych to do konce nedal, tak jsem jel taky. Celkove velice dobrá akce, vse dobre zarízené, hlavne musim pochválit bary, letos jich bylo dost, a zádné velké cekání! Takze prístí rok zas, uz ted se moc tesím
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
čt duben 30, 2009 4:16 pm
Kurňa zajel byl, ale to počasí vypadá pěkně blbě Sad
Iva
čt duben 30, 2009 6:42 am
každý si vybere
Keci v kleci - Jouse Sedloň-house, Daren a Derek - trance, Tokaa Boss - techno... je tam všechno...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
st duben 29, 2009 2:00 pm
Jo je sice víc o junglu a dramci, ale techno je tam taky dobrý. U me Meadow vede na plný cáre
Robotssummer
st duben 29, 2009 10:11 am
No ja dám přednost Schranzu v chrudimi, Alspoň vím že nezmoknu a mam to blíž. Takže všichni co máte rádi pořádnej techno nářez tak do Chrudimi. Meadow je spíš o junglu.
hard
út duben 28, 2009 12:36 am
ha
v Kameničný nuda hodba o ničem na MEADOW bude love techýnko:)
Míša
so duben 25, 2009 2:20 pm
pro Matěje
To vše na 30. dubna 2009 na louce za zimním stadionem Choceň. Start: 18.00 _Konec: 06.00_Vstup: 150 Kč / po 22. hod 190 Kč.
Olis
so duben 25, 2009 2:00 pm
to firestarter : A nebo dej oboji,mesta jsou od sebe cca 30 km.Ja,ale davam prednost Meadow.A techna tam bude taky dost a nakonec schranzik v podani dj PECA.Tak 30.4. v Chocni.Pic
LEník
pá duben 24, 2009 2:08 pm
to já teda radši pošlapu na akcoura do KAmeničný, howg
hard
pá duben 24, 2009 12:03 am
pecka už se těším vzal sem si kvuli tomu volno v práci.! Laughing
Matěj
čt duben 23, 2009 10:47 pm
Co to stojí.?
Matěj
čt duben 23, 2009 10:47 pm
Co to stojí.?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út duben 21, 2009 2:07 pm
firestarter

Určitě Meadow, je to super open airko s nezaměnitelnou astmosférou je to porstě to první open air a je bomba, a že je tam málo techna? No je to pravda, ale je tam Tochy, Toky vs. Boss a Peca a to si myslím, že je záruka rozhodně dobrého techna a z ostatních stagí si určitě taky vybereš. Je tam jako vždy široký výběr a každý si vybere, je to nejlepší místo na oslavu čarodejnic.
firestarter
út duben 21, 2009 11:43 am
Meadov nebo čarodějnice schranz v chrudimi?
Jsem z Olomouce, a teda mám fakt dilema, jestli jet na open air s dramcem a slabým technem, nebo na pořádnej schranz nášup ale do uzavřenýho klubu.. . . ., sakra, fakt nevím. . . .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
so duben 18, 2009 11:47 am
Tak jsem dnes byl na dalším Warmu o půlnoci jsem se chystal do postele a náhodou jsem zavítal na stránky Meadow a kouknul jsem se i na Warm Upy a zjistil jsem, že je jeden u nás tak jsem tam rychle pádil, byl to dobrej warm bylo hodně lidí dobrá atmoška pár lidí i pařilo... No, už aby bylo 30týho
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
so duben 18, 2009 11:00 am
take se nejspis prijedu podivat do meadow city Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misho
pá duben 10, 2009 1:59 pm
uvidíme se tam Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
čt duben 09, 2009 6:00 pm
zrádce Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komár
čt duben 09, 2009 5:45 pm
super
akci můžu jen doporučit, škoda že letos jedu na Scruffa Razz
CBS
st duben 01, 2009 1:37 pm
oplocení
Oplocen bude jen přístup k akci. Samotný protor bude mít cca 2,5 Ha, taže to oplocení rozhodně nebude znát...
pája
út březen 31, 2009 4:26 pm
bude to letos oplocený?? doufám, že ne
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út březen 31, 2009 3:04 pm
Jo jo, už jsem na tu akci koukal, 27mího jsem byl v Sadovej na Warmu a jedu, zcela určitě tam budu, moc se těším, doufám, že to bude povedená akcička jako minulej rok, hlavní je, že bude víc barů takže odpadají nechutně velké fronty plné předbíhání a tlačení a LineUp vypadá opravdu dobře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út březen 31, 2009 2:40 pm
aspoň jedna party za rok,z který to mám jen 10 min dom Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út březen 31, 2009 1:17 pm
MEADOW OPEN AIR
30.4. Choceň

Live: Nasty No Stars (Babe LN, Ghonzales, Klára Nemravová, Mc Vaant), Mr.Cocoman & The Solid Vibes,

DJs: Green Rose (PL), Felek (PL), Darek doyle (IRL), Daren hall (IRL), Toky vs. Boss (SK), NewScientist (cz, UK) Josef Sedloň, Fru a Fly, Hrnn.ec, Concrete Safari, Subsist, Vaczech, Jannis, Luckie vs. Petr.Eco, The Pipe, Recall, K.I.F.L.I., Mistyque Magneto, Tochy, Peca, DevyB, Z_by_nekk, Lalowski Jimmi, Krtekk
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz