FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 LET IT ROLL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

let it roll

open air

let it roll
oldclubber
čt únor 25, 2010 6:45 pm
čolda:no když jsem ho potkal na dvounulce tak sem si chvíli nebyl jistej...je to kulík.jinak anketa a někteří její aktéři viz JS.to je vizitka noukoment.
c
čt únor 25, 2010 6:19 pm
co to je za ho....,kdyz ani nevedej ,ze se hraje OH Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
po únor 22, 2010 8:04 am
Co pohledával na akci Marek Taclík ? Že by Roniho fanda ?
Daniel K.
ne únor 21, 2010 1:58 pm
topstar81
to si byl asi na jine akci ne piťio Very Happy
video
so únor 20, 2010 8:48 pm
Velda
so únor 20, 2010 4:02 pm
NALEZENY FOTAK
Ahoj, v prubehu noci jsem nasel fotak Olympus. Kdo ho postrada, at se ozve na o.velicka(zavinac)seznam.cz nebo 608732317.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
YannD
pá únor 19, 2010 9:26 pm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
pá únor 12, 2010 9:50 pm
jaaan
Very Happy
Jaaan
pá únor 12, 2010 7:24 pm
roni size
jednoznačně Roni Size !)
tommy
pá únor 12, 2010 3:20 pm
andy c
jednoznačně ANDY C
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
pá únor 12, 2010 8:05 am
kopec
jj asi bude, zase nemuzu jako loni... nicmene ty MCs bych vyhodil, pac akorat kurvej sety/vetsinou/
oldclubber
pá únor 12, 2010 7:00 am
vip
koupím vip vstup,nabídněte vector2000@seznam.cz
kopec
po leden 25, 2010 11:48 am
RONI SIZE KM TO BUDE Surprised
Daniel K.
st prosinec 30, 2009 9:06 am
povánoční dárek-2lístky se sympatickou slevou...to nemyslejí ani vážně ne? Very Happy
jáán
út prosinec 29, 2009 11:28 pm
Let IT Roll - únor 2010
hlavně Roni Size si nenechám ujít! Cool
Dope Killaz
út srpen 25, 2009 3:46 pm
supr fotky !!
nejlepsi Noisia obr 161 .. .."hele nevite kam sem si sem kua dal ten bag s mashupama ???" Smile)
kostra
ne srpen 09, 2009 8:46 pm
co toje ten andy c trapas
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
út srpen 04, 2009 8:03 pm
Topstar81
mel jsi dat prednost Temperovi .-)
Topstar81
út srpen 04, 2009 7:36 pm
BAHNO: organizatori se na webu dušovali, ze maji objednano dostatek pilin. Kdyz jsem videl tu hromadku za plotem, mel jsem chut se jich zeptat, co se stalo.Na webu ted maji vyveseno, ze vykoupili piliny v okruhu 30km. To bych chtel videt.
DJs co jsem slysel:
Chase and status vyborny - kvalitni dubstep a dnb.
Andy C - zaparil jsem si, ale docela monotonni. Nezklamal, nepřekvapil
Noisia - naprosto uzasna prvni pulhodina, kdy jsem nechapal, jak to mixuje skoro bez sluchatek zato bravurni selekce
LTJ Bukem - stejný sound jako před deseti lety, vicemene nuda, jen takovy flashback
Ed Rush+Optical - hrůza, jakmile vlezl za gramec Optical, tak všechno podělal! Možná vás tohle zhodnocení překvapuje, ale byl jsem tam za hudbou, takže jsem v sobě neměl ani THC.
Příští rok bych rád uvítal i další jména z Hospitalu jako Danny Byrd. V Roxy to byl naprosto excelentní zážitek
sagvan
út srpen 04, 2009 4:50 pm
jo a noisia magor bud at prijedou vsichni tri nebo to nema cenu aby si tam poustel cedecka a hral jenom kdyz na nej prijde rada
sagvan
út srpen 04, 2009 4:48 pm
protoze ty co hrajou jenom na masinky to maj jednodussi abyste vedeli
sagvan
út srpen 04, 2009 4:47 pm
tak abych to shrnul ja tak jedinej kdo tam hral na tri gramofony tak byl andy c tak ze je pro mne borec dale jse mne libil chase and status a temper d a jeho set na dva gramce a dva masinkvery byl nehoraznej takze se tesim na dalsi rok
MTSH
pá červenec 31, 2009 6:26 pm
to bilichov
dyk tam je woe ;o)
bilichov
čt červenec 30, 2009 7:38 pm
kde je noisie
a kde je sakra noisie??????? ste jí úplně vynechali to si děláte prdel ne???!!!!!!!
kapr
čt červenec 30, 2009 11:27 am
Ghonzales + flétna + mc
nemáte náhodou někdo video ze soboty když hrál Ghonzales s flétnistou a s mc?
Všichni to moc vychvalujou
Luciana
st červenec 29, 2009 8:07 pm
MTSH
jasný, mě tam taky vadilo pár věcí, ale tak nejsem z cukru a trochu se na to povznesu, když už tam jsem Smile Tak je to jasný, ještě to asi nezvládaj stoprocentně zorganizovat takhle velký akce, docela se to v posledních letech vyhrotilo, ale jsem ráda že se o to pokoušej a věřim, že se poučej a bude to jenom lepší Smile Nikdo učenej z nebe nespadl, chybama se člověk učí apod. Smile) Nevim, užila jsem si to hodně, a to nejsem z těch, co v pátek začnou a v neděli skončej Smile
MTSH
st červenec 29, 2009 1:23 pm
to Luciana
Mě nevadí že je tam hodně DJ's, ale to jak upadá kvalita samotnýho festivalu na úkor velikosti line-upu. Na L.I.R. jezdim pravidelně a nikdy to nebyla taková bída, dokud se nezačali dělat tyhle masovky... Chirana to byl celkově proděl, Kolbenka opět bez míst k sezení o šatně psát ani nemusim... Neni možný dělat dvoudení akci bez zóny pro odpočinek (to nevydržej ani sebevyjetější smahny). Toiky byly v pohodě po tom co je vyčistili, o těch na parkáči radši ani nemluvit (humus). A co se týká bláta, všichni dopředu věděli že chcát bude, radši si připlatim 50,- za vstup, když budu vědět že tam budou lavičky pod stanem a mobilní chodníky, což je v cizině naprostý standart a nemyslim si že našinci si ho taky nezaslouží. Performance a dekorace na nule.
S klubem bych to vůbec nesrovnával, ale dá se to srovnávat s předchozíma L.I.R.ama kdy sem si nikdy nemohl stěžovat na nedostatek dobrý hudby i když dorazili 2,3 headleaneři a k zázemí sem nikdy neměl výčitky (jak sem se několikrát zmiňoval, jednoznačně šlo o nejlepší DNB akce svýho času, o to smutnější je potom sledovat úpadek něčeho, co vždycky skvěle fungovalo). Shotgun, nebo DigitalSun sou v dnešní době přesně ty fesťáky o kterých mluvim... pár hvězd, ale žádný nedostatky (a to se bavíme o třetinovym vstupnym). Před rokem a půl tady takovýhle masovky nikdo nedělal a taky sme se všichni dobře bavili... festival neni jen o tom nabušit line-up, ale o tom co ti nabídne jako celek.
Tan
st červenec 29, 2009 11:56 am
Finch
No jo.. cisla necisla.. kompromis mezi tim, aby to v predu nerezalo hlavy a vzadu to krajelo kolecka salamu a pritom bas zatloukal hrebiky je spis unreal.. Smile jj mel sem prsty na pultu.. Smile
Luciana
st červenec 29, 2009 10:28 am
MTSH
Tak to já si teda pošlapu radši v bahně a počkám si 5 minut na záchod (i když teď se mi to ani jednou nestalo, fronty a čistota bylo to poslední co jsem řešila) a poslechnu si lepší obsazení. Aspoň je z čeho vybírat, nikdo ti nezaručí, že ty tři djs, co přijedou, zahrajou podle tvýho gusta. To můžeš rovnou chodit do klubu na jednoho dva headlinery a zázemí máš jistý.
Luciana
st červenec 29, 2009 10:21 am
Tak si teď tak nějak uvědomuju, že Andy mě bavil vždycky jen v klubu... Teď na lir ani 2 roky zpátky na Hradhousu to nestálo za nic...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 2 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz