FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 LET IT ROLL « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

let it roll

open air

let it roll
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
st červenec 29, 2009 8:18 am
Tan
zvuk jsem oznacil jako vyborny a psal jsem o hlasitosti, ne o sile. takze cisly sice hazis pekne, ale zbytecne Smile. btw. ty jsi mel neco spolecneho se zvukem na lir ?
m
út červenec 28, 2009 11:21 pm
hudebne dobry, kdo zvuk byl v pohode, pokud si clovek dobre stoupnul, nebyl problem, i vyvazeny mi to prislo v pohode
blato bylo po desti, s tim se dalo pocitat, piliny pomohly minimalne, ikdyz lepsi nez dratem do oka ... chtelo to ale nejaky sezeni kurna ... kdo to kde videl festak bez lavicek?

celkove super mjuuzika, slaby vybaveni interniho arealu ... stanky s hadrama lidi nevytrhnou, sezeni jo ... nekdo si tady stezoval na malo toiek - vevnitr jich bylo dost, v podstate skoro nikdy jsem necekal ... venku u aut ty dva pro stovky lidi spis symbolika, druhej den uz se v lese valelo docela dost macku a potme dal jak dva metry za plot to bylo o hubu

mozna by nebylo od veci hodit na stranky nejaky info pro neprizen pocasi, kde se da zajez zrat a tak ... jeli jsme se vykoupat do pardubek na krytak a luxus Smile

dobry to bylo, ale este je fest co zlepsovat zejmena z hlediska zazemi
BASStard
út červenec 28, 2009 10:01 pm
Temper D - Patient raver (masakr dnb)
BASStard
út červenec 28, 2009 10:00 pm
Temper D - Patient raver (masakr dnb)
Igor
út červenec 28, 2009 9:48 pm
Temper D
LUXUS
MTSH
út červenec 28, 2009 6:14 pm
...od desíti k pěti
Kde sou ty časové kdy byl L.I.R. o tom udělat super párty se všim všudy... tehdá sice přijel jen jeden či dva headleaneři, ale zázemí mělo úroveň a L.I.R. pro mě byl bezkonkurenční jedničkou na DNB scéně. Zdá se že dnešní politika L.I.R.u bohužel není o tom udělat dobrej festival ale nabušit maximálně line-up na úkor všeho ostatního... věřim že jestli tady byly cizinci, nestačili se divit co to má znamenat. Bez urážky, směšná hlavní stage, 20 mobilních záchodků pro 10.000 lidí na 2 dny, 5 metrů mobilních chodníků a žádný místo k sezení, takhle se festivaly na úrovni nedělaj. Zřejmě bylo na přednim bahništi málo místa na pivní stan s lavicema, takže nezbylo než jíst ve stoje na hromadě bahna (těch pár lopat pilin si mohli organizátoři odpustit, bylo to spíš k smíchu, než k užitku)... o odpočinku jako takovym radši ani nemluvit. Z posledních 4 masovek se povedl jen loňskej open air, zbytek stál za starou bačkoru... Dnešní L.I.R.y se mi jeví tak, že čim větší line-up, tim menší úroveň festivalu. Já osobně raději upřednostnim 3 hvězdy a pořádný zázemí, než megahvězdnej festival bez úrovně. Po hudební stránce super, na zvuk si stěžovat nemůžu a MCs stáli vždycky za zlámanou grešli, takže žádný překvapení. V pátek to byla bezvadná smršť, škoda jen té utáhlejší soboty (chápu že svůj podíl na tom měla i absence fenomenálního Cyantifica), ty pomalý beaty moc energie nedodaly... nicméně platí že "to nejlepší nakonec" a Eda s Optikem podle mýho názoru předvedli nejlepší jízdu z celýho L.I.R.u!
kristus
út červenec 28, 2009 5:54 pm
strašne paradni akce a to bahno bylo v pohod+ě ne lidi aspon byla prdel projit naskr celim arealem akorat boty sem mohl vihodit ale hlavně že se dalo poslocuhat pořadni dramce to bylo mocní ed rush nejlepší stejnak
Siri
út červenec 28, 2009 12:30 pm
temperovi se u nas velice libilo
tak temper d ma na let it roll taky dobre vzpominkny viz jeho blog

New Video up from Let it Roll in Czech Republic
Category: Music
Just added a new video from Let It Roll this weekend to this myspace page. Thanks so much to the Czech Crowd, that was the best gig I've done for a long time Smile

Dave

http://www.myspace.com/temper_d
tady mate jeste odkaz.. akorat je kratky a neni tam nic slyset ale jinak je dobry:D
Siri
út červenec 28, 2009 12:19 pm
mc
ja ty mc taky nemusim.. proto jasna hvezda temper d... ten set mel nabusenej nehoraznym zpusobem a nikdo mu do toho nerval mana mana sey waka hey a takovy kktiny ktery moc ani nedavaj smysl:D
ondras
út červenec 28, 2009 11:37 am
heerer: no co se da delat, aspon ze tam nebyl jacob Smile jinak jedinej mc kterej me snad v zivote bavil je Turner, myslim ze byl na lir taky(wakata stage), jinak je to bida
tojo
út červenec 28, 2009 11:07 am
LiR
presne, zvuk na hlavni byl brutalni, akorad jim to jaksi tahlo vic do prava tagze kdo chctel vibrovat, musel se tlacit vic na pravo, heh...
Tan
út červenec 28, 2009 11:05 am
Finch
Tak jestli ti pripadl zvuk slabej tak uz opravdu nevim..V patek i v sobotu se muselo ztlumovat kvuli starostovi, ale i tak tam bylo stale pres 110 db.. jen v basech bylo 22KW a zbytek si snad odvodis. Ve stanu sem vydrzel 2 minuty jak to rezalo, tak jestli tohle ti pripadne ok, tak uz nemam dalsich pripominek.. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
út červenec 28, 2009 11:04 am
Ondras
jj ty Mc vetsinou na tom vsem ubiraj... Taky me to nebavilo...
ondras
út červenec 28, 2009 10:59 am
andy c
ackoliv je to pan dj, stacilo mi taky pul hodiny abych si dosel pro drink a sel zpet na tc stage...me osobne nebvail a mc gq tomu jeste ubral...temper a commix ve svych dnech vyhrali....prekvapil me calyx
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
út červenec 28, 2009 9:40 am
xlimubaix
proto by se hodily ty dva repraky navic, a bylo by to cajk Smile.

jinak k andymu...nudi me. opravdu me nudi, jeho sety pro me nejsou nicim vyjimecnym. na hradhousu jsem odesel po 20ti, ted po 30ti minutach. a jeho posledni nightlife jsem taky zavrhl po prvnim poslechu. techniku ma vybornou, o tom zadna, ale jeho zvuk mi proste nesedi, tot vse.
xlimubaix
út červenec 28, 2009 9:24 am
finch: s tou hlasitostí - no kdyby jsi to vedle, nebo za zvukařem slyšel tak jak by sis¨představoval...tak by ti 10 m od podia asi utírali krev z uší...prostě když chceš velkou hlasitost tak musíš blíže...mě jde hlavně o kvalitu zvuku a ta byla dobrá...a cca 5 m před zvukařem i dost nahlas na to aby mi druhej den pískalo v uchu...( a jen pro mě, prosím osvětlíš mi v čem nedáváš Andyho selekci?)
podčárník: neber to jako negativní reakci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
út červenec 28, 2009 8:42 am
xlimubaix
kdyz sem byl na hlavni, stal jsem vetsinou hned vedle nebo kousek za zvukarema (nemel jsem zajem mackat se mezi lidma). ja vim ze dobrej zvuk nemusi byt prervanej, ale precejen vic nahlas byt mohl, nebo aspon dva repraky navic na konci konstrukce byt mohly Smile
stachoš
út červenec 28, 2009 8:30 am
díky
Vše bylo OK a lituji jen pár věci.
1)že sem si nevzal gumáky Sad
2)že sem noisii nevydržel až do konce..tedy hodnotit první půlhodinu by nebylo fér
3)že jsem neviděl Temper D...podle vašich komentů asi nášup
4)že sem si v pondělí nevzal volno Very Happy

jinak opravdu fajn fest!!!! Příště bych poprosil třeba o No_Money(ho),O5 freshe,Chris.SU,APEX........

ps:myslím,že v sobotu nepršelo tak moc aby se to bahno nedalo alespon simbolisky odklidit a zaházet pilinama,nebo vytvořit cestu k hlavní stage z gumových koberců...škoda:( ,ALE ZAFÁRAL SEM SI Very Happy
GeorgeP
út červenec 28, 2009 6:52 am
LIR
tak ja byl na lir pouze v patek, videl sem andyho to byl master of mixing zahral dobře..no a noisia ta mi sedla fakt nejvic hral rovnosti pořádné TUC TUC na tom zvuku to byl vesmír : )
xlimubaix
út červenec 28, 2009 5:46 am
LiR
tak taky něco: myslim, že se to povedlo i když je pravda, že toho sezení a pár maličkostí mohlo bejt víc...jinak k tomu, že někomu přišel zvuk na hlavní slabej...jak už někdo podemnou psal to že nemusíš mít špunty na hlavní stage neznamená že to hraje málo či dokonce špatně...za mě na hlavní zvuk OK.(to Finch - musíš jít alespon před zvukaře abys mohl hodnotit zvuk)
DJs: Congo s tim "brekeke" pro mě o ničem, Chase and Status - dobře, hlavně ta dub stepová pasage, Andy C - trocha selekce jiná než v klubu, ale pro mě stejně paráda, Noisia - začátek pro mě trochu nuda pak breaky nejvíc a konec nehorázný komba pecek...(hodnotim jen to na čem jsem byl delší dobu)
počasí - no zapršelo, ale kdo trochu myslí dopředu neměl by mít větší problem, žádnej přívalák to zase nebyl.
xxcx
po červenec 27, 2009 11:42 pm
podle mě nejhorší congo natty:( šit
Pospa420
po červenec 27, 2009 10:57 pm
Moje videa z LIR
Tady mate odkaz na moje videa z Let It Roll - http://www.youtube.com/Pospa420

enjoy
major
po červenec 27, 2009 10:04 pm
lir
nejlepsi na tom bylo,ze kdyz v patek prselo tak byl cirkus naplnenej k prasknuti ale to jen kvuli tomu desti a sobotu ve dve rano byl stejne tak naplnenej kvuli tomu dktorovi,jakze Temper D se jmenuje,ja ho az do ty doby neznal, ted se mu klanim,chvilema v tom stanu sem si myslel,ze sem snad zvire nebo co. no proste cekam na zimu,uz aby byla. LET IT ROLL LET IT ROLL LET IT ROLL LET IT ROLL LET IT ROLL LET IT ROLL LET IT ROLL..vite sem blazen do drum n´ bassu..
Kejmi
po červenec 27, 2009 10:03 pm
LIR
No byl prostě boží Smile
Siri
po červenec 27, 2009 9:39 pm
Temper D
Jinak tady něco od něj http://www.temperd.co.uk/audio/
Siri
po červenec 27, 2009 9:37 pm
tak se mi to líbí
jj temper jasna bestovka!!! to já stál pěkně u repráků abych to dostaval z první.... byl to jedinej dj kterej mě fakt chytil, jako že fakt extra. na to že msem ho předtim neznal
lucs
po červenec 27, 2009 8:05 pm
Temper D
pro mě byl temper naprosto nejlepší z celýho LIR! fakt nepopsatelny. hrál přesně to, na co se nejlíp paří. stála jsem přímo před nim vepředu a užívala sem si to neuvěřitelně. a ještě sem dostala desku s jeho nabušenym setem, kterou tam ňákej fotograf podával. je hroznej šoumen, dělal skvělý obličeje:-) kdo říká, že Andy C to zabil apod.. tak se vůbec asi nevyzná. říká to jenom pro to, že se to od něj čeká, když byl ta hlavní hvězda a má nejznámnější jméno.. každopádně až bude Temper zase v Čr, tak neváham a du!
Siri
po červenec 27, 2009 7:01 pm
snad jo
jako psal sem mu!!! tak uvidime! trosku sem ho tam uchlacholil, takze by ho to mohlo zlomit... pac jinak budu jako telo bez duse:D
ondras
po červenec 27, 2009 6:50 pm
taky bych si ho rad poslech!!tak budem doufat Smile ale rek bych ze se sety nenahravali, snad video bude na shadowbox Wink
Siri
po červenec 27, 2009 6:42 pm
doufam
ja pevne doufam ze uslysim!!! a verim v to:D pac mi nic jinyho nezbejva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 3 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz